Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 14
- Aleksander Sykstus Feltner ~1883–1924
pracownik wydziału, urzędnik miejskich zakładów, urzędnik wydziału magistratu warszawy, urzędnik zakładów, współpracownik dyrekcji
- Apolinary Gerreth ~1853–1909
asesor, naczelnik ubezpieczeń, naczelnik wydziału ubezpieczeń magistratu warszawy, urzędnik banku polskiego
- Stanisław Gizaczyński ~1876–1930
doktor, prokurator, urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Wiktor Jan Kotarbiński ~1855–1920
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Stefan Kozłowski ?–1919
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Stanisław Leśniewski ~1893–1921
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Stefan Mackiewicz 1806–1867
dziedzic majątku, emeryt, kawaler, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia, urzędnik magistratu miasta warszawy, urzędnik magistratu warszawy, urzędnik wojskowy, właściciel majątku
- Maciej Markowski ~1795–1867
dziedzic majątku, emeryt, kawaler, naczelnik techniczny, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia, urzędnik magistratu miasta warszawy
- Antonina Palczewska (Horbowska) ~1814–1850
dziedzic dóbr, dziedzic majątku, kawaler, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia okręgu rawskiego, urzędnik magistratu miasta warszawy, właściciel dóbr w skierniewickiem
- Józef Jerzy Rogowski ~1873–1933
członek honorowy, dyrektor rady pedagogicznej, dyrektor zarządu, działacz, kanonik, kapelan, ksiądz kanonik, ksiądz kapelan, ksiądz prałat, ksiądz prefekt, kurator, pracownik wydziału, prefekt, prezes głuchoniemych, prezes mińskiego, skarbnik, technik, urzędnik magistratu warszawy, współpracownik, założyciel
- Edward Rychłowski ~1863–1930
członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, emeryt magistratu warszawy, sodalis marianus, urzędnik magistratu, urzędnik wydziału, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej, wiceprezes oddziału, wiceprezes związku
- August Szawłowski ~1829–1854
kandydat prawa, naczelnik wydziału magistratu warszawy, sekretarz, urzędnik
- Jan Wieruch ~1885–1924
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Bolesław Zandrowicz ~1845–1917
✓ geometra, urzędnik Biura Pomiarów Wydziału Wodociągów i Kanalizacji Magistratu Miasta Warszawy
Wyniki dla zapytania: „urzędnik wydziału”(są też wyniki dla: „urzędnik wydziału magistratu”, „urzędnik magistratu”, „urzędnik”, „warszawy”)
- Józef Appel ~1817–1855
urzędnik górnictwa, urzędnik wydziału górnictwa
- Kazimierz Babicki ?–1930
urzędnik wydziału
- Paweł Bałandowicz ~1821–1871
urzędnik wydziału
- Adam Henryk Batogowski ~1876–1924
kawaler orderu polonia restituta, naczelnik wydziału izby skarbowej, naczelnik wydziału warszawskiej izby, obywatel, urzędnik, zwierzchnik
- Franciszek Bednarski ~1847–1913
✓ prawnik, urzędnik wydziału hipotecznego
- Bronisław Beer ~1868–1932
urzędnik wydziału finansowego
- Nikodem Bibrowicz ?–1919
sekretarz sądowy, urzędnik wydziału
- Jan Biendugowski ?–1882
ekspedytor stacji, osobisty, pracownik, referent wydziału, urzędnik drogi żelaznej, urzędnik terespolskiej, zwierzchnik
- Karol Seweryn Bistram ~1871–1911
baron, urzędnik wydziału handlowego
- Walenty Bloch ~1805–1853
adiunkt wydziału, urzędnik warszawski
- Józef Błeszczyński ~1813–1873
kawaler orderu, kontroler, urzędnik wydziału kontroli służących
- Aleksander Bobiński ~1800–1858
asesor, kawaler orderu, naczelnik wydziału zarządu, pomocnik naczelnika wydziału, urzędnik zarządu
- Wacław Bobotek ~1900–1929
budowniczy, dyrektor, naczelnik wydziału, oficer rezerwy, pracownik, proboszcz, technik, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik monopolu spirytusowego, urzędnik wydziału technicznego dyrekcji państwowego, wice-dyrektor
- Ignacy Boduszyński ~1800–1868
emeryt, naczelnik wydziału zarządu, oberpolicmajster, urzędnik
- Antoni Bogdański ?–?1914
król, pułkownik, szef wydziału, urzędnik komisji wojny
- Julian Bogdański ~1818–1894
kawaler orderów, król, obywatel miasta warszawa, pułkownik, szef wydziału, urzędnik komisji wewnętrznych, urzędnik komisji wojny
- Stefan Borkowski ~1860–1924
urzędnik wydziału mechanicznego kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Franciszek Boroń ~1892–1922
urzędnik wydziału warszawy
- Antoni Borowski ~1818–1879
emeryt, naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału banku polskiego, urzędnik banku polskiego
- Tadeusz Borysowicz ~1810–1880
obywatel kraju, student wydziału prawnego uniwersytetu, urzędnik towarzystwa, właściciel dóbr
- Józef Broszkiewicz ~1865–1924
doktor, dyrektor policji, naczelnik wydziału departamentu, obywatel, opiekun, piastujący, publiczny, szef wydziału, urzędnik, wyższy
- Marian Brudnicki ~1865–1922
naczelnik, urzędnik ministerstwa skarbu, urzędnik wydziału
- Tadeusz Bryndza ~1871–1926
urzędnik warszawski dyrekcji, urzędnik wydziału kontroli
- Władysław Brzeski ~1884–1923
buchalter, referent wydziału, urzędnik warszawy
- Zofia Brzezińska (Kierzkowska) ~1815–1860
- Anna Brzeżowska (Zandt) ?–1847
urzędnik wydziału górnictwa
- Adolf Buczkowski ~1858–1925
historyk, kasjer, naczelnik wydziału przemysłowego, obywatel, urzędnik
- Aleksander Buczyński ~1845–1919
lekarz, uczestnik powstania, urzędnik wydziału, współpracownik firmy
- Karol Buczyński ?–1921
✓ urzędnik Wydziału Zaopatrywania, wachmistrz artylerii Wojsk Polskich
- Aleksander Budzowski ~1889–1918
urzędnik banku dyskontowego, urzędnik wydziału
- Feliks Budzyński ~1864–1928
urzędnik wydziału
- Aleksander Bukraba ~1865–1928
urzędnik wydziału kontroli
- Ludwik Byliński ~1868–1900
kawaler, urzędnik dyrekcji kolei warszawsko-wiedeńskiej, urzędnik wydziału
- Seweryn Chmielewski ~1852–1913
urzędnik wydziału
- Apolinary Choromański ~1823–1856
urzędnik wydziału
- Wiktor Choromański ~1821–1868
członek archikonfraterni literackiej, kawaler orderu, naczelnik wydziału, oberpolicmajster warszawy, ozdobiony orderem, pomocnik naczelnika wydziału, urzędnik
- Aleksander Chrostowski ~1875–1914
drogi żelaznej nadwiślańskiej, urzędnik drogi nadwiślańskiej, urzędnik wydziału
- Wincenty Eugeniusz Chrzanowski ~1886–1934
chorąży legionów polskich, kawaler orderu krzyża, major stanie spoczynku, pracownik, prezes związku, proboszcz, referent wydziału, urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Władysław Chybowski ~1854–1924
emeryt, pułkownik, urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Teofil Ciołkowski ?–1878
urzędnik wydziału
- Seweryn Lucjan Czarnecki ~1873–1926
urzędnik dyrekcji, urzędnik wydziału
- Jan Czempiński ~1831–1885
kawaler orderów, kościelny, naczelnik wydziału, obywatel, pracownik, towarzysz, urzędnik kantoru, urzędnik pocztowy
- Lucjan Czermiński ~1877–1923
urzędnik wydziału
- Feliks de Cochet ?–1856
kawaler orderu świętej Anny, urzędnik wydziału górnictwa
- Ludwik de Vidal ~1859–1892
kawaler, kurier warszawski, naczelnik wydziału banku polskiego, naczelnik wydziału zagranicznej banku, naczelnik zagranicznej, oberpolicmajster, redaktor kurjera warszawskiego, redaktor warszawski, sekretarz warszawski, urzędnik kancelarii warszawskiego oberpolicmajstra
- Adolf Doliński ?–1893
hrabia, naczelnik wydziału zarządu, ordynat, pracownik ordynacji zamojskiej, urzędnik
- Leon Dorant ?–1892
hrabia, naczelnik wydziału zarządu, pracownik, urzędnik
- Jan Nepomucen Dutkiewicz ~1869–1932
członek wydziału, emeryt, obywatel, prezes, urzędnik
- Jakub Działak ~1860–1922
urzędnik wydziału
- Łukasz Dzierzbicki ~1866–1927
technik drogowy, urzędnik wydziału
- Zygmunt Echaust ~1879–1904
urzędnik wydziału mechanicznego
- Jakub Eisenberg ~1821–1886
emeryt, publiczny, urzędnik wydziału
- Józef Englert 1786–1852
asesor, emeryt, inspektor, kawaler orderu, kontroler generalny, naczelnik wydziału, senator, urzędnik szczególnych, wyższy
- Kazimierz Ernest ~1902–1925
uczeń kursów, urzędnik wydziału warszawy
- Józef Eysymontt ~1857–1926
emeryt, mierniczy przysięgły, urzędnik wydziału
- Aleksander Sykstus Feltner ~1883–1924
pracownik wydziału, urzędnik miejskich zakładów, urzędnik wydziału magistratu warszawy, urzędnik zakładów, współpracownik dyrekcji
- Michał Fijok ~1824–1916
członek, urzędnik wydziału górnictwa
- Aurelian Wiktorian Fiorentini ~1825–1854
urzędnik wydziału górnictwa
- Franciszek Antoni Fiorentini ~1791–1848
członek szczegółowej, emeryt, urzędnik dyrekcji poczty, urzędnik wydziału górnictwa
- Izabela Fiorentini (Fiorentini) ~1804–1854
urzędnik dyrekcji poczty, urzędnik wydziału górnictwa
- Aleksander Frąckiewicz ?–1921
adwokat przysięgły, członek, delegat, referent wydziału, urzędnik ministerium wewnętrznych, urzędnik wewnętrznych
- Piotr Gałęzowski ~1829–1893
emeryt, naczelnik wydziału banku polskiego, urzędnik warszawski towarzystwa
- Teofil Garstecki ?–1937
obywatel, sekretarz wydziału, starosta powiatowy, urzędnik
- Wilhelm Gelinek ~1854–1913
urzędnik wydziału
- Stefan Gellert ~1859–1886
drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik wydziału gospodarczego, urzędnik drogi warszawsko-wiedeńskiej
- Karol Gepner ~1820–1872
namiestnik, urzędnik wydziału
- Apolinary Gerreth ~1853–1909
asesor, naczelnik ubezpieczeń, naczelnik wydziału ubezpieczeń magistratu warszawy, urzędnik banku polskiego
- Wincenty Gertner ~1865–1923
urzędnik wydziału warszawy
- Stanisław Gizaczyński ~1876–1930
doktor, prokurator, urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Jan Julian Gnoiński ~1892–1934
doktor, dyrektorka, inspektor, kawaler krzyża oficerskiego, kawaler krzyża orderu, królowa, mecenas, minister społecznej, naczelnik wydziału ministerstwa społecznej, obywatel, porucznik rezerwy, poseł, prezes zarządu stowarzyszenia, urzędnik
- Tadeusz Michał Gołogórski 1872–1928
asystent, doktor nauk technicznych, dyrektor chóru, dziekan, prefekt, profesor nauk, profesor wydziału, rektor, urzędnik
- Stanisław Goślicki ?–1859
adiunkt wydziału, asesor, biskup, członek literackiej, opiekun, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik administracyjny, urzędnik gubernialny warszawskiego, urzędnik warszawski
- Franciszek Gottowt ?–1852
naczelnik kontroli, naczelnik wydziału kontroli, poważany, urzędnik
- Wiktor Górczyński ~1884–1926
urzędnik wydziału kontroli
- Janina Górska ~1861–1864
urzędnik wydziału
- Władysław Grabowski ~1821–1855
✓ urzędnik Wydziału Dóbr w Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu
- Władysław Grabowski ~1854–1919
inżynier-technolog, naczelnik wydziału telegrafów, profesor, urzędnik
- Kazimierz Jan Gregor ~1899–1928
absolwent akademii handlowej, doktor, ochotnik, proboszcz, urzędnik wydziału
- Alojzy Gubernat 1888–1931
doktor, kanonik, kapelan, król, ksiądz kapelan, naczelnik urzędu, naczelnik wydziału prezydialnego, prezydent, senator, urzędnik biura
- Jan Gwiazdomorski ~1823–1894
członek wydziału, emeryt, profesor instytutu, urzędnik izby, wiceprezes dobroczynności, wiceprezes towarzystwa
- Józef Harytański ~1872–1926
✓ urzędnik sądowy, urzędnik Wydziału Zaopatrzenia miasta Warszawy
- Anna Katarzyna Hendel (Starczewska) ~1838–1868
- Tadeusz Heppen ?–1872
urzędnik wydziału
- Wacław Hetman ~1907–1929
hetman, student szkoły nauk politycznych, urzędnik wydziału
- Jan Heysler ~1801–1858
generał-major, gubernator cywilny, hrabia, kierujący, komisarz, ksiądz, magister, ozdobiony orderem, pastor, uczeń wydziału, urzędnik, zwierzchnik
- Marian Marceli Hoffman ~1843–1903
naczelnik wydziału kolei, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Józef Hojny ~1873–1925
naczelnik wydziału prawnego, obywatel, urzędnik, wicedyrektor departamentu
- Władysław Hrubant ~1824–1885
doktor, naczelnik wydziału zarządu poczty, urzędnik doktor, urzędnik koła
- Henryk Hulanicki ~1892–1920
delegat, kandydat nauk ekonomicznych, pracownik społecznej, prezes, referent skarbu, referent wydziału, student politechniki, towarzysz, urzędnik fabryki
- Józef Jagielski ?–1859
adiunkt wydziału, dziedzic dóbr, kawaler orderów, obywatel guberni, referendarz stanu, urzędnik gubernialny augustowski, właściciel dóbr w płockiem
- Wincenty Jakubowicz ~1851–1899
urzędnik wydziału mechanicznego kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Jerzy Janda ?–1930
dyrektor kolei państwowych, kawaler orderu polonia restituta, naczelnik wydziału dyrekcji, obywatel, uczestnik, urzędnik
- Jan Jankowski ~1821–1870
pisarz magazynu solnego, pisarz solny, urzędnik wydziału
- Walenty Janota ~1858–1928
urzędnik wydziału kontroli
- Piotr Janowski 1829–1854
pisarz departamentu rządzącego, urzędnik komisji, urzędnik wydziału
- Władysław Januszkiewicz ?–1920
ochotnik pułku szwoleżerów, słuchacz wydziału, urzędnik banku handlowego w warszawie
- Lucjan Jarkowski ~1887–1921
✓ urzędnik Wydziału Kontroli Dochodów Kolei Nadwiślańskich
- Józefa Jaroszewska (Filipowska) ~1869–1909
zwierzchnik
- Mieczysław Jarzęcki ~1882–1929
urzędnik wydziału finansowego
- Stanisław Apoloniusz Jastrzębowski ~1878–1930
inżynier, major pułku ułanów, pracownik, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik wydziału technicznego dyrekcji państwowego, współpracownik, współtowarzysz
- Józef Jastrzębski ?–1930
urzędnik wydziału finansowego
- Franciszek Jesionowski ~1845–1903
sekretarz wydziału, urzędnik kredytowego ziemskiego, urzędnik warszawski towarzystwa, urzędnik ziemskiego
- Władysław Jezierski ~1889–1937
doktor, dyrektor izby skarbowej, minister, naczelnik wydziału izby, poseł, prezes, profesor, pułkownik, urzędnik wydziału
- Władysław Ewaryst Józefowicz ~1853–1923
urzędnik wydziału wodociągów i kanalizacji
- Franciszek Michał Jurkowski ~1879–1938
członek wioślarskiego, kierownik firmy, pracownik, urzędnik wydziału szpitalnictwa, założyciel harfy
- Władysław Kalinowski ~1854–1922
nauczyciel, urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Bolesław Karalus ?–1917
szef wydziału, urzędnik, współpracownik
- Józef Karwowski ~1847–1911
emeryt, urzędnik wydziału
- Adolf Kessel ~1857–1925
kierownik wydziału, pracownik, urzędnik, współpracowniczka
- Artur Edmund Kęsicki ~1880–1919
✓ urzędnik izby skarbowej, urzędnik Wydziału Zaopatrywania
- Ksawery Kieszkowski ?–1853
emeryt, urzędnik górnictwa, urzędnik wydziału górnictwa
- Jan Bolesław Kieszniewski ~1871–1927
urzędnik banku polskiego w warszawie, urzędnik wydziału
- Edward Kleiber ~1869–1929
kierownik, naczelnik wydziału dyrekcji, pastor, urzędnik telegrafu, współpracowniczka
- Jan Kłopotowski ~1858–1891
✓ absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, urzędnik sądu w Lublinie
- Konstanty Knoll 1909–1932
członek komendy, pracownik, senator, student wydziału prawnego uniwersytetu, urzędnik starostwa
- Alfred Kobusz ?–1903
✓ urzędnik dyrekcji kolei warszawsko-wiedeńskiej, wychowaniec szkoły realnej wydziału handlowego z r. 1898
- Karol Kobylański ~1787–1859
kawaler orderów, komisarz, kurator, naczelnik, obywatel, opiekun, ozdobiony orderami, prezes, referent komisji rządowej, referent skarbu, referent wydziału, urzędnik
- Stanisław Kochański ?–1899
urzędnik wydziału mechanicznego
- Edmund Kohman ~1868–1926
członek wydziału, obywatel, urzędnik
- Kazimierz Komorowski ~1862–1935
urzędnik wydziału
- Tadeusz Koncki 1878–1924
administrator apostolski, biskup, doktor służby, dyrektor departamentu, kierownik, komisarz cywilny, książę, naczelnik wydziału, odznaczony krzyżem oficerskim, starosta, urzędnik, wojewoda śląski
- Jan Nepomucen Konopka ?–?1880
dyrektor komisji sprawiedliwości, dyrektor wydziału komisji rządowej, dyrektor wydziału komisji sprawiedliwości, urzędnik komisji sprawiedliwości
- Franciszek Kopczyński ~1811–1859
sekretarz wydziału, urzędnik gubernialny lubelski
- Aleksander Korostowzeff ~1805–1853
członek towarzystwa naukowego, dyrektor banku, kawaler orderu świętej Anny, minister, naczelnik wydziału, namiestnik, ozdobiony medalem, prezes, sekretarz stanu królestwa, urzędnik szczególnych
- Piotr Wiesław Kosko ~1878–1927
członek związku zawodowego, hrabia, oficer rezerwy wojsk polskich, pracownik wydziału, urzędnik warszawy
- Stanisław Kosmólski ~1873–1925
urzędnik wydziału
- Wiktor Jan Kotarbiński ~1855–1920
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Stanisław Kotowski ?–1927
obywatel podolskiej, urzędnik kasy chorych w warszawie, urzędnik wydziału kontroli
- Ignacy Kowalski ~1808–1881
emeryt, naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału banku polskiego, urzędnik banku polskiego
- Klemens Kozłowski ~1839–1903
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, urzędnik wydziału mechanicznego kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Stefan Kozłowski ?–1919
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Marcin Krieger ~1812–1875
emeryt, kawaler orderów, naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału banku polskiego, urzędnik banku polskiego
- Aleksander Kronenberg ~1899–1924
dyrektor, inspektor, kasjer, komendant, naczelnik wydziału departamentu, prezes zarządu, sekretarz, urzędnik wewnętrznych
- Julian Krzeczkowski ?–1862
generał-gubernator, gubernator, jenerał, naczelnik wojenny, naczelnik wydziału zarządu, urzędnik
- Franciszek Kublin ?–1921
urzędnik wydziału
- Jan Kuczkowski ~1859–1919
ekspert, urzędnik wydziału
- Jan Kuć ~1892–1928
✓ student Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Warszawskiego, urzędnik Polskich Kolei Państwowych
- Stanisław Marian Kühmayer ?–1935
członek związku, urzędnik wydziału
- Anna Kulejowska (Zanozińska) ?–1918
urzędnik wydziału
- Adam Kuligowski ?–1938
naczelnik wydziału ubezpieczeń, obywatel siedlec, urzędnik zakładów, wicedyrektor, współpracownik firm, współwłaściciel dóbr
- Jan Kuliński ?–1863
urzędnik wydziału mechanicznego
- Witold Ludwik Landy ~1888–1922
kierownik wydziału, urzędnik
- Jan Lapierre ~1825–1856
budowniczy banku polskiego, członek, lekarz, naczelnik wydziału, nauczyciel szkoły publicznych, opiekun, profesor uniwersytetu wileńskiego, urzędnik
- Kazimierz Leśniewski ~1861–1925
urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Stanisław Leśniewski ~1893–1921
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Michał Lewicki ~1873–1936
dyrektor oddziału, dyrektor warszawy, filister arkonii, inżynier, kawaler krzyża walecznych, naczelnik wydziału kontroli, pracownik, urzędnik państwowego monopolu spirytusowego
- Kazimierz Lgocki ~1886–1914
urzędnik wydziału, właściciel dóbr
- Wacław Lipowski ~1880–1913
urzędnik wydziału handlowego
- Aleksander Lohmann ~1860–1909
kierownik warsztatu, urzędnik wydziału mechanicznego kolei warszawsko-wiedeńskiej, współpracownik
- Henryk Luft ~1878–1934
doktor, dyrektor, kierownik biura, urzędnik wydziału technicznego
- Leon Łazowski ?–1909
szef, urzędnik wydziału
- Władysław Łepkowski ~1857–1927
członek warszawskiego towarzystwa, inspektor farmaceutyczny, inspektor wydziału, magister, pracownik kasy chorych, pracownik zarządu kasy chorych, urzędnik, właściciel apteki
- Jan Łopieński ~1870–1927
urzędnik wydziału warszawy
- Wacław Łuszczewski ?–1867
dyrektor wydziału, szambelan, urzędnik
- Stefan Mackiewicz 1806–1867
dziedzic majątku, emeryt, kawaler, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia, urzędnik magistratu miasta warszawy, urzędnik magistratu warszawy, urzędnik wojskowy, właściciel majątku
- Łucja Maramarosz (Barącz) 1852–1928
- Maciej Markowski ~1795–1867
dziedzic majątku, emeryt, kawaler, naczelnik techniczny, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia, urzędnik magistratu miasta warszawy
- Maria Markowska (Bogdańska) ?–?1914
król, pułkownik, szef wydziału, urzędnik komisji wojny
- Józef Matsvanszky ~1875–1930
inżynier, major rezerwy, pracownik, szef oficerów, urzędnik wojskowego instytutu, urzędnik wojskowy, urzędnik wydziału
- Zygmunt Maywalt ~1861–1926
członek krakowskiej, dyrektor departamentu, dyrektor kolei, dyrektor wydziału, inspektor, inżynier, urzędnik
- Władysław Mazurkiewicz ~1877–1907
urzędnik wydziału mechanicznego
- Stanisław Michalak ?–1937
referent wydziału, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Maksymilian Miedzielski ~1811–1860
naczelnik wydziału dyrekcji, urzędnik, zwierzchnik
- Konstanty Mierzejewski ~1823–1896
urzędnik wydziału
- Adam Miklaszewski ~1845–1905
członek wydziału, emeryt, kasjer banku, urzędnik banku polskiego
- Konstanty Mironow ~1826–1855
urzędnik wydziału górnictwa
- Bronisław Młodzianowski ~1833–1869
urzędnik wydziału górnictwa
- Władysław Moszczyński ~1889–1920
kat, kierownik szpitala, kierownik wydziału, naczelnik wydziału, naczolnik, obywatel kraju, ochotnik, polowy, towarzysz, urzędnik
- Łucjan Mścichowski ~1857–1921
✓ urzędnik kolei nadwiślańskiej, urzędnik Wydziału Zaopatrywania Miasta Warszawy
- Jan Murzynowski ~1866–1903
urzędnik wydziału
- Ignacy Mysłakowski ~1793–1856
członek dobroczynności, dziekan, opiekunka, prezes wydziału sierot, proboszcz kościółu, urzędnik senatu
- Bolesław Walery Nawrocki ~1839–1899
naczelnik wydziału, urzędnik izby skarbowej
- Stanisław Nawrocki ?–1937
technik drogowy, urzędnik wydziału
- Otton Fryderyk Nerger ~1885–1919
✓ urzędnik wydziału Policji Kryminalnej Miasta Warszawy
- Jan Netto ~1795–1859
członek dobroczynności, członek warszawskiego towarzystwa, członek wydziału, emeryt, kontroler zarządu, świecki, urzędnik
- Wiktoria Niedziałkowska ~1851–1914
kierowniczka, nauczycielka, urzędnik wydziału, wychowanka
- Zygmunt Niekrasz ~1886–1923
urzędnik wydziału wodociągów i kanalizacji
- Alfred Niżałowski ~1888–1937
członek, emeryt wojsk, prezes dyrekcji, rotmistrz pułku, rotmistrz strzelców konnych, szef wydziału, urzędnik warszawy
- Jan Nowak ~1899–1938
członek, komendant, pracownik dyrekcji, pracownik wydziału, urzędnik firmy
- Nowakowska (Trębicka) ~1807–1877
- Bolesław Nowicki ~1856–1935
urzędnik wydziału warszawy
- Jan Nowicki ~1858–1914
buchalter kolei, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, urzędnik wydziału
- Julian Nowicki ~1878–1925
doktor, dyrektor policji, kierownik oddziału, kierownik urzędu, komisarz cywilny, naczelnik wydziału handlowego, naczelnik wydziału ministerstwa przemysłu, naczelnik wydziału przemysłowego, naczelnik wydziału województwa, obywatel, odznaczony orderem polonia, publiczny, sekretarz, szef wydziału, urzędnik, wojewoda
- Jan Kazimierz Okulicz ~1855–1899
technik, urzędnik wydziału
- Maria Olszakowska (Żakiewicz) ~1884–1924
- Feliks Olszewski ?–1868
majster, naczelnik kancelari drogi żelaznej, naczelnik wydziału, pomocnik naczelnika kancelarii, referent prawny, sekretarz konsystorza, urzędnik, wikarjusz
- Józef Olszewski ~1785–1855
emeryt, kawaler orderu, kościelny, naczelnik górnictwa, naczelnik wydziału, obywatel, urzędnik
- Leonard Ordyński 1799–1852
autor, hrabia, magister filozofii, naczelnik oddziału, sekretarz oddziału, szef, urzędnik wydziału
- Mieczysława Orlińska (Szlachowicz) ~1897–1919
- Tadeusz Ostrowski ~1873–1929
członek, pracownik dyrekcji, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik wydziału
- Antoni Paczyński ~1804–1866
członek archikonfraterni literackiej, naczelnik archiwum, naczelnik wydziału, urzędnik
- Antonina Palczewska (Horbowska) ~1814–1850
dziedzic dóbr, dziedzic majątku, kawaler, naczelnik wydziału technicznego, oficer, porucznik, sędzia okręgu rawskiego, urzędnik magistratu miasta warszawy, właściciel dóbr w skierniewickiem
- Władysław Paprocki ?–1937
członek komisji rewizyjnej, naczelnik administracji, naczelnik wydziału ministerstwa przemysłu, obywatel, urzędnik, wyższy
- Ksawery Pawłowski ~1802–1852
sekretarz wydziału, urzędnik banku polskiego
- Zdzisław Marian Pawłowski ~1878–1902
oberpolicmajster warszawy, urzędnik wydziału
- Wojciech Pękalski ~1817–1852
dziekan, jenerał, major, majster, naczelnik wydziału zarządu, naczelnik zarządu, oberpolicmajster warszawy, proboszcz kościółu, zwierzchnik
- Stanisław Piotrowski ~1879–1939
obywatel, urzędnik wydziału
- Antoni Płatkowski ~1869–1907
członek, sekretarz wydziału, urzędnik kolei
- Jan Płocki ~1869–1929
urzędnik wydziału kontroli
- Julia Płodzyńska (Czarnowska) ~1878–1905
- Zbigniew Podczaski ?–1929
podporucznik rezerwy, pracownik, szef wydziału, urzędnik dyrekcji
- Kazimierz Podlewski ~1861–1920
kupiec, urzędnik wydziału warszawy
- Maksymilian Pokorny ~1843–1925
✓ emeryt, urzędnik Wydziału Kanalizacji miasta Warszawy
- Edmund Popławski ~1842–1909
urzędnik wydziału handlowego
- Edward Prażmowski ?–1879
członek archikonfraterni literackiej, kawaler orderu świętej Anny, naczelnik wydziału kontroli służących, oberpolicmajster, urzędnik
- Justyn Przewuski ~1835–1910
urzędnik wydziału
- Walenty Przędziński ~1872–1933
doktor, opiekun, pomocnik stacji, urzędnik wydziału wodociągów i kanalizacji
- Zdzisław Przybyszewski ~1836–1925
naczelnik wydziału pocztowy, urzędnik banku polskiego w warszawie, weteran
- Feliks Pulwarski ~1880–1922
burmistrz, urzędnik wydziału
- Feliks Pytliński ?–1937
dyrektor wydziału, kasjer banku, ksiądz, sodalis, urzędnik
- Wiktor Radliński ~1874–1899
urzędnik wydziału
- Jan Radomiński ~1789–1864
emeryt, naczelnik wydziału, publiczny, referendarz stanu, urzędnik komisji rządowej, wizytator generalny, wizytator szkoły
- Franciszek Radziszewski ~1798–1869
dentysta, doktor, emeryt, redaktor polityczny, sędzia, szef wydziału, urzędnik służby
- Ludwik Reben ~1894–1923
doktor, kierownik wydziału, sekretarz, urzędnik banku
- Pola Reczko ~1858–1863
urzędnik wydziału górnictwa
- Mieczysław Refling ~1893–1918
buchalter, szef wydziału, urzędnik banku dyskontowego, urzędnik powiatu warszawskiego
- Paulina Rembaczewska (Górska) ~1825–1899
hrabia
- Józef Jerzy Rogowski ~1873–1933
członek honorowy, dyrektor rady pedagogicznej, dyrektor zarządu, działacz, kanonik, kapelan, ksiądz kanonik, ksiądz kapelan, ksiądz prałat, ksiądz prefekt, kurator, pracownik wydziału, prefekt, prezes głuchoniemych, prezes mińskiego, skarbnik, technik, urzędnik magistratu warszawy, współpracownik, założyciel
- Zygmunt Rogowski ?–1922
✓ urzędnik Wydziału Taryfowego Polskich Kolei Państwowych
- Antoni Roman ?–?1914
król, pułkownik, szef wydziału, urzędnik komisji wojny
- Józefa Paulina Joanna Roman (Bogdańska) ~1821–1911
dziekan, hrabia, król, obywatelka warszawy, pułkownik, redaktor, szef wydziału, urzędnik komisji wojny
- Agnieszka Roszkowska (Roman) ?–?1914
król, pułkownik, szef wydziału, urzędnik komisji wojny
- Leon Roszkowski ~1880–1938
dyrektor warszawski, naczelnik wydziału, urzędnik ubezpieczeń
- Oskar Rozwadowski ~1848–1920
urzędnik wydziału
- Arkadiusz Rudnicki ~1857–1907
urzędnik wydziału handlowego
- Antoni Rudzki ?–1931
kanonik, naczelnik wydziału kontroli, urzędnik polskich kolei
- Eugeniusz Rurawski ~1885–1939
członek, urzędnik wydziału
- Władysław Ruszczycki ~1874–1932
członek, pracownik, urzędnik wydziału finansowego
- Bonifacy Rutkowski ~1863–1922
hrabia, urzędnik wydziału finansowego
- Edward Rychłowski ~1863–1930
członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, emeryt magistratu warszawy, sodalis marianus, urzędnik magistratu, urzędnik wydziału, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej, wiceprezes oddziału, wiceprezes związku
- Napoleon Rychłowski ?–1852
✓ urzędnik Sądu Pokoju Okręgu i Miasta Warszawy Wydziału III
- Stanisław Ryciak ~1888–1922
✓ urzędnik Wydziału Drogowego stacji Warszawa Wileńska
- Stanisław Sankowski ~1880–1929
członek zarządu kasy, referent dyrekcji, urzędnik wydziału
- Seweryn Schmit ~1845–1866
student szkoły głównej wydziału, urzędnik kancelari
- Teofil Seredyński ~1859–1911
- Antoni Skomerski ~1837–1866
kontroler, poważany, urzędnik wydziału kontroli służących
- Franciszek Skrzyniarz ?–1917
naczelnik wydziału, urzędnik magistratu
- Aleksandra Skrzypczyńska (Gerreth) ~1830–1908
emerytka, naczelnik ubezpieczeń, naczelnik wydziału ubezpieczeń, sekretarz, urzędnik kolei łódzkiej
- Anna Słojewska (Makowska) ?–1918
- Aniela Słowikowska (Zgorzelska) ~1820–1851
- Jan Smotrzyński ?–1856
członek, kanonik, kapelan, ksiądz kanonik, sekretarz, sędzia, urzędnik komisji rządowej skarbu, urzędnik wydziału
- Edmund Sobczak ~1905–1928
urzędnik wydziału
- Józefa Sosnowska (Baumann) ?–1851
urzędnik wydziału
- Ludwik Stachelski ?–1926
urzędnik wydziału
- Franciszek Stachowski ~1893–1918
pracownik, urzędnik wydziału
- Bogusław Staniszewski ~1864–1928
✓ urzędnik Wydziału Hipotecznego Ziemskiego, wiceprezes Zarządu Głównego Związku Pracowników Notariatu i Hipoteki
- Jan Stanisław Staszkowski ?–1899
kościelny, urzędnik wydziału technicznego
- Henryk Stepnowski ~1847–1884
doktor, drogi żelaznej nadwiślańskiej, profesor szkoły, urzędnik doktor, urzędnik drogi nadwiślańskiej, urzędnik drogi żelaznej nadwiślańskiej, urzędnik wydziału, zwierzchnik
- Amalia Stoppelle (Fetter) ~1807–1859
- Mieczysław Stroiński ~1892–1931
naczelnik, pracownik, urzędnik wydziału technicznego dyrekcji państwowego, współpracownik
- Jan Stummer 1784–1845
asystent, członek, doktor medycyny, emeryt, król, książę, lekarz wojsk polskich, magister chirurgii, naczelnik rządu, ozdobiony hornorowym, profesor anatomii, szef wydziału, urzędnik
- Marianna Suchorzewska (Segno) ~1786–1868
administrator parafii, naczelnik wydziału
- Henryk Sujkowski ~1898–1938
urzędnik wydziału
- Józef Sumiński ~1878–1931
proboszcz, urzędnik wydziału
- Kazimierz Suski ~1888–1921
urzędnik wydziału
- Jan Tadeusz Szaniawski ~1892–1931
członek stowarzyszenia urzędników państwowego monopolu, pracownik, towarzysz zarządu, urzędnik banku, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik wydziału finansowego
- August Szawłowski ~1829–1854
kandydat prawa, naczelnik wydziału magistratu warszawy, sekretarz, urzędnik
- Anna Szczęśniewicz (Karwowska) ~1832–1862
urzędnik wydziału
- Konstanty Szumlański ~1822–1895
członek honorowy, emeryt, opiekunka, prezes wydziału, urzędnik gubernialny, urzędnik towarzystwa ubezpieczeń, urzędnik ubezpieczeń
- Franciszek Marcin Szybowski ~1886–1929
major, odznaczony złotym krzyżem, szef biura kontroli, szef wydziału, urzędnik magistratu
- Leon Henryk Szymborski ~1856–1909
urzędnik wydziału
- Felicja Elżbieta Ślawicz (Chawłowska) ?–1873
emeryt, szef wydziału, urzędnik komisji rządowej wewnętrznych
- Jacek Tabęcki ~1877–1928
kierownik wydziału gospodarczego, urzędnik banku zachodniego
- Robert Thieme ?–1878
urzędnik wydziału
- Maria Tomaszewska (Szmurło) ~1859–1909
współpracowniczka wydziału
- Karolina Trzebuchowska (Krukowska) ?–1857
naczelnik wydziału najwyższej izby, obywatelka, urzędnik najwyższej izby
- Maksymilian Trzepiński ~1821–1870
oberpolicmajster, urzędnik wydziału kontroli służących
- Stanisław Turkułł ~1901–1924
naczelnik wydziału, ochotnik armii, odznaczony krzyżem walecznych, pracownik, student szkoły nauk politycznych, urzędnik
- Antoni Turowski ~1865–1912
urzędnik wydziału
- Władysław Ulanowski ~1873–1931
kontroler wydziału, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Maciej Ulrych ?–1862
naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału kontroli, poważany, urzędnik banku polskiego
- Bolesław Uziębło ~1874–1920
✓ urzędnik Wydziału Dochodów Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych
- Bronisław von Blum ~1860–1920
członek archikonfraterni literackiej, urzędnik dyrekcji głównej ziemskiego, wiceprezes wydziału dobroczynności
- Henryk Walęcki ~1895–1937
urzędnik wydziału finansowego
- Anastazy Wasilewski ~1869–1931
członek stowarzyszenia urzędników, kierownik, naczelnik, opiekun, pracownik, referent, towarzysz zarządu, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik państwowego monopolu spirytusowego, urzędnik wydziału technicznego dyrekcji państwowego
- Michał Wcisło ~1885–1922
prawnik, referent wydziału, urzędnik
- Stanisław Wedecki ~1831–1899
urzędnik wydziału
- Julian Weinzieher ?–1890
członek literackiej, naczelnik wydziału, urzędnik
- Jan Nepomucen Weissensteiner ?–1864
naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału banku polskiego, nauczyciel, urzędnik banku polskiego
- Ksawery Weissensteiner ~1843–1877
naczelnik banku polskiego, naczelnik wydziału banku polskiego, tajemniczy, urzędnik banku polskiego
- Józef Wentz'l ~1796–1857
dyrektor, emeryt, kawaler orderu świętej Anny, naczelnik wydziału, obywatel kraju, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik
- Jan Werner ~1876–1931
członek warszawskiego towarzystwa, członek zarządu towarzystwa, pracownik wydziału, urzędnik dyrekcji, urzędnik towarzystwa, współpracownik firmy lilpop
- Feliks Wieczffiński ?–1929
urzędnik wydziału
- Antoni Wieniarski ~1824–1869
autor dramatyczny, dentysta, doktor, hrabia, kanonik, naczelnik wydziału, pisarz, redaktor polityczny, sędzia, urzędnik kantoru
- Władysław Wieniawski ~1864–1904
✓ urzędnik wydziału statystycznego na kolejach skarbowych
- Jan Wieruch ~1885–1924
urzędnik wydziału magistratu warszawy
- Karol Winter ~1879–1913
urzędnik wydziału
- Antoni Wiśniewski ~1868–1908
naczelnik wydziału, urzędnik kolei nadwiślańskich, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej
- Kazimierz Witkowski ~1894–1918
urzędnik wydziału
- Edward Wojakowski 1868–1939
naczelnik wydziału handlowego, referent, urzędnik
- Zdzisław Wojtulewicz ~1891–1935
doktor, inżynier mechanik, mechanik, urzędnik zarządu miejskiego warszawy, współpracowniczka wydziału
- Antoni Władysław Wolff ~1854–1922
kierownik wydziału, towarzysz, urzędnik kolei, urzędnik terespolskiej, urzędnik wydziału wodociągów i kanalizacji, zwierzchnik
- Stanisław Wołk ?–1852
asesor, biskup, kawaler orderu świętej Anny, naczelnik kontroli, naczelnik wydziału izby, urzędnik
- Wincenty Wyczański ~1857–1913
urzędnik wydziału
- Stanisław Wyhowski ~1878–1920
ochotnik pułku piechoty, urzędnik wydziału, żołnierz
- Jan Wyród ~1886–1938
delegat, doktor, inspektor, instruktor, kapłan, minister, naczelnik wydziału urzędu, obywatel, odznaczony złotym krzyżem, prezes izby, przedstawiciel, urzędnik państwowy, wojewoda krakowski
- Walerian Zagrabiński ~1818–1897
członek archikonfraterni literackiej, członek arcybractwa nieustającej, członek literackiej, członek zarządu, emeryt, naczelnik poczty, naczelnik wydziału zarządu poczty, naczelnik zarządu, urzędnik izby obrachunkowej
- Kazimierz Zajączkowski ~1847–1898
inżenier, naczelnik wydziału gospodarczego, naczelnik wydziału zarządu, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Stanisław Zajkowski ~1887–1938
budowniczy, urzędnik wydziału
- Aleksander Zakrzewski ~1820–1882
emeryt, naczelnik wydziału, obywatel miasta warszawy, urzędnik zarządu poczty
- Tadeusz Zakrzewski ~1855–1929
dyrektor oddziału, muzyk, pracownik, szef wydziału, urzędnik banku rolnego, właściciel majątku
- Bolesław Zandrowicz ~1845–1917
✓ geometra, urzędnik Biura Pomiarów Wydziału Wodociągów i Kanalizacji Magistratu Miasta Warszawy
- Janusz Zarzycki ?–1929
członek akademickiego, członek sekcji, kawaler krzyża walecznych, naczelnik, proboszcz parafii, superior, szef wydziału, urzędnik państwowy banku rolnego
- Kazimierz Zenon Zawadzki ?–1920
naczelnik wydziału administracyjnego, pokojowa, pracownik, towarzysz, urzędnik, żołnierz
- Władysław Zaydler ?–1863
urzędnik wydziału kontroli
- Józef Ząbczyński ~1855–1923
hrabia, urzędnik wydziału finansowego
- Lucjan Zieliński ~1838–1903
urzędnik wydziału
- Aleksander Zwoliński ~1846–1880
kawaler orderów, urzędnik wydziału
- Ignacy Żarski ~1827–1899
emeryt, kanonik, kawaler orderów, urzędnik wydziału
- Franciszek Żbikowski ~1864–1917
kawaler, urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Leopold Ewaryst Żebrowski ~1884–1917
naczelnik, urzędnik wydziału szpitalnictwa
- Józef Żórawski ?–1866
urzędnik wydziału
|