Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 531
- Ignacy Reszkowski ~1785–1845
członek archikonfraterni literackiej, emeryt, gubernator warszawski, kapelan, współtowarzysz
- Oktawian Rybicki ~1817–1852
członek opiekuńczej, doktor, fizyk, lekarz szpitala powiatowy, lekarz wolno praktykujący, obywatel, współtowarzysz
- Władysław Dyski ?–1856
dowódca, wikarjusz katedralny, współtowarzysz
- Jan Piętkowski ~1798–1856
asesor, kanonik, kawaler orderów, naczelnik najwyższej izby, ozdobiony orderami, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik gubernialny warszawskiego, współtowarzysz, zwierzchnik
- Seweryn Kapliński ~1824–1857
artystka, kapitan, pracownik, sekretarz departamentu rządzącego, współtowarzysz
- Franciszek Kolos ?–1857
artysta, malarz, uczeń szkoły pięknych, współtowarzysz
- Piotr Kiczorowski ~1806–1858
członek opiekuńczej, członek warszawskiego towarzystwa, doktor medycyny, lekarz ordynujący szpitala, magister medycyny, współtowarzysz
- Konrad Le Brun ~1836–1858
chirurg, członek lekarskiej, lekarz szpitala dzieciątka jezus, współtowarzysz
- Apolinary Zagórski ~1829–1858
kanonik, kapłan, pisarz, rzeźbiarz, świecki, wikarjusz, współtowarzysz
- Antoni Lesznowski ?–1859
dyrektor główny prezydujący, gubernator cywilny, kanonik, kapłan, kompozytor, prezydent miasta, proboszcz, redaktor gazety warszawskiej, redaktor warszawskiej, współtowarzysz
- Stanisław Serwaczyński ~1791–1859
artysta, mistrz, skrzypek, współtowarzysz
- Symforian Drewnowski ~1798–1860
członek towarzystwa rolniczego, hrabia, obywatel, prezes rolniczy, prowincjał zakonu, rolnik, współtowarzysz
- Józef Hoffman ~1801–1860
asesor, kawaler orderu, kontroler, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik izby, współtowarzysz
- Walenty Lewartowski ?–1860
członek komisji skarbu, dyrektor, emeryt, kanonik metropolitalny warszawski, kawaler orderów, naczelnik sekcji emerytalnej, urzędnik, współtowarzysz
- Gustaw Paszyński ?–1860
współtowarzysz
- Ludwik Emich ~1792–1865
emeryt, ozdobiony orderem, sekretarz, współtowarzysz
- Emilian Nowajewski ~1842–1865
uczeń szkoły głównej, współtowarzysz
- Józefa Andrychiewicz (Rogozińska) ~1804–1869
emeryt, proboszcz, senator, współtowarzysz
- Ludwik Bukart ~1850–1870
uczeń wydziału, współtowarzysz
- Konrad Sommer ~1870–1882
uczeń gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum, współtowarzysz
- Józef Sporny ?–1888
członek, inżenier, inżynier komunikacji, współtowarzysz
- Henryk Kott ?–1890
przedstawiciel, współpracownik, współtowarzysz
- Tadeusz Szpakowski ~1870–1904
pracownik, współtowarzysz
- Aleksander Rajkowski ~1886–1906
student politechniki, współtowarzysz
- Adam Zieńkiewicz ~1844–1908
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, współtowarzysz
- Karol Haberbusch ~1848–1908
członek honorowy towarzystwa, pastor, superintendent, współpracowniczka, współtowarzysz, zwierzchnik
- Aleksy Trützschler ~1863–1908
prokurent firmy, współpracownik, współtowarzysz
- Józef Gawroński ?–1909
administrator, buchalter, urzędnik komisji skarbu, współtowarzysz
- Józef Maciejewski ~1879–1910
współpracownik, współtowarzysz
- Stanisław Janicki ~1858–1911
członek, współtowarzysz, współwłaściciel restauracji
- Aleksander Ginsberg ~1871–1911
inżenier, szef, współpracowniczka, współtowarzysz, współwłaściciel fabryki
- Anna Jacuńska (Jasieńska) ~1836–1911
biskup, członek komitetu, nauczycielka, współtowarzysz, wychowanka
- Karol Grohman ~1868–1911
członek zarządu, dyrektor, współtowarzysz zarządu, współzałożyciel
- Daniel Dudziński ~1852–1911
prowizor farmacji, współtowarzysz
- John Briggs ~1854–1911
przemysłowiec, współtowarzysz zarządu, współwłaściciel, założyciel firmy
- Leon Zasacki ~1843–1912
buchalter firmy, współtowarzysz
- Stanisław Przyborowski ~1870–1913
członek, dyrektor, szef, współtowarzysz
- Stefan Patzer ~1876–1913
prokurent firmy, współpracownik, współtowarzysz
- Szymon Jungier ~1837–1913
współtowarzysz
- Jan Zdzisław Sokołowski ?–1913
administrator fabryki, współtowarzysz
- Edward Hall ~1854–1913
kasjer firmy, kasjer warszawskiego, obywatel miasta warszawy, pracownik, współpracowniczka, współpracownik, współtowarzysz
- Stanisław Makarewicz ~1852–1913
dyrektor zarządu, inżynier komunikacji, kawaler orderów, współpracownik, współtowarzysz
- Karol Leopold Knoll ~1852–1914
współpracownik domu handlowego, współpracownik firmy spółki, współtowarzysz
- Kazimierz Prosper Jemielewski ~1887–1914
handlowiec, właściciel firmy, współpracownik, współtowarzysz
- Edmund Kosiniewicz ~1895–1916
współtowarzysz
- Stanisław Landau ~1849–1916
członek zarządu, prezes zarządu towarzystwa, współtowarzysz, założyciel
- Alfred Fiałkowski ~1853–1916
członek fabryki, członek zarządu fabryki, delegat, inżenier, naczelnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, współtowarzysz
- Aleksander Sulkiewicz ?–1916
inspektor zbrojnych, współtowarzysz, żołnierz
- Antoni Henryk Hłasko ~1883–1916
delegat, doktor, instruktor, kapelan, komisarz, ksiądz kapelan, oficer legionów polskich, oficer pułku, podporucznik pułku, pułkownik, współtowarzysz, żołnierz
- Mieczysław Jaskulski ~1890–1917
pomocnik, współtowarzysz
|