Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 37
- Józef Epstejn ?–?1876
✓ członek Rady Miejskiej Warszawskiej Dobroczynności Publicznej, kurator Szpitala Starozakonnych w Warszawie, opiekun prezydujący w Radzie Szczegółowej Szpitala Starozakonnych w Warszawie
- Jakub Tugendhold ?–?1872
członek opiekuńczej, członek szczegółowej, opiekunka
- Józef Bajkowski ?–?1899
✓ członek honorowy Arcybractwa Nieustającej Adoracji Przenajświętszego Sakramentu, radca Dyrekcji Szczegółowej Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego guberni warszawskiej
- Barbara (Janasz) ?–?1874
- Józef Maszadro ~1765–1844
członek dozoru, członek szczegółowej, kapitan gwradii, kościelny parafii, kupiec, marszałek, obywatel miasta częstochowa, publiczny, starosta
- Franciszek Antoni Fiorentini ~1791–1848
członek szczegółowej, emeryt, urzędnik dyrekcji poczty, urzędnik wydziału górnictwa
- Jan Wrzosek ?–1851
członek szczegółowej, emeryt, kawaler orderu, pomocnik
- Franciszek Skórski 1774–1854
członek szczegółowej, kanonik katedralny, kapłan, sędzia okręgu
- Andrzej Gołoński ?–1854
✓ budowniczy Komisji Rządowej Spraw Wewnętrznych i Duchownych, członek Rady Głównej Opiekuńczej Zakładów Dobroczynnych, członek Rady Ogólnej Budowniczej, członek Rady Szczegółowej Opiekuńczej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, członek Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, kawaler orderu śśw. Stanisława III kl., kawaler orderu św. Anny III kl., radca dworu
- Szoel Kaftal ?–1857
członek szczegółowej, właściciel warszawy
- Zygmunt Bersohn ?–1864
✓ członek Rady Szczegółowej Opiekuńczej Głównego Domu Schronienia Ubogich i Sierot Starozakonnych, obywatel Warszawy
- Jan Bącewicz ?–1864
administrator, członek lekarskiej, członek szczegółowej, doktor medycyny, kapłan, lekarz instytutu, lekarz wojskowy, obywatelka, prokurator instytutu, wiceprezes
- Mathias Rosen ~1804–1865
✓ bankier, członek Rady Głównej Opiekuńczej Zakładów Dobroczynnych, członek Rady Stanu Królestwa, Opiekun Ochronki XIII, prezes Szkoły Elementarnej Wyznania Mojżeszowego, Prezes wydziału zupy rumforckiej, prezydujący w Dozorze Bóżniczym, prezydujący w Radzie Szczegółowej Domu Przytułku dla Starców i Sierot Starozakonnych za Wolskimi Rogatkami, wiceprezes Komitetu Synagogi przy ulicy Daniłowiczowskiej, wiceprezes Wydziału Ekonomiczno-Administracyjnego w Towarzystwie Dobroczynności
- Józef Benedykt Praszkiewicz ?–1867
członek szczegółowej, kawaler orderu świętej Anny, magister praw, prezes trybunału cywilnego, sędzia apelacyjny, sędzia trybunału cywilnego, urzędnik
- Antoni Sulimowski ?–1867
budowniczy komisji rządowej, członek szczegółowej, publiczny
- Jakub Piotrowski ~1813–1867
członek warszawskiego towarzystwa, kanonik, królowa, obywatel miasta, prezes dyrekcji szczegółowej towarzystwa, prezes szczegółowej
- Piotr Łubieński ~1785–1867
✓ członek Rady Stanu, prezes Dyrekcji Szczegółowej Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego guberni warszawskiej, prezes warszawskiego towarzystwa dobroczynności, rzeczywisty radca stanu
- Andrzej Hempel ?–1868
administrator parafii, członek dozoru, członek opiekuńczej, członek szczegółowej, obywatel, opiekun, prezes opiekuńczej, prezes szczegółowej, publiczny
- Samuel Orgelbrand ~1810–1868
✓ członek instytucji dobroczynnych, członek Rady Szczegółowej Domu Schronienia Starozakonnych, księgarz, obywatel, właściciel drukarni, wydawca
- Anna Cohn (Portner) ?–1869
bankier, członek szczegółowej, obywatel tutejszy, opiekunka gminy starozakonnych, poważany
- Teodor Heinrich 1790–1869
✓ autor broszur treści naukowej, członek Rady Głównej Opiekuńczej Zakładów Dobroczynnych w Królestwie, opiekun prezydujący w Radzie Szczegółowej Szpitala Ewangelickiego, prezes Kasy Wsparcia Podupadłych Farmaceutów, profesor chemii i fizyki w Instytucie Agronomicznym w Warszawie, radca farmaceutyczny Rady Lekarskiej Królestwa Polskiego, radca stanu, właściciel apteki w warszawie
- Aleksander Moldaur ?–1869
administrator parafii, członek głównej opiekuńczej, dentysta, doktor, kawaler orderu świętej Anny, kościelny, opiekun szpitala, organizator, prezes szczegółowej, prezydent miasta, redaktor polityczny, sędzia
- Michał Jankowski ~1820–1871
członek szczegółowej, doktor, referent, urzędnik komisji rządowej wewnętrznych, urzędnik komisji wewnętrznych, urzędnik wewnętrznych
- Ludwik Kohlsdorff ~1813–1871
członek komitetu, członek szczegółowej, inspektor fabryki, król, kurator, naczelnik sekcji, pomocniczy, publiczny, właściciel
- Mieczysław Pruszyński ~1805–1871
✓ członek Komisji Emerytalnej w Królestwie Polskim, członek rady szczegółowej opiekuńczej szpitala Dzieciątka Jezus, członek rady szczegółowej opiekuńczej Zakładów Dobroczynnych w Królestwie Polskim, członek Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, deputat zgromadzenia szlacheckiego guberni wołyńskiej, kawaler orderów, kurator honorowy gimnazjum gubernialnego wołyńskiego, marszałek szlachty powiatu starokonstantynowskiego guberni wołyńskiej, obywatel guberni wołyńskiej, opiekun prezydujący w Radzie Szczegółowej Opiekuńczej Domu Schronienia Starców św. Ducha i Panny Marii, radca stanu, referendarz stanu w Radzie Stanu Królestwa Polskiego, student Uniwersytetu Warszawskiego, uczeń Liceum Krzemienieckiego
- Leon Löwenberg ?–1872
✓ członek Rady Szczegółowej Głównego Domu Schronienia Starozakonnych, członek założyciel Głównego Domu Schronienia Starozakonnych
- Maksymilian Vidal 1814–1873
członek szczegółowej, dyrektor kancelarii obcych, dyrektor komisji, dyrektor okręgu, kawaler orderów, król, książę, naczelnik banku polskiego, naczelnik kancelari, naczelnik okręgu naukowego, naczelnik warszawskiego okręgu, naczelnik wydziału, naczolnik wydziału, ozdobiony za nieskazitelną służbę, publiczny, redaktor kurjera, referendarz stanu królestwa polskich, referendarz stanu królestwa polskiego, referendarz stanu stanu królestwa, współpracownik warszawski
- Majer Bersohn ~1787–1873
✓ bankier, członek Rady Szczegółowej Głównego Domu Schronienia Starozakonnych, obywatel
- August Gierszt ?–1876
członek szczegółowej, emeryt, komisarz skarbu, opiekun, sekretarz wydziału
- Józef Łopuski ~1819–1879
członek archikonfraterni literackiej, doktor, emeryt, kasjer dyrekcji szczegółowej, kasjer towarzystwa kredytowego, obywatel, pastor, pracownik, urzędnik towarzystwa kredytowego ziemskiego
- Jerzy Bertholdi ~1813–1886
członek szczegółowej, obywatel ziemski
- Samuel Izaak Hopfenblum ~1818–1889
członek szczegółowej, członek szpitala, kawaler orderu
- Ludwik Komierowski ~1812–1892
członek towarzystwa, prezes dyrekcji szczegółowej
- Zofia Ślaska (Donimirska) ~1812–1893
członek redakcji, doktor, prezes dyrekcji szczegółowej, właściciel
- Gustaw Wiercieński ~1841–1912
członek dobroczynnego, członek zarządu, kasjer dyrekcji szczegółowej, obywatel ziemski w ziemskiem
- Konstanty Przewłocki ~1857–1930
członek, filister arkonii, filister korporacji arkonia, prezes dyrekcji, prezes szczegółowej, ziemianin
- Franciszek Godlewski ~1867–1937
członek komitetu, gubernator, komisarz, ksiądz, prezes dyrekcji szczegółowej towarzystwa, prezes dyrekcji ziemskiego, prezes szkolnej, rolnik, rotmistrz kawalerii, wiceprezes, żołnierz
(są też wyniki dla: „członek”)
|