Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „koło”(są też wyniki dla: „właściciel majątku Mystki”, „właściciel majątku”, „właściciel”)
- Zofia Hanowerska ~1777–1848
królowa
- Antoni Pawłowski ?–1854
gwardjan, kapłan, ksiądz, sekretarz, zakonnik
- Roman Laskowski ~1811–1857
asesor, urzędnik, współpracownik
- Bazyli Duchowski ?–1870
dyrektor, jenerał, kapitan, ozdobiony krzyżem virtuti, podporucznik, porucznik
- Ludwik Wagenhoff ~1793–1871
✓ ekspedytor poczty w Tarnowie (Tarnowo koło Ponania)
- Walenty Kobierzycki ?–1874
✓ właściciel majątku Podgórze koło Jędrzejewa
- Szymon Chyczewski ~1798–1876
właściciel
- Józefa Jankowska (Pławska) ?–1882
- Sylwester Okniński ~1849–1883
✓ właściciel domu we wsi Koło gminy Czyste
- Jerzy Struve ~1802–1886
emeryt, intendent
- Teodor Rudnicki ~1818–1892
✓ właściciel dóbr ziemskich Strzałki koło Bóbrki
- Filip Łebkowski ?–1892
kapelan
- Izabela Zewald ~1825–1894
panna
- Jan Nepomucen Adamski ~1853–1896
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Jadwiga Wetzlich (Fiałkowska) ~1872–1897
proboszcz
- Bronisław Schupp ~1837–1899
budowniczy, inżenier, kawaler
- Jakub Stąporkiewicz ~1831–1899
zakonnik zgromadzenia
- Józef Trylski ~1836–1900
✓ emeryt
- Stanisława Garbowiecka (Kossobudzka) ~1849–1900
doktor, dziekan, obywatel ziemski, właściciel apteki
- Franciszek Kryński ~1827–1902
obywatel ziemski
- Maurycy Koellner ~1811–1902
doktor medycyny
- Eliza Przemyska ?–1902
- Antoni Manowski ?–1902
administrator parafii, kapelan, kapłan, ksiądz
- Aleksander Majer ~1871–1903
✓ dekorator, malarz
- Oskar Edmund Widt ~1851–1905
obywatel miasta
- Stanisław Starzeński ~1861–1905
dyrektor handlowy
- Aleksander Krzanowski ~1876–1906
✓ adiunkt sądowy w Chrzanowie
- Maria Wróblewska (Karlińska) ?–1907
- Bronisława Karczewska (Żyżemska) ?–1907
dziekan, proboszcz
- Felicjan Szymański ~1821–1907
rejent, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Jadwiga Chmieleńska ?–1907
- Henryk Wnukowski ~1860–1908
✓ inżynier
- Zofia Starzyńska ~1884–1908
kapelan
- Aniela von Stempel (Rybnikow) ~1840–1911
- Jan Wolski ?–1911
kierownik, technolog, współpracowniczka
- Stefan Witwicki ~1892–1913
słuchacz kursu
- Waldemar Michel ~1851–1913
kupiec
- Cecylia Moniuszko ?–1913
dyrektor warszawskiej
- Julia Szczygielska (Sienicka) ~1834–1913
- Maria Widt (Michel) ~1852–1914
- Franciszek Doliński ~1852–1914
burmistrz, doktor, komisarz rządowy
- Justyn Korkozowicz ~1826–1914
✓ inżynier konduktor
- Kasylda Szymańska (Barcewicz) ?–1915
- Leokadia Michalak ~1898–1918
wójt
- Alfons Heyducki ~1860–1919
✓ dzierżawca Polesia koło Kościana
- Aniela Klimaszewska (Fritsch) ~1852–1919
- Ludwik Dobrzański ~1868–1919
✓ kierownik szkoły w Dziekanowicach koło Dobczyc
- Aleksandra Śliwińska (Rybołowicz) ~1893–1919
- Stefania Sulczewska ~1892–1920
✓ nauczycielka w Łęgu koło Tarnowa
- Adam Nowak ?–1920
adwokat przysięgły, hrabia
- Stanisława Betlej (Kryńska) ?–1920
- Leszek Szcześniewski ~1908–1922
- Maria Stróżycka (Jankowska) ~1851–1923
- Jan Szponder ~1871–1924
✓ cechmistrz Związku Rzeźników w Liszkach koło Krakowa
- Zofia Potrykowska (Mazowiecka) ?–1925
urzędnik
- Adam Rokicki ~1846–1925
rolnik, właściciel dóbr
- Jan Henryk Chrząszczewski 1860–1925
obywatel ziemski
- Feliks Świerczyński ~1842–1926
✓ asesor honorowy kurii biskupiej, dziekan jarosławski, ksiądz, proboszcz w Grodzisku koło Przeworska, tajny podkomorzy papieski
- Stanisław Karłowski ~1850–1927
✓ właściciel majątku Mystki koło Targowej Górki
- Henryk Fiałkowski ?–1929
doktor, dyrektor szpitala, lekarz kasy chorych, prezes związku lekarzy
- Stefan Gustaw d'Orivol ~1900–1929
obywatel, urzędnik telegrafu
- Władysław Klimaszewski ~1856–1929
członek zarządu, naczelnik urzędu skarbowego, odznaczony krzyżem, prezes dobroczynności, prezes opiekuńczej, prezydent
- Mieczysław Pszczółkowski ~1856–1929
absolwent instytutu
- Edward Trojanowski ?–1930
artysta malarz, autor, członek komitetu towarzystwa zachęty, członek rzeczywisty, członek zarządu, kawaler krzyża oficerskiego, kierownik, malarz, mistrz, prezes, profesor malarstwa, profesor szkoły pięknych warszawy, profesor warszawskiej, publiczny
- Krystyna Amelia (Słomska) ~1855–1931
- Kornelia Roszkowska (Kurowska) ~1858–1932
kasjer
- Janina Fiałkowska ~1903–1932
d-r, magister, referendarz starostwa
- Natalia Hauszyld (Zajączkowska) ~1841–1933
- Dionizy Węgrzynowicz ~1862–1933
✓ kanonik, ksiądz, proboszcz parafii Krzeczowice koło Przeworska
- Władysław Muszalski ?–1933
kierownik, magister farmacji
- Władysław Małachowski ~1880–1934
adwokat
- Karol Artur Stilter ?–1934
agronom, inżynier
- Wanda Dobek (Szamowska) ?–1935
obywatelka ziemska
- Rudolf Halenta ~1887–1935
podpułkownik
- Zenobiusz Kubicki ~1872–1935
obywatel miasta
- Tomasz Rakowski ~1878–1935
adwokat przysięgły w warszawie, doktor, ksiądz kanonik, notariusz, pułkownik, rejent, sędzia apelacyjny warszawy, sędzia okręgowy, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, sędzia sądu okręgowego
- Kazimierz Lasocki 1899–1936
hrabia, kapitan, kawaler orderu militari, kawaler orderu Virtuti Militari, kawaler Virtuti Militari, lotnik, pilot pułku, współwłaściciel firmy, założyciel
- Józef Kacper Karliński 1877–1937
kierownik oddziału, odznaczony złotym krzyżem, współpracownik
- Maria Piaszczyńska (Chojnowska) ~1884–1938
✓ właścicielka majątku Lipowiec koło Mławy
- Andrzej Mucha ~1850–1938
dziekan, proboszcz
- Maria Żółtowska (Skirmuntt) ~1871–1939
✓ współwłaścicielka majątku Albrechtowo koło Pińska
|