Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „inżynier architekt”(są też wyniki dla: „inżynier architekt z”, „inżynier z”, „inżynier”, „architekt”, „z”)
- Józef de Wassilko ?–?1897
✓ inżynier architekt, nadinżynier Kolei Północnej
- Walery Owsiński 1847–1890
architekt, budowniczy, inżynier, oficer wojny, technik, urzędnik
- Józef Bukowiecki ?–1892
✓ inżynier architekt
- Jan Wołkowski ~1865–1904
✓ inżynier architekt powiatu opoczyńskiego guberni radomskiej
- Henryk Dowiakowski ~1872–1907
✓ inżynier architekt
- Józef Moszyński ~1861–1914
inżynier architekt
- Stanisław Weiss ~1873–1917
✓ inżynier architekt
- Antoni Kazimierz Porczyński ~1860–1918
✓ filister korporacji Welecja, inżynier architekt, wychowaniec politechniki ryskiej
- Józef Stefan Pomianowski ~1864–1919
✓ artysta malarz, inżynier architekt, inżynier miasta Sosnowca, inżynier powiatu będzińskiego
- Jan Fijałkowski ~1872–1919
✓ inżynier architekt
- Władysław Wąsowicz ?–1919
architekt, inżenier, inżynier architekt
- Eligiusz Wiktor Szrajber ?–1920
✓ inżynier architekt
- Adolf Juliusz Stapf ~1862–1920
✓ inżynier architekt, sodalis marianus
- Alfons Bogusławski ?–1921
✓ inżynier architekt
- Bronisław Rogójski ~1862–1921
architekt, inżynier architekt
- Antonina Popławska (Osterloff) ~1887–1921
inżynier architekt
- August Szamowski ~1883–1922
architekt, inżynier powiatowy
- Zofia Księżopolska (Majewska) ~1835–1922
- Jakub Henryk Loewenkron ?–1922
architekt, inżynier architekt, słuchacz
- Rudolf Meyer ?–1923
✓ inżynier architekt
- Józef Pakies ~1858–1923
architekt, artysta, członek, inżynier architekt
- Kazimierz Wyczyński 1876–1923
architekt, artysta, budowniczy, członek zarządu, docent akademii, inżynier architekt, obywatel, uczestnik
- Kazimierz Pawlikowski ~1859–1923
✓ inżynier architekt z Odesy
- Kazimierz Loewe ~1846–1924
✓ inżynier architekt, prezes Kolegium Kościelnego Zboru ewangelicko-reformowanego w Warszawie, prezes konsystorza ewangelicko-reformowanego RP
- Maria Komarnicka (Rogójska) ?–1924
architekt, inżynier
- Gustaw Landau ?–1924
✓ inżynier architekt
- Franciszek Dietrich ~1861–1924
architekt, budowniczy, inspektor ubezpieczeń, inżynier
- Witold Wojewódzki ~1852–1925
inżynier architekt, obywatel wileńskiej
- Tadeusz Zieliński ~1884–1925
architekt, członek zarządu, docent politechniki warszawskiej, inżynier architekt, inżynier mechaniki, prezes koła, profesor, szef, zwierzchnik
- Zdzisław Kalinowski ~1877–1926
architekt, doktor, inżynier architekt, proboszcz
- Marian Kontkiewicz ~1884–1926
architekt, doktor dyrekcji, inżynier architekt, ksiądz prałat, współpracowniczka, współpracownik
- Antoni Stanisław Czarnecki ~1868–1927
inżynier architekt, urzędnik urzędu skarbowego
- Kazimierz Piotrowski ~1859–1927
architekt, hrabia, inżynier
- Zygmunt Lipski ~1894–1927
inżynier architekt, kierownik, oficer rezerwy, pracownik, towarzysz
- Eugenia Osiejewska (Lipska) ~1899–1927
inżynier architekt
- Marian Straszak ~1863–1927
✓ inżynier architekt
- Stanisław Wołowski ~1874–1927
inżynier architekt, inżynier cywilny, referent
- Karol Jankowski ~1869–1928
architekt, budowniczy, członek honorowy związku, dziekan wydziału architektury, filister arkonii, filister korporacji arkonia, inżynier architekt, obywatel, opiekun, prezes koła, prezes towarzystwa, profesor politechniki warszawskiej, profesor zwyczajny politechniki warszawskiej, przewodnik, rektor senatu akademickiego politechniki
- Dawid Lande ?–1928
✓ inżynier architekt
- Władysław Klimczak ?–1929
✓ inżynier architekt, profesor politechniki lwowskiej
- Ludwik Ramułt ~1858–1929
architekt, asystent, członek wydziału, delegat, inspektor, inżynier, kapitan, komendant miasta, marszałek powiatu, naczelnik wydziału izby kontroli, naczelnik wydziału najwyższej izby, obywatel miasta, oficer sztabu, organizator, prezes architektów, prezes honorowy, prezes koła, profesor szkoły przemysłowej, wiceprezes banku handlowego, właściciel dóbr
- Feliksa Bulewska (Gosławska) ?–1929
inżynier architekt
- Mieczysław Ziębowski ~1882–1929
inżynier architekt
- Modest Salmonowicz ~1871–1929
inżynier architekt, kawaler orderu złotego krzyża, odznaczony złotym krzyżem, pracownik, szef oficerów, szef wojsk, współpracowniczka
- Władysław Leszek Horodecki 1864–1930
inżynier architekt
- Jadwiga Cumft (Janowicz) ?–1930
architekt, członek komitetu budowy, inżynier architekt
- Bronisław Zajączkowski ~1863–1930
architekt, inżynier cywilny
- Jerzy Raczyński ~1892–1930
architekt, członek warszawskiego towarzystwa, docent politechniki warszawskiej, doktor nauk technicznych, inżynier architekt, kawaler orderu krzyża walecznych, lotnik, profesor katedry, profesor politechniki warszawskiej, rektor senatu akademickiego rady wydział, uczestnik walk, współpracownik
- Aleksy Kowalski ~1861–1930
inżynier architekt, obywatel krakowa
- Marian Miron Dolnicki ?–1930
architekt, budowniczy, członek zarządu towarzystwa, doktor, dyrektor techniczny, inspektor budowlany, inżynier architekt, inżynier budowlany, inżynier wychowaniec politechniki, prezydent warszawy, współpracownik, wychowaniec politechniki lwowskiej
- Bronisław Szczygliński ~1883–1931
inżynier architekt, referendarz ministerstwa komunikacji, referent ministerstwa komunikacji
- Witold Wilczewski ~1885–1931
architekt, doktor medycyny, inżynier architekt
- Szymon Nebelski ?–1931
inżynier architekt
- Franciszek Wilczkowski ?–1932
✓ inżynier architekt
- Maksymilian Burstin ~1886–1932
inżynier architekt, współwłaściciel firmy
- Felicjan Rakiewicz ~1870–1932
✓ filister korporacji Welecja, inżynier architekt, profesor Warszawskiej Szkoły Sztuk Zdobniczych i Malarstwa, radca ministerialny
- Wacław Filanowicz ~1886–1932
architekt, doktor, inżynier architekt, major stanie spoczynku, pułkownik, szef, współtowarzysz
- Mieczysław Pulman 1877–1932
architekt, fachowiec, inżynier architekt, nauczyciel, pedagog, prefekt, uczeń
- Brunon Filipowski ~1864–1932
architekt, emeryt, generał, inżynier, major, odznaczony krzyżem walecznych, pułkownik
- Juliusz Kłos 1881–1933
architekt, członek, dziekan wydziału, hrabia, inżynier architekt, konserwator, profesor wydziału, rektor senatu uniwersytetu stefana
- Maria Szydzińska (Ulejska) ~1905–1933
architekt, lekarz dentysta
- Antoni Kierzkiewicz ~1850–1933
architekt, emeryt, inżynier architekt
- Tomasz Dziekoński ~1898–1933
inżynier architekt
- Stefan Szyller ?–1933
akademik architektury, architekt, artysta, budowniczy, członek honorowy, członek komitetu towarzystwa zachęty, członek towarzystwa, inżynier, kawaler krzyża oficerskiego, komandor orderu świętego grzegorza, prezes opiekuńczej, wiceprezes, współpracownik, założyciel
- Maks Pachter ~1889–1933
✓ inżynier architekt
- Konrad Kłos ~1886–1933
architekt, członek, inżynier architekt
- Hipolit Hryncewicz ?–1933
architekt, doktor, inżynier architekt, pracownik dyrekcji, prezes
- Zdzisław Rossochacki ?–1933
inżynier architekt, prezes związku
- Jan Rybicki ~1887–1934
architekt, doktor, filister arkonii, inżynier architekt
- Adam Totenberg ~1879–1934
absolwent instytutu, inżynier architekt
- Feliks Dziechciński ~1855–1934
absolwent, architekt, inżynier architekt, obywatel miasta warszawy, prezes zarządu, profesor
- Medard Downarowicz ~1878–1934
architekt, biskup, działacz niepodległościowy, działacz polityczny, inżynier, kawaler krzyża niepodległości, komendant, marszałek sejmu, minister oświaty, minister skarbu, odznaczony krzyżem niepodległości, odznaczony krzyżem walecznych, poseł sejmu, student politechniki warszawskiej, towarzysz zarządu, wiceprezes komitetu, wiceprezes zarządu głównego związku, wiceprezydent miasta, wiceprezydent warszawy, żołnierz brygady, żołnierz I brygady
- Jan Marcin Zarzycki ~1902–1934
architekt, filister korporacji, inżynier architekt, uczestnik walk o niepodległość polski
- Zygmunt Trojanowski ~1882–1934
inżynier architekt, urzędniczka
- Adam Ratyński ~1876–1935
architekt, emeryt, filister korporacji, inżynier architekt
- Helena Stypułkowska (Wichert) ~1866–1935
- Jan Biały ~1852–1935
architekt, członek stowarzyszenia techników, emeryt, inżynier architekt
- Mieczysław Librowicz ~1869–1935
architekt, członek czynny, członek komisji, członek zarządu spółdzielnii, inżynier technolog, prezes, technolog, wiceprezes, współpracownik firmy
- Maria Kochanowska (Krzyżanowska) ~1858–1935
- Włodzimierz Pawłowski ~1877–1935
architekt, ekspert, emeryt, inspektor budowlany, inżynier
- Stanisław Chołoniewski ~1848–1936
✓ inżynier architekt
- Stanisław Zeyland ~1855–1936
✓ inżynier architekt, nauczyciel Państwowej Szkoły Budownictwa
- Wacław Schlager ~1880–1936
architekt, asesor, emeryt, inżynier architekt
- Jakub Kłos ~1851–1936
architekt, budowniczy, hrabia, inżynier architekt, kościelny
- Ludwik Sokołowski ?–1936
architekt, artysta, asystent, dziekan, inżynier architekt, prezes stowarzyszenia, profesor stefana batorego, rektor senatu uniwersytetu stefana, uczestnik wojny, wiceprezes, żołnierz I brygady, żołnierz pułku
- Aleksander Maksymilian Sygietyński ~1886–1936
inżynier architekt
- Tadeusz Baranowicz ~1879–1936
inżynier architekt
- Ignacy Mant ~1900–1936
✓ inżynier architekt
- Juliusz Mrozowski ?–1936
inżynier architekt
- Kazimierz Stanisław Grabowski ~1875–1936
inżynier architekt
- Jan Franciszek Wers ~1860–1937
inżynier architekt, obywatel ziemski
- Jan Tomasz Kudelski ~1862–1937
inżynier architekt, naczelnik, prezes bratniej
- Aleksander Biborski ~1856–1937
architekt, członek bractwa, inżynier, król kurkowy, uczeń szkoły
- Róża Elié (Skolimowska) ~1867–1937
inżynier architekt
- Alfred Zachariewicz ~1871–1937
inżynier architekt
- Tadeusz Gliński ~1885–1937
architekt, członek bractwa, inżynier architekt, obywatel krakowa
- Tadeusz Jankowski ~1890–1937
architekt, inspektor, inżynier architekt
- Eugeniusz Piotrowski 1904–1937
architekt, asystent politechniki warszawskiej, asystent wydziału, członek zarządu głównego stowarzyszenia, dziekan rady wydziału, inżynier architekt, współpracownik
- Stanisław Futasewicz ~1878–1937
architekt, budowniczy, inżynier, kapelan, lekarz, proboszcz
- Franciszek Bogusław Lilpop ?–1937
✓ członek Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, honorowy budowniczy Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, inżynier architekt
- Franciszek Bogusław ~1870–1937
architekt, członek honorowy stowarzyszenia, członek stowarzyszenia, członek zarządu, działacz społeczny, dziekan, inspektor techniczny, inżynier architekt, prezes korporacji, prezes stowarzyszenia, towarzysz, współzałożyciel
- Stanisław Florian Oszacki ~1874–1937
✓ inżynier architekt
- Kazimiera Srokowska (Scholze, Oszacka) ~1875–1937
- Leon Mońkowski ~1872–1938
inżynier architekt
- Juliusz Marian Leszczyński ~1872–1938
inżynier architekt
- Zofia Rokossowska (Miłobędzka) ~1853–1938
inżynier architekt
- Zygmunt Tillinger ~1875–1938
architekt, filister korporacji arkonia, inżynier architekt, kawaler orderu
- Michał Dubowik ?–1938
✓ inżynier architekt
- Maurycy Tuszowski ~1880–1938
inżynier architekt
- Roman Matuszewski ~1893–1938
✓ inżynier architekt
- Ludwik Czajkowski ~1864–1938
inżynier architekt
- Antoni Paruszewski ~1875–1938
✓ inżynier architekt
- Henryk Lutoborski ~1898–1938
inżynier architekt
- Zbigniew Gierszewski ~1908–1938
inżynier architekt, inżynier budowlany
- Stanisław Truskolaski ~1889–1938
inżynier architekt, kierownik budowy, współpracownik
- Stanisława Manikowska ~1908–1939
✓ inżynier architekt
- Stanisław Bogusławski ~1903–1939
architekt, generał, inżynier architekt, lekarz
- Tadeusz Uleyski ~1895–1939
inżynier architekt, odznaczony krzyżem niepodległości, porucznik, żołnierz brygady legionów
|