Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „Ślepowron”(są też wyniki dla: „z”, „Lgocki”)
- Władysław Janowski ?–?1928
uczestnik powstania
- Leokadia Jastrzębska (Łapczyńska) ?–1878
artysta rzeźbiarz
- Rajmund Florjanowicz ~1832–1888
obywatel ziemski
- Ludwik Stefan Jastrzębski 1825–1891
- Hipolit Wincenty Ujazdowski ~1807–1897
emeryt, kawaler orderów, urzędnik
- Julia Paul (Zatorska) ~1814–1897
poseł, profesor uniwersytetu
- Wincenty Ronisz ~1868–1900
dziennikarz
- Teofila Włodek (Horn) 1816–1907
- Jakub Nitkowski ~1836–1908
kapitan, uczestnik powstania
- Klemens Ciecierski ~1839–1908
- Teofila Hawelka (Ślubowska) ~1850–1908
- Józef Lgocki ~1843–1910
- Antoni Rożanowicz ~1851–1910
- Ignacy Sobolewski ~1845–1912
asesor sądu, członek kongregacji kupieckiej, kupiec, obywatel, prezes kupców, prezes stowarzyszenia kupców, uczestnik powstania
- Róża Nowosielska (Gąsiorowska) ?–1912
właściciel dóbr w hrubieszowskiem
- Włodzimierz Wyczałkowski ~1850–1912
obywatel ziemski
- Apolinary Krasowski ?–1912
pomocnik, rejent
- Tadeusz Rybczyński ?–1915
✓ jednoroczny ochotnik
- Wiktor Romański ~1833–1916
✓ rządowo upoważniony geometra cywilny, starszy geometra ewidencyjny
- Stanisław Krasiński ~1864–1916
oficer ułanów, starosta
- Antoni Malewski ?–1917
handlowiec
- Florian Florjanowicz ~1856–1917
✓ urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Marceli Kulesza ~1838–1918
urzędnik
- Józef Przybyłowicz ~1841–1918
członek arcybractwa, fundator, obywatel krakowa, wizytator
- Michalina Jastrzębska (Polańska) ~1864–1918
- Maria Kuczyńska (Popiel) ?–1919
starosta
- Feliks Gutowski 1834–1921
właściciel realności, zarządca
- Aniela Wyczałkowska (Sokołowska) ~1864–1922
- Wilhelmina Karolina Makowska (Świątkowska) ~1837–1923
obywatelka
- Aleksander Kamiński ~1840–1923
✓ weteran z 1863 roku
- Walery Górski ~1843–1924
✓ sodalis marianus
- Ernest Truskolaski ~1875–1924
doktor, sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego
- Henryk Mieroszewski ~1867–1924
rotmistrz strzelców konnych, właściciel
- Andrzej Hieronim Morawski ~1876–1925
aptekarz, członek, obywatel, właściciel apteki
- Jan Barański ~1848–1925
inżynier
- Joanna (Dobrowolska) ~1876–1925
- Malwina Borzęcka (Janowska) 1842–1926
artysta malarz, dyrektorka, malarz, nauczycielka, uczestnik powstania
- Marcin Pawliński ~1876–1926
- Bronisława Sokolińska (Piszklewicz) ?–1927
nauczycielka, opiekunka
- Julian Feliks Starzyński ?–1927
właściciel dóbr
- Stanisława Maciszewska (Nowak) ~1844–1928
doktor, dyrektorka, kapitan, lekarz, nauczycielka, profesor, wychowawczyni
- Bolesław Puchalski ~1854–1928
artysta teatru, doktor
- Bolesław Roman Wędrychowski ?–1928
właściciel dóbr, właściciel realności
- Aleksander Sobolewski ~1893–1929
bona
- Kazimierz Romański ?–1929
dyrektor szkoły powszechnej
- Emilia Kleber (Ostrowska) ~1852–1929
- Maria Łysakowska (Krokowska) ~1845–1929
- Feliks Malewski ~1876–1929
kapitan, technik budowlany
- Antoni Juściński ~1858–1930
kawaler, prezes szkolnej, rolnik, właściciel
- Ksawery Jaruzelski 1882–1930
członek powiatowy, major wojsk polskich, poseł sejmu, właściciel dóbr
- Wincentyna Grabowska (Ujazdowska) ~1860–1930
- Bolesław Okóń ~1879–1931
członek związku strzeleckiego, pracownik warsztatów amunicyjnych, współtowarzysz
- Feliksa Jachimska (Sobolewska) ~1864–1931
współpracowniczka
- Jan Wróblewski ~1873–1931
urzędnik
- Antoni Gąsiorowski ?–1931
emeryt
- Kazimierz Ambroży Górski ~1856–1932
obywatel pruszków, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Adolf Puchalski ~1869–1932
emeryt, kontroler
- Apolonia Sikorska (Radziszewska) ~1857–1932
profesor
- Wincenty Wyszkowski 1876–1932
- Bohdan Kłopotowski ~1890–1932
- Władysław Karol Barański ~1895–1932
✓ właściciel dóbr Radłowice
- Józef Wróblewski 1865–1932
adwokat, doktor, syndyk
- Kazimiera Krassowska (Rogojska) ~1865–1932
naczelnik
- Zofia Kamińska (Żuchowska) ?–1933
kierownik, profesor, sekretarka, współpracowniczka
- Lucjan Wędrychowski ~1854–1934
artysta, obywatel krakowa
- Apoloniusz Sawicki ~1849–1934
✓ starszy radca rachunkowości wojskowej
- Ludwik Malinowski ~1862–1934
dyrektor wydziału
- Matylda Hoinkcs (Romańska) ~1873–1935
dyrektorka
- Michalina Kobielska (Święcka) ~1882–1936
obywatelka piotrków
- Witold Ujazdowski ?–1936
odznaczony orderami, oficer armii rosyjskiej
- Stanisław Nowakowski ~1865–1937
bojownik o niepodległość polski, odznaczony medalem niepodległości
- Stanisława Berska (Goździewska) ~1863–1937
- Zygmunt Pawłowski ~1864–1937
kapitan w stanie spoczynku, odznaczony krzyżem walecznych
- Wila Tertil (Goździewska) ?–1937
- Jan Karol Wróblewski ~1871–1937
członek, dowódca korpusu, generał brygady w stanie spoczynku, odznaczony orderami virtuti, prezes bractwa
- Władysław Dreziński ~1859–1937
odznaczony krzyżem niepodległości
- Maria Krasińska (Małdzińska) ?–1938
- Antoni Erazm Wróblewski ~1875–1938
adwokat, sędzia sądu apelacyjnego
- Stanisław Ślubowski ~1850–1938
kupiec
- Władysław Truskolaski ~1909–1938
✓ inżynier rolnictwa
- Tadeusz Jerzy Krassowski ~1901–1939
członek związku rzemieślników chrześcijan, mistrz garbarski, obywatel miasta warszawy, prezes, szef, współwłaściciel
|