Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 485
- Albin Rudzki ~1842–1919
uczestnik powstania, właściciel majątku, wychowaniec szkoły rolniczej
- Czesław Ruszczyński ~1890–1920
ochotnik, student politechniki, szeregowiec, wychowaniec szkoły
- Bolesław Roman Ruśkiewicz ~1896–1938
członek, doktor, odznaczony krzyżem walecznych, uczestnik walk o niepodległość, wychowaniec szkoły konopczyńskiego
- Stanisław Rychter ~1853–1913
proboszcz, sekretarz sądu gminnego, wychowaniec szkoły
- Kazimierz Rzewuski ~1845–1906
hrabia, inżynier komunikacji, profesor, uczeń szkoły głównej, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Rzętkowski ~1846–1919
działacz społeczny, organizator, prezes komisji, prezes sekcji, redaktor gazety, sekretarz, senior, wychowaniec szkoły
- Michał Rzodkiewicz ~1880–1919
✓ wychowaniec Paryskiej Szkoły Nauk Politycznych
- Stanisław Rzodkiewicz ~1848–1927
członek zarządu, współtowarzysz, wychowaniec szkoły głównej
- Paweł Salinger ~1846–1916
✓ skarbnik Warszawskiego Towarzystwa Ogrodniczego, wychowaniec szkoły głównej
- Konrad Samborski ~1883–1908
technik, współpracownik firmy, wychowaniec szkoły
- Tadeusz Zdzisław Sawicki ~1891–1916
oficer wojsk, wychowaniec szkoły rontalera
- Władysław Sawicki ?–1914
emeryt, wychowaniec szkoły głównej
- Gustaw Schlicke ~1844–1912
✓ wychowaniec szkoły głównej
- Józef Schupp ~1870–1914
naczelnik towarzystwa kredytowego, naczelnik wydziału dyrekcji głównej, nauczyciel, wychowaniec Szkoły Kronenberga
- Stanisław Segno 1845–1916
✓ wychowaniec szkoły głównej
- Seweryn Seydenman ~1867–1921
wychowaniec szkoły
- Romuald Sędzikowski ~1845–1918
inżynier komunikacji, magister nauk matematycznych szkoły, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły głównej
- Antoni Sękowski ~1845–1916
członek towarzystwa świętego wincentego, inżenier, król, ksiądz, naczelnik wydziału kolei, uczestnik powstania, wychowaniec szkoły
- Władysław Siejanowski ~1847–1915
doktor, ksiądz, lekarz, uczestnik, wychowaniec szkoły głównej
- Tadeusz Sieniawski ~1885–1906
wychowaniec szkoły technicznej
- Eduard Skoupy ?–1920
✓ podporucznik 7 pułku piechoty legionów, wychowaniec Szkoły Podchorążcyh
- Józef Skubik ?–1920
lekarz, wychowaniec szkoły Wróblewskiego, wychowawca
- Michał Sławiński ~1852–1922
urzędnik centralny, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Smochowski ~1848–1931
emeryt, kasjer banku polskiego, wychowaniec szkoły głównej
- Stefan Smoleński ~1864–1936
kronenberczyk, wychowaniec szkoły realnej
- Feliks Sokolnicki ~1846–1897
obywatel ziemski, wychowaniec szkoły głównej
- Henryk Sokolnicki ~1849–1912
adwokat przysięgły, magister, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Sokołowski ~1842–1916
obywatel miasta warszawy, wychowaniec szkoły głównej
- Wiktor Stankiewicz ~1848–1920
✓ urzędnik Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Staszewski ~1839–1912
właściciel, wychowaniec szkoły
- Symforian Statkowski ~1863–1922
wychowaniec szkoły technicznej
- Wincenty Stępowski ~1836–1911
obywatel ziemski, proboszcz, wychowaniec szkoły
- Ignacy Stołągiewicz ~1847–1915
doktor, dyrektor, naczelnik wydziału ubezpieczeń, wychowaniec szkoły głównej
- Teofil Strupczewski ~1841–1913
d-r, proboszcz, prowizor farmacji, właściciel apteki, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Strzałkowski ~1888–1925
✓ urzędnik Towarzystwa Ubezpieczeń Przezorność, wychowaniec Wyższej Szkoły Handlowej w Leodium (Liege)
- Adolf Suligowski ?–1932
✓ adwokat, członek honorowy Bratniej Pomocy Studentów Szkoły Nauk Politycznych, członek honorowy Związku Adwokatów Polskich, członek rzeczywisty Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, członek Trybunału Stanu, członek-założyciel Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, doktor praw, poseł, poseł na Sejm Ustawodawczy, prezes Rady Instytutu Społecznego w Warszawie, prezes Rady Miasta Warszawy, prezes rady Szkoły Nauk Politycznych w Warszawie, prezes Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Miasta Warszawy, prezes Towarzystwa Dobroczynności w Warszawie, prezes Związku Miast Polskich, profesor honorowy Uniwersytetu Warszawskiego, wiceprezes Rady Towarzystwa Linoleum S.A., wychowaniec szkoły głównej
- Józefa Sulimierska (Ryszkowska) ~1857–1929
uczestnik powstania, wychowaniec szkoły głównej
- Seweryn Sunderland ~1844–1922
adwokat przysięgły, magister praw administracji, notariusz, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Sunderland ~1846–1912
adwokat przysięgły, poseł, prezes siedleckiego, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Wacław Szabelski ?–1906
właściciel apteki w częstochowie, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander Szanior ~1849–1924
członek honorowy towarzystwa, kandydat nauk przyrodniczych, ogrodnik, współwłaściciel firmy, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Szląskowski ~1842–1907
właściciel apteki, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Sznabl ~1837–1912
członek akademii krakowskiej, członek komisji, doktor medycyny katedry, nauczyciel nauk przyrodniczych, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Szostkiewicz ~1848–1930
dyrektor, emeryt, vice-dyrektor, wychowaniec szkoły głównej
- Jakub Sztembartt ?–1928
obywatel kutnowskiej, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Nepomucen Szymański ?–1888
magister, sędzia śledczy, wychowaniec szkoły głównej
- Konstanty Szymoniak ~1903–1925
✓ student Akademii Górniczej w Krakowie, wychowaniec szkoły górskiego
- Jan Śniechowski ~1853–1922
badacz, członek honorowy licznych towarzystw, inżynier, prezes, wychowaniec szkoły, założyciel fabryki
- Emeryk Świecki ~1847–1919
emeryt, świecki, wychowaniec szkoły głównej
- Teodor Świerczyński ~1842–1908
obywatel ziemski, wychowaniec szkoły głównej
|