Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 299
- Stanisław Plater ?–1922
urzędnik towarzystwa kredytowego miasta warszawy, urzędnik warszawski
- Marcin Podczaski ~1828–1858
urzędnik pocztamtu warszawskiego, urzędnik warszawski
- Tomasz Podlaski ~1825–1879
urzędnik warszawski izby skarbowej
- Tomasz Pogorzelski ~1796–1862
emeryt, urzędnik warszawski
- Stanisław Poroszewski ~1903–1938
członek zarządu klubu, działacz zarządu, kanonik, kierownik sekcji, podchorąży rezerwy, profesor, prokurator, urzędnik warszawski
- Marian Przybytkowski ~1820–1887
emeryt, oberpolicmajster, urzędnik warszawski
- Mieczysław Ptaszyński ~1886–1937
emeryt, urzędnik warszawski dyrekcji
- Zygmunt Radecki ~1869–1891
urzędnik warszawski
- Felicja Radlińska (Buczyńska) ?–1929
- Tadeusz Radzikowski ~1864–1921
urzędnik warszawski ubezpieczeń
- Karolina Stanisława Roesler ~1877–1892
pastor, superintendent, urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Władysław Roesler ~1836–1884
urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Marceli Rogoziński ~1860–1909
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, współpracownik warszawski
- Florian Rogójski ~1834–1877
urzędnik izby skarbowej, urzędnik warszawski izby skarbowej
- Alfred Rose ~1833–1897
obywatel ziemski, urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Leon Roszkowski ~1880–1938
dyrektor warszawski, naczelnik wydziału, urzędnik ubezpieczeń
- Stanisław Rudziński ~1854–1929
inżynier chemik, urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Aleksander Rutkowski ~1847–1880
urzędnik warszawski
- Piotr Sapiński ~1826–1849
urzędnik warszawski
- Teodor Sarażynowicz ~1782–1855
urzędnik warszawski
- Julia Sawczyńska (Gawrońska) ~1814–1874
urzędnik warszawski izby
- Leon Sawicz ~1834–1876
urzędnik warszawski izby skarbowej
- Karol Ernest Schubert ~1862–1891
urzędnik warszawski
- Józef Konstanty Siciński ~1862–1901
urzędnik warszawski
- Ignacy Wacław Siedlanowski ~1889–1934
urzędnik warszawski dyrekcji
- Stanisław Siennicki ~1834–1897
urzędnik warszawski
- Zdzisław Siewierski ~1910–1934
urzędnik warszawski, współpracownik
- Cecylia Sikolaj (Iwanów) ?–1875
- Władysław Sikorski ~1843–1903
urzędnik warszawski
- Józefat Skowroński ~1853–1913
urzędnik towarzystwa, urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Teresa Skwierczyńska (Piętka) ~1783–1850
- Karol Słomiński ~1850–1903
urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Władysław Smoleński ?–1899
urzędnik warszawski izby skarbowej
- Józef Sosnkowski ~1832–1896
kawaler orderów, urzędnik warszawski izby
- Jan Stefański ~1818–1892
urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Maria Stejner (Lange) ~1820–1849
- Stanisław Karol Stepnowski ?–1939
kapitan, odznaczony złotym krzyżem, urzędnik warszawski dyrekcji
- Józef Stępowski ~1819–1875
członek literackiej, urzędnik izby obrachunkowej, urzędnik izby warszawskiej, urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Julian Stępowski ~1869–1931
doktor, skarbnik, szef biura, urzędnik warszawski towarzystwa, współpracownik warszawskiego
- Adam Stodulski ~1848–1892
urzędnik warszawski
- Kazimierz Strażyński ~1866–1932
urzędnik warszawski dyrekcji
- Konstanty Wiktor Strumiłło ~1854–1924
dyrektor biura, emeryt, prezes warszawskiego okręgowej, proboszcz, sekretarz, urzędnik warszawski
- Helena Supińska (Ancuta) ?–1923
- Tytus Szaniawski ~1824–1877
kawaler orderów, urzędnik warszawski
- Stefan Szostkiewicz ~1832–1893
urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Franciszek Borgjasz Sztyller ~1798–1858
urzędnik warszawski
- Barbara Szulc (Piętka) ?–1851
- Ildefons Szumowski ?–1875
urzędnik warszawski
- Stanisław Szylke ~1874–1905
urzędnik warszawski towarzystwa ubezpieczeń
- Wacław Szymanowski ~1821–1886
aplikant, artysta malarz, biskup, kierownik, ksiądz biskup, kurier warszawski, malarz, mistrz, obywatel, redaktor kurjera warszawskiego, redaktor naczelny kuriera warszawskiego, redaktor warszawskiego kościoła, rzeźbiarz, towarzysz, urzędnik, współwłaściciel
|