Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 98
- Dariusz Bakierowski ?–?1932
urzędnik firmy
- Ryszard Bayer ~1813–1883
ksiądz, urzędnik firmy, współpracowniczka
- Kazimierz Modzelewski ~1874–1899
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, współpracownik borman, współpracownik firmy
- Wolf Fliederbaum ~1823–1899
urzędnik, współpracownik firmy
- Wincenty Czesław Chyczewski ~1829–1899
urzędnik banku polskiego, współpracownik firmy
- Wiktor Piskorski ~1836–1900
urzędnik kolei terespolskiej, współpracownik firmy
- Felicjan Zachert ~1850–1903
dyrektor, urzędnik kolei, współpracowniczka firmy, współpracownik domu handlowego
- Władysław Lipiński ~1866–1903
buchalter, ksiądz prałat, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, współwłaściciel firmy
- Seweryn Borowski ~1837–1904
emeryt wychowaniec instytutu, kawaler, profesor nauk przyrodniczych, urzędnik komisji oświecenia, współpracownik firmy, wychowaniec instytutu marymonckiego
- Kazimierz Wasilewski ~1883–1907
nauczyciel gimnazjum, urzędnik kolei wiedeńskiej, współpracownik firmy
- Henryk Tuchfeld ~1843–1908
urzędnik firmy
- Władysław Wojciechowski ~1863–1908
buchalter firmy, urzędnik rządowego
- Józef Klemens Nagrodzki ~1855–1910
naczelnik straży ochotniczej, urzędnik kolei terespolskiej, współpracowniczka firmy, współpracownik firmy
- Gustaw Rinas ~1846–1914
urzędnik firmy
- Józef Mettler ~1844–1916
uczestnik powstania, urzędnik firmy
- Adolf Schneider ~1882–1918
urzędnik firmy
- Aleksander Buczyński ~1845–1919
lekarz, uczestnik powstania, urzędnik wydziału, współpracownik firmy
- Ludomir Walenty Bojarski ~1878–1921
urzędnik kolei, właściciel firmy
- Eliasz Gruszka ?–1922
urzędnik firmy
- Julian Biskupski ~1864–1922
urzędnik ubezpieczeń, współpracownik firmy
- Karol Rykowski ?–1923
hrabia, urzędnik, współpracownik firmy
- Henryk Książkiewicz ~1900–1923
urzędnik, współpracownik firmy
- Wacław Rejman ~1876–1924
urzędnik Banku Handlowego, współwłaściciel firmy
- Mieczysław Bem ?–1925
dyrektor, urzędnik firmy, współpracownik
- Ignacy Rokicki ~1859–1925
kasjer, urzędnik, właściciel firmy, współpracownik domu
- Zygmunt Rothwein ~1890–1925
absolwent, porucznik brygady, urzędnik firmy
- Maria Janina Gałecka (Franaszczuk) ~1887–1926
współpracowniczka firmy
- Jerzy Szepczyński ~1870–1926
pracownik firmy, urzędnik firmy
- Edmund Goller ~1901–1926
urzędnik firmy, współpracownik dyrekcji
- Anna Małecka ~1901–1927
urzędnik firmy
- Stanisław Koper ~1886–1927
przodownik, urzędnik firmy
- Hilary Tylbor ~1892–1927
urzędnik banku zachodniego, współpracownik firmy
- Paweł Rajski ~1877–1927
członek zarządu, handlowiec, urzędnik firmy
- Henryk Schreiber ~1879–1927
dyrektor, kierownik, urzędnik firmy
- Kazimierz Zaorski ~1864–1928
pracownik firmy, urzędnik magistratu warszawy
- Stefan Bakierowski ~1901–1928
dowódca korpusu, major, oficer, porucznik, proboszcz, urzędnik firmy
- Otton Nissel ~1901–1928
pracownik, urzędnik firmy
- Aleksander Baliszewski ~1890–1928
handlowiec, pracownik, urzędnik, współpracownik firmy, współtowarzysz zarządu
- Karol Kalinowski ~1904–1928
królowa, pracownik, urzędnik firmy, współpracowniczka firmy
- Kazimierz Bogusławski ~1857–1928
urzędnik, współpracownik firmy
- Feliks Romanowicz ~1890–1929
urzędnik firmy, współpracownik spółki akcyjnej, współpracownik zarządu, współtowarzysz
- Tadeusz Skalski ~1901–1929
członek związku, urzędnik firmy
- Jan Tomaszewski ~1869–1929
obywatel krakowa, urzędnik firmy
- Konstanty Adamowicz ?–1929
urzędnik firmy, współpracownik, współtowarzysz
- Kazimierz Zdrodowski ~1894–1929
urzędnik firmy
- Stanisław Rudzki ~1900–1929
student prawny, urzędnik firmy
- Jakub Weisert ~1890–1929
pracownik, urzędnik firmy
- Paweł Bitschan ~1886–1929
kupiec przemysłowiec, lekarz, prezes, przedstawiciel, przemysłowiec, szef, urzędnik techniczny, wiceprezes, właściciel fabryki, współpracowniczka firmy
- Alfred Bogusław Goldberg ~1888–1930
dyrektor, pracownik firmy, urzędnik, współpracownik, współtowarzysz
- Maciej Wodziński ~1905–1930
magister nauk handlowego, urzędnik firmy
- Aleksander Krawczyk ~1890–1930
urzędnik firmy
- Piotr Cugowski ~1908–1930
urzędnik firmy
- Edward Sutorowski ~1871–1930
obywatel, urzędnik firmy, współpracowniczka, współpracownik firmy fraget
- Piotr Daszczyński ~1899–1930
pracownik zarządu, technik budowlany, urzędnik firmy, współpracowniczka
- Edward Miłoszewski ~1904–1930
urzędnik firmy
- Karol Detkens ~1848–1930
urzędnik firmy
- Jan Zakrzewski ~1880–1930
prokurent firmy, szambelan, urzędnik syndykatu
- Lucjan Kuczyński ~1901–1931
absolwent, kasjer, ochotnik wojsk polskich, pracownik, słuchacz wyższej, urzędnik firmy
- Jan Werner ~1876–1931
członek warszawskiego towarzystwa, członek zarządu towarzystwa, pracownik wydziału, urzędnik dyrekcji, urzędnik towarzystwa, współpracownik firmy lilpop
- Heliodor Dąbrowiecki ~1878–1932
urzędnik firmy
- Piotr Bodnar ~1890–1932
urzędnik firmy
- Zygmunt Wojsław ~1882–1932
przedstawiciel firmy, urzędnik kasy chorych w warszawie
- Artur Brauer ~1894–1932
prezes zarządu, urzędnik firmy
- Marian Czarnowski ~1855–1932
urzędnik firmy
- Jerzy Szabelak ~1912–1933
proboszcz, urzędnik firmy
- Wieńczysław Daszczyński ~1897–1933
członek, filister, handlowiec, pracownik zarządu, urzędnik firmy
- Bronisław Braun ~1903–1933
urzędnik firmy
- Zdzisław Swolkień ?–1934
pracownik dyrekcji, student praw uniwersytetu warszawskiego, student Uniwersytetu Warszawskiego, urzędnik firmy
- Aleksander Wachulski ~1909–1934
urzędnik firmy
- Zygmunt Tirling ?–1934
pastor, pracownik, urzędnik firmy, współpracowniczka, współpracownik firmy
- Stanisław Łączkowski ~1856–1934
urzędnik firmy
- Karol Dudziński ~1882–1934
członek nadzorczej spółdzielni, księgowy, prokurent firmy, urzędnik
- Władysław Kukliński ?–1935
buchalter firmy, pracownik dyrekcji, urzędnik
- Aleksander Janowski ~1875–1935
urzędnik firmy
- Wacław Ważny ~1898–1935
urzędnik firmy
- Mieczysław Kulik ?–1935
urzędnik, współpracownik firmy
- Bolesław Melchior ?–1935
urzędnik firmy
- Janina Szymoniak (Elman) ~1902–1935
pracowniczka zarządu, urzędniczka firmy, współpracowniczka
- Irena Lewicka (Kałuska) ~1903–1935
urzędnik firmy
- Tadeusz Zanussi ~1883–1936
członek, emeryt, oficer rezerwy, urzędnik firmy
- Jan Przybyłowski ~1871–1936
dyrektor syndykatu rolniczego, kupiec, obywatel ziemski, urzędnik kasy, właściciel firmy
- Eugeniusz Jan Radziejowski ~1888–1937
urzędnik firmy
- Gabriel Chlebowicki ~1876–1937
urzędnik firmy
- Dionizy Karzinkin ~1886–1937
pracownik firmy, urzędnik firmy, współwłaściciel zakładów przemysłowych
- Stefan Malik ~1888–1937
członek zarządu związku, członek związku, urzędnik firmy
- Zbigniew Huet ~1912–1937
doktor, urzędnik firmy, współpracownik
- Karol Zürn ~1882–1937
pastor, pracownik firmy, urzędnik, współpracowniczka
- Stanisław Barcik ~1892–1937
urzędnik firmy
- Franciszek Michał Jurkowski ~1879–1938
członek wioślarskiego, kierownik firmy, pracownik, urzędnik wydziału szpitalnictwa, założyciel harfy
- Kazimierz Loritz ~1898–1938
urzędnik firmy
- Ludwik de Valenciennes ~1893–1938
urzędnik firmy, współpracownik dyrekcji
- Jan Nowak ~1899–1938
członek, komendant, pracownik dyrekcji, pracownik wydziału, urzędnik firmy
- Jan Aleksander Jerin ~1875–1938
prokurent firmy, urzędnik konsulatu
- Aleksander Janusz Woroniecki ~1891–1939
obywatel, pracownik spółki, prokurent firmy, urzędnik firmy, współpracownik
- Ludomir Moczyński ?–1939
✓ urzędnik firmy Z. Nagrodzki, urzędnik Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej
- Jan Antonowicz ?–1939
urzędnik firmy, współpracownik
- Cezary Daniel Krzyżanowski ~1895–1939
członek zarządu związku, dyrektor fabryki, naczelnik ochotniczej straży, odznaczony krzyżem, pracownik drogi, urzędnik firmy
- Konrad Jarnuszkiewicz ?–1939
pracownik firmy, urzędnik państwowy
|