Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 509
- Julia Russyan (Celińska, Wiszniewska) ~1825–1907
✓ obywatelka ziemska
- Emil Stojowski ~1871–1907
porucznik ułanów, właściciel dóbr
- Henrietta Fredro (Palffy) ?–1908
baronowa, dowódca, hrabia, jenerał, książę, odznaczony krzyżem militari, rotmistrz ułanów
- Marta Grésy (Dembowska) ~1831–1908
hrabia, porucznik ułanów, prefekt, rotmistrz
- Antoni Markowski ~1855–1909
pomocnik, prefekt, rotmistrz ułanów
- Włodzimierz Chrapowicki ~1847–1909
adiutant, doktor, generał-major, hrabia, jenerał, oficer pułku ułanów
- Alfons Januszewski ~1860–1910
pułkownik ułanów
- Alfred Słonecki ?–1911
major pułku ułanów, obywatel dóbr
- Kazimierz Dziewulski ~1837–1911
kawaler orderów, naczelnik ziemskiego, obywatel ziemski, oficer ułanów
- Jan Komorowski ~1857–1911
prezes dobroczynności, prezes wydziału, rotmistrz ułanów, właściciel kopalni węgla, właściciel kopalń, założyciel
- Michał Prażmowski ~1884–1912
dowódca dywizjonu artylerii, dowódca ułanów, kapitan, kawaler orderu militari, podchorąży, ppułkownik, rotmistrz, wachmistrz
- Aleksander Chwalibogowski ?–1913
komandor orderów, rotmistrz pułku ułanów, właściciel dóbr
- Stanisław Bzowski ~1864–1913
rotmistrz pułku ułanów, rotmistrz ułanów, szambelan, właściciel dóbr
- Julia Grabowska (Tetmajer) ?–1914
marszałek powiatu, oficer ułanów, profesor szkoły, właściciel dóbr
- Stanisław Hahn ~1851–1915
ksiądz, obywatel siedleckiej, obywatel suwalskiej, opiekun, rotmistrz ułanów
- Franciszek Falski ~1852–1915
kapitan, oficer ułanów, wychowaniec instytutu
- Leonard Barszczewski ~1890–1915
ochotnik pułku ułanów
- Michał Krasicki ?–1915
podpułkownik pułku ułanów
- Władysław Nowakowski ~1888–1915
porucznik, rotmistrz, wachmistrz ułanów
- Jan Jędrzejowicz ~1871–1915
ksiądz, rotmistrz ułanów, senior
- Franciszek Józef Poniński ~1856–1915
doktor, kawaler orderów, książę, obywatel honorowy miasta, podkomorzy, poseł, prezes powiatowy, rotmistrz pułku ułanów, właściciel dóbr
- Czesław Bankiewicz ~1897–1915
podoficer pułku ułanów
- Franciszek Kraśniewski ?–1916
podoficer pułku ułanów, słuchacz politechniki warszawskiej
- Stanisław Krasiński ~1864–1916
oficer ułanów, starosta
- Tadeusz Ostrowski ~1896–1916
kanonik, kapitan, major, podchorąży, podporucznik pułku ułanów, student akademii handlowej, student handlowej, wachmistrz pułku ułanów, wachmistrz ułanów
- Władysław Żebracki ~1884–1916
porucznik ułanów, właściciel dóbr
- Witold Bojarski ?–1916
porucznik ułanów, słuchacz wydziału
- Rodziewicz ?–1916
✓ ułan 5 szwadronu 1 pułku ułanów
- Wiktor Dziewanowski ?–1916
porucznik ułanów
- Jan Kanty Stojowski ~1855–1917
rotmistrz ułanów, właściciel dóbr
- Władysław Zaremba ?–1917
obywatel piotrkowskiej, rotmistrz ułanów
- Mieczysław Haller ?–1917
dziekan, komendant, kurator, major pułku, marszałek powiatu wadowickiego, obywatel ziemski, oficer, opiekun, polowy, przodownik, rolnik, rotmistrz ułanów, towarzysz, właściciel wielicki, żołnierz
- Teofil Boratyński ~1893–1917
✓ wachmistrz 1 Szwadronu 2 Pułku Ułanów Legionów Polskich
- Jan Mackiewicz ~1899–1918
✓ legionista II pułku ułanów
- Michał Masłowski ?–1918
dowódca, podporucznik, porucznik, rotmistrz pułku ułanów
- Stanisław Bouffałł ~1895–1918
ksiądz kanonik, porucznik, rotmistrz pułku ułanów
- Bolesław Mroziński ~1895–1918
podchorąży pułku ułanów, podoficer pułku ułanów, pułkownik, towarzysz
- Maksymilian Łebkowski ~1893–1918
administrator fabryki cukru, członek zarządu, kanonik, komendant warszawy, król, podporucznik pułku ułanów, prezes związku zawodowego cukrowni, rotmistrz pułku ułanów krechowieckich, zwierzchnik, żołnierz
- Bolesław Mościcki ?–1918
bojownik, burmistrz, dowódca korpusu oficerskiego, dowódca pułku ułanów, kawaler orderów, kawaler orderu Virtuti Militari, oficer, pułkownik, szef
- Rajmund Rembieliński ~1895–1918
hrabia, rotmistrz ułanów
- Jerzy Edward Szadurski ?–1918
odznaczony medalem, podchorąży pułku ułanów
- Maria Regina Suchecka (Ryszkiewicz) ~1890–1918
- Stanisław Sadowski ?–1918
✓ podrotmistrz 7 Pułku Ułanów Polskich
- Konstanty Sadowski ?–1918
dowódca pułku, hrabia, rotmistrz pułku ułanów
- Hamilkar Szeliski ?–1918
✓ major 7 Pułku Ułanów Polskich
- Jan Filarski ?–1918
✓ porucznik 7 Pułku Ułanów Polskich
- Henryk Kuncman ?–1918
✓ dowódca 7 Pułku Ułanów Polskich, pułkownik
- Czesław Żurakowski ?–1918
✓ podporucznik VII pułku ułanów polskich
- Jerzy Pluta ?–1918
✓ maturzysta Szkoły im. E. Konopczyńskiego, porucznik 5 Pułku Ułanów Polskich
- Bohdan Węcławowicz ?–1918
✓ podporucznik 7 Pułku Ułanów Polskich
|