Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 766
- Helena Stablewska (Radońska) ~1856–1936
właścicielka dóbr
- Adam Marian Stadnicki ~1880–1934
działacz społeczny, inżynier, prezes stronnictwa narodowego
- Artur Staeven ~1875–1930
współpracownik firmy
- Józef Stark ?–1902
- Kazimierz Starkowski ?–1864
król
- Julianna Starmelska (Czapińska) ~1825–1886
- Jan Stasiński ~1870–1939
profesor doktor, rektor
- Bronisław Staszkiewicz 1879–1934
✓ nauczyciel
- Ferdynand Stefański ?–1910
kościelny
- Józef Jan Steininger-Weiss ~1901–1933
dowódca korpusu oficerskiego pułku, oficer, pilot lotniczy, pilot pułku lotniczego
- Olech Stelmachowski ?–1929
członek nadzorczej naszej, dyrektor naczelny, działacz, inżynier dyplomowany, prezes zarządu, profesor politechniki, przemysłowiec, współzałożyciel
- Stanisław Stepczyński ?–1921
doktor, dyrektor centrali, kierownik hurtowni, kurator, prezydent, przodownik
- Piotr Sternal ?–1931
dyrektor, fachowiec, kierownik instytucji, organizator, pracownik, szef, urzędnik
- Michalina Steusing (Fischer) ~1850–1929
- Stefan Stodulski ~1894–1929
inżynier mechanik, kierownik warsztatów, mechanik
- Maria Stożek (Rumińska) ~1887–1930
- Jan Tadeusz Strassburger ~1921–1923
- Mikołaj Marian Strzyżewski ?–1917
- Paweł Antoni Studniarski 1789–1877
doktor
- Helena Stybaniewicz ?–1936
✓ współpracowniczka Brzeskiauto Sp. Akc. Poznań
- Antoni Stychel 1859–1935
biskup, członek komisji, doktor, duszpasterz, działacz społeczny, kanonik honorowy, kapłan, kardynał, korespondent, oficjał, poseł sejmu ustawodawczego, prezes sądu najwyższego, proboszcz, profesor doktor, pułkownik, sekretarz kapituły, starosta krajowy, wicemarszałek sejmu, wiceprezes komisji, wojewoda poznański, założyciel
- Fryderyk Suchanek ~1876–1934
dyrektor banku, dyrektor poznań, dyrektor zarządu, inżynier, odznaczony medalem niepodległości, przedstawiciel, współpracownik zarządu dyrekcji
- Józef Suchorzewski ?–1924
✓ właściciel Goliny i Radoliny w ziemi kaliskiej
- Stefan Suchorzewski ~1886–1929
dowódca szwadron, rotmistrz
- Henryk Suchowiak ~1873–1936
członek zarządu, dyrektor firmy, fachowiec, kawaler złotego krzyża, kierownik, konsul, obywatel, odznaczony złotym krzyżem, organizator
- Adam Sulimierski ~1877–1923
obywatel ziemski, właściciel dóbr
- Sydonia Sulimierska (Kurnatowska) ~1858–1928
obywatel ziemski, weteran
- Jan Sulimirski ~1868–1931
komisarz
- Leon Sułocki ~1858–1899
inżenier
- Wojciech Surman ~1892–1933
dziekan, proboszcz parafii
- Wacław Swinarski ~1870–1926
doktor, pułkownik rezerwy, sędzia najwyższy trybunału administracyjnego, sędzia trybunału
- Antoni Szadurski ~1909–1923
uczeń gimnazjum
- Wawrzyniec Szafarkiewicz ~1790–1863
- Eustachy Szczepkowski ?–1935
kierownik, prokurent, szef, współpracowniczka, współpracownik
- Bolesław Szczurkiewicz 1874–1933
dyrektor poznań, dyrektor teatru, kawaler, lekarz, mistrz
- Zofia Szembek (Niemojowska) ?–1931
hrabia, opiekunka
- Jan Szepieciński ?–1936
✓ starszy posterunkowy Policji Państwowej w Poznaniu
- Edward Szerauc ~1859–1937
kawaler krzyża niepodległości, oficer, podpułkownik
- Gustaw Szmejke ?–1925
architekt
- Franciszka Szołdrska ?–1939
kat
- Wacław Szołdrski ~1852–1909
- Jakub Szostakowski ~1845–1910
członek nadzorczej, doktor, lekarz, prezes nadzorczej spółkiej
- Roman Szperliński ~1876–1939
- Edward Szulc ~1858–1935
✓ inspektor Izby Skarbowej w Warszawie
- Kazimierz Szulc 1825–1887
doktor, gospodarz, książę, obywatel ziemski, profesor
- Bronisław Szulczewski ?–1926
członek, docent, doktor, kierownik oddziału, obywatel kraju, współpracownik
- Julia Szulczewska (Jordan) ?–1913
doktor
- Maria Ignacja Szydłowska ?–1931
✓ przełożona generalna Sióstr Urszulanek Polskich
- Wojciech Szymanowski ?–1861
artysta dramatyczny, artysta teatrów warszawskich, emeryt
- Aleksander Szymański ?–1873
|