Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 107
- Franciszek Basiński ?–?1856
dziedzic dóbr, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu królestwa polskiego
- Józef Czyżowski ~1760–1845
członek, emeryt, kawaler orderu świętej Anny, obywatel, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik, wiceprezes komisji, wyższy
- Jan Nofok ?–1846
kapitan wojsk polskich, kawaler orderu, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Jan Rorman ?–1846
archiwista, emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Tomasz Polczycki ~1786–1848
ozdobiony za nieskazitelną służbę, prokurator królewski, rektor kościoła powązkowskiego, sędzia sądu królestwa polskiego
- Józef Antoni Kuczkowski ~1782–1848
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia
- Paweł Misiewicz ?–1849
asesor, naczelnik inżynierów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik biura
- Krzysztof Koryzna ~1773–1850
kawaler krzyża wojskowego, oficer wojsk polskich, ozdobiony za nieskazitelną służbę, podpułkownik artylerii
- Andrzej Ganss ?–1850
emeryt, lekarz szpitala, magister chirurgii, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Dionizy Lanckoroński ?–1851
emeryt, inspektor gimnazjum, kawaler orderu, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Franciszek Salezy Łysiński ~1780–1851
członek departamentów, członek protektor, członek rządu, emeryt, kawaler orderów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, senator
- Dominik Bartoszewicz ?–1851
inspektor instytutu, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Regulski ?–1851
dyrektor, kawaler krzyża legii, ozdobiony za nieskazitelną służbę, pułkownik
- Jan Chrzciciel Płonczyński ?–1851
kawaler orderu krzyża, ozdobiony za nieskazitelną służbę, podpułkownik wojsk polskich
- Tymoteusz Czerepanow ~1791–1851
ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik
- Stanisław Borowski ~1781–1852
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, podsędek okręgu
- Ludwik Wojciechowski ~1762–1852
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Samuel Bredschneider ?–1852
członek, emeryt, lekarz, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sztabs-lekarz
- Antoni Tur ~1798–1852
asesor kolegialny, inspektor, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik
- Jan Fryderyk Hausbrandt ?–1852
kościelny gminy, ozdobiony za nieskazitelną służbę, prezes kolegium
- Ignacy Bielski ?–1852
emeryt, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu
- Wawrzyniec Zabłocki ~1779–1853
emeryt, naczelnik wydziału magistratu warszawy, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Adam Tomasz Podczaski ~1788–1853
członek archikonfraterni literackiej, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik guberni
- Kajetan Borowski ~1777–1853
emeryt, kapitan, kontroler kasy, ozdobiony hornorowym, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Grzegorz Solecki ?–1853
komisarz ekonomiczny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Antoni Bańkowski ?–1853
kawaler orderów, major wojsk, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Dymitr Wasilew ?–1853
doktor medycyny, inspektor, kawaler orderów, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Maurycy Czechowski ?–1853
członek arcybractwa adoracji, doktor, emeryt, inspektor, lekarz szpitala dzieciątka jezus, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sztabs-lekarz
- Fryderyk Wilhelm Gutzki ~1776–1853
emeryt, intendent, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Korneli Wide ~1788–1853
kapitan, kawaler orderu legii honorowej, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Michał Kurys ~1774–1853
generał-lejtnant, jenerał, kawaler orderów, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, polowy, prezes
- Teodozy Himonowski ?–1853
komisarz policji wykonawczej, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Dymitr Dumenkow ?–1853
kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik biura
- Stanisław Budny ~1795–1853
dyrektor główny komisji, kawaler orderu świętej Anny, magister praw, naczelnik kancelari, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik sprawiedliwości, urzędnik szczególnych
- Nicefor Dziubenko ~1805–1854
generał-gubernator, kawaler orderów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik biura
- Józef Stupnicki ?–1854
kontroler kasy, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sekretarz
- Ambroży Olszewski ~1780–1854
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Wincenty Hołownia ~1771–1854
kontroler generalny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Kazimierz Bełżyński ~1794–1855
ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Aleksander Bielajew ~1796–1855
kawaler orderu świętego włodzimierza, ordynator szpitala wojskowego, ozdobiony orderami świętego, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik służby
- Dionizy Bielski ~1793–1855
członek, kawaler orderów świętej anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Zawadzki ?–1855
asesor, magister praw administracji, naczelnik komisji rządowej skarbu, naczelnik komisji skarbu, naczelnik sekcji, naczelnik skarbu, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik
- Józef Leopold Wojciechowski ~1800–1855
asesor kolegialny, członek literackiej, ozdobiony za nieskazitelną służbę, pisarz trybunału cywilnego
- Sylwester Rościszewski ~1786–1855
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia
- Włodzimierz Antoni Roszety ~1813–1855
generał-major, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Mikołaj Józef Basiński ~1788–1855
dziedzic dóbr, emeryt, król, ozdobiony orderem świętego, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu apelacyjnego, sędzia sądu królestwa polskiego
- Wincenty Muszyński ~1783–1856
członek lekarskiej, doktor medycyny i chirurgii, emeryt, kawaler orderów świętej anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Stolle ~1773–1856
naczelnik dyrekcji, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Antoni Żyszkiewicz ?–1856
adiunkt, asesor kolegialny, członek komitetu, ozdobiony za nieskazitelną służbę, uczeń, współpracownik
- Jan Piętkowski ~1798–1856
asesor, kanonik, kawaler orderów, naczelnik najwyższej izby, ozdobiony orderami, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik gubernialny warszawskiego, współtowarzysz, zwierzchnik
|