Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 4001
- Wanda (Stopczyk) ?–1937
inżynier, obywatelka warszawy
- Wanda Henryka (Kierzkiewicz) ~1865–1937
inżynier
- Zofia (Ciąglińska) ?–1925
- Zofia (Pappe) ?–1929
członek zarządu, d-r, doktor, dyrektor, inżynier
- Hieronim Abramowicz ~1805–1893
inżynier, jenerał, oficer pułku, szef sztabu głównego, weteran
- Wacław Abramowski ~1873–1934
inżynier, pułkownik, sodalis marianus, szef
- Vlastymil Józef Adamiczka ~1904–1938
administrator, inżynier
- Karol Adamiecki ?–1882
✓ inżynier górniczy
- Karol Adamiecki ~1866–1933
członek akademii, członek honorowy, dyrektor instytutu, dziekan wydziału mechanicznego, inżynier technolog, inżynier-technolog, kawaler krzyża komandorskiego, kurator, opiekun, prezes instytutu, prezes polskiego komitetu, profesor nadzwyczajny, profesor politechniki warszawskiej, przedstawiciel, przewodnik, rektor politechniki warszawskiej, rektor senatu, technolog, wiceprezes, współtowarzysz, założyciel
- John Wilhelm Ahnberg ?–1927
ekspert, inżynier, komisarz rządowy, współpracownik, współtowarzysz dyrekcji
- Stefan Karol Ahrends ~1884–1934
dyrektor szkoły, inżynier technolog, technolog
- Stanisław Alberti ~1862–1927
✓ inżynier chemik, przełożony Wydziału Chemii Państwowej Wyższej Szkoły Przemysłowej
- Andrzej Albrecht ~1853–1906
inżynier górniczy
- Henryk Maksymilian Albrecht 1877–1925
inżynier, obywatel, pracownik, szef budownictwa
- Kazimierz Aleksandrowicz 1866–1924
członek zarządu towarzystwa, inżynier, towarzysz, współpracownik, ziemianin na podolu
- Stanisław Aleksandrowicz ?–1934
członek towarzystw, członek zarządu, dyrektor zakładów, inżynier, odznaczony oficerskim krzyżem, wiceprezes, współpracownik
- Antoni Alexandrowicz ?–1930
dziedzic majątku, inżynier komunikacji, prezes towarzystwa, prezes wileński, prezes zarządu
- Roman Alpern ~1886–1917
✓ inżynier chemik
- Józef Ancypa ?–1885
inżenier drogi żelaznej, inżynier drogi żelaznej, publiczny
- Wawrzyniec Andlauer ~1875–1933
inżynier dyplomowany, obywatel ziemski, oficer rezerwy, prezes związku ziemian
- Rudolf André ~1843–1910
✓ inżynier, obywatel ziemski
- Kazimierz Andzelewicz ~1875–1923
✓ inżynier budowniczy
- Kazimierz Antoniewicz ~1856–1931
✓ inżynier
- Roman Antonowicz ~1894–1937
doktor, dyrektor, filister korporacji arkonia, inżynier mostów, oficer rezerwy, porucznik
- Stefan Antosiewicz ~1888–1934
członek stowarzyszenia techników, członek zarządu, inżynier, kawaler krzyża walecznych, kawaler orderów, oficer, ppułkownik
- Leonia Antoszewicz (Szteyn) ~1861–1919
inżynier
- Aureliusz Antoszewski ~1884–1939
inżynier, współpracownik firmy
- Leon Antoszewski ~1876–1937
budowniczy, filister korporacji, inżynier
- Julian Appel ~1850–1920
członek, dyrektor, inżynier, poseł, profesor, przedstawiciel, współpracownik, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Arcisz ~1853–1928
inżynier komunikacji, sodalis marianus
- Jan Arkuszewski ?–1929
inżynier technolog, inżynier-technolog, kanonik, proboszcz, technolog, właściciel dóbr w piotrkowskiem, właściciel majątku w piotrkowskiem, założyciel
- Stanisław Arkuszewski ~1857–1913
inżynier komunikacji, prezes, proboszcz, pustelnik, właściciel dóbr
- Aleksandra Arnd (Knabe) ?–1914
- Mieczysław Arnd ~1880–1922
inżynier, kierownik, współwłaściciel
- Stanisław Arszagi ?–1913
inżynier kolei
- Aniela Artymowicz (Jarocińska) ~1849–1924
- Gustaw Ast ~1892–1935
inżynier, kierownik
- Jan Augustowski ?–1897
inżynier komunikacji
- Mikołaj Awałow ~1906–1937
asystent instytutu, doktor komitetu, inżynier mechanik, mechanik, pracownik, prezes związku, profesor, wiceprezes komitetu, współpracownik
- Władysław Babicki ?–1926
inżynier chemik, obywatel ziemski, sędzia
- Halina Babińska ~1902–1922
inżynier
- Jan Babiński ?–1921
doktor filozofii, inżynier, pracownik zarządu, prefekt, prezes, rektor, współpracownik
- Stanisław Babiński ~1866–1927
inspektor, inżynier, sekretarz generalny
- Władysław Bachmiński ~1880–1935
inżynier cywilny
- Adolf Bachner ?–1922
inżynier
- Piotr Marian Bacia ~1897–1935
inżynier, kierownik, leśnik, ochotnik walki, odznaczony medalami wojny, prezes oddziału
- Anna Baczyńska (Kalinowska) ~1853–1916
- Otto Artur Fryderyk Badian ~1894–1933
inżynier
- Tadeusz Baecker ~1878–1928
inżynier naczelny, kierownik budowy
- Stanisława Bagieńska (Płotnicka) ?–1938
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane. |