Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 4
Wyniki dla zapytania: „adwokat przysięgły”(są też wyniki dla: „adwokat”, „przysięgły”)
- Henryk Bronisław Hofman ?–?1897
adwokat przysięgły
- Henryk Hoffmann ?–?1916
adwokat przysięgły
- Aleksander Łopuchin ?–?1895
adwokat przysięgły
- Antoni Chomętowski ?–?1901
adwokat przysięgły
- Matylda (Kietlińska) ?–?1900
adwokat przysięgły
- Jan Chryzostom Sławianowski ~1801–1867
adwokat przysięgły, członek, kanclerz, król, publiczny, sędzia apelacyjny królestwa, sędzia prezydujący sądu, sędzia sądu apelacyjnego królestwa
- Cyryl Bogdański ~1807–1876
adwokat przysięgły, architekt, członek senatu, członek warszawskich departamentów, emeryt, kawaler orderów, senator, senior Arcybractwa Nieustającej Adoracji Przenajświętszego Sakramentu
- Władysław Nowowieski ~1835–1876
adwokat przysięgły, biegły, magister praw administracji, prawnik, świecki, urzędnik
- Stanisława Tymieniecka (Czyńska) ?–1876
adwokat przysięgły
- Stefania Ziembińska (Smoleńska) ~1847–1876
adwokat przysięgły
- Ludwik Zegrzda ?–1877
adwokat przysięgły
- Franciszka Sachs (Lewy) ?–1878
- Mieczysław Wyrzykowski ?–1878
adwokat przysięgły, mecenas, obywatel
- Konstanty Borzewski ~1831–1878
adwokat przysięgły, adwokat sądu apelacyjnego
- Henryk Jungowski ?–1879
adwokat przysięgły, obywatel
- Aleksander Znamierowski ~1832–1880
adwokat przysięgły w petersburgu, asesor kolegialny, mecenas
- Wincenty Bielicki ~1842–1880
adwokat przysięgły
- Apolonia Prożyńska (Świeszewska) ~1813–1881
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Józef Synoradzki ?–1881
adwokat przysięgły
- Romuald Dzieszuk ?–1882
adwokat przysięgły
- Józef Synoradzki ~1850–1882
adwokat przysięgły
- Anna Lewicka (Krajewska) ?–1882
adwokat przysięgły
- August Zabierzowski ~1819–1883
adwokat przysięgły, pisarz trybunału handlowego
- Roman Strasburger ?–1883
adwokat przysięgły
- Wacław Mellerowicz ~1882–1883
adwokat przysięgły
- Stanisław Gepner ~1845–1883
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Julian Sikorski ~1846–1883
adwokat przysięgły
- Stefan Jerzy Mellerowicz ~1876–1883
- Józef Henisz ~1854–1884
adwokat przysięgły
- Klemens Głębocki ~1834–1884
adwokat przysięgły
- Józef Stępniewski ~1850–1884
adwokat przysięgły
- Kryspina Olszewska (Bogdańska) ?–1884
adwokat przysięgły, architekt, członek senatu, senator
- Witold Skokowski ~1881–1885
- Piotr Chojnowski ?–1885
adwokat przysięgły
- Zygmunt Grossztern ~1857–1886
adwokat przysięgły, pomocnik
- Aleksandra Krajewska (Narzymska, Turowska) ~1849–1886
- Helena Mellerowicz ?–1886
- Konstanty Wygonowski ?–1886
adwokat przysięgły, obywatel grodzieńskiej
- Julian Wejnert ~1848–1886
adwokat przysięgły
- Anna de Rondé (Kalińska, Radwańska) ?–1887
członek senatu
- Roman Wierzchlejski ?–1887
adwokat przysięgły, mecenas
- Emil Holc ~1858–1888
adwokat przysięgły, pastor
- Emilia Lisiecka (Świerczewska) ~1827–1888
adwokat przysięgły, emeryt
- Maria Olędzka (Elzenberg) ~1852–1888
- Stefan Skokowski ~1884–1888
adwokat przysięgły
- Alfred Rattaz ?–1888
adwokat przysięgły okręgu, referent biura
- Apolinary Portner ?–1889
adwokat przysięgły
- Zygmunt Kobos ?–1889
adwokat przysięgły, magister praw
- Julia (Burjan, Borkowska) 1838–1889
- Marian Adolf Wołoszynowski ~1843–1889
adwokat przysięgły
- Aniela Roszkowska (Naimska) ~1852–1889
- Michał Szymanowski ~1831–1889
adwokat przysięgły prawny, doktor prawa, kawaler orderów, profesor cesarskiej warszawskiej
- Gustaw Żurkowski ?–1889
adwokat przysięgły
- Helena Winterok ?–1889
adwokat przysięgły
- Emilia Waga (Dylewska) ?–1889
adwokat przysięgły
- Jan Świeszewski ~1843–1890
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Franciszek Rytel ~1821–1890
adwokat przysięgły, obywatel ziemski
- Beniamin Lewinson ~1852–1890
adwokat przysięgły
- Kazimierz Suligowski ~1883–1890
adwokat przysięgły
- Antonina Boduszyńska ~1885–1890
- Beniamin Kleinerman ~1853–1891
adwokat przysięgły
- Ryfka Ewa Eisenbett (Forelle) ?–1892
- Stanisław Perl ~1887–1892
adwokat przysięgły
- Witold Giegużyński ~1885–1893
adwokat przysięgły
- Wanda Giegużyńska ~1888–1893
adwokat przysięgły
- Zofia Giegużyńska ~1885–1893
adwokat przysięgły
- Florentyna Witkowska (Małachowska) ~1861–1893
- Ewa Konarzewska (Jędrzejewicz) ~1813–1893
- Edmund Idzikowski ?–1894
adwokat przysięgły, naczelnik biura
- Stefan Wojewódzki ~1882–1894
adwokat przysięgły, uczeń klasy I
- Alfons Konrad Preiss ~1843–1894
adwokat przysięgły, członek literackiej
- Stanisław Rotkiewicz ~1837–1894
adwokat przysięgły
- Maria Wawelberg (Rotwand) ?–1894
- Maksymilian Glücksberg ?–1894
✓ adwokat przysięgły
- Stanisław Cybulski ~1865–1895
adwokat przysięgły, kandydat prawa uniwersytetu, pomocnik
- Franciszek Garbowski ?–1895
adwokat przysięgły
- Stanisław Kietliński ~1837–1895
adwokat przysięgły
- Mieczysław Szpadkowski ~1863–1895
adwokat przysięgły, pomocnik
- Antoni Apolinary Kurman ~1856–1895
adwokat przysięgły
- Filip Flamm ~1828–1895
adwokat przysięgły, mecenas senatu, pastor
- Alfred Cezary Frąckiewicz ~1867–1895
adwokat przysięgły
- Marceli Czerwiński ~1825–1895
adwokat przysięgły, emeryt, kawaler orderów, korespondent, naczelnik komisji skarbu, urzędnik kolei wiedeńskiej
- Ludwika Kietlińska ?–1896
adwokat przysięgły
- Franciszek Wołowski ~1829–1896
adwokat przysięgły
- Kazimierz Chrołowski ~1849–1896
adwokat przysięgły
- Józef Goldszmit ~1846–1896
adwokat przysięgły
- Jan Sobolewski ~1851–1896
adwokat przysięgły, sędzia
- Henryk Turowski ~1838–1896
adwokat przysięgły
- Saturnin Dutkiewicz ?–1896
adwokat przysięgły, dziedzic dóbr w lubelskiem
- Ksawery Chraszczewski ~1828–1897
adwokat przysięgły
- Józef Sobieszczański ~1842–1897
adwokat przysięgły, dziennikarz, magister praw administracji, przemysłowiec, sędzia śledczy
- Zofia Kryńska (Kuczyńska) ~1860–1897
- Jan Kredyk ?–1897
adwokat przysięgły, kawaler orderów
- Wojciech Zahorowski ?–1897
adwokat przysięgły, prezes kasy pożyczkowej przemysłowców
- Henryk Krajewski ~1825–1897
adiunkt, adwokat przysięgły, adwokat sądu apelacyjnego królestwa, aplikant, kandydat uniwersytetu, mecenas, pracownik
- Franciszek Michalewski ?–1897
adwokat przysięgły
- Arnold Zylbersztajn ~1862–1897
adwokat przysięgły
- Józef Szwarcenberg ~1843–1897
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Józef Marcin Naimski ~1839–1897
adwokat przysięgły
- Antoni Fortunat Sędzikowski ~1863–1897
adwokat przysięgły, pomocnik prawny kolei
- Jadwiga Hirszfeld (Lange) ?–1897
- Feliks Zembrzuski ~1851–1897
adwokat przysięgły
- Ewelina Rosenfeld (Hantower) ?–1898
- Henryk Hoffmann ~1830–1898
adwokat przysięgły, docent, mecenas
- Antoni Połtawski ~1855–1898
adwokat przysięgły
- Kazimierz Szpecht ?–1898
adwokat przysięgły
- Stanisław Mierzanowski ~1854–1898
adwokat przysięgły
- Michał Erlich ~1857–1898
adwokat przysięgły w lublinie
- Waleria Chojnowska (Raubal) ~1877–1898
- Bolesław Ciągliński ~1862–1898
adwokat przysięgły
- Melida von Ferber (Ceglińska) ~1854–1898
- Michał Krajewski ~1896–1898
adwokat przysięgły
- Michał Urbanowski ~1844–1898
adwokat przysięgły, mecenas
- Franciszek Grajnert ?–1899
adwokat przysięgły, obywatel ziemski
- Julian Kietliński ?–1899
adwokat przysięgły, sędzia
- Szymon Kruk ~1863–1899
adwokat przysięgły
- Maria Giegużyńska ~1880–1899
adwokat przysięgły
- Paulina Cohn (Cohn) ~1849–1899
sekretarz
- Emilian Bóbr ~1839–1899
adwokat przysięgły, członek towarzystwa dobroczynności, obywatel lublina, współzałożyciel
- Henryk Elzenberg ~1849–1899
adwokat przysięgły
- Władysław Frankowski ~1848–1899
adwokat przysięgły
- Stanisław Szczekowski ~1864–1899
adwokat przysięgły
- Adolf Świerczewski ~1852–1899
adwokat przysięgły
- Bohdan Piasecki ~1864–1900
adwokat przysięgły
- Juliusz Bem ?–1900
adwokat przysięgły, członek okręgowy, członek sądu okręgowego
- Seweryn Szwarcenberg ~1858–1900
adwokat przysięgły
- Edmund Dylewski ?–1900
adwokat przysięgły konsystorski
- Maksymilian Studencki ~1851–1900
adwokat przysięgły w petersburgu
- Maurycy Markusfeld ?–1900
✓ adwokat przysięgły w Płocku
- Teodor Walewski ~1842–1900
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Helena Piekarska (Fuks) ~1870–1900
- Wincenty Czesław Sałaciński ~1867–1900
adwokat przysięgły, kandydat
- Józef Brunon Karpiński ~1824–1901
adwokat przysięgły, członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, ksiądz, mecenas, rektor
- Julian Janczewski ~1894–1901
adwokat przysięgły
- Stefan Brüner ~1896–1901
- Mateusz Wacław Dąbrowski ~1851–1901
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, właściciel
- Henryk S. Brunner ~1839–1901
✓ adwokat przysięgły, magister prawa i administracji
- Adolf Schayer ~1900–1901
adwokat przysięgły
- Józefa (Konopnicka) ?–1901
- Julian Szenman ~1848–1901
adwokat przysięgły
- Karolina Mieczkowska (Chruszczakowska) ~1836–1902
- Lucjan Wrotnowski ~1847–1902
adwokat przysięgły, mecenas, obywatel ziemski
- Emilia (Dębska) ?–1902
adwokat przysięgły
- Feliks Chruszczakowski ~1826–1902
adwokat przysięgły konsystorski
- Maurycy Klinkowsztejn ~1865–1902
adwokat przysięgły
- Jan Piotrowski ~1863–1902
adwokat przysięgły, pomocnik prawny kolei
- August Zawidzki ~1862–1902
adwokat przysięgły
- Aleksander Bronikowski ~1848–1902
adwokat przysięgły, magister administracji, właściciel dóbr w piotrkowskiem
- Władysław Jurzyński ~1844–1902
adwokat przysięgły, magister administracji
- Rafał Kujawski ~1842–1902
✓ adwokat przysięgły z Kielc, magister praw i administracji
- Jerzy Koczanowicz ~1880–1902
- Teodozja Kęszycka (Wiśnicka, Jurzyńska) ~1852–1902
adwokat przysięgły
- Michał Lewandowski ~1857–1902
adwokat przysięgły
- Aleksandra Zabierzowska ?–1902
adwokat przysięgły, panna, pisarz trybunału handlowego
- Piotr Borkowski ~1830–1902
adwokat przysięgły
- Józef Melcer ~1874–1903
adwokat przysięgły, pomocnik
- Amelia Dowgiałło (Przewuska) ~1843–1903
- Ksawery Tatarkiewicz ~1849–1903
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Edward Grodziński ~1841–1903
adwokat przysięgły, biegły, magister praw administracji, obywatel ziemskiej, właściciel majątku
- Gracjan Dąbrowski ?–1903
adwokat przysięgły, kanonik, obywatel ziemski w płockiem
- Michał Rosenbach ~1850–1903
adwokat przysięgły
- Emilia Grabowska (Rogowska) ~1856–1903
- Antoni Glinojecki ?–1903
adwokat przysięgły
- Jadwiga Kobylańska (Bełza) ?–1903
- Zofia Izydora Dziechcińska (Placzkowska, Powichrowska) ~1858–1903
gospodyni, obywatelka warszawy
- Władysław Kudelski ?–1903
adwokat przysięgły
- Jerzy Chylewski ~1862–1903
adwokat przysięgły
- Maria Taylor (Batogowska) ~1845–1903
- Henryk Regulski ~1873–1903
adwokat przysięgły, obywatel mińska
- Walenty Stryjewski ~1843–1903
adwokat przysięgły, doktor, magister praw administracji, właściciel majątku
- Zygmunt Głębocki ~1851–1903
adwokat przysięgły
- Dawid Lichtenstein ~1847–1903
adwokat przysięgły
- Wacław Sobieszczański ~1875–1903
adwokat przysięgły, pomocnik
- Jan Szczekowski ~1861–1904
adwokat przysięgły
- Jan Henryk Brüner ~1862–1904
✓ adwokat przysięgły
- Józef Sonenberg ~1881–1904
student praw
- Lucjan Bojasiński ?–1904
adwokat przysięgły, magister
- Mieczysław Szteinbok ?–1904
✓ adwokat przysięgły
- Tomasz Burzyński ~1834–1904
adwokat przysięgły, urzędnik zarządu
- Tadeusz Sadowski ~1878–1904
adwokat przysięgły, kandydat
- Kazimierz Nowakowski ~1858–1904
adwokat prawny, adwokat przysięgły
- Maria Janiszewska (Zaleska) ?–1904
- Saul Sorgenstein ~1843–1905
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Zofia Lauber (Czajkowska) ~1871–1905
kapelan, ksiądz
- Ksawery Krysiński ~1825–1905
adwokat przysięgły, kawaler orderów, pisarz
- Władysław Rubinstein ~1851–1905
adwokat przysięgły w petersburgu
- Juliusz Ławiński ?–1905
adwokat przysięgły
- Witosław Ligowski ~1890–1905
adwokat przysięgły, uczeń klasy gimnazjum
- Stefan Okóń ~1877–1905
adwokat przysięgły, kandydat
- Stefania Krystek (Stupnicka) ~1851–1905
- Aleksander Radecki ?–1905
adwokat przysięgły
- Emil Marx ~1843–1905
adwokat przysięgły, prezes kolegium, wychowaniec szkoły głównej
- Franciszek Zaremba ~1866–1905
adwokat przysięgły, konsul grecki, obywatel ziemski
- Roman Wierzchlejski ?–1905
adwokat przysięgły, mecenas, redaktor
- Marceli Paweł Plebiński ~1839–1906
adwokat przysięgły, architekt, budowniczy warszawy, ksiądz kanonik, senator, służąca
- Julian Sobolewski ~1848–1906
adwokat przysięgły, ksiądz kanonik
- Józefa Kozieradzka (Knoll) ~1876–1906
- Marceli Kramsztyk ~1849–1906
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Jan Radwański ~1850–1906
adwokat przysięgły
- Anna Jastrzębska (Sobieszczańska) ~1849–1906
adwokat przysięgły, dziennikarz
- Marceli Grodziński ~1831–1906
adwokat przysięgły, hrabia, obywatel ziemskiej
- Stefan Młodowski ?–1906
adwokat przysięgły
- Tadeusz Kaulbersz ?–1906
adwokat przysięgły
- Henryk Maciejowski ~1843–1906
adwokat przysięgły, magister praw administracji, uczeń szkoły głównej
- Karol Ptasiński ~1876–1906
adwokat przysięgły
- Adolf Jakub Cohn ~1844–1906
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Bolesław Matuszyński ~1866–1906
adwokat przysięgły prawny
- Jan Strahler ~1840–1906
adwokat przysięgły, kandydat uniwersytetu petersburskiego
- Józef Kirszrot ~1843–1906
adwokat przysięgły, kierownik, magister praw administracji, prezes towarzystwa, prezes zarządu towarzystwa, założyciel towarzystwa, zwierzchnik
- Julian Wilman ~1846–1906
adwokat przysięgły, obywatel miasta warszawy
- Wiktor Kapica ~1844–1906
adwokat przysięgły
- Adolf Perłowski ?–1906
adwokat przysięgły
- Ludwik Seidenman ~1870–1906
adwokat przysięgły
- Józef Łukomski ~1843–1906
adwokat przysięgły, magister praw administracji, opiekun
- Józef Polczyński ~1852–1906
adwokat przysięgły, obywatel miasta warszawy, prezes towarzystwa, prezes wydziału
- Julian Hryniewiecki ~1842–1906
adwokat przysięgły, magister praw administracji, obywatel miasta warszawy, poseł, wychowaniec szkoły głównej
- Mikołaj Tapper ~1852–1907
✓ adwokat przysięgły, radca stanu
- Julia Wituska (Schreyer) ~1845–1907
kanonik, ksiądz
- Hipolit Borowski ~1844–1907
adwokat przysięgły prawny
- Gustaw Lewy ~1852–1907
adwokat przysięgły w piotrkowie, prezes
- Bernard Grabowiecki ?–1907
adwokat przysięgły, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Józef Łukomski ?–1907
adwokat przysięgły
- Franciszka Neumark (Forelle) ~1853–1907
- Karolina (Flaum) ?–1907
- Wiktor Stefan Schreyer ~1841–1907
adwokat konsystorski, adwokat przysięgły konsystorski
- Maurycy Zylber ~1862–1907
adwokat przysięgły
- Leonard Kazimierz Ziemiński ~1868–1907
adwokat przysięgły, kandydat
- Józef Mastelski ~1839–1907
adwokat przysięgły
- Jan Maurycy Kamiński ~1844–1907
adwokat przysięgły, kanonik, magister praw administracji, obywatel ziemski, prefekt, prokurator, rektor szkół rządowych, sekretarz
- Ludwik Lewinson ~1844–1907
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Marian Śmiarowski ?–1907
adwokat przysięgły, magister administracji, prezes towarzystwa kredytowego
- Teodor Pawłowski ~1855–1908
adwokat przysięgły konsystorski
- Wiktor Skokowski ~1841–1908
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Paweł Chodynicki ~1843–1908
adwokat przysięgły
- Augustyna Hayberger (Engelhardt) ~1877–1908
- Jan Francuzowicz ~1857–1908
adwokat przysięgły, obywatel ziemski w kowieńskiem
- Aleksander Małachowski ~1853–1908
adwokat przysięgły
- Władysław Wydżga ~1835–1908
adwokat przysięgły
- Józef Pęski ~1853–1908
adwokat przysięgły, rejent
- Róża Poznańska (Mayzel) ~1864–1908
- Mieczysław Kronenblech ~1878–1908
współpracownik domu handlowego
- Wacław Schayer ~1862–1908
✓ adwokat przysięgły
- Mikołaj Malhomme ~1847–1909
adwokat przysięgły w petersburgu, mecenas prawny
- Feliks Antoni Rybczyński ~1866–1909
adwokat przysięgły, sędzia gminny
- Eugenia Glikson (Rotwand) ~1853–1909
- Tomasz Batogowski ~1836–1909
adwokat przysięgły, prezes zarządu towarzystwa
- Józef Sadowski ~1871–1909
adwokat przysięgły w warszawie, hrabia, redaktor, sędzia warszawy
- Wiktor Berg ~1876–1909
adwokat przysięgły
- Romuald Więckowski ~1846–1909
adwokat przysięgły
- Juliusz Tołwiński ~1864–1909
adwokat przysięgły
- Bronisław Molsdorff ~1847–1909
adwokat przysięgły, magister praw administracji, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły
- Wiktor Awedyk ~1868–1909
adwokat przysięgły
- Juliusz Niemirycz ~1821–1909
adwokat przysięgły
- Tomasz Wysocki ~1837–1909
adwokat przysięgły
- Władysława Chęcińska (Sobolewska) ~1856–1909
adwokat przysięgły
- Salomea Szyff (Kirszrot) ~1852–1909
adwokat przysięgły
- Leon Matecki ~1853–1909
adwokat przysięgły
- Andrzej Śmiarowski ~1877–1909
adwokat przysięgły
- Wiktor Piątkowski ~1841–1909
adwokat przysięgły konsystorski, wiceprezes warszawskiego
- Józefa Lasocka (Balińska) ~1861–1910
- Karol Anc ~1879–1910
adwokat przysięgły
- Hipolit Skłodowski ~1865–1910
adwokat przysięgły
- Maksymilian Goldbaum ~1864–1910
adwokat przysięgły
- Franciszek Podlewski ~1848–1910
adwokat przysięgły, członek arcybractwa nieustającej
- Zygmunt Zalewski ~1868–1910
adwokat przysięgły
- Zdzisław Sadowski ~1880–1910
adwokat przysięgły, pomocnik
- Tadeusz Kramsztyk ~1878–1910
adwokat przysięgły
- Ignacy Załszupin ~1868–1910
✓ adwokat przysięgły w Łodzi
- Rajmund Stanisław Kamiński ~1848–1910
adwokat przysięgły, magister praw administracji, obywatelka ziemska w grodzieńskiem, prezes
- Adam Oderfeld ~1856–1910
✓ adwokat przysięgły
- Józef Mikuliński ?–1910
adwokat przysięgły
- Aleksander Barcz ~1856–1910
adwokat przysięgły konsystorski, poseł
- Józef Faustyn Dudziński ~1866–1910
adwokat przysięgły
- Julian Krzycki ~1853–1910
adwokat przysięgły, aplikant
- Ksawery Smoleński ~1845–1910
adwokat przysięgły, właściciel dóbr
- Maurycy Józef Kożuchowski ~1866–1910
adwokat przysięgły
- Helena Słąnka (Bukowiecka) ~1867–1910
adwokat, działacz, rycerz
- Zofia Maria Sieradzka (Krzemieniowska) ~1876–1910
- Antoni Radwański ~1853–1910
adwokat przysięgły
- Wacław Federowicz ?–1911
adwokat przysięgły
- Feliks Zalewski ~1858–1911
adwokat przysięgły, student uniwersytetu petersburskiego
- Jadwiga Schiele (Glinojecka) ~1865–1911
adwokat przysięgły w petersburgu, pastor
- Paweł Noiński ~1846–1911
adwokat przysięgły
- Józef Mayzel ~1855–1911
adwokat przysięgły
- Adam Perl ~1849–1911
adwokat przysięgły, wychowaniec szkoły głównej
- Andrzej Wiktor Januszewski ~1873–1911
adwokat przysięgły, właściciel majątku
- Stanisław Bereza ~1851–1911
adwokat przysięgły, kanonik
- Roman Rogowski ~1849–1911
adwokat przysięgły
- Bolesław Aleksander Konopnicki ~1844–1911
adwokat przysięgły, kandydat uniwersytetu, obywatel kraju
- Henryk Wojewódzki ~1849–1911
adwokat przysięgły
- Dorota Konitz (Poznańska) ~1857–1911
- Julian Toczyski ~1850–1911
adwokat przysięgły, dziekan
- Wincenty Cieślicki ~1854–1911
adwokat przysięgły, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Marceli Karbasiński ~1859–1911
adwokat przysięgły
- Baltazar Wroczyński ~1875–1911
adwokat przysięgły
- Aleksander Zaleski ~1865–1911
adwokat przysięgły
- Aleksander Nachner ~1860–1912
adwokat przysięgły
- Witold Zawadzki ~1881–1912
adwokat przysięgły
- Łukasz Łaguna ~1858–1912
adwokat przysięgły, sędzia śledczy
- Henryk Sokolnicki ~1849–1912
adwokat przysięgły, magister, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Jędrzejewski ~1867–1912
adwokat przysięgły
- Jan Chróścielewski ~1875–1912
adwokat przysięgły
- Leopold Meyet ~1849–1912
adwokat przysięgły, członek naukowego warszawskiego, członek towarzystwa, fundator instytucji, leśnik, obywatel
- Władysław Smoleński ~1861–1912
adwokat przysięgły
- Wilhelm Grabowski ~1828–1912
adwokat przysięgły, rejent
- Wojciech Hermanowski ~1869–1912
adwokat przysięgły
- Szymon Rodzyn ~1845–1912
adwokat przysięgły, mecenas
- Stanisław Sunderland ~1846–1912
adwokat przysięgły, poseł, prezes siedleckiego, wychowaniec szkoły głównej
- Karol Dunin ~1865–1912
adwokat przysięgły, emeryt, sędzia
- Jan Abczyński ~1853–1912
adwokat przysięgły w warszawie, obywatel ziemski
- Maria Dąbrowska (Czyńska) ~1853–1912
- Mikołaj Teleżyński ~1840–1912
adwokat przysięgły
- Ignacy Tokarzewski ?–1912
adwokat przysięgły
- Paweł Trzciński ~1851–1912
adwokat przysięgły
- Ludwik Łukomski ~1845–1912
adwokat przysięgły, emeryt, inspektor komunikacji
- Zenon Wichert ~1854–1912
adwokat przysięgły
- Antoni Chomiczewski ~1847–1913
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Józef Forelle ~1844–1913
adwokat przysięgły
- Stanisław Horoszewicz ~1841–1913
adwokat przysięgły, magister administracji, magister praw administracji, sędzia śledczy, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Ruszkowski ?–1913
adwokat przysięgły
- Jan Buszkowski ?–1913
adwokat przysięgły
- Kamila Krajewska (Zgleczewska) ~1851–1913
- Jan Nepomucen Baranowski ~1863–1913
adwokat przysięgły
- Feliks Dębski ~1844–1913
adwokat przysięgły, adwokat sądu apelacyjnego królestwa, członek kasy, magister praw administracji, mecenas, prezes wydziału gospodarczego, proboszcz, rektor
- Paweł Kuczyński ~1850–1913
adwokat przysięgły, obywatel podlaskiej
- Jan Egiersdorff ?–1913
adwokat przysięgły, kanonik
- Karol Włodzimierz Furst ~1867–1913
adwokat przysięgły
- Juliusz Benzef ~1851–1913
adwokat przysięgły
- Włodzimierz Kłopotowski 1852–1913
adwokat przysięgły, adwokat w petersburgu
- Władysław Dąbrowski ~1871–1913
adwokat przysięgły
- Helena Winnicka (Fritsche, Hryniewiecka) ~1857–1913
adwokat przysięgły
- Karolina Mławska (Kronenblech) ~1857–1913
adwokat przysięgły
- Anna Köhler (Petzold, Klimpel) ?–1913
- Albert Warzański ?–1913
adwokat przysięgły
- Władysław Leśniewski ~1863–1913
adwokat przysięgły
- Tadeusz Teleżyński ~1887–1913
adwokat przysięgły
- Antoni Rembieliński ~1861–1913
adwokat przysięgły, członek archikonfraterni literackiej w warszawie, hrabia, komandor orderu grzegorza wielkiego, mecenas
- Halina Duszyńska (Szuster) ~1878–1913
adwokat przysięgły, nauczyciel szkoły prywatnych
- Stanisław Lipszyc ~1876–1913
adwokat przysięgły
- Tytus Bobrowski ~1884–1913
adwokat przysięgły
- Tadeusz Strzembosz ~1864–1913
adwokat przysięgły
- Ludwik Straszewicz 1857–1913
adwokat przysięgły, hrabia, kanonik, kierownik biura, kurier, pisarz, redaktor kurjera, weterynaryjny warszawy, współpracownik, wyższy
- Bronisław Wysocki ~1861–1913
adwokat przysięgły, członek zarządu, sekretarz towarzystwa
- Władysław Silnicki ?–1913
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, prezes kasy przemysłowców, prezes kredytowy
- Władysław Kalinowski ~1856–1913
adwokat przysięgły
- Helena Jaroszewska (Gepner) ~1849–1914
adwokat przysięgły, prefekt
- Zenon Łopuski ~1835–1914
adwokat przysięgły, obywatel ziemski
- Zygmunt Grabowski ~1884–1914
adwokat przysięgły, kandydat
- Maria Leszczyńska (Winkler) ~1875–1914
- Michał Bedlicki ~1851–1914
adwokat przysięgły, kościelny warszawski, pastor
- Stanisław Leszczyński ?–1914
adwokat przysięgły, członek czynny, działacz społeczny, filantrop, kandydat, kierownik szkoły, mecenas
- Konstanty Karwicki ~1847–1914
adwokat przysięgły, magister administracji, wychowaniec szkoły głównej
- Ksawery Markowski ~1824–1914
adwokat przysięgły, sędzia śledczy
- Kazimierz Julian Jasiński ~1849–1914
adwokat przysięgły konsystorski, członek archikonfraterni literackiej, członek czynny towarzystwa, członek instytucji społecznych, członek literackiej, mecenas, prezes, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Łącki ~1849–1914
✓ adwokat przysięgły
- Bolesław Russocki ?–1915
adwokat przysięgły
- Leon Kranc ~1851–1915
adwokat przysięgły, kawaler orderu, sędzia śledczy
- Józef Jackowski ~1859–1915
adwokat przysięgły
- Edmund Plebiński ~1848–1915
adwokat przysięgły, architekt, członek stowarzyszeń, senator, wychowaniec szkoły głównej
- Emanuel Gross ~1848–1915
adwokat przysięgły, mecenas, poseł
- Ignacy Piędzicki ~1836–1915
adwokat przysięgły
- Marek Wacław Moszkowski ~1867–1915
✓ adwokat przysięgły, członek Komitetu Obywatelskiego miasta Łodzi, obywatel miasta Łodzi
- Bronisława Połujańska (Kozanecka) ~1853–1915
- Eleonora Bogusławska (Dziewulska) ?–1915
adwokat przysięgły, pułkownik wojsk polskich
- Helena Gargulska (Szczekowska) ~1863–1915
adwokat przysięgły
- Róża Kajzerstein (Kuratow) ?–1915
- Włodzimierz Powichrowski ~1849–1915
adwokat przysięgły, członek komitetu, kanonik
- Stanisław Marian Wierzbowski ~1863–1915
✓ adwokat przysięgły z Będzina
- Henryk Oberfeld ~1864–1915
adwokat przysięgły, pastor
- Józef Leon Kon ?–1915
✓ adwokat przysięgły
- Walerian Ehrenkreutz ?–1915
adwokat przysięgły, magister praw administracji, wychowaniec szkoły głównej
- Eugeniusz Smoleński ~1892–1915
adwokat przysięgły
- Józef Makomaski ~1848–1916
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, sędzia śledczy, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwika Zawisza (Chodynicka) ?–1916
adwokat przysięgły
- Adolf Pepłowski ~1842–1916
adwokat przysięgły, biskup, bojownik, doktor, kapłan, profesor szkoły technicznej, rzeźbiarz, szambelan
- Artur Bardzki ~1838–1916
adwokat przysięgły, adwokat sądu apelacyjnego królestwa, członek, dyrektor towarzystwa kredytowego, obywatel
- Władysław Tadeusz Sztembartt ~1884–1916
adwokat przysięgły
- Prakseda Helena Dubiska (Bogucka) ~1858–1916
- Julian Kitzman ~1844–1916
adwokat przysięgły, sędzia gminny, wychowaniec szkoły głównej
- Emilia Łubieńska (Brzezińska) ~1848–1916
- Seweryn Tymieniecki ~1847–1916
adwokat przysięgły, dyrektor towarzystwa rolniczego, magister praw administracji, prezes kaliskiego, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Rappaport ~1875–1916
adwokat przysięgły, współwłaściciel firmy
- Leon Wiszniewski ~1851–1916
adwokat przysięgły, właściciel majątku
- Aniela Łukomska (Hoffmann) ~1851–1916
adwokat przysięgły
- Ferdynand Wagner ~1858–1916
adwokat przysięgły konsystorski, sędzia trybunału
- Gabriel Kempner ~1855–1916
adwokat przysięgły, członek redakcji
- Aleksander Czyński ~1837–1916
adwokat przysięgły w piotrkowie
- Aleksander Chrystowski ?–1916
adwokat przysięgły, burmistrz, działacz społeczny, pisarz hipoteczny, poseł
- Michał Pożaryski ?–1916
adwokat przysięgły okręgu, obywatel kowieńskiej
- Jan Ulanicki ~1868–1916
✓ adwokat przysięgły, członek Towarzystwa Wzajemnej Pomocy Pracowników Handlowych i Przemysłowych Miasta Stołecznego Warszawy, dyrektor zarządzający towarzystwa akcyjnego Fabryki Dachówek Pustelnik
- Jan Klemens Czajkowski ~1852–1916
adwokat przysięgły, członek literackiej, członek towarzystwa, ksiądz prefekt, prefekt, profesor, towarzysz
- Kazimierz Skrzetuski ~1860–1916
adwokat przysięgły konsystorski, doktor medycyny, kanonik, profesor szkoły średnich, rektor, sędzia sądu okręgowego, student praw
- Julian Świergocki ~1847–1916
adwokat przysięgły, wychowaniec szkoły głównej
- Wincenty Karol Ficki ~1870–1917
adwokat przysięgły, członek
- Wincenty Lemański ~1862–1917
adwokat przysięgły
- Stefania Stanczykiewicz (Wysocka) ~1843–1917
adwokat przysięgły
- Izydor Jasinowski ~1841–1917
✓ adwokat przysięgły
- Maria Stempkowska (Krzycka) ?–1917
adwokat przysięgły
- Karol Łaganowski ~1857–1917
adwokat przysięgły, sędzia, współredaktor
- Maurycy Silberman ~1855–1917
adwokat przysięgły
- Władysław Olkowski ~1877–1917
adwokat przysięgły prawny
- Jan Horodyski ~1871–1917
adwokat przysięgły
- Karol Dunin ?–1917
adwokat przysięgły, magister praw, pisarz, prezes towarzystwa prawniczego
- Antoni Rudnicki ~1887–1917
adwokat przysięgły
- Karol Majewski ~1863–1917
adwokat przysięgły
- Emil Tymiński ~1875–1917
adwokat przysięgły, prefekt
- Jadwiga Chmielowska (Szaniawska) ?–1917
adwokat przysięgły
- Franciszek Żdżarski ~1850–1917
✓ adwokat przysięgły
- Józefa Wieliczko (Zalewska) ~1867–1917
adwokat przysięgły
- Szymon Juliusz Sztochel ~1857–1917
adwokat przysięgły w warszawie, wiceprezes wydziału
- Teodor Konitz ~1852–1917
✓ adwokat przysięgły
- Witold Kasperowicz ~1868–1917
adwokat przysięgły, ksiądz, minister, prezes, sędzia okręgu warszawy, sędzia warszawy, współpracowniczka
- Tadeusz Karol Grudziński ~1859–1917
adwokat przysięgły
- Zygmunt Rund ~1886–1918
adwokat przysięgły, przodownik straży obywatelskiej
- Artur Szaniawski ~1848–1918
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Feliks Kramsztyk ~1854–1918
adwokat przysięgły
- Joanna Malawska (Gumowska) ?–1918
- Edmund Stupnicki ~1847–1918
adwokat przysięgły, urzędnik ziemskiego
- Nikodem Grosser ~1858–1918
adwokat przysięgły
- Adam Kleinerman ~1859–1918
adwokat przysięgły
- Wincenty Groer ~1846–1918
adwokat przysięgły, magister praw administracji, uczestnik
- Dominika Anc ?–1918
adwokat przysięgły, członek, profesor Uniwersytetu Warszawskiego
- Zygmunt Grunert ?–1918
adwokat przysięgły
- Witold Bogucki ?–1918
adwokat przysięgły, pomocnik prawny kolei
- Anna Małachowska (Harasimowicz) ~1875–1918
hrabia
- Witold Chodynicki ~1888–1918
adwokat przysięgły
- Irena Skłodowska (Gruhn) ~1891–1918
adwokat przysięgły
- Wanda Paszkowska (Wysocka) ?–1918
- Julia Zenowicz (Chromińska) ~1892–1918
- Józef Lange ~1863–1918
adwokat przysięgły, król, prawnik
- Franciszek Olszewski 1859–1918
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, prawnik, redaktor kurjera warszawskiego, redaktor warszawski, sędzia
- Stanisław Kroll ~1864–1918
adwokat przysięgły, dyrektor
- Wincenty Jaruzelski ~1840–1918
adwokat przysięgły, król, magister praw administracji, prezes, uczestnik
- Jan Ligowski ?–1918
adwokat przysięgły, sędzia sądu okręgowego w płocku
- Władysław Wiktor Wyszyński ~1883–1918
adwokat przysięgły
- Witold Piramowicz ~1846–1919
adwokat przysięgły, magister praw administracji, rejent
- Stanisław Stefanowicz ~1871–1919
administrator dóbr, adwokat przysięgły, prezydent miasta
- Władysław Wyszyński ?–1919
adwokat przysięgły
- Szymon Sonenberg ~1846–1919
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Włodzimierz Rosengart ~1873–1919
✓ adwokat przysięgły
- Walentyna Gundelach (Świergocka) ~1853–1919
adwokat przysięgły
- Eugenia Krukowska (Chotkowska) ~1867–1919
adwokat przysięgły
- Karol Szumowski ~1871–1919
✓ adwokat przysięgły
- Marceli Cegliński ~1845–1919
adwokat przysięgły, magister praw administracji
- Leon Gadomski ?–1919
adwokat przysięgły, obywatel
- Zofia Hopfenblum (Lichtenstein) ~1855–1919
- Wacław Horodyński ~1846–1919
adwokat przysięgły, podporucznik, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Maurycy Luxemburg ~1861–1919
adwokat przysięgły
- Stanisław Wilkoszewski ?–1919
✓ adwokat przysięgły
- Stanisław Koźniewski ~1878–1920
adwokat przysięgły
- Adam Nowak ?–1920
adwokat przysięgły, hrabia
- Alicja Sztern (Tokarska) ?–1920
- Stanisław Kon ~1861–1920
adwokat przysięgły, superintendent
- Atanazy Rochański ~1885–1920
adwokat przysięgły, obywatel
- Stanisław Hryniewicz ~1868–1920
adwokat przysięgły, prezes
- Jarosław Pełka ~1868–1920
✓ adwokat przysięgły, syndyk miasta Łodzi
- Walentyna Dehnel (Rybczyńska) ~1867–1920
adwokat przysięgły
- Bolesław Olszamowski ~1850–1920
adwokat przysięgły
- Felicja Borecka (Skokowska) ~1852–1920
adwokat przysięgły
- Witold Pronaszko ~1849–1920
adwokat przysięgły
- Romuald Jakubowski ~1865–1920
adwokat przysięgły
- Stanisław Jaczynowski ~1855–1920
✓ adwokat przysięgły
- Anna Butwiłowicz (Ehrenkreutz) ~1852–1920
adwokat przysięgły
- Jan Stankowski ~1857–1920
adwokat przysięgły, prezes towarzystwa kredytowego, założyciel
- Władysław Bobowski ~1841–1921
adwokat przysięgły, właściciel majątku
- Jan Kwiatkowski ~1868–1921
✓ adwokat przysięgły z Humania
- Stefan Puchalski ~1883–1921
adwokat przysięgły
- Aleksander Frąckiewicz ?–1921
adwokat przysięgły, członek, delegat, referent wydziału, urzędnik ministerium wewnętrznych, urzędnik wewnętrznych
- Aleksander Łętowski ?–1921
adwokat przysięgły
- Paulina Orłowska (Barcz) ~1866–1922
- Seweryn Sunderland ~1844–1922
adwokat przysięgły, magister praw administracji, notariusz, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander John ~1863–1922
adwokat przysięgły, mecenas, obywatel miasta warszawy, wiceprezes
- Franciszek Ciągliński ~1857–1922
adwokat przysięgły w warszawie, członek izby sądowej
- Józef Łazarowicz ~1878–1922
adwokat przysięgły, kontroler wydziału, obywatel kraju, prezes stowarzyszenia właścicieli, współtowarzysz
- Edward Życki ~1867–1922
adwokat przysięgły, właściciel majątku w kujawskiem
- Henryk Wysocki ~1869–1922
adwokat przysięgły, kierownik wydziału, współpracownik
- Wiktor Janczewski ~1859–1922
adwokat przysięgły w mińsku, obywatel kaliskiej, obywatel mińska
- Daniel Flaum ~1863–1922
adwokat przysięgły
- Jan Mazurkiewicz ~1853–1922
adwokat przysięgły, członek zarządu
- Piotr Arkadiusz Płoski ~1845–1922
adwokat przysięgły, magister administracji, sędzia sądu okręgowego, weteran wojsk polskich
- Karolina Neymark (Sonenberg) ~1852–1923
- Józefa Rostkowska (Strzembosz) ~1869–1923
adwokat przysięgły
- Józef Dobrzański ?–1923
adwokat przysięgły, dyrektor wydziału prawnego
- Regina Brodzka (Ptasińska) ~1880–1923
adwokat przysięgły, urzędniczka kuratorium okręgu
- Franciszek Nowodworski 1859–1924
adwokat przysięgły, członek komitetów, członek komitetu narodowego, członek komitetu obywatelskiego, członek zarządu centralnego komitetu, kurier warszawski, polityk, poseł warszawy, prezes polskiego klubu, prezes polskiego towarzystwa, prezes sądu najwyższego, prezes sekcji, prezes trybunału, prezes wydziału, redaktor naczelny kuriera, redaktor warszawski, wiceprezes, współpracownik
- Ludwik Wacowski ~1859–1924
adwokat przysięgły
- Antoni Zaleski ~1841–1925
adwokat przysięgły, sędzia płockiej
- Bronisław Kerer ~1864–1925
adwokat przysięgły
- Celestyn Rossowiecki ~1848–1925
adwokat przysięgły
- Bolesław Dehnel ~1863–1925
adwokat przysięgły
- Leopold Świderski ~1853–1925
adwokat przysięgły, obywatel ziemski
- Józef Kwiatkowski ~1850–1925
adwokat przysięgły
- Henryk Wyczałkowski ~1859–1926
adwokat przysięgły, obywatel miasta warszawy
- Bolesław Hartung ~1870–1926
adwokat przysięgły, członek komitetu, prezes polskiego komitetu
- Brunon Ogulewicz ~1861–1926
adwokat przysięgły, obywatel suwalskiej, prezes szpitala, redaktor dziennika
- Wilhelm Winterok ?–1926
adwokat przysięgły
- Wilhelm Wiaterek ~1855–1926
adwokat przysięgły
- Henryk Molski ?–1926
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, właściciel ziemski
- Jan Urbanowicz ~1856–1926
adwokat przysięgły
- Karol Pękosławski ~1875–1926
adwokat przysięgły
- Maks Mark Weinstein ~1876–1926
adwokat przysięgły, obywatel miasta warszawy
- Władysław Milkuszyc ~1868–1927
adwokat przysięgły, redaktor naczelny, sędzia, szef biura
- Józef Eysymontt ~1871–1927
adwokat przysięgły, członek zarządu głównego, pracownik, wiceprezes zarządu, współzałożyciel, założyciel
- Bronisław Hłasko ~1865–1927
adwokat przysięgły w mińsku, sędzia okręgowy, właściciel majątku
- Henryk Dziewulski ~1854–1927
✓ adwokat przysięgły, kurator Zakładów Salezjańskich im. ks. Siemca, prezes Komitetu Wykonawczego Syndykatu Bałtyk-Morze Czarne, prezes Stowarzyszenia Artystów Teatrów Warszawskich, prezes zarządu Banku Hipotecznego, prezes zarządu Towarzystwa Real
- Wojciech Grabowski ~1850–1927
adwokat przysięgły, członek komitetu nadzorczego, emeryt kolei wiedeńskiej, prawnik, prezes zarządu zakładów, pustelnik
- Gustaw Rüdiger ~1873–1927
adwokat przysięgły, adwokat w warszawie
- Sergiusz Staniukowicz ~1879–1927
✓ adwokat przysięgły
- Antoni Osuchowski 1849–1928
✓ adwokat przysięgły, członek honorowy Kasy im. Mianowskiego, członek honorowy Polskiego Związku Narodowego w Stanach Zjednoczonych, członek honorowy Towarzystwa Pomocy Naukowej im. Dr. Karola Marcinkowskiego, doktor honoris causa uniwersytetu lwowskiego, kandydat praw Uniwersytetu Warszawskiego, kawaler Orderu Orła Białego, kurator fundacji szkolnej im. J. i M. Roeslerów, patron trybunału guberni warszawskiej, prezes Komisji Wykonawczej i skarbnik generalny Komitetu Pomocy Ofiarom Wojny w Vevey, prezes Zarządu Głównego Polskiej Macierzy Szkolnej, student prawa Szkoły Głównej w Warszawie, syndyk Akademii Umiejętności w Krakowie, założyciel i prezes Towarzystwa opieku kulturalnej nad Polakami zamieszkałymi za granicą im. Adama Mickiewicza, założyciel Macierzy Szkolnej Księstwa Cieszyńskiego
- Władysław Gagatnicki ~1852–1928
adwokat przysięgły
- Franciszek Brzeski ~1845–1928
adwokat przysięgły, magister praw administracji, rejent, sędzia, weteran
- Tadeusz Gałecki ?–1928
adwokat przysięgły, dyrektor, obywatel ziemski
- Wacław Topoliński ~1881–1928
adwokat przysięgły, dyrektor, profesor gimnazjum
- Natalia Wendel (Krysińska) ~1860–1929
adwokat przysięgły, obywatel
- Stefan Godlewski ?–1929
adwokat przysięgły, właściciel dóbr w kieleckiem
- Restytut Sumorok ~1855–1929
adwokat przysięgły, członek honorowy, członek zarządu banku, filister konwentu polonia, komisarz generalny, minister, obywatel, organizator, prezes kasy, prezes komisji, prezes sądu apelacyjnego w wilnie, prezes wileński, prezes ziemskiego, prezydent wilna, sędzia, wiceminister, wiceprezes, wojewoda wileński, założyciel, ziemianin
- Józef Dzwonkowski ~1854–1929
adwokat przysięgły
- Maria Joanna Płoska (Meleniewska) ~1850–1929
adwokat przysięgły
- Walery Ryszard Tukałło ~1865–1929
adwokat przysięgły, właściciel dóbr
- Emilia Galle (Mellerowicz) ~1849–1929
doktor, magister administracji
- Maria Kozłowska (Mejer) ~1855–1930
adwokat przysięgły
- Albert Klimpel ~1856–1930
adwokat przysięgły, obywatel miasta warszawa, obywatel miasta warszawy
- Eleonora Kossecka (Szymańska) ~1847–1930
adwokat przysięgły
- Henryk Polakiewicz ~1863–1930
adwokat przysięgły, kandydat, ksiądz kanonik, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Aleksander Juliusz Rodys ~1857–1930
adwokat przysięgły
- Edward Czajkowski ~1851–1931
adwokat przysięgły, członek honorowy warszawskiego towarzystwa, dyrektor kredytowy, dyrektor towarzystwa kredytowego warszawy, dyrektor warszawy, działacz społeczny, kanonik, kawaler krzyża polonia, ksiądz kanonik, mecenas, prawnik, prezes dobroczynności, prezes warszawski towarzystwa dobroczynności, prezes warszawskiego dobroczynności, prezes zarządu warszawskiego towarzystwa
- Julia Garbolewska (Borowska) ~1850–1931
- Maria Kulikowska (Bardzka) ?–1931
adwokat przysięgły
- Lidia Maślenikow (Zieleńska) ?–1931
obywatelka kijowskiej
- Felicja Piotrowska (Kitzman) ~1849–1931
adwokat przysięgły
- Stanisław Nowodworski ~1874–1931
adwokat przysięgły, biskup, członek trybunału kompetencyjnego, doktor, dyrektor warszawskiej, działacz, minister sprawiedliwości, obywatel, prezes zarządu, prezydent miasta, prezydent warszawy, profesor, prokurator, redaktor, senator, sędzia najwyższy trybunału administracyjnego, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, sędzia sądu najwyższego, wiceprezes zarządu głównego, zwierzchnik
- Maksymilian Poznański ~1845–1931
✓ adwokat przysięgły, magister praw i administracji Szkoły Głównej, patron Trybunału
- Feliks Ochimowski ?–1932
adwokat przysięgły, emeryt, obywatel, profesor, publiczny, sędzia sądu najwyższego
- Maria Wizgird (Zembrzuska) ~1853–1932
adwokat przysięgły
- Karolina Chmyzowska (Pękosławska) ?–1932
adwokat przysięgły
- Zygmunt Poraziński ~1869–1932
adwokat przysięgły, profesor
- Józef Kwaśniewski ~1866–1933
adwokat przysięgły
- Bohdan Wydżga ~1859–1933
adwokat przysięgły, członek zarządu cukrownii, filister konwentu polonia, filister polonii, konsul, prezes stowarzyszenia
- Alfons Parczewski ~1849–1933
adwokat przysięgły, adwokat w kaliszu, arcypasterz, członek honorowy, członek założyciel, członek zarządu, doktor honorowy, dyrektor kredytowy, działacz społeczny, dziekan wydziału prawnego, jenerał, kardynał, kierownik, komandor orderu polonia restituta, komandor polonia restituta, kościelny, papież, poseł, pracownik, prawnik, prezes rad, prezes towarzystwa prawniczego, profesor honorowy, profesor uniwersytetu, rektor senatu uniwersytetu, rektor uniwersytetu, wiceprezes, założyciel
- Józef Szadkowski ~1851–1933
adwokat przysięgły, członek adwokackiej
- Mirosław Obiezierski ~1876–1933
adwokat przysięgły, arcybiskup, doktor, obywatel miasta, obywatel mohylowskiej, założyciel
- Maksymilian Baruch ~1861–1933
adwokat przysięgły, członek towarzystwa naukowego warszawskiego, historyk, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Aleksandra Wyrożębska (Ambrożkiewicz) ~1864–1933
adwokat przysięgły
- Władysława Majewska (Chrystowska) ?–1934
adwokat przysięgły
- Feliks Bogatko ~1864–1934
adwokat przysięgły, komisarz, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Olimp Leskiewicz ~1843–1934
adwokat przysięgły, odznaczony krzyżem walecznych, oficer, weteran odznaczony krzyżem
- Bolesław Nowicki ~1858–1934
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, prezes, prezydent, sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego
- Kazimierz Rogalewicz ?–1934
adwokat przysięgły w mińsku, notariusz, prezydent miasta, starosta
- Antoni Józef Adam Filleborn ~1847–1934
adwokat przysięgły, członek towarzystwa rolniczego, członek związku ziemian, kierownik, ksiądz, obywatel ziemski, proboszcz, rolnik, wychowaniec szkoły głównej, założyciel
- Leon Błaszkowski ~1857–1935
adwokat przysięgły, komandor orderu, kościelny, prezes kolegium, prezes sądu okręgowego w warszawie, pułkownik, sędzia sądu najwyższego, superintendent
- Maria Felicja Miechowicz (Polczyńska) ~1860–1935
adwokat przysięgły
- Tomasz Rakowski ~1878–1935
adwokat przysięgły w warszawie, doktor, ksiądz kanonik, notariusz, pułkownik, rejent, sędzia apelacyjny warszawy, sędzia okręgowy, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, sędzia sądu okręgowego
- Izydor Grundhand ~1864–1935
adwokat przysięgły, sędzia okręgowy
- Stanisław Chludziński ~1857–1936
adwokat przysięgły, sędzia grodzki
- Maria Milewska (Drecka) ~1861–1936
obywatelka ziemska, weteran powstania
- Józef Radwan ~1858–1936
adwokat przysięgły, redaktor gazety, założyciel
- Kazimierz Pawlikowski ~1860–1936
adwokat przysięgły w mińsku, obywatel mińska, prezes kredytowy, prezes towarzystwa kredytowego
- Bronisław Krajewski ~1873–1936
adwokat przysięgły
- Stanisław Mianowski 1883–1937
adwokat przysięgły, dyrektor banku zachodniego, kierownik komisariatu, profesor szkoły głównej handlowej
- Natalia Zakrzewska (Filleborn) ~1853–1937
adwokat przysięgły, dowódca pułku ułanów, obywatel ziemski, pułkownik, właścicielka dóbr
- Izabela Gurbska (Ligowska) ~1859–1938
prefekt, sędzia sądu okręgowego w płocku
- Stefan Janicki ~1868–1938
adwokat przysięgły, inspektor zarządu centralnego
- Maria Popłońska (Rodys) ~1863–1938
adwokat przysięgły
- Wacław Halik ?–1938
adwokat przysięgły, właściciel dóbr w lubelskiem
- Zygmunt Sosnowski ~1880–1938
adwokat przysięgły, członek adwokackiej, członek naczelnej adwokackiej
|