Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 53
- Adela (Żłobin) ~1832–1899
- Maria Baranowska (Ebiełło) ?–1901
- Karol Błociszewski ~1874–1924
- Wincenty Chełmiński 1850–1886
autor, współpracownik
- Stefan Cichocki ~1867–1923
współpracownik cukrowni
- Anna Dauter (Wolfram) ~1836–1918
obywatel przedmieścia, obywatelka przedmieścia, podpułkownik
- Stanisław Dybowski ?–1884
- Henryk Ehrenkreutz ~1865–1937
aptekarz
- Marcin Gabryałowicz ?–1924
podprokurator sądu najwyższego
- Jan Zenon Gałach ~1873–1932
członek archikonfraterni literackiej, komisarz sądowy, współpracownik
- Leopold Gaszyński ~1831–1894
✓ obywatel ziemski
- Paweł Genzel ~1862–1918
obywatel przedmieścia, obywatelka przedmieścia, podpułkownik
- Stanisław Gogolewski ~1904–1925
urzędnik
- Antoni Gregor ?–1901
✓ piwowar
- Jan Aleksander Hornich ?–1913
- Antoni Kopczyński ~1840–1903
aptekarz
- Jan Kosiński ?–1902
- Janina Krassowska ?–1929
sekretarka
- Józef Kugler ~1861–1937
obywatel ziemski
- Honorata Kutkorowska (Trocewicz) ?–1888
- Rafał Lubowicki ~1865–1930
emeryt, sędzia
- Aleksander Łabentowicz ~1874–1926
- Włodzimierz Michałowski ~1892–1920
adiutant, dowódca piechoty, oficer, porucznik pułku, student politechniki warszawskiej
- Jadwiga Miłkowska ?–1913
- Jadwiga Mittelstaedt (Kugler) ~1865–1935
obywatelka ziemska
- Waleria Mossakowska ~1872–1893
- Stanisław Oleszkiewicz ?–1935
inżynier komunikacji, kandydat nauk matematycznych
- Helena Ostrowska (Ehrenkreutz) ?–1924
- Jan Ostrowski ?–1898
✓ urzędnik Kolei Terespolski
- Emilia Wanda Pawłowska (Chodorowicz) ~1866–1902
- Kazimierz Antoni Pawłowski ~1883–1937
marszałek, właściciel apteki
- Franciszek Poraziński ?–1912
- Zofia Przeciszewska (Gabryałowicz) ~1852–1931
- Seweryn Rutkowski ?–1909
✓ dublańczyk
- Paulina Siwert (Staniszewska) ?–1935
doktor
- Maria Sobolewska (Gerlicz) ~1872–1903
- Michał Sobolewski ~1869–1922
sędzia, właściciel majątku w podlaskiem
- Leon Szeliski ~1852–1931
właściciel majątku
- Marian Szeliski ~1855–1925
członek sejmiku, właściciel dóbr ziemskich
- Julia Terpiłowska (Kornacewicz) ~1842–1917
- Feliks Trębicki ~1805–1865
nauczyciel
- Stanisław Tuz ?–1938
odznaczony złotym krzyżem, prefekt szkoły, proboszcz parafii, szambelan dworu
- Wacław Ulatowski ~1868–1908
buchalter izby skarbowej
- Aleksandra Waligórska (Moździńska) ?–1927
inżynier komunikacji
- Bronisław Wernik ?–1928
kierownik biura
- Jadwiga Węclewska (Zarembska) ~1838–1895
pisarz departamentu rządzącego
- Antoni Wilczyński ~1923–1938
uczeń
- Stanisław Wojciechowski ?–1934
duchowny, profesor, wyższy
- Rejner Woliński ~1826–1903
doktor medycyny, dziekan, kawaler orderów
- Ludwik Woźniak ~1876–1896
✓ członek Towarzystwa Pracowników Handlowych i Przemysłowych Miasta Warszawy
- Czesław Wroczyński ~1856–1900
d-r, doktor
- Helena Wysocka (Siennicka) ?–1886
urzędnik skarbu
- Bolesław Zegart ~1832–1902
dziekan, kanonik, obywatel ziemski, przedstawiciel firmy, rektor, sędzia gminny
(są też wyniki dla: „Biała”, „Podlaska”)
|