Genealogy Map Album Boniecki Varia M.J. Minakowski: Minakowski's Great Genealogy polski Log in
   Name Surname: 

Członkowie Towarzystwa Rolniczego z 1861 r.

Towarzystwo Rolnicze w Królestwie Polskim działało w latach 1858-61, gromadząc głównie bogatą szlachtę. Jako że Kongresówka nie miała wtedy parlamentu ani innych organizacji przedstawicielskich, zaczęło spełniać ich rolę. To prawdopodobnie spowodowało, że zostało rozwiązane przez A. Wielopolskiego w 1861 r.

Oryginalna lista członków Tow. Roln. na rok 1861 została wydrukowana w roku 1861, tuż przed jego rozwiązaniem. Jest dostępna tutaj.

NrparafiaadresNazwisko i imię
3936[nieustalona]MolniczeAbłamowicz Dominik 
3938[nieustalona]NiehorełoAbłamowicz Józef 
3937KopciowoJustynianówAbłamowicz Józef Edward 
3939KopciowoJustynianówAbłamowicz Kazimierz 
2874BorowieKamionkaAbramowicz Władysław 
3940BerżnikiBerznikiAccord Cyriak 
363Belsk DużySadków szlacheckiAdelt Kazimierz 
3005Janów PodlaskiKonstantynówAleksandrowicz Stanisław, Członek Komitetu 
4034Warszawa, par. św. Jana (katedra)Alexandrowicz Jerzy, Prof. C. K. Akad. Med Ch. Warsz. 
3122WronaPrzyborowice górneAndrychiewicz Michał 
2439GarbówPrzybysławiceAndrychiewicz Władysław 
3823[nieustalona]RudkaAntoniewski Karol 
953SobotaWola KułkowaAntoszewski Adam 
497SiennicaNowy DwórAntoszewski Feliks 
498SiennicaNowy DwórAntoszewski Ignacy 
499SiennicaNowy DwórAntoszewski Ludwik 
895StrzelceSierakówAntoszewski Roman 
1401DrużbinDrużbinAranowski Hieronim, ksiądz 
2635HrubieszówGródekArczyński Hipolit 
1953SzumskoRadostówArkuszewski Ignacy 
1555WidawaDąbrowaArkuszewski Karol 
1556KrzepczówGrabicaArkuszewski Konstanty 
452PustelnikKrupkiArkuszewski Teodor 
2270SiewierzSulikówArnd Aleksander 
1159RajskoPietrzykówArnold Józef 
1199BłaszkiBłaszkiArnold Julian 
1200BłaszkiBłaszkiArnold Mateusz 
1674[nieustalona]DługojówAsłanowicz Bronisław 
3880LipskLipsk MurowanyAugustowski Lucjan 
2847WojcieszkówRudaBabski Karol 
1906PrzybysławiceJankowice WąwoźneBaczyński Józef 
1907PrzybysławiceSmiłówBaczyński Stanisław 
2Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBadeni Józef 
3607ZeńbokJarluty wielkieBagieński Antoni 
3504JeżewoSkoczkowoBagieński Wincenty 
689StrzegocinGledzianówBagniewski Adam 
550SierzchowyMała WieśBagniewski Adam 
636JeżówWola ŁokotowaBagniewski Dionizy 
637Żdżary (pow. grójecki)JankowiceBagniewski Piotr 
1861KrzcięciceKrzcięciceBajer Kajetan 
2175LuborzycaRawałowiceBajer Ludwik 
1675[nieustalona]RadomBajer Maciej 
763KałówCiężkówBajkowski Adam 
764KałówFułkiBajkowski Józef 
2875GórznoGórznoBalcewicz August, ksiądz 
2120StrawczynPromnikBaliński Antoni 
3505LubowidzBędzeminBaliński Stanisław 
3979OlwitaSzawdyniszkiBallogh Jan 
3Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBanzemer Adolf 
3824PiekutyHodyszewoBańkowski Feliks, ksiądz 
3980KalwarjaKrynica ZimnaBar Teofil 
4Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBaraniecki Grzegorz 
2271ŻarkiŻarkiBarankiewicz Władysław 
1460CieszęcinOstrówekBaranowski Eugeniusz 
4035[nieustalona]Baranowski Jan, Dyr. Obser. Astron. Warszawskiego 
2374Lublin św. Jan (Katedra)LublinBaranowski Walenty, ksiądz biskup 
2045DrzewicaChrzczonówBarcikowski Ignacy 
5Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBarciński Antoni 
690Pieczew LisiceBardziński Florian 
954KrośniewiceGłaznówBardziński Franciszek 
955KrośniewiceBieliceBardziński Karol 
896Sokołów (pow. gostyniński)SokołówBardziński Zygmunt 
4036[nieustalona]Barral Jean Augustin, Red. D. Rol. Pra. i Pr. Ch. w Sz. pol. w Paryżu 
638LubochniaGlinnikBarski Feliks 
3382ŻałeNadrożBarthel Alfred 
3278KarniewoKarniewoBartkowski Ignacy, ksiądz 
551Jeruzal (pow. skierniewicki)BiernikBauerfeind Adolf 
552Jeruzal (pow. skierniewicki)BiernikBauerfeind Gustaw 
1126ChodeczŁaniaBayer Edward 
2209ProszowiceJakubowiceBayer Henryk 
3006Rusków, gm. PlaterówRuskówBądzyński Ludwik 
2790SkrzeszewCzekanówBądzyński Władysław 
3123BaboszewoArcelinBeczkowicz Teodor 
364LewiczynOczesałyBedliński Feliks 
639SkoszewySierzniaBein Aleksander 
2791Jabłonna LackaJabłonnaBekierski Józef, ksiądz 
1908Sandomierz NNMP (Katedra)GerlachówBełdowski Antoni 
1909BidzinyWłoniceBełdowski Mieczysław 
1910BidzinyWloniceBełdowski Sobiesław 
1402StrońskoBeleńBem Wincenty 
244ŁomnaMikołajówkaBentkowski Leon 
640KołacinekKołacinBerent Łukasz 
6Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBerezowski Piotr 
4006PokojnieRotupieBergmann Jan 
1076StraszewoPoczałkowoBerner Julian 
1077RaciążekSierzchowoBerner Robert 
3506SzreńskMiączynBeüth Bronisław 
3608SulerzyżRumokaBeüth Wojciech 
7Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBeyer Karol 
3124OrszymowoLasocinBezler Henryk 
3507GradzanowoBębnowoBęski Adam 
1461RudliceSkrzynnoBiałecki Michał 
1358BrzeźnioDębołękaBiałecki Władysław 
2848TrzebieszówTrzebieszówBiałkowski Józef 
1954OpatówJurkowiceBiałoskórski Edward 
3909RadziłówMścichyBiałosuknia Leopold 
3910LachowoBrzuskiBiałosuknia Wincenty 
3609GruduskGarlinoBiałowiejski Julian 
3279Węgrzynowo (pow. makowski)ZarębyBiałowiejski Ksawery 
956ŻychlinDobrzelinBiałowiejski Ludwik 
4007PrenyChlebiszkiBichler Jan 
1614RadomskoStrzałkówBiedrzycki Edward 
1615RadomskoStrzałkówBiedrzycki Tomasz 
2958PiszczacKościeniewiczeBielak Maciej 
843MłodzieszynMłodzieszynBielawski Aleksander 
2751ZbuczynKamionowa WólkaBielawski Feliks 
8Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBielecki Leonard 
816BratoszewiceDomaradzynBielicki Ludwik Henryk 
765PiątekLękaBielicki Piotr 
2375BystrzycaTurkaBieliński Aleksander 
553Nowe Miasto nad PilicąNowe MiastoBieliński Jan 
2493PiaskiPiaskiBielski Antoni 
2494PiaskiPiaskiBielski Henryk 
1359RestarzewPrzyborówBielski Lucjan 
1677[nieustalona]Górki MaryackieBielski Łukasz 
2465Opole LubelskieGłuskoBielski Wincenty 
2527ChełmUherBielski Wincenty 
2135Książ WielkiGebułtówBielski Władysław 
3941SejnyOchotnikiBieńkiewicz Adolf 
3942ŁoździejeAwiżańceBieńkiewicz Jan 
2322StrożyskaSzczebakówBieńkowski , ksiądz 
641DobraKlękBieńkowski Jan 
3125BielskDębskBieńkowski Stefan 
1676CerekiewDąbrówka NagórnaBiernacki Jan 
1201WartaBartochówBiernacki Kazimierz 
1160Giżyce (katol.), dawny pow. KaliszGiżyceBiernacki Kwiryn 
3035ParczewSiemieńBiernacki Seweryn 
3036ParczewSiemieńBiernacki Władysław 
1161Koźminek, pow. kaliskiKoźminekBiernawski Antoni 
1823MałogoszczMałogoszczBieroński Nestor, ksiądz 
642JeżówLeszczynyBiesiadowski Aleksander 
1078ByczynaBodzanowoBiesiekierski Adolf 
1079KoneckWincentowoBiesiekierski Antoni 
1080BronisławKoszczałyBiesiekierski Jan 
1084KoneckKoneckBiesiekierski Julian 
1081ByczynaPiołunowoBiesiekierski Marian 
1082OsięcinyJarantowiceBiesiekierski Roman 
2047StudziannaStudziannaBiesiekierski Wiktor 
1083KoneckKoneckBiesiekierski Wincenty 
3825[nieustalona]GlinnikBiłgorajski Franciszek 
1862Słupia JędrzejowskaRaszkówBlaski Leopold 
1616[nieustalona]JankiBlumer Jan 
1202BłaszkiŻelisławBłeszyński Bonawentura 
1520KłobuckWalenczewBłeszyński Erazm 
3280Węgrzynowo (pow. makowski)MłodzianowoBłeszyński Feliks 
2495GorzkówGorzkówBłeszyński Władysław 
1203BłaszkiŻelisławBłeszyński Zdzisław 
3037KąkolewnicaOlszewnicaBłociszewski Aleksander 
3079SławatyczeSławatyczeBłociszewski Ludwik 
3038Międzyrzec PodlaskiBerezaBobowski Karol 
10Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBobrownicki Aleksander 
1955ChobrzanyByszówBobrownicki Włodzimierz 
2376Lublin św. Jan (Katedra)SnopkówBobrowski Antoni 
2377PiaskiPiaski WielkieBobrowski Józef 
2092LipaRuda MalenieckaBocheński Franciszek 
2093LipaRuda MalenieckaBocheński Józef 
2752SuchożebryChodówBoczkowski Władysław 
2378BystrzycaPliszczynBoduszyński Antoni 
691SiedlecSiedlceBoether Łukasz 
3508GradzanowoSiemiątkowoBogatko Antoni 
1085StraszewoSeroczkiBogatko Edward 
554BoguszyceBylinyBogatko Jan 
2528PuchaczówNadrybieBogdanowicz Jan 
2529PuchaczówNadrybieBogdanowicz Kazimierz 
2716ModliborzyceWierzchowiskaBogdański Aleksander 
2323OleśnicaStrzelceBogdański Karol 
1204MiłkowiceMiłkowiceBogdański Tomasz 
1162Koźminek, pow. kaliskiNakwasinBogdański Wincenty 
3281WyszkówWyszkówBogdaszewski Seweryn 
3689WąsewoWysoczeBogucki Henryk 
957KutnoGnojnoBogucki Jan 
1763PolicznaPolicznaBogucki Malachiasz 
1323Ostrowite (katol.), dawny pow. SlupcaOstrowiteBogucki Piotr, ksiądz 
2959Krzyczew (gr.-kat.)KrzyczewBogusławski Franciszek 
1087SiniarzewoSiniarzewoBogusławski Henryk 
2048SławnoPrzymusowa WolaBogusławski Ignacy 
2960PiszczacDobrynkaBogusławski Jan 
500SiennicaZglechówBogusławski Józef 
2961Krzyczew (gr.-kat.)KrzyczewBogusławski Michał 
1163WojkówStokBogusławski Nepomucen 
501SiennicaZglechówBogusławski Wiktor 
1086WitowoFaliszewoBogusławski Włodzimierz 
1127ŚmiłowiceOłgonowoBogusz Adam 
502KiczkiPiasecznoBöhm Karol 
3509DąbrowaKowalewoBojanowski Ignacy 
1462LututówDymkiBojanowski Józef 
3126DaniszewoWłókiBojanowski Paulin 
2753NiwiskiZaliwieBoniecki Ludwik 
3911RajgródPomiaryBońkowski Adolf 
3912GrajewoGrajewoBońkowski Feliks 
3510DłutowoWylazłowoBońkowski Wojciech 
958BedlnoPniewoBorakowski Władysław 
11Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBorejsza Michał 
3943SejnyKlejwyBorewicz Michał 
1863KrzcięcicePiołunkaBorkiewicz Honorat 
2240Gołonóg (Dąbrowa Górnicza)Ząbkowice RządoweBorkowski Antoni 
1864RakoszynJaronowiceBorkowski Stanisław 
1956ŁoniówŚwiniaryBorkowski Dunin Mieczysław 
2575HrubieszówMasłomęczBormann Jan 
3282PniewoMystkowiec staryBorowski Hieronim 
2962Malowa GóraMalowa GóraBorowski Józef 
2717KsiężomierzKsiężominBorowski Stanisław 
3770JedwabneWitynieBortkiewicz  
1911WojciechowiceStodołyBorycki Leon 
3383RużeUgoszczBorzewski Zdzisław 
1164Koźminek, pow. kaliskiKoźminekBorzęcki Ignacy, ksiądz 
1205Głuchów (pow. turecki)GłuchówBorzęcki Roman 
3610GlinojeckGarwaczBoski Aleksander 
2049SkrzyńskoWistkoBoski Eustachy 
1764GłowaczówSielceBoski Feliks 
1765GłowaczówLipaBoski Gustaw 
1678StromiecBożeBoski Ignacy 
1766GłowaczówBobrownikiBoski Juliusz 
1767GłowaczówLeżeniceBoski Karol 
1768Góra JaroszynGóra PuławskaBoski Konstanty 
2008IłżaChwałowiceBoski Maksymilian 
2907Korytnica pow. WęgrówŻyczynBoski Marceli 
1769GłowaczówLipa GłowaczówBoski Maurycy 
1770CiepielówTymienicaBoski Otton 
1557MierzynCieszanowiceBossowski Józef 
4008PokojnieLeonówBouffał Dominik 
3127DrobinŚwierczynoBoyen Rudolf 
9Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBóbr Teodor 
2792SeroczynKołodziążBrand Włodzimierz 
12Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBranicki Aleksander 
2050SkrzynnoKamień WielkiBratkowski Wiktor 
555CielądzCielądzBrauliński Ignacy, ksiądz 
13Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBreza Hipolit 
556Stara RawaStrzybogaBrinken Stanisław 
844RybnoCmiszewBrinken Władysław 
3283PułtuskPułtuskBrochocki Marceli 
2347SędziejowiceSędziejowiceBrockhusen Zygmunt 
1360BurzeninGrabówkaBrodowski Ludwik 
845StaroźrebyŁazyBromirski Władysław 
1269Stare Miasto (katol.), dawny pow. KoninRuminBronikowski Adam 
1824Kielce (Katedra)KielceBronikowski Aleksander 
4037[nieustalona]Bronikowski Franciszek, Rządca dóbr Skrzeszewskich. 
2348TuczępyNieciesławiceBronikowski Józef 
3690JelonkiSulencinBronikowski Józef 
1270Stare Miasto (katol.), dawny pow. KoninŻychlinBronikowski Rafał 
3384Osiek (pow. brodnicki)Osiek pod BrodnicąBronowski Tomasz, ksiądz 
3385DulskSokołowoBrudnicki Jan 
3128SarbiewoSarbiewoBrudziński Antoni, ksiądz 
3386MazowszeHornówkoBrudzyński Jakub 
309SkułySłubiceBrunwey Juliusz 
3007PratulinWoroblinBryndza Aleksander 
2963ŁomazyOrtelBryndza Joachim 
3008PratulinWoroblinBryndza Ludwik 
2210WiślicaKucharyBrzeski Jan 
2466WojciechówSzczucznoBrzeziński Adam 
2379Krężnica JaraStrzeszkowiceBrzeziński Antoni 
14Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBrzeziński Jan 
2380BełżyceBiełżyceBrzeziński Konstanty 
2381BełżyceBiełżyceBrzeziński Witold 
2876PrzyłękPrzyłękBrzosko Konstanty 
1463CzarnożyłyCzarnożyłyBrzostowski Adam 
1679CerekiewTaczówBrzozowski Edward 
365WorówKośminBrzozowski Seweryn 
15Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBrzozowski Teofil 
2467PiotrawinKamień nad WisłąBrzozowski Walerian 
2908Korytnica pow. WęgrówKorytnicaBucelski Wojciech, ksiądz 
2051SławnoMniszówBuceń Jacek 
2964Biała Podlaska par. św. AnnyBiałaBuchowiecki Stefan 
2965PratulinKołczynBuchowiecki Władysław 
1558GorzkowiceSobakówBuczyński Bronisław 
503GrębkówSinołękaBuczyński Lucjan 
3284GąsewoGąsewoBudny Ignacy 
245SłomczynSłomczynBudziszewski Kazimierz, ksiądz 
3129KryskPostrużeBudziszewski Narcyz 
2909ŻelechówŻelechówBujalski Bolesław 
2793SkibniewSuchodółBujalski Emilian 
2794Kosów LackiOlszewoBujalski Franciszek 
2966PratulinPratulinBujalski Tomasz, ksiądz 
2754NiwiskiBrzoskówBujno Franciszek 
2136TczycaTczyceBukowski Edward 
2176ProszowiceMakociceBukowski Jan 
2241OlkuszKluczeBukowski Roman 
2242ImbramowiceTarnawaBukowski Stefan 
504Mińsk MazowieckiJanówBull Jan 
2121WysokaZaborowoBülner Leopold 
3981UrdominBułhakowskBułharyn Włodzimierz 
246BabiceOpalinBunge Henryk 
16Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBurba Klet 
1559MierzynMierzynBurchard Karol 
846SochaczewPiasecznicaBurski Tomasz 
847SochaczewPiasecznicaBurski Żelisław 
2910MaciejowiceMaciejowiceBurzyński , ksiądz 
557Żdżary (pow. grójecki)RudkiBykowski Rafał 
1560DrużbiceGłupiceBykowski Władysław 
1271Sławsk (katol.), dawny pow. KoninSławskBystrom Mikołaj 
17Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaBystrzanowski Jan Kazimierz 
2849TuchowiczTuchowiczeByszewski Adam, ksiądz 
817WaliszewWaliszewByszewski Adam 
766DomaniewIdzikowice JeneralskieByszewski Arnold 
692Borysławice KościelneDrzewceByszewski Florian 
693Borysławice KościelneDrzewceByszewski Henryk 
959SulejówPiotrówByszewski Józef 
2272Wojkowice KościelneUjejsceByszewski Ludwik 
694SobótkaKotkówByszewski Romuald 
1272[nieustalona]Byszewski Seweryn 
818Złaków KościelnyZłakówByszewski Władysław 
1030LubraniecBielawyBzowski Adam 
2137Racławice (pow.miechowski)RacławiceBzowski Aleksander 
2636OszczówOszczówBzowski Antoni, ksiądz 
2324Chotel CzerwonyBilczewBzowski Bolesław 
2138SłaboszówNieszkówBzowski Józef 
1865JędrzejówPrząsławBzowski Konstanty 
3913WąsoszNieckowoBzura Adolf 
3914WąsoszNieckowoBzura Władysław 
505SiennicaLasominCarossi Bogusław 
2052Wójcin pow. opoczyńskiStokCebulski Filip 
248PiasecznoLesznowolaCejsinger Antoni 
1165KosmówCekówCeliński Antoni 
310BrwinówGrudówCeliński Józef 
558[nieustalona]Celiński Konstanty 
2440CzemiernikiŻurawieniecCeliński Leonard 
559ŻelaznaŻelaznaCeliński Ludwik 
1088SędzinSędzinCeliński Maksymilian 
1825KoniecznoNieznanowiceCentkowski Edward 
560Mszczonów - miastoKorabiejewiceCeysinger Konrad 
2349KargówBrzozówkaChajęcki Jan 
3511UnieckWola ŁaszewskaChamski Humilian 
3130ZagrobaMęczeninoChamski Maksymilian 
2877ŁaskarzewRowyChaniewski Aleksander 
3131CzerwińskZarębinCharzyński Antoni 
2496GorzkówBaranicaChądzyński Florian 
2497FajsławiceOleśnikiChądzyński Medard 
1866KrzcięcicePotok WielkiCheliński Franciszek 
2296ŻarnowiecZabrodzieCheliński Hieronim 
3387SkrwilnoOkalewoChełmicki Adolf 
3388MokowoChalinChełmicki Aleksy 
1464CieszęcinGalewiceChełmicki Antoni 
3132KryskOlszynyChełmicki Bolesław 
247Warszawa, par. św. Marii Magdaleny (Wawrzyszew)MarymontChełmicki Henryk 
3389SkrwilnoOkalewoChełmicki Ignacy 
3512Wyszyny KościelneWiśniewoChełmicki Ignacy 
3513ZawidzKoseminoChełmicki Juliusz 
3390LigowoŹródłaChełmicki Ludwik 
3611PrzasnyszSierakówChełmicki Wincenty 
1561Piotrków TrybunalskiWola kamockaChełmski Stanisław 
1324Zagórów (katol.), dawny pow. SlupcaŁukomChełmski Władysław 
1680Grabów nad PilicąGrabów nad PilicąChlebowski Ksawery 
4009IłgówIłgowoChlewiński Władysław 
3039ParczewSiemieńChlipalski Aleksander 
1273TuczępyJarosławiceChłapowski Antoni 
2755ŻeliszewKotuńChłusowicz Adolf 
18Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaChmielecki Stanisław 
643UjazdUjazdChmielewski Franciszek, ksiądz 
1325Myślibórz (katol.), dawny pow. KoninRadolinaChmielewski Nepomucen 
1326Myślibórz (katol.), dawny pow. KoninChrustyChmielewski Tadeusz 
19Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaChmielowski Aleksander 
2718KraśnikKraśnikChmurski Serapion, ksiądz 
644Tomaszów MazowieckiZaborówChociszewski Władysław 
695TumMętlewChodecki Julian 
1771MagnuszewŁękawicaChodorowicz Michał 
3612DzierzgowoDzierzgowoChodubski Modest, ksiądz 
2795[nieustalona]GrodekChojecki Artur 
2719ModliborzyceModliborzyceChojeński Chryzogon, ksiądz 
1681StromiecBoska WolaChojnacki Władysław 
2756WodynieWola WodyńskaChomiczewski Jan 
3613KraszewoBrodzęcinChoromański Jan 
2053KuniceKuniceChoromański Karol 
3614KraszewoZochyChoromański Karol 
3691GoworowoRembiszeChotecki Aleksander 
1562RozprzaWilkoszewiceChronikowski Jan 
1563CzarnocinSzynczyceChrzanowski Adam 
2637KryłówKrylówChrzanowski Aleksander 
1564KrzepczówWdowinChrzanowski Alfred 
2850UlanStokChrzanowski Bolesław 
1403WidawaWidawaChrzanowski Edmund 
2243SmardzowiceSzczodrkowiceChrzanowski Henryk 
2796Wyszków (pow. węgrowski)WyszkówChrzanowski Jan 
1404RestarzewDzbankiChrzanowski Jan Nepomucen 
2244SmardzowiceSzczodrkowiceChrzanowski Józef 
1465CieszęcinKaskiChrzanowski Julian 
1206PsaryZimotkiChrzanowski Konstanty 
2638NabróżTuczapyChrzanowski Leander 
1327Giewartów (katol.), dawny pow. SlupcaMieczownicaChrzanowski Leopold 
960GrochówMiksztalChrzanowski Przemysław 
1617KłomniceRzeki WielkieChrzanowski Salezy 
3133ChociszewoWychodziecChrzanowski Stanisław 
20Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaChrzanowski Tadeusz 
1565GorzkowiceŻuchowiceChrzanowski Władysław 
1031SadlnoWierzbinekChrząszczewski Aleksander 
366WorówZalesieChudzyński Feliks 
2211JurkówJurkówChwalibóg Feliks 
2212Góry - PińczowskieWęchadłówChwalibóg Mieczysław 
1867MierzwinZagajeChwalibóg Stefan 
1566TuszynWola kazubowaChwiejewski Jan 
2325Busko-ZdrójKostkiChyliński Stanisław 
367PrzybyszewWysokaCiborowski Aleksander 
3080WiszniceDołholiskaCiborowski Antoni 
1772WąsewoBrzezinkiCichocki Dominik 
1682CerekiewDąbrowaCichocki Ludwik 
3514Wieczfnia KościelnaUnieszkiCichocki Stanisław 
21Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCichocki Teofil 
22Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCichorski Władysław 
1912Zawichost-TrójcaLinówCichowski Roman 
2530ChełmPokrówkaCiechanowski Feliks 
2273GrodziecGrodziceCiechanowski Jan 
848Brzozów (gm. Iłów)BrzozowaCiechomski Józef 
849Kozłów BiskupiSuchaCiechomski Ludwik 
897DobrzykówCiechomiceCiechomski Mateusz 
368DrwalewBudzieszynCiechomski Wojciech 
3826CiechanowiecCiechanowiecCiecierski Stefan 
2911OkrzejaOkrzejaCieciszowski Adam 
961KutnoSójkiCielecki Feliks 
3391Dobrzyń nad WisłąLenie WielkieCielecki Józef 
2797Starawieś pow. węgrowskiPaplinCielecki Konstanty 
1618ChełmoZagórzeCielecki Leopold 
1406ZadzimZygryCielecki Maksymilian 
1466LututówŚwiątkowiceCielecki Pelagiusz 
1407RossoszycaRososzycaCielecki Władysław 
962KutnoSójkiCielecki Zdzisław 
1405DrużbinCharchów PańskiCielecki-Głodziński Józef 
2531ChełmParyspaCiemniewski Adam 
3692Ostrów MazowieckaKomorowoCiemniewski Andrzej 
2532SawinBukowa MałaCiemniewski Artur 
696Solca WielkaWróblewCiemniewski Artur 
3134Miszewo MurowaneBorowiceCiemniewski Jan 
3285GąsewoRzechówCiemniewski Romuald 
3615SońskGołotczyznaCiemniewski Seweryn 
3040WohyńWohyńCiepliński Gabriel 
3515JeżewoStropkowoCieszewski Walenty 
23Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCieszkowski August 
2441GarbówStarościnCieszkowski Kajetan 
2757KopcieSuchaCieszkowski Paweł 
506WiązownaDuchnówCieszkowski Wacław 
3135Miszewo MurowaneChomentowoCieśliński  
1567GorzkowiceSobakówekCieśliński Izydor 
3392Bądkowo pow. płockiWinnicaCiołkowski Dominik 
3393Bądkowo (Kościelne)Bądków JeziornyCiołkowski Władysław 
2912Korytnica pow. WęgrówKaleńCioth Józef 
3394RadominRadominCissowski Ignacy 
3395PłonneTomkowoCissowski Tomasz 
2139GołczaWielkanocCiszewski Feliks 
3286PułtuskLubienicaClaus Józef 
2798SterdyńSterdyńClemens Edward 
1408KamionaczKamionaczykCordée Leon 
249PęcicePęciceCramer Karol 
311[nieustalona]Cybulski Stefan 
312OsuchówPiekaryCybulski Włodzimierz 
507WiązownaDuchnówCzachowski Antoni 
2914ŻabiankaSarnyCzachowski Julian 
24Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCzacki Władysław 
898TrębkiSałkiCzajkowski Zenon 
899SannikiSannikiCzaki Jan 
3616WęgraObrębCzaplicki Jan 
2094StanowiskaWola ŁapczynaCzaplicki Leopold 
3136Biała (pow. płocki)KowalewkoCzaplicki Ludwik 
2095StanowiskaDobromierzCzaplicki Stefan 
3617Krzynowłoga WielkaCzaplice wielkieCzaplicki Zygmunt 
3396ŚwiedziebniaDzierznoCzapski Alfons 
1274Budzisław Kościelny (katol.), dawny pow. SlupcaBodziasłów górnyCzapski Hipolit 
3397LipnoRadomiceCzapski Leonard 
3398Bądkowo pow. płockiTurzaCzapski Melchior 
453KlembówMiążeCzapski Stanisław 
2009WielgieBąkowaCzarnecki Jan 
2720[nieustalona]ŻabrzeCzarnecki Kacper 
1683OdechówBorówCzarnecki Kazimierz 
2010LipskoDaniszówCzarnecki Ludwik 
2011Solec nad WisłąBoiskaCzarnecki Mieczysław 
1521RędzinyRząsawyCzarniecki August 
313BrwinówKsiążeniceCzarniecki Stefan 
2967[nieustalona]RososzeCzarnocki Franciszek, ksiądz 
697Leźnica MałaJankówCzarnocki Józef 
369JeziórkaPrzęsławiceCzarnocki Ludgard 
1619RadomskoBartodziejeCzarnomski Izydor 
1620BrzeźnicaDubidzeCzarnomski Stanisław 
963OrłówMirosławiceCzarnowski Aleksander 
964OrłówMirosławiceCzarnowski Artur 
2213Kazimierza MałaChołdowiceCzarnowski Bronisław 
900PacynaKątyCzarnowski Ignacy 
965Łęki KościelneŁękiCzarnowski Jan 
3137KroczewoKroczewCzarnowski Józef 
250PiasecznoChyliceCzarnowski Julian 
850LeoncinSecymineCzarnowski Kazimierz 
901SuserzWaliszewCzarnowski Wiktor 
1166DębeKamieńCzartkowski Julian 
1167DębeKamieńCzartkowski Nestor 
25Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCzartkowski Walenty 
3516SłupiaMajkiCzechowicz Belin 
2054SkrzynnoKomorówCzekierski Izydor 
1773JanowiecJanowiceCzempiński Ignacy 
26Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCzepiński Michał 
2055Smardzewice - św. AnnaSmardzewiceCzermiński Erazm 
1089KrzywosądzDobreCzernicki Józef 
2140ZieleniceZieleniceCzerny Piotr 
2913BobrownikiBobrownikiCzerwiński Aleksander 
3618Pawłowo KościelneRzęgnowoCzosnowski Tytus 
27Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaCzudowski Michał 
1090RaciążekTurzenekCzyński Józef 
966Nowe (gm. Krośniewice)SzubskoCzyński Kazimierz 
2851UlanSętkiCzyżewicz Władysław 
1207SkęczniewPiekaryCzyżewski Karol 
2498TarnogóraTarnogóraCzyżewski Władysław 
370WrociszewMichałówDal-Trozzo Antoni Henryk 
3287DługosiodłoPrzetyczDamięcki Stanisław 
819OszkowiceOszkowiceDanecki Józef 
371JazgarzewGłoskówDangel Jan 
1361ChojneChojnoDangel Tomasz 
28Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDangel Zygmunt 
1275RussociceChylinDanysz Antoni 
1467Wójcin pow. wieruszowskiWójcinDarewski Kazimierz 
2499CzęstoborowicePilaszkowiczeDarowski Weryha Teodor 
372JeziórkaPniewyDaszewski Aleksander 
373JeziórkaGrabieDaszewski Marceli 
3827ParzęczewOrlaDaszkiewicz Konrad 
3399DziałyńDziałyńDaszyński Wojciech, ksiądz 
3693CzerwinJankiDąbkowski Ignacy 
3694Dąbrowa WielkaBybytkiDąbkowski Polikarp 
1328Ostrowite (katol.), dawny pow. SlupcaOstrowiteDąbrowski Aleksander 
1684[nieustalona]RadomDąbrowski Emil 
1208WartaMikołajewiceDąbrowski Feliks 
820WaliszewGlinnikDąbrowski Izydor 
967Nowe (gm. Krośniewice)Pawlikowice DużeDąbrowski Jan 
3828Wysokie MazowieckieWysokie MazowieckieDąbrowski Jan, ksiądz 
2639OszczówDołhobyczówDąbrowski Józef 
645JeżówJeżówDąbrowski Józef 
1568MierzynSzczepanowiceDąbrowski Michał 
3138OrszymowoPruszczynDąbrowski Tadeusz 
3771Rutki-KossakiKróleDąbrowski Włodzimierz 
2141Kalina WielkaKalina WielkaDąbski Jan 
902GostyninLeśniewiceDąbski Stanisław 
3829TykocinSzelągówkade Fleury Ludwik 
906GąbinŁąckde Fuhrmann  
3400Radziki DużeRadziki wielkiede la Grange Hipolit 
4044[nieustalona]de Lavergne Leoncjusz, Cz. In. i Tow. Cen. Rol. we Francji 
3921WąsoszZacieczkide Lhodiesniere Bertrand 
1350Kowalewo-OpactwoKowalewode Santis Konstanty 
625MszczonówGzdówde Verny Aleksander 
2640WożuczynZwiartówDeboli Stanisław 
29Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDekuciński Władysław 
821Bąków GórnyBąkówDelert Andrzej, ksiądz 
2214Góry - PińczowskieGóry SzkalbmierskieDembiński Juliusz 
1522KłomniceNieznaniceDembiński Sylwester 
3288PokrzywnicaNiestępowoDembiński Tytus 
3620CiechanówPrzedwojewoDembowski Aleksy 
3621KoziczynekLipaDembowski Franciszek 
767ChojnyChojnyDembowski Józef 
3289PułtuskPułtuskDembowski Józef 
903DobrzykówTokaryDembowski Teodor 
3141ŻukowoNacpolskDembowski Tytus 
508Mińsk MazowieckiRudaDembowski Wacław 
3142PłońskKoziminyDembowski Wiktor 
3143ŻukowoNacpolskDembowski Zygmunt 
3009KnychówekKorczewDenel August 
2799WyrozębyRepkiDernałowicz Doria Tadeusz 
2245SmardzowiceCianowiceDerych Józef 
30Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDeskur Andrzej 
3081[nieustalona]ChorosłytaDeskur Bronisław 
1685Kowala (Kowala-Stępocina)KosówDeskur Henryk 
2878ŁaskarzewRuda TalubskaDeskur Jan 
251ŻbikówOżarówDeskur Stanisław 
3695Ostrów MazowieckaKomorowoDetko Wojciech 
2641NabróżMirczeDębicki Zygmunt 
31Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDębowski Ignacy 
968Solec k. GostyninaSolecDębowski Konstanty 
3139GrodziecPrzybojewoDębski Apolinary 
3140GrodziecPrzybojewoDębski Bronisław 
32Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDębski Henryk 
3401RużeGiżynekDębski Jan Bonawentura 
3619GlinojeckWkraDęby Stanisław 
646Tomaszów Mazowiecki-TobiaszeTomaszów MazowieckiDietrich Antoni, ksiądz 
3041CzemiernikiSucha WolaDługoszek Józef, włościanin 
3696OstrołękaOstrołękaDłużniewski Wojciech, ksiądz 
2852WojcieszkówBurzecDmochowski Aleksy 
2853TuchowiczJeleniecDmochowski Antoni 
33Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDmochowski Franciszek Salezy 
3042KomarówkaKomarówkaDmochowski Janusz 
2854WojcieszkówBurzecDmochowski Zygmunt 
3772WiznaWiznaDmóchowski , ksiądz 
3697JasienicaJasienicaDoberski Daniel 
1621RadomskoSanikiDobiecki Aleksy 
1826ŁopusznoŁopusznoDobiecki Eustachy 
2642GródekPodhorceDobiecki Kazimierz 
1913OżarówOżarówDobiecki Napoleon 
2012KrzyżanowiceBujakDobiecki Stanisław 
647KołacinekKołacinekDobiecki Teodor 
374MogielnicaMiechowiceDobiecki Wincenty 
375MogielnicaMiechowiceDobiecki Wincenty 
2122PiekoszówPiekoszówDobiecki Wincenty 
2758WodynieSzóstkaDobraczyński Aleksander 
3145BrwilnoBrwilnoDobrowolski Ambroży 
2800Rozbity KamieńRozbity KamieńDobrowolski Julian 
3043Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzecDobrowolski Kazimierz, ksiądz 
3982WyłkowyszkiWiłkojezioryDobrowolski Konstanty 
1523RędzinyRudnikiDobrowolski Roman 
3144WyszogródWyszogródDobrski Leopold 
1276Wrząca WielkaWrząca MałaDobrski Stanisław 
648SzczawinSzczawinDobrzański Franciszek 
1957ŁoniówŁoniówDobrzański Jan Henryk 
3082ParczewJasionka ruskaDobrzański Józef 
2297KroczyceLgota MurowanaDobrzański Józef 
34Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDobrzański Kazimierz 
2643DubNiewierkówDobrzelewski Robert 
3773RomanyRomanyDobrzycki  
3010NiemojkiŁysówDobrzyński Franciszek 
3011PrzesmykiDuplewiceDobrzyński Jakub 
3944PuńskMoskiewszczyznaDogiel Stanisław 
2468[nieustalona]Józefów nad WisłąDoliński Emil 
3774WiznaSrebrowoDoliwa Edward 
3775ZambrówWola ZambrowskaDoliwa Lucjan 
3915LachowoKumelskDoliwa Szczepan 
1686MniszekChronówDołasiński Rudolf 
561Łęgonice (Rawskie)ŁęgoniceDołęgowski Paweł, ksiądz 
1362BrzeźnioOstrówDomaniewski Antoni 
1363BrzeźnioOstrówDomaniewski Apolinary 
1364BurzeninNieczujDomaniewski Tomasz 
376JasieniecJasieniecDomański Antoni 
851KurdwanówKurdwanówDomański Edmund 
377LewiczynJarochyDomański Stanisław 
768KoźlePludwinyDomański Włodzimierz 
3044KockTalczynDomaradzki Romuald 
253WieliszewWieliszewDomaradzki Wiktor 
2123WysokaOmięcinDomaradzki Wojciech 
2855ŁukówDomaszewnicaDomaszewski Antoni 
1774KońskowolaKońsko WolaDomaszewski Bolesław 
3045Wola GułowskaBudziskaDomaszewski Emil 
4010SapieżyszkiDobrowolaDombrowicz Karol 
2576MoniatyczeWołajowiceDomher Aleksander 
3290SmogorzewoPowielinDorath Roman 
1168Kościelec (pow. kaliski)MycielinDoruchowski Feliks 
35Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDotkiewicz Stanisław 
1914Góry WysokieGarbówDowbór Roman 
36Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDowgiełło Stanisław 
3776KadzidłoOlszynyDownarowicz Władysław 
1958KoprzywnicaTrzykosyDrabikowski Jan 
3517GralewoLutomierzynDramiński Franciszek 
3146SarbiewoCwiklinkoDrewnowski Adam 
3698Rosochate KościelneRosochateDrewnowski Florian, ksiądz 
3291ZambskiSokołówDrewnowski Florian 
2500GorzkówGorzkówDrewnowski Franciszek, ksiądz 
2644NabróżNabrożDrohojewski Władysław 
1409SzadekSuchoczasyDroszewski Piotr 
2056SołekZameczekDrużbacki Ignacy 
509KałuszynChruściceDrzewiecki  
2382[nieustalona]Drzewiecki Emilian 
37Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDrzewiecki Karol 
3402KikółMoszczonneDuczymiński Karol 
3622DzierzgowoSzumskDuczymiński Ludwik 
1868KozłówLudyniaDunin Bolesław 
1687Skaryszew (pow. radomski)BardziceDunin Sulgostowski Marcin 
3623CiechanówChrzanówDunquerque Józef 
38Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDutkowski Jan 
1915Malice KościelneSłaboszowiceDutrepi Franciszek 
698ŁęczycaTopola KrólewskaDworzaczek Karol 
2013Solec ZdrójSolecDyganowicz Leon, ksiądz 
39Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaDymsza Kleofas 
3292NasielskNasielskDynakowski Józef, ksiądz 
1775BrzeźnicaSłowikiDyski Konstanty 
1688[nieustalona]BorkiDzianott Józef 
2057Bieliny (Opoczyńskie) pow. przysuskiZychorzynDzianott Juliusz 
1689PrzytykZameczekDzianott Konstanty 
2645KrasnobródTarnowatkaDzieduszycki Włodzimierz 
3881TeolinBala WielkaDziekoński Eustachy 
1277Kleczew (katol.), dawny pow. SlupcaGoraninDziembowski Władysław 
904KiernoziaKrzyżykDzierzbicki Bolesław 
769PiątekBoguszyceDzierzbicki Feliks 
969GrochówŚwięcinyDzierzbicki Józef 
699Solca WielkaTkaczewDzierzbicki Kazimierz 
1091Bądkowo (Kościelne)JaranowoDzierzbicki Konstanty 
1092Kościelna WieśOsłonkiDzierzbicki Tadeusz 
1468OsjakówKuszynaDzierżanowski Bolesław 
3624Nowe (gm. Krośniewice)LuboradzDzierżanowski Franciszek 
1209Kowale PańskieMikuliceDzierżawski Ksawery 
3403DziałyńDziałyńDziewanowski Dominik 
3404Wola TrutowoTrutowoDziewanowski Feliks 
3147WyszogródGrodkowoDziewanowski Ignacy 
3405DziałyńDziałyńDziewanowski Włodzimierz 
2968PiszczacKościeniewiczeDziewulski Franciszek 
3148BodzanówCieśleDziewulski Zenon 
252ŁomnaMałociceDzimiński Józef 
822BielawyBielawyDzimiński Szymon, ksiądz 
2801CeranówCeranówDziobkowski Stanisław, ksiądz 
3625PrzasnyszPrzasnyszEger Adam 
2759ZbuczynCzuryłyEgersdorff Stanisław 
3083WereszczynWereszczynEjdziatowicz Tadeusz 
3084WereszczynWereszczynEjdziatowicz Władysław 
3945UrdominKrasnowoEjnarowicz Józef 
3946WiejsiejeIlgienikiEjssymontt Ryszard 
3626SońskSarnowa GóraEngelke Juliusz 
3406RypinRakowoEngeström Wawrzyniec 
1569WolbórzRaciborowiceEnglert Stanisław 
905KiernoziaOsiny KiernozkieEpstein Stanisław Mikołaj 
40Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaEvans Douglas 
1210PsarySłomów KościelnyEwest Teodor 
2096RadoszyceRadoszyceExner Kacper 
2879GórznoKobyla wolaEysymontt Mieczysław 
1211WartkowiceNerFalęcki Henryk 
1212JeziorskoOstrów WartskiFalęcki Roman 
3046KockKockFanshave Edward 
510GliniankaWielgolasFanshave Jerzy 
3012Rusków, gm. PlaterówMężeninFanshave Karol 
3013Rusków, gm. PlaterówMężeninFanshave Konstanty 
700KłodawaKłodawaFedorenko Aleksander 
2721Borów (gm. Annopol)BorówFeręzewicz Antoni 
2722ModliborzyceLuteFeręzewicz Julian 
4011Poniemoń FergisaPoniemońFergüss Konstanty 
2326StrożyskaBadrzychowiceFibich Alojzy 
1213UniejówOrzeszkówFidler Wincenty 
1Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaFijałkowski Antoni, ksiądz Arcybiskup Metropolita Warszawski 
1690Kowala (Kowala-Stępocina)Kowale StępocinFijałkowski Stanisław, ksiądz 
1985MominaKossowiceFijałkowski Wiktor 
3699CzyżewDmochyFilipkowski August 
4012PokojnieBoczkenikeleFilipkowski Leopold 
2383Lublin, par. św. AgnieszkiTataryFinke Seweryn 
2760ZbuczynZbuczynFirsiukowski Teodor, ksiądz 
1032LubraniecLubraniecFiszer Józef 
3700RzekuńŁawyFiszer Józef 
1033Kruszyn (pow. włocławski)SokołowoFiszer Konstanty 
41Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaFiszer Konstanty Józef 
3830Wysokie MazowieckieWysokie MazowieckieFiszer Ludwik 
2969Biała Podlaska par. św. AnnyBiałaFiszer Otton 
511SiennicaŻakówFlatt Jan 
42Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaFlatt Oskar 
3407CiechocinMierzynekFlatto Zygmunt 
3014HuszlewDziadkowskieFlejzerowski Tomasz 
2469BrokBrokFlindt Adolf 
3983[nieustalona]PorowsieFloryanowicz Henryk 
4013WładysławówSokołupianyFloryanowicz Ksawery 
314Grodzisk MazowieckiRadonieFolkierski Piotr 
2723GościeradówLuśnikFoltański Hipolit 
1827Kielce (Katedra)KielceFormiński Antoni 
3149KamienicaŁbowoFrankenberg Józef 
3015HuszlewChlewkiFrankowski Feliks 
3085[nieustalona]DubicaFrankowski Julian 
1776SieciechówSieciechówFrankowski Juliusz 
2215ProbołowiceCieszkówFritsch Józef 
2216DziałoszyceJanuszowiceFrölich Jan 
562BoguszyceBoguszyceFrydrychs Edward 
2533[nieustalona]LipowiecFudakowski Ignacy 
2534KumówKlesztówFudakowski Kazimierz 
3293PniewoKozłowoFunk Karol 
1777JedlniaJedlniaGacki Józef, ksiądz 
2177Książnice WielkieKsiążewice WielkieGadomski Adolf 
3518GoleszynDziębakówGadomski Aleksander 
3408MokowoWylazłówGadomski Jan 
2142TczycaSwojczanyGadomski Jan Kanty 
43Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGadomski Stanisław 
3150ChociszewoSmoszewoGadomski Wincenty 
44Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGadon Michał 
2124ChełmceOblęgorGagatnicki Józef 
770Łódź NMPŁódźGajer Ludwik 
1691CerekiewCerekiewGajewicz Józef 
1169KosmówKosmówGajewski Józef 
2014IłżaRzechówGajewski Stefan 
3984OlwitaRutkiszkiGalera Adolf 
1278Kuchary KościelneKuchary KościelneGałczyński Antoni 
1214WieleninRóżniatówGałczyński Artur 
2535ŚwierżeHusynneGałęzowski Ksawery 
2646KryłówKryłówGarbaczewski Jan, ksiądz 
45Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGarbiński Andrzej 
46Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGarbiński Władysław, Sekretarz Towarzystwa 
852SochaczewCzerwonkaGarbolewski Bolesław 
907SuserzSzczawin KościelnyGarczyński Walenty 
512KołbielRudnoGas Tomasz, kolonista czynszowy 
513KiczkiKiczkiGastell Adam 
1869CiernoCiernoGaszyński Aleksy 
1524BorownoZdrowaGaszyński Walery 
3701OstrołękaOstrołękaGautier Leon 
1692CerekiewWośnikiGautier Marceli 
3702Troszyn (pow. ostrołęcki)TroszynGawecki Dominik 
823Łowicz KolegiataŁowiczGawiński Jan 
2470ŚwieciechówJakóbowiceGawlikowski Józef 
3947ŚwiętojeziorySzławantyGawroński Mieczysław 
3985OlwitaSzuklaGawroński Wiktor 
3986UrdominKirsnaGawroński Zygmunt 
1128Kruszyn (pow. włocławski)NakonowoGąsiorowski Aleksander 
47Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGąsiorowski Franciszek 
254Warszawa, par. św. Anny (Wilanów)CzerniakówGąsiorowski Józef 
2246Gołonóg (Dąbrowa Górnicza)GołonógGąsiorowski Józef, ksiądz 
2761[nieustalona]SkopyGąsiorowski Józef 
1093OsięcinyBełszewoGąsiorowski Kazimierz 
3409PłonnePłonneGąsiorowski Mikołaj, ksiądz 
701BłaszkiBorysławiceGąsiorowski Stanisław 
2577GrabowiecDobromirzyceGąsiorowski Stanisław 
3294GzyMierzeniecGąsiorowski Szczepan 
3295Krasnosielc (Sielce)SielcGąsowski Julian 
2880MiastkówMiastkówGąsowski Paweł 
3882[nieustalona]KarolinGąsowski Spirydion 
2881MiastkówMiastkówGąsowski Stanisław 
3831Wyszonki KościelneWyszonkiGąsowski Szymon, ksiądz 
1410MałyńPrzyrownicaGątkiewicz Cezar 
48Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGebethner Gustaw 
853RybnoRybnoGebka Antoni 
3987WyłkowyszkiDydwiżeGejsztor Zenon 
1469Wieluń (ewang.)KowaleGeldner Paweł 
3296Klukowo gm. ŚwierczePrusinowiceGepner Aleksander 
2247BędzinGzichówGerlach Hugo 
3988BartnikiBartnikiGerlach Juliusz 
2384ChodelWronówGerlicz Jakub 
2471KłomniceKarczewiceGerlitz Teofil 
3948[nieustalona]IgnawgródGiejsztor Jakub 
1215UniejówBalinGierałtowski Ksawery 
702Chełmno (katol.), dawny pow. KołoChełmnoGilewski Tomasz 
2970[nieustalona]Gintowt Jan 
2724DzierzkowiceOlbięcinGintowt Karol 
2385BychawkaBychawkaGintowt Mikołaj 
3410LipnoBiskupiaGiziński Adam Kamil 
49Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGlass Edward 
1959Niekrasów (Osiek)TurskGlezmer Piotr 
1960Niekrasów (Osiek)TurskGlezmer Władysław 
3703GoworowoSzczawinGlinka Józef, Członek Komitetu 
3704RzekuńSuskGlinka Mikołaj 
3627Krzynowłoga MałaKrzynowłoga małaGlinojecki Wiktor 
703SiedlecKorytaGliński Adolf 
1034BoniewoOtmianowoGliński Jan 
1778MagnuszewWilczkowice DolneGliński Jan 
970ŁąkoszynSklęczkiGliński Ludomir 
1329SzymanowiceTomiceGliszczyński Zygmunt 
3832TykocinJeżewoGloger Jan 
50Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGłębocki Julian 
2647RzeplinŁachowceGłogowski Feliks 
2578Podhorce (gr.-kat.)Podhorce nad BugiemGłogowski Ignacy 
2648KrasnobródNiemirówekGłogowski Konstanty 
2501ChłaniówBzowiecGłogowski Michał 
2502ChłaniówChłaniówGłogowski Seweryn 
2649KryniceKryniceGłogowski Stanisław 
255Warszawa, par. św. AleksandraMokotówGłogowski Tomasz 
2503PłonkaSuchelipieGłogowski Walenty 
1330Młodojewo (katol.), dawny pow. SlupcaKoszutyGłoskowski Lucjan 
2350TuczępyTuczępyGłuski Karol 
3298SzweliceCzarnostowoGniazdowski Marcin 
3705OstrołękaGrabowoGniewosz Antoni 
3411LipnoMaliszewoGoczkowski Franciszek 
2327ŚwiniaryWłosnowiceGodeffroy Julian 
2328Solec ZdrójZborówGodeffroy Karol 
454KamionnaKamionnaGodlewski Antoni 
854MikołajewMikołajewGodlewski Jakub, ksiądz 
4014GodlewoFredaGodlewski Józef 
3706CzyżewKoskiGodlewski Józef 
3949PuńskSejwyGodlewski Józef 
2143UniejówPogwizdówGodlewski Kornel 
3777BrokCzurajGodlewski Ludwik 
2144UniejówKempieGodlewski Robert 
3707AndrzejewoAndrzejowoGodlewski Tomasz, ksiądz 
3708CzyżewCzyżewoGogolewski Tomasz, ksiądz 
2329StopnicaStopnicaGojski Seweryn 
1216Kalinowa (katol.), dawny pow. KaliszKalinowaGolcz Hipolit 
1331Ciążeń (katol.), dawny pow. SlupcaCiążeńGolcz Józef 
378TarczynPrace małeGolcz Józef 
1332Lądek (katol.), dawny pow. SlupcaRatynGolcz Józef 
1036BrdówRadoszewiceGolcz Wiktor 
1035Wrząca WielkaKiełczewGolcz Włodzimierz 
256Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)RakówGoldberg Wilhelm 
51Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGoleński Fryderyk 
2802Starawieś pow. węgrowskiStara WieśGolicyn Sergiusz 
2058KraśnicaModrzewieGoliszewski Aleksander 
3016Rusków, gm. PlaterówPuczyceGoltz Adam, Członek Komitetu 
1916SobótkaSobótkaGoltz Saturnin, ksiądz 
52Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGołemberski Władysław 
2386MełgiewTrzeszkowiceGołembiowski Jan 
1170Chełmce Kalisz (katol.), dawny pow. KaliszŻydówGołembowski Aleksander 
1622PajęcznoBiałaGołembowski Bolesław 
1570BogdanówBogdanówGołembowski Leopold 
1917GoźlicePęchówGołoński Karol 
2536OlchowiecSwięcicaGołuchowski Józef 
2504ŻółkiewkaSobieska WolaGoniewski Konstanty 
1094KoneckKoneckGończa Stanisław, ksiądz 
3047CzemiernikiSucha WolaGorazdowski Hipolit 
1217GoszczanówPoniatówGorczycki Cyprian 
2274WłodowiceKotowiceGorczycki Józef 
1693LisówLisówGordon Karol 
2059DrzewicaDrzewicaGordon Stanisław, ksiądz 
2762NiwiskiIganieGorzechowski Hipolit 
1525KłomniceKłomniceGorzechowski Józef 
2060OpocznoStarostwo OpoczyńskieGorzeński Piotr 
1471OsjakówBębnówGorzeński Zenon 
3885SylwanowceJatwieżGosiewski Antoni 
2472RatoszynRadlinGosiewski Mikołaj 
771ModlnaModlnaGoski Henryk 
2882GarwolinCzyżkówGosławski Aleksander 
2178ProszowiceSzczytnikiGostkowski Aleksander 
3151WronaStróżewoGostkowski Antoni 
2179ProszowiceOpatowiceGostkowski Józef 
1472DankówZajączkiGostkowski Konstanty 
2180ProszowiceZagrody ProszowskieGostkowski Romuald 
1039Dąbie KujawskieBorucinGostomski Adam 
380MichałowiceBrzostowiecGostomski Hieronim 
566CielądzZalesieGostomski Stanisław 
3519UnieckUnieckGoszczyński Łukasz 
1333Młodojewo (katol.), dawny pow. SlupcaMłodojewoGościmski Michał 
772ParzęczewNowe MłynyGotartowski Henryk 
704Borysławice KościelneDąbrówkaGozimirski Romuald 
1828ŁopusznoŁopusznoGórecki Antoni, ksiądz 
3297BrańszczykBrańszczykGórecki Henryk 
1571SulejówŁęcznoGórecki Ignacy 
908PacynaSajkowiceGórecki Jan 
3628SulerzyżRydzewoGórecki Roman 
3152ŁętowoKrzykosyGórecki Stanisław 
1129BiałotarskZawadyGórski Antoni 
563SierzchowyGotartowiceGórski Feliks 
3709WąsewoJemielisteGórski Franciszek 
971ŁąkoszynLeszczynekGórski Franciszek 
1171Staw Kalisz (katol.), dawny pow. KaliszStawGórski Hipolit 
564Jeruzal (pow. skierniewicki)Wola PękoszewskaGórski Jan 
1038SadlnoBoguszyceGórski Józef 
3412ChrostkowoMajdanyGórski Józef 
1470OsjakówOsiakówGórski Józef, ksiądz 
3883LipskŚwiackGórski Józef 
855RybnoSzwarocinGórski Karol 
53Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGórski Konstanty 
565Jeruzal (pow. skierniewicki)Wola PękoszewskaGórski Konstanty 
455PostoliskaFinkałyGórski Ksawery 
3884SylwanowceBala KownackaGórski Ludwik 
2803SterdyńSterdyńGórski Ludwik, Członek Komitetu 
3710KleczkowoKleczkówGórski Michał 
1037ŚwierczynŚwierczynGórski Michał 
3711GoworowoKuninGórski Mikołaj 
649JeżówMichałówGórski Piotr 
2856ŁukówŁawkiGórski Rudolf 
379WorówUleniecGórski Stanisław 
2275SączówTąpkowiceGrabiański Jan 
2276SączówTwardowiceGrabiański Ludwik 
1694BukównoMłodynie GórneGrabiński Bronisław 
567LewinLewinGrabiński Józef 
824BielawyWalewiceGrabiński Stanisław 
2061KlwówRdzuchówGrabkowski Ferdynand 
2537Siennica RóżanaWierzchowinyGrabowiecki Wincenty 
3629GlinojeckLuszewGrabowski Adam 
568BabskRaduczGrabowski Aleksander 
825BielawyMrogaGrabowski Antoni 
2725FrampolRzeczycaGrabowski Bronisław 
3299PułtuskPułtuskGrabowski Franciszek, ksiądz 
3950SejnySejnyGrabowski Hipolit 
3712CzyżewMichałowo wielkieGrabowski Józef 
3630DzierzgowoPęcherzeGrabowski Józef 
569BabskRaduczGrabowski Józef 
2687Stary ZamośćWirkowiceGrabowski Kajetan 
3520ŁęgPsaryGrabowski Karol 
2688SitaniecJarosławiecGrabowski Leon 
2442PęciceŁęcznaGrabowski Ludwik 
3521SierpcSierpcGrabowski Makary, ksiądz 
2763NiwiskiŻukówGrabowski Maksymilian 
54Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGrabowski Michał 
705ŁęczycaŁęczycaGrabowski Mikołaj 
3778Mały PłockMały PłockGrabowski Paweł 
2971HuszczaKoszałyGrabowski Seweryn 
2804SterdyńŁazówGrabowski Seweryn 
3631DzierzgowoDzierżgówkoGrabowski Sylwin 
3632DzierzgowoDzierżgówkoGrabowski Tomasz 
2726ZakrzówekZakrzówekGrabowski Wojciech 
706StrzegocinKuchary GrabskieGrabski Apolinary 
773GiecznoSladków RozlazłyGrabski Feliks 
1334SzymanowiceCiemierówGrabski Konstanty 
909LuszynLuszynGrabski Majol 
2097KońskieDziebałtówGratkowski Henryk 
3413Radziki DużeRadziki małeGrąbczewski Ignacy 
3522DłutowoDłutowoGrąbczewski Józef, ksiądz 
3713GoworowoPokrzywnicaGrąbczewski Paweł 
570KurzeszynKurzeszynGrefkowicz , ksiądz 
1095RadziejówCzołowoGregor Jan 
55Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGregorowicz Jan Kanty 
56Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGregorowicz Karol 
3153KamienicaZłotopoliceGregorowicz Stanisław 
2883Gończyce pow. GarwolinGończyceGrejber Marceli 
3154KryskOlszynyGrem Andrzej 
3779NowogródChmielewoGrobicki Mikołaj 
1096BoniewoMichałowoGrochowalski Jan 
3780MiastkowoRydzewoGrochowski Aleksander 
57Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGrochowski Józef 
3781MiastkowoZaruzieGrochowski Julian 
3714RzekuńPrzytułyGrochowski Roman 
2505TargowiskoTarnawkaGrodzicki Antoni 
1172Kościelec (pow. kaliski)SłuszkówGrodzicki Filip 
1097OstrowąsOstrowąsGrodzicki Karol 
1623KłomniceGarnekGrodzicki Ksawery 
2443CzemiernikiOstrówekGrodzicki Leopold 
1365GruszczyceRównaGrodzicki Ludwik 
571ChojnataChrzczonowiceGrodzicki Ludwik Filip 
2538DorohuskSkurdyówGrodzicki Michał 
1366WojkówWrzącaGrodzicki Tadeusz 
1098KoneckChromowolaGrodzicki Władysław 
2387Lublin, par. św. AgnieszkiJakóbowice murowaneGrodziecki Aureli 
2388KijanyZawieprzyceGrodziecki Ewaryst 
2389WojciechówWojciechówGrodziecki Felicjan 
572MakówDąbrowiceGrodziński Feliks 
573ŻelaznaDębowa GóraGrodziński Leon 
1695Zakrzew (Zakrzów)ZakrzówGrodziński Władysław 
3715GoworowoGoworowoGrodzki Antoni, ksiądz 
2579ŁomnaDziekanówGrothus Edmund 
972MnichMnichGrotowski Władysław 
3155KroczewoJanowoGrotthus Henryk 
3716GoworowoBorkiGrudowski Marian 
574SierzchowyWylezinekGrudziński Władysław 
58Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGruszecki Konstanty 
59Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaGruszecki Władysław, Członek Komitetu 
973Bąków GórnyDębowa GóraGrużewski Florian 
3300PniewoMystkowiecGrużewski Józef 
910LuszynLuszynGryczyński Jan, ksiądz 
315ŻbikówWolskieGryżewski Wiktor 
2277GrodziecGrodziceGrządzielski Jan, ksiądz 
856NieborówŁasiecznikiGrzegorzewicz Michał 
381SobikówCzarny LasGrzegorzewski Mieczysław 
974ŻychlinSkrzeszewyGrzybowski Eugeniusz 
3782ZambrówDługoborzGrzymała Józef 
2915Adamów (pow. łukowski)AdamówGrzymała Szymon, ksiądz 
2580MoniatyczeObrowiecGrzymała Wincenty 
1473OsjakówRadoszyceGuillaume Chryzostom 
3633SulerzyżGumowoGumowski Ignacy 
2916OkrzejaOkrzejaGumowski Kazimierz, ksiądz 
3156SarbiewoSzymakiGumowski Stefan 
1173Kalisz, kolegiata Wniebowzięcia NMPKaliszGurowski Józef 
1279Wyszyna (katol.), dawny pow. KoninWyszynGurowski Mikołaj 
1335Słupca (katol.), dawny pow. SlupcaPiotrowiceGustowski Wincenty 
3157PłońskStrachówkoGutkowski Ignacy 
3634CiechanówŚmiecinGutkowski Józef 
3158PłońskSiedlinGutkowski Marian 
3635Krzynowłoga WielkaŚwiniaryGutkowski Teodor 
2917OkrzejaOkrzejaGutman Antoni, ksiądz 
514KarczewOtwockGutowski Józef 
3951ŁoździejeKurdymoksztyGutt Aleksander 
3952KalwarjaTrakianyGutt Jerzy 
3953SerejeOkocieGutt Zygmunt 
1130ChodeczLubieniecGuziński Antoni 
975Nowe (gm. Krośniewice)WroczynyGuziński Konstanty 
976KrośniewiceWychnyGzowski Henryk 
2298PilicaPilicaHackebeil August 
1918SamborzecGorzyczanyHaenel Atanazy 
977Łęki KościelneKrzyżanówHagemejster Edward 
2145Książ WielkiMianociceHaller Cezar 
857Pawłowice (pow. sochaczewski)CholewyHalpert Artur 
858Pawłowice (pow. sochaczewski)SerokiHalpert Ludwik 
859Pawłowice (pow. sochaczewski)SerokiHalpert Tytus 
860KaskiDrybusHandtke Bernard 
3048Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzecHannytkiewicz Faustyn, ksiądz 
1174DębeDembeHarwat , ksiądz 
3523BieżuńBieżuńHasse Ludwik 
60Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaHauke Aleksander 
61Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaHauke Maurycy 
861Kozłów BiskupiKozłów BiskupiHauszyld Antoni 
257Warszawa, par. św. Anny (Wilanów)SielceHeinrich Władysław 
2146Książ WielkiRzędowiceHelcel Józef Tadeusz 
1624RzejowiceRzejowiceHeller Wilhelm 
2539WereszczynTarnówHempel Aleksander 
2857TuchowiczTuchowiczeHempel Aleksy 
2390Lublin św. Jan (Katedra)LublinHempel Antoni 
2727PopkowiceSkorczyceHempel Joachim 
2858TuchowiczTuchowiczeHempel Joachim 
1919BidzinyJanowice BagnisteHempel Józef 
2581HrubieszówBohutyczeHempel Karol 
2147RadziemiceRadzienniceHenisz Aleksander 
4015Poniemoń FrentzelaRożeleHenke August 
2918WilczyskaJarczówHenkel Jan 
2972ŁomazyOrtelHerbst Adolf 
650WysokieniceZłotaHerman Władysław 
2473[nieustalona]KlimontowiceHermanowski Symforian 
2015SiennoWola SienińskaHerniczek Antoni 
2016KrzyżanowiceJedlonkaHerniczek Ignacy 
2728BoiskaBoiskaHerniczek Jan 
2125WysokaBąkówHerniczek Konstanty 
3301Pułtusk (ewangelickie)PułtuskHewelkie Otton 
3302SomiankaWólka SomiankowskaHewelkie Unisław 
911TrębkiSkrzanyHigersberger Feliks 
1099RaciążekRaciążekHildebrandt Gustaw 
382GrójecJanówkaHildebrandt Jan 
2764ZbuczynWiszniewHildebrandt Karol 
62Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaHilke Henryk 
1829Kielce (Katedra)KielceHiller Herman 
3916RajgródCiszewHincz Jan 
1696[nieustalona]GołębiówHirosz Józef 
2805CeranówPrzewóz NurskiHirszman August 
3303DzierżeninPobyłkówHoffman Tytus 
3954KopciowoHelenówHoffmann Lucjan 
3159RadzanowoRadzanowoHołyński Stefan 
575Jeruzal (pow. skierniewicki)DoleckHorbowski Adam 
456KamionnaŁochówHornowski Józef 
3086SosnowicaWołoska WolaHoroch Alfons 
1920WojciechowiceMierzanowiceHoroch Wacław 
3087[nieustalona]MazanówkaHoroch Władysław 
2689MokrelipieGorajecHorodeński Narcyz 
2582HrubieszówMetelinHorodyński Lucjan 
2583MoniatyczeWołajowiceHorodyński Romuald 
515LatowiczStarogródHorodyński Witold 
2584TrzeszczanyMołodyatyczeHorodyński Władysław 
258Warszawa, par. MB Loretańskiej (Praga)LewicpolHorodyski Antoni 
2444RudnoMarcinówHorodyski Julian 
4016IłgówIłgówHryncewicz Julian 
3160WoźnikiCiołkówkoHryniewicz Antoni 
2474Opole LubelskieWolicaHryszkiewicz Konstanty 
383JasieniecFalencinHuba Mieczysław 
384JasieniecFalencinHuba Stanisław 
3833KuczynCiechanowiecHube Michał 
2278SiewierzTrzebiesławiceHubicki Stefan 
2299StrzegowaSmoleńHubicki Tadeusz 
1218GrodziskoZbylczyceHuisson Jan 
2650Tomaszów LubelskiMajdan górnyHulewicz Antoni 
2330ŚwiniaryOblekońHumnicki Adolf 
2351ChmielnikLubaniaHumnicki Ignacy 
2352ChmielnikLubaniaHumnicki Zygmunt 
651JeżówWągryHussarzewski Teodor 
3834Wysokie MazowieckieBrykiIdźkowski Michał 
1100RaciążekCiechocinekIgnatowski Roman 
1219NiewieszBiernaciceIłowiecki Ignacy 
707Borysławice KościelneBorysławice ZamkoweIłowiecki Stanisław 
652BudziszewiceBudziszewiceIngersleben Karol 
2806[nieustalona]StrankówIrzykiewicz Antoni 
2807CeranówWólka NadbużnaIrzykiewicz Bronisław 
2808CeranówDługie KamieńskieIrzykiewicz Julian 
862KaskiKaskiIwanicki Teofil, ksiądz 
385JasieniecOgrodzieniceIwanicki Władysław 
2766SuchożebryNakóryIzdebski Aleksander 
458PostoliskaWólka KozłowskaIzdebski Bronisław 
3017NiemojkiPatków RuskiIzdebski Gracjan 
2767SuchożebryKrześlinIżycki Henryk 
2475KurówKurówIżycki Józef 
2445RudnoWielkieIżycki Józef 
1779PolicznaCzarnolasIżycki Julian 
1222PęczniewSiedlątkówJabłkowski Bolesław 
1220Góra gm. WartaCielceJabłkowski Józef 
1221PęczniewSiedlątkówJabłkowski Ludwik 
1411ZadzimRalewiceJabłkowski Teodor 
3783PuchałyPniewoJabłoński Adam 
2279WłodowiceWłodowiceJabłoński Adam 
1921ChobrzanyChobrzanyJabłoński Aleksander 
1101Kościelna WieśŻakowiceJabłoński Aleksander 
3524ŁęgKowalewoJabłoński Antoni 
63Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJabłoński Ludwik 
3304Węgrzynowo (pow. makowski)RomanowJabłoński Roman 
576Rawa MazowieckaWałowiceJabłoński Stanisław 
2729PrawnoMazanówJabłoszewski Wiktor 
3049KockPoizdówJachołkowski Aleksander 
3414SobowoGłowinaJackowski Aleksander 
3989OlitaOniszkiJackowski Andrzej 
3415MokowoChalinoJackowski Franciszek 
1412BałdrzychówDąbrówkaJackowski Franciszek 
577Nowe Miasto nad PilicąGostomiaJackowski Jakub 
3636GlinojeckGlinojeckJackowski Józef 
386PromnaPromnaJackowski Marceli 
3416Osiek (pow. brodnicki)ŁapinóżekJackowski Teodor 
387MogielnicaWodzicznaJackowski Tomasz 
578LubaniaBujałyJacobson Flawian 
3955MirosławNiecinyJacuński Jakub 
3835Jabłonka KościelnaJabłonkaJaczyński Andrzej, ksiądz 
64Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJagmin Paweł 
3717GoworowoKaczkaJakacki Władysław 
4038[nieustalona]Jakubowski Adam, ksiądz, b. Rektor Zgrom. XX. Pijarów. 
65Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJakubowski August 
2098FałkówFałkówJakubowski Józef 
2099FałkówFałkówJakubowski Julian 
66Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJakubowski Karol 
1961WiśniowaWiśniowaJakubowski Piotr 
2100FałkówSkórniceJakubowski Stanisław 
1697BłotnicaBłotnicaJakubowski Teofil, ksiądz 
2280SiemoniaDobieszowiceJakubowski Władysław 
708GrzegorzewTarnówka PonętowskaJamnicki Edward 
316RokitnoPłochocinJanasz Adolf 
2765ZbuczynŁugoJanczewski Ignacy 
4039Warszawa, par. św. Jana (katedra)Janczewski Kazimierz, Naczel. Sek. Leś. w K. R P. i Skar. 
3525RaciążRaciążJanicki Ludwik 
1625BorzykowaOkołowiceJaniszewski Michał 
3886StudzienicznaKolnicaJaniszewski Paulin 
3836TykocinTykocinJaniszewski Wincenty, ksiądz 
317RokitnoCzubiliJaniszowski Rudolf 
1698WieniawaWieniawaJankowski Heliodor 
67Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJankowski Narcyz 
2148MiechówJaxiceJanowski Edward 
68Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJanowski Stanisław 
318LesznoLesznoJanuszewski Józef 
1367BrzykówBrzykówJany Kazimierz, ksiądz 
579SadkowiceKaleńJański Seweryn 
580SadkowiceKaleńJański Władysław 
516Mińsk MazowieckiAnielinJarkiewicz [Romuald] 
1368BurzeninBurzeninJarmicki Michał, ksiądz 
3718Troszyn (pow. ostrołęcki)TroszynJarnutowski Adam, ksiądz 
709WartkowiceWola NiedźwiedziaJarociński Józef 
1413ZadzimZadzimJarociński Karol 
1414SieradzSieradzJarociński Wojciech 
3417LigowoMalanowoJaroszewski Feliks 
69Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJaroszyński Henryk 
3837SokołyRuś StaraJaruzelski Wojciech 
2217[nieustalona]StawiszynJarzębski Bartłomiej, ksiądz 
2281NiegowaNiegowaJarzyński Feliks 
1986ŚwieciechówOpokiJasieński Antoni 
1922BidzinyBidzinyJasieński Ksawery 
1923WojciechowiceWojciechowiceJasieński Leon 
1699WrzosJabłonna ŻerdźJasieński Maksymilian 
3089WiszniceRozwadówkaJasieński Rajmund 
3090[nieustalona]BrusJasieński Roch 
3091WiszniceRozwadówkaJasieński Teodor 
1987MominaBoksyceJasieński Władysław 
3092WiszniceRozwadówkaJasieński Władysław 
259BabiceBabiceJasiński Adam 
70Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJasiński Aleksander 
260BorzęcinPelaszkówJasiński Józef 
1415ZadzimZadzimJasiński Józef, ksiądz 
653DobraDobraJasiński Karol, ksiądz 
71Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJasiński Leon 
3088WłodawaRóżankaJasiński Michał 
72Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJasiński Stanisław 
388Sokołów PodlaskiZąbkówJasiński Stanisław Kostka 
389BłędówGłudnaJasiński Wojciech 
2973TerespolMichałkówJaskłowski Karol 
1700WrzosPodkannaJastrzębowski Ludomił 
4040[nieustalona]Jastrzębowski Wojciech, b. Prof. Inst. Gos. W. i L. w Marymoncie 
3784PrzytułyPrzytułyJastrzębski Wincenty, ksiądz 
2974TerespolKobylanyJaszczołd Franciszek 
1701SłomczynBrzeście nad PilicąJaszowski Artur 
390JasieniecŁychowska WolaJaszowski Stanisław 
581KrzemienicaChociwJaśkowski Jan 
1962KiełczynaKiełczynJawornicki Antoni 
1702WysokaWysockoJawornicki Władysław 
3161KroczewoTrębkiJaworowski Aleksy 
3162Radzymin (pow. płoński)RadzyminJaworowski Józef 
582Biała RawskaLesiewJaworski Dionizy 
3050Radzyń PodlaskiRadzyńJaworski Feliks 
1703BłotnicaRykiJaworski Franciszek 
583KurzeszynWoluczaJaworski Teofil 
2859KockWola OsowińskaJaźwiński Feliks 
457DobreRudzienkoJaźwiński Walenty 
1175Kościelec (pow. kaliski)StropieszynJeleniewski Adam 
3838Jabłoń KościelnaMazuryJeliński Ignacy 
2017SiennoTarnówekJeliński Roman 
1830Kielce (Katedra)MasłówJelski Józef 
2506GorzkówChorupnikJełowicki Zdzisław 
584SierzchowyBartoszówkaJenike Jan 
1336Zagórów (katol.), dawny pow. SlupcaKopojnoJenike Wilhelm 
978KrośniewiceKrośniewiceJerzmanowski Franciszek 
826Lipce ReymontowskieMikułyJerzmanowski Ignacy 
654SkoszewyMoskwaJerzmanowski Włodzimierz 
517Mińsk MazowieckiMińskJezierski Karol, Członek Komitetu 
1040ZgłowiączkaMilrzynJezierski Konstanty 
3418LigowoRokicieJezierski Marian 
2809CeranówPrzewóz NurskiJezierski Stefan 
3051ParczewSiemieńJezierski Wiktor 
2884Sobienie-JeziorySobienie murowaneJezierski Władysław 
261ŁomnaŁosia-WólkaJeziorański Jan 
1572Piotrków TrybunalskiBykiJeziorański Michał 
262ŁomnaŁosia-WólkaJeziorański Stanisław 
3419SkrwilnoSkrwilnoJeżewski Anastazy 
2651KryłówHołubieJeżewski Julian 
2062SławnoSławnoJobkiewicz Józef, ksiądz 
73Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJodko Tomasz 
1924ObrazówŻurawicaJordański Wincenty 
2585SkierbieszówIłowiecJórski Klemens 
2507SkierbieszówHajownikiJórski Konstanty 
3637CiechanówBardonyJózefowicz Franciszek 
3638SońskSońskJózefowicz Henryk 
1131Lubień KujawskiPierowa WolaJózefowicz Ludomir 
3163GuminoJeżewoJózefowicz Wacław 
827WaliszewPsaryJóźwicki Andrzej 
3839[nieustalona]HulówkiJundziłł Ignacy 
74Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJundziłł Jan 
75Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaJundziłł Jan 
1780MniszewMniszewJurzyński Wawrzyniec, ksiądz 
1574GrocholiceBełchatówKaczkowski Aleksander 
1573ParznoDomiechowiceKaczkowski Edward 
2586MoniatyczeMoniatyczeKaczkowski Gustaw 
1988SzewnaGromadziceKaczkowski Julian 
4041Warszawa, par. św. Jana (katedra)Kaczyński Paweł, b. Prof. Gimn. Real. Warsz. 
3164SochocinNiewiklaKadłubowski Leonard 
1831Kielce (Katedra)KielceKalinka Aleksander 
1704[nieustalona]RadomKalinka Kazimierz 
1705JasionnaBranicaKalisz Paweł 
1706JasionnaKożuchówKalisz Piotr 
3165SikórzWyszynKalksztein Władysław 
2476GołąbKośminKamieniecki Cezary 
2063SkrzynnoSokolniki MokreKamieniecki Konstanty 
3639Krzynowłoga MałaŁaniętaKamiński Antoni 
263PiasecznoPiasecznoKamiński Antoni 
4017ŁukszeZypleKamiński Franciszek 
3420NowogródNowogródKamiński Ludwik, ksiądz 
3421Bądkowo pow. płockiJanoszyceKamiński Stanisław 
1575DłutówDłutówKamocki Aleksander 
2218Kościelec koło ProszowicKościelecKamocki Antoni 
2181Kościelec koło ProszowicPiekaryKamocki Ludwik 
2182Kościelec koło ProszowicKościelecKamocki Stefan 
1925Sandomierz NNMP (Katedra)ChwatkiKamocki Włodzimierz 
1474DzietrznikiDzietrznikiKaniewski Marcin, ksiądz 
912GąbinReszkoKaniewski Stanisław 
3640LekowoGrzybowoKanigowski Mieczysław 
3422Dobrzyń nad WisłąPłomianyKanigowski Włodzimierz 
3641SulerzyżSulerzyskKanigowski Zygmunt 
3423TłuchowoTłuchówKantorski Józef, ksiądz 
391MogielnicaJastrzębieKapliński Józef 
392MogielnicaJastrzębieKapliński Julian 
2975TerespolTerespolKarasiński Andrzej 
2919DrążgówWymysłówKarasiński August 
1416WygiełzówChajczynyKarczewski Antoni 
2976TerespolTerespolKarczewski Antoni 
2018WielgieWielgieKarczewski Feliks 
1475OsjakówKrzentleKarczewski Franciszek 
3166CzerwińskSielecKarczewski Jan 
2019CiepielówCiepielówKarczewski Joachim 
1926SamborzecZłotaKarczewski Patrycy 
1927SamborzecZłotaKarczewski Stanisław 
3305WyszkówOlszankaKargowski Stanisław 
913GostyninGostyninKarłowski Ludwik 
2810Sokołów PodlaskiSokołówKarnicki Andrzej, ksiądz 
76Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKarnicki Jan 
3642LekowoKarniewoKarniewski Ignacy 
3306KarniewoTłuczniceKarniewski Wawrzyniec 
710StrzegocinLesznoKarnkowski Adolf 
1043KowalBogusławiceKarnkowski Edward 
3424KarnkowoKarnkowoKarnkowski Jan 
3425ZadusznikiOleśnoKarnkowski Konstanty 
1041KowalBogusławiceKarnkowski Piotr 
979Łęki KościelneMłogoszynKarnkowski Sylwester 
1042ŚwierczynCzamaninKarnkowski Teodor 
1044ŚwierczynPaniewekKarnkowski Władysław 
1476NaramiceNaramiceKaroński Piotr 
3526StrzegowoStrzegowoKarpiński Aleksander 
3643OpinogóraOpinogóraKarpiński Feliks 
1781GłowaczówStudziankiKarpiński Jan 
3307Dąbrówka pow. WołominSlężanyKarski August 
518LatowiczDębe MałeKarski Henryk 
1280Rychwał (katol.), dawny pow. KoninRychwałKarski Kajetan 
1928KoprzywnicaRyłowiceKarski Kazimierz 
3527KoziebrodyOsieczekKarski Maksymilian 
519LatowiczStrachominKarski Mścisław 
1929WłostówWłostówKarski Stanisław 
1045SadlnoGalczyceKarski Wawrzyniec 
1989OpatówŻochcinekKarski Wincenty 
1626SiemkowiceSiemkowiceKarśnicki Ignacy 
1477ŁyskorniaŁyskorniaKarśnicki Jan 
3426RadominPiórkowoKarwatt Aleksander 
2064OpocznoKarwiceKarwicki Teodor 
1990ChybiceChybiceKarwicki Wincenty 
3528RościszewoStara wieśKarwosiecki Gabriel 
3427Ostrowite (gm. Lipno)OstrowiteKarwosiecki Polidor 
3917BargłówWólkaKarwowski Antoni 
3887TeolinHołynkaKarwowski Ignacy 
3918BargłówTajenkoKarwowski Kajetan 
1223Świnice WarckieŚwinice WartskieKarwowski Kazimierz 
3888[nieustalona]CzuprynówKarwowski Stanisław 
2690MokrelipieRadecznicaKasperowski Jan 
2920WilczyskaWilczyskaKasperski Edward 
3840[nieustalona]JuchnowszczyznaKasprowicz Mikołaj 
2730PopkowicePopkowiceKaszewski Leon, ksiądz 
1337Ciążeń (katol.), dawny pow. SlupcaCiążeńKaszewski Teodor, ksiądz 
77Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKaszowski Adolf 
3018NiemojkiWoźnikiKaterla Franciszek 
2149NasiechowiceZarogówKaterla Ludwik 
1707Radzanów (pow. białobrzeski)RogolinKawalski Marcin 
3529BogurzynKosinkiKawecki Gustaw 
1417Brodnia (Glinno)Dzierżążna RządowaKawiecki Józef 
3785WiznaBożejewoKazimirus Seweryn 
3786WiznaBożejewoKazimirus Wilhelm 
2446RudnoDębinyKąsinowski Władysław 
1576Piotrków TrybunalskiPiotrkówKeller Adam 
78Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKenig Józef 
3093WiszniceSapiehówKępiński Ludwik 
1224BłaszkiBronczynaKęszycki Józef 
3644KraszewoOjrzeńKiciński Bronisław 
393WrociszewLubaniceKiciński Kazimierz 
3052Radzyń PodlaskiRadzyńKiciński Paweł 
1708Radzanów (pow. białobrzeski)RadzanówKiciński Tadeusz 
2587UchanieBiałopoleKiciński Tomasz 
264Warszawa-Tarchomin św. JakubSzamocinKicki Kajetan 
2652NabróżWiszniówKiełczewski Seweryn 
3167GralewoSzabskKiełczewski Zygmunt 
2477Opole LubelskieSkokówKierglewicz Franciszek 
4018MariampolJaworowoKierśnicki Stanisław 
3841Dąbrowa WielkaSzepietowoKierznowski Aleksander 
3842[nieustalona]KiewłakiKierznowski Jan 
3843PoświętneStokowiskoKierznowski Józef 
2126BorkowiceRedestówKietliński Edmund 
3530Wyszyny KościelneWolaKijewski August 
394BłędówBłędówKijewski Gustaw 
395BłędówBłędówKijewski Jan Chryzostom 
2020BałtówPętkowiceKiniorski Walery 
3787DobrzyjałowoKisielnicaKisielnicki Franciszek 
3919SzczuczynSzczuczynKisielnicki Ignacy 
3788PoryteStawiskiKisielnicki Józef 
3789DobrzyjałowoKisielnicaKisielnicki Julian 
3790WiznaJanczewoKisielnicki Ludwik 
3791PoryteKorzenisteKisielnicki Witold 
3531Zielona (pow. żuromiński)ZielonaKisielnicki Włodzimierz 
2300ZawiercieBlanowiceKiślański Antoni 
2301ZawiercieBlanowiceKiślański Fortunat 
520GliniankaDobrzyniec WielkiKiwerski Andrzej 
2885Gończyce pow. GarwolinSokółKiwerski Henryk 
2391KiełczewiceStrzyżewiceKlamborowski Franciszek 
3645PrzasnyszPrzasnyszKleczeński Roman 
3889[nieustalona]MikielewszczyznaKleczkowski Erazm 
2478WąwolnicaCelejówKlemensowski Ludwik 
79Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKlemensowski Marcin 
914GostyninSierakówekKleniewski Bolesław 
3168GuminoZaborowoKleniewski Emilian 
3169GuminoZaborowoKleniewski Franciszek 
3308KarniewoKarniewoKlimecki Władysław 
3171ZagrobaLeszczynoKlimkiewicz Antoni 
3170CiachcinGośliceKlimkiewicz Antoni Stefan 
711Topola KrólewskaKozuby ŚrednieKłobski Wojciech 
1281GrzegorzewPowiercieKłobukowski Aleksander 
1282GrzegorzewPowiercieKłobukowski Józef 
1046OsięcinyBorucinekKłobukowski Nepomucen 
1283Dzierzbin (katol.), dawny pow. KaliszSmaszewKłokocki Bolesław 
1991ŚwiętomarzNietuliskoKłokocki Kazimierz 
1832KozłówLipnoKłossowski Adam 
2101RaczkiRaczkiKłossowski Stanisław 
1577WolbórzWolbórzKłyszyński Piotr 
2302IrządzeW likówKmita Jan 
1369BurzeninWitówKobierzycki Antoni 
1418StrońskoKalinowaKobierzycki Bolesław 
1419DobraPodoleKobierzycki Jarosław 
1370BrzeźnioPyszkówKobierzycki Michał 
1371BurzeninMajaczewiceKobierzycki Władysław 
2811WyrozębyMołmotkiKobyliński Ignacy 
1870JędrzejówSudółKobyliński Ludwik 
1176Dobrzec (katol.), dawny pow. KaliszDubrzec WielkiKobyliński Piotr, ksiądz 
2921StaninStaninKobylski Lucjan 
655SzczawinSmardzewKobyłecki Edmund 
1627Dworszowice KościelneDworszowiceKoch Rudolf 
3053CzemiernikiTulnikiKoch Oświata Jan 
656NiesułkówNiesułkówKochanowski Andrzej 
3719OstrołękaKordowoKochanowski Franciszek 
2183DobranowiceDobranowiecKochanowski Julian 
2021WąchockRatajeKochanowski Roman 
1992Pawłów pow. starachowickiWarszówekKochnowski Stanisław 
1102Broniewo (pow. radziejowski)BroniewoKochowicz Wojciech, ksiądz 
3844PiekutyPiekutyKoćmierowski Jan, ksiądz 
265Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)WłochyKoelichen Karol 
1478StolecWielgieKokczyński Apolinary 
1225JeziorskoWilczkówKokieli Adolf 
1420RossoszycaBoczkiKokieli Władysław 
3646Krzynowłoga WielkaDąbrówka BrzozowskaKolbe Tomasz 
1871NawarzyceKonaryKollatorowicz Franciszek 
3309KarniewoLeśniewoKolnarski Antoni 
1709JasionnaKorzeńKolnarski Ludwik 
2508FajsławiceSuchodołyKołaczkowski Brunon 
1628CielętnikiCielętnikKołaczkowski Józef 
1526Częstochowa, par. św. ZygmuntaKiedrzynKołaczkowski Tadeusz 
3720NurNurKołakowski Leon, ksiądz 
1782BrzeźnicaSamwodzieKołakowski Stefan 
1421ŁaskŁaskiKołdowski Józef, ksiądz 
1710WięcławiceMichałowiceKołłątaj Dionizy 
2127GrzymałkówWólka KłuckaKołłątaj Hugo 
1422LutomierskLutomierskKołodziejski Franciszek, ksiądz 
2331Biechów (pow. buski)PiestrzaKomar Feliks 
1711Grabów nad PilicąGrabów nad PilicąKomarnicki August 
1712Grabów nad PilicąGrabów nad PilicąKomarnicki Stanisław 
1284Stare Miasto (katol.), dawny pow. KoninStare MiastoKomierowski Antoni 
3310ZambskiPrzeradówKomierowski Jan 
3721WąsewoWąsewoKomierowski Józef 
2860ŁukówŁukówKomierowski Konstanty 
3722WąsewoBrzezienkoKomierowski Ludwik 
459KlembówKraszewKomierowski Michał 
1872Imielno DalechowyKomornicki Józef 
1629Kobiele WielkieKobiele WielkieKomornicki Ludwik 
1226TurekWrzącaKomornicki Zygmunt 
80Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKomorowski August 
1930Jankowice SandomierskieWilczyceKonarski Konstanty 
1993ModliborzyceOziembłówKonarski Rafał 
2447CzemiernikiWygnanówKoncewicz Konstanty 
980ŻychlinŻychlinKondracki Walenty, ksiądz 
981KutnoKutnoKonrad Władysław 
81Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKończa Medard 
2392PiaskiKoziceKoporski Ignacy 
82Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKorabiewski Wiktor 
2653[nieustalona]NiemirowiecKorczyński Julian 
3532SierpcSierpcKorewa Antoni 
1713JasionnaStawiszynKornaszewski Jan 
1132KowalBogusławiceKornecki Ludwik 
982DzierzbiceChodówKörner Otton 
1527Częstochowa, par. św. ZygmuntaWyczerpyKorulski Kazimierz 
2588HrubieszówŁotoszynyKorytyński Nikodem 
2922WilczyskaWilczyskaKorzybski Jan 
3172ŻukowoŻukowoKorzybski Stanisław, ksiądz 
1873NagłowiceNagłowiceKosicki Julian 
2540KrasnystawKrasneKosiński Antoni 
3533Lipowiec KościelnyLipowiecKosiński Antoni 
3534Lipowiec KościelnyKęczewoKosiński Józef 
2768SkórzecZelkówKosiński Teodor 
1103KoneckŚwięteKosiński Wojciech 
3428TrąbinDobreKoskowski Florian 
1874DzierzgówBieganówKoskowski Marian 
460PostoliskaChrzęsneKoskowski Wincenty 
1047Brześć KujawskiKuczynaKosmak Herman 
1285KramskKramskKosmalski Wiktor, ksiądz 
712Topola KrólewskaUpaleKosobudzki Aleksander 
83Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKossakowski Stanisław 
84Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKossakowski Stanisław Kazimierz 
1994ModliborzyceRudnikiKossecki Samuel 
3723Rosochate KościelneKrzeczkowoKossobudzki Józef 
3173BielskGilinoKossobudzki Szymon 
774DalikówŻdżychówKossowski Antoni 
983BedlnoWojszyceKossowski Tadeusz 
2332Nowy KorczynNowe Miasto KorczynKossowski Teofil, ksiądz 
1338Zagórów (katol.), dawny pow. SlupcaMyszakówKostanecki Nepomucen 
1423SzadekWola PrzatowskaKostanecki Paweł 
2509GorzkówWielkopoleKostecki Teodor 
266Warszawa, par. MB Loretańskiej (Praga)ElsnerówKostecki Wincenty 
2022TarłówZemborzynKostewicz Ignacy 
2184Nowe BrzeskoMniszówKoszutski Hipolit 
85Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKoszutski Jan 
1528KłomniceZawadaKośmiński Józef 
2150Książ MałyMały KsiążKośmiński Konstanty 
2448CzemiernikiCzemiernikiKotarbiński Józef 
3174PłońskSzerominKotarski Henryk 
396LutkówkaCychryKotarski Tomasz 
1995DenkówBodzechówKotkowski Józef 
1996DenkówBodzechówKotkowski Marcelli 
1997DenkówBodzechówKotkowski Seweryn 
1931Sandomierz NNMP (Katedra)MściówKotkowski Stefan 
1372WidawaGrabówKotnowski Piotr 
3792DobrzyjałowoDobrzyjałowoKotowski Kajetan 
3429Osiek nad WisłąSąsiecznoKowalewski Dominik 
3535LutocinLutocinKowalewski Feliks, ksiądz 
3430Osiek nad WisłąOsiek nad WisłąKowalewski Franciszek 
3431MokowoChudzawaKowalewski Ignacy 
3432MokowoPłonczynkoKowalewski Józef 
3724WąsewoWąsewoKowalewski Józef, ksiądz 
3845KuczynKuczynKowalewski Julian 
3019PratulinPratulinKowalski Franciszek 
1286Gosławice (katol.), dawny pow. KoninPosadaKowalski Henryk 
2393MełgiewMełgiewKowalski Ignacy 
1287Gosławice (katol.), dawny pow. KoninPosadaKowalski Władysław 
2333GórkiGórkiKownacki Aleksander 
3175SarbiewoGalominekKownacki Józef 
585BudziszewiceRegnowoKownacki Kazimierz 
3536Lipowiec KościelnyTurzaKownacki Ludwik 
3311PniewoWypychyKownacki Stanisław 
86Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKozakowski Józef 
1227Świnice WarckieKraskiKozanecki Mieczysław 
1424SzadekWiliamówKozarski Bolesław 
1425SzadekPrusinowiceKozarski Michał 
3176KobylnikiRaszewoKozarzewski Zygmunt 
2541CzułczyceStawKozerski Faustyn 
87Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKozielski Franciszek 
1177KosmówKosmówKozieradzki Franciszek 
2353PierzchnicaStrojnówKozierowski Eugeniusz 
2185ŻembocinWięckowiceKozłowski Apolinary 
3920GrajewoTarachyKozłowski Feliks 
1875SędziszówŁowiniaKozłowski Józef 
3020SiedlceSiedlceKozłowski Karol 
3725CzerwinBorekKozłowski Kazimierz 
1876DzierzgówMękarzówKozłowski Konstanty 
397SobikówCzaplinKozłowski Korneli 
3177ZagrobaKleniewoKozłowski Leon 
3178KryskKryskKozłowski Leon 
2303OgrodzieniecPodzamcze ogrodzienieckieKozłowski Ludwik 
1877RembieszyceRembieszyceKozłowski Romuald 
1714StromiecNiedabylKozłowski Stanisław 
1529BorownoBorownoKozłowski Walenty, ksiądz 
3021SiedlceSiedlceKozłowski Władysław 
2394BychawaZaraszówKoźmian Aleksander 
2395BychawaGałęzówKoźmian Henryk 
2396MełgiewWierzchowiskaKoźmian de Rzeczyca Seweryn 
2861ŁukówŁukówKoźmiński Jerzy 
2219CzarnocinSwoszowiceKoźmiński Józef 
775MileszkiBedońKoźmiński Karol 
2397Lublin św. Jan (Katedra)LublinKoźmiński Michał 
1479KonopnicaKonopnicaKożarski Henryk 
1373WidawaOchleKożarski Józef 
1426MarzeninDobraKożuchowski August 
1288Bądkowo (Kościelne)BrudzeńKożuchowski Józef 
461Radzymin (pow. wołomiński)RadzyminKrajewski  
88Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKrajewski Aleksander 
3537UnieckStarogubyKrajewski Nikodem 
3793ZambrówZambrówKrajewski Paweł, ksiądz 
2304IrządzePradłaKrajewski Rudolf 
713GrzegorzewTarnówka PonętowskaKrakowski Ignacy 
657BratoszewiceBratoszewiceKraków Ludwik 
3990UrdominKirsnaKrasicki Edward 
4042[nieustalona]Krasicki Kazimierz, Vice-Prezes C. K. Galicyj. Tow. Roln. 
89Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKrasicki Marceli 
90Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKrasicki Wacław 
319RadziejowiceRadziejowiceKrasiński Adam 
2065SkrzyńskoJanikówKrasiński Bolesław 
3647Krasnosielc (Sielce)KrasnosielcKrasiński Karol 
3648KrasneKrasneKrasiński Ludwik 
984Łęki KościelneSiemieniceKrasiński Wincenty 
320CzarnocinCzarnocinKrasnodębski Władysław 
3094[nieustalona]Piesia WołaKrassowski Franciszek 
2923Adamów (pow. łukowski)GułówKrassowski Józef 
1783GródekGarbatkaKrassowski Karol 
3095[nieustalona]Piesia WołaKrassowski Rajmund 
91Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKraszewski Józef Ignacy 
3096WiszniceRomanówKraszewski Kajetan 
2102ŻarnówBudkówKraszkowski Hieronim 
321RokitnoRadzikówKrause Adolf 
1374ZłoczewZłoczewKrauttofer Bolesław 
658ŁaznówŁaznówKrauze Karol 
863Brzozów (gm. Iłów)OstrowceKrąkowski Józef 
92Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKremky Władysław 
1133KowalWięsławiceKretkowski Bronisław 
1134KłótnoBaruchowoKretkowski Emilian 
3538Wieczfnia KościelnaWieczwniaKrępski , ksiądz 
1480RudaMasłowiceKręski Edward 
1630ChełmoStrzelce MałeKrompoltz Stanisław 
93Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKronenberg Leopold 
267BabiceZielonkiKropiwnicki Alfons 
95Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKropiwnicki Kazimierz 
96Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKropiwnicki Stanisław Zygmunt 
94Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKrosnowski Antoni 
915GąbinKoszelewKrosnowski Eustachy 
2354ChomentówDrochówKrosnowski Romuald 
3054Ostrów LubelskiBabiankaKroszczyński Władysław 
3649DzierzgowoChoszczewkaKrośnicki Antoni 
3539MławaPodkrajewoKrośnicki Paweł 
1531RędzinyMirówKrotkiewski Roman 
1530PrzystajńKuźnica StaraKrólikiewicz Bolesław 
2334OstrowceRzegocinKrólikiewicz Piotr 
97Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKrólikowski Aleksander 
322BrwinówOtrębusyKrólikowski Rudolf 
1715JasionnaBrzeska WolaKrótkiewski Jan 
2128ChlewiskaRzucówKruger Andrzej 
659JeżówPopieńKrukowiecki Aleksander 
3956LejpunyLejpunyKruszewski Antoni 
3846JabłońJabłońKruszewski Franciszek, ksiądz 
3957LiszkowoKrzewinKruszewski Jan 
1631Lgota WielkaWoźniki SzlacheckieKruszewski Stanisław 
2023CiepielówGardzieniceKruszewski Walenty 
1784MagnuszewMagnuszewKruszyński Władysław 
wg mojej kwerendy -Władysław Kruszyński, syn Feliksa i Teresy z Mastelskich, ur. 20.06.1835r. w Umianowicach, par. Kije, woj. świętokrzyskie (Akt 74/1835 Kije), był dzierżawcą Magnuszewa w 1863r. (opalinski.p@..., 2020-03-28 15:53:33)
2589GrabowiecKoniuchyKruzenstern Aleksander 
1104Bądkowo (Kościelne)WysocinKryński Józef 
2924RykiRykiKryński Wincenty 
398JasieniecGniejewiceKrysiński Michał 
1963SzumskoRembówKrzesimowski Stanisław 
2862TuchowiczWola ZastawskaKrzesiński Sebastian 
2711RadzięcinRadzięcinKrzęciewski Hilary 
2691ZamośćPniówekKrzyczkowski Karol 
3726Ostrów MazowieckaOstrówKrzyczkowski Leon, ksiądz 
2812Sokołów PodlaskiKupiętynKrzymowski Aleksander 
1135ChodeczBielnaKrzymuski Józef 
985KrośniewiceGłogowaKrzymuski Józef 
3794DobrzyjałowoJurzceKrzymuski Karol 
1289Wilczyn (katol.), dawny pow. SlupcaWilczynKrzymuski Kazimierz 
1048SompolnoSompolinekKrzymuski Ludwik 
1049MąkolnoWierzbieKrzymuski Marcin 
1051Izbica KujawskaZagrodnicaKrzymuski Marcin 
1050Kruszyn (pow. włocławski)KruszynKrzymuski Tadeusz 
1833BebelnoBebelnoKrzyszkowski Ludwik 
4019WładysławówLeśnictwoKrzysztofowicz Mikołaj 
1578TuszynKruszówKrzysztoporski Klemens 
462KamieńczykPogorzelecKrzywiński Onufry 
399DrwalewDrwalewKrzywoszewski Bolesław 
2066PrzysuchaPrzysuchaKrzywoszewski Dominik 
916GostyninDąbrówkaKrzyżanowski Edmund 
2220CudzynowiceCudzynowiceKrzyżanowski Józef 
2398Lublin św. Jan (Katedra)LublinKrzyżanowski Leopold 
3727KleczkowoTrzaskiKuberski Michał 
2151MiechówSzczepanowiceKucieński Jan 
2248Biały KościółBentkowiceKucieński Roman 
2249SieciechowiceLaskiKucieński Samuel 
2250Biały KościółBentkowiceKucieński Wojciech 
98Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKucz Karol 
99Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKuczalski Leon 
1998ĆmielówBrzostowaKuczewski Piotr 
1178Borków (katol.), dawny pow. KaliszBorkówKuczkorski Roman 
3179JoniecOmiecinyKuczkowski Florian 
521SiennicaŁękawicaKuczyk Ziemomysł 
2977Międzyrzec PodlaskiRogoźnicaKuczyński Edward 
2731WilkołazKłodnica górnaKuczyński Józef 
2542Kolemczyce (gr.-kat.)KolemczyceKuhn Jan 
3890[nieustalona]OlszankaKujawski Bolesław 
2543WojsławiceWojsławiceKukiel Jan 
1632MaluszynBudzówKulesza Adam 
1834WłoszczowaRudnikiKuleszyński Aleksander 
1835KurzelówKuszelówKuleszyński Franciszek 
1633BęczkowiceCieśleKulikowski Onufry 
2769PruszynKrzymoszeKuliński Eustachy 
3312WinnicaGolądkówKułak-Okołów Józef 
3097UhruskStulnoKunicki Leon 
3098UhruskSiedliszczeKunicki Stefan 
1052Dąbie KujawskieKonkowa WolaKunkel Bogumił 
1105Kościelna WieśZagajewiceKunkel Bogusław 
2449BaranówBaranówKunszteter Władysław 
1634Kobiele WielkieKobiele WielkieKupczyński , ksiądz 
1228JeziorskoZakrzewKurcewski Andrzej 
986KrośniewiceOstałówKurdwanowski Dionizy 
1716[nieustalona]KlwatkiKurdwanowski Jan Nepomucen 
463PoświętneTułKurella Józef 
464PoświętneTułKurella Rajmund 
100Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKurjerow Józef 
1290Brudzew Koło (katol.), dawny pow. KołoBrudzewKurnatowski Alfred 
101Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaKurnatowski Stanisław 
1785OleksówSmogorzewKurosz Bolesław 
1717WrzeszczówWrzeszczówKurosz Ludwik 
4043Warszawa, par. św. Jana (katedra)Kurowski Jan Nepomucen, b. Red. Tyg. Rol. Technol. 
2692Stary ZamośćBorowina Staro-ZamojskaKurtz Adam 
2067NieznamierowiceRusinówKurtz Adolf, Członek Komitetu 
3313NasielskNasielskKurtz Aleksander, Członek Komitetu 
522KarczewOtwockKurtz Jan 
465OkuniewDembe małeKurtz Julian 
3847[nieustalona]PakaniewKurzeniecki Józef 
586CielądzOsowiceKurzewski Józef 
587SierzchowyBrzozówkaKurzewski Walery 
2335PińczówSkowronnaKuszel Atanazy 
466KamieńczykPogorzelecKuszel Lucjan 
2732ModliborzyceModliborzynKuszell Ignacy 
2813Kosów LackiNowa wieśKuszell Ignacy 
523JakubówCzarnaKuszell Józef 
2770NiwiskiNiwiskiKuszell Julian 
2814Kosów LackiKossówKuszell Teodor 
3314PłoniawyJaciążekKuszkowski Teodor 
588Biała RawskaŻurawkaKuwieczyński Dionizy 
3180RogotwórskWempiłyKwiasieborski Adam 
3540GralewoGralewoKwiatkowski Antoni 
3433TłuchowoKamień kmiecyKwiatkowski Antoni 
1106LubaniePrzywieczerzynKwiatkowski Dominik 
3181SarbiewoGalominKwiatkowski Jan 
3650CiechanówCiechanówKwiatkowski Józef, ksiądz 
3182SarbiewoDłużniewoKwiatkowski Józef 
714TumTumKwiatkowski Józefat 
3541KoziebrodyKoziebrodyKwiatkowski Piotr, ksiądz 
1291Gosławice (katol.), dawny pow. KoninGosławiecKwilecki Władysław 
102Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLachnicki Cyprian 
2068SołekStrzeszkowiceLacki Marceli 
1292KramskWysokieLalewicz Wiktor 
1878Imielno MotkowiceLanckoroński Kazimierz 
2654KrasnobródTarnowatkaLange Karol 
1136GoszczanówChocimLange Wilhelm 
2926MaciejowiceSobolewLaski Jan 
2544KazimierzKuligLaski Kalikst 
103Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLaski Władysław 
1879MierzwinOpatkowice MurowaneLaskowski Antoni 
1880SędziszówRóżnicaLaskowski Roch 
2305KrzcięciceJeziorowiceLaskowski Seweryn 
3728WąsewoCzernieLasocki Adrian 
467Dąbrówka pow. WołominCzarnówLasocki August 
3542BieżuńBieżuńLasocki Bronisław 
3651PrzasnyszKarwaczLasocki Ezechiel 
3729KleczkowoŁątczynLasocki Ignacy 
3183BonisławRycharciceLasocki Ignacy 
917KiernoziaCzerniewLasocki Józef 
468DobreCzernikLasocki Józef 
323ZaborówZaborówLasocki Leon 
400WorówGłuchówLasocki Ludwik 
3795PoryteDzierzbiaLasocki Roman 
918KiernoziaKiernoziaLasocki Stanisław 
3184Miszewo MurowaneMiszewoLasocki Stanisław 
3185CieksynCieksinLasocki Stefan 
864BrochówBrochówLasocki Władysław 
2886Sobienie-JeziorySobienie KiełczewskieLaurysiewicz Roman 
1427MikołajewiceŻytowiceLazarew Konstanty 
2399MełgiewKawenczynLe Brun Ludwik 
104Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLe Brun Tomasz 
776BełdówZgniłe BłotoLebelt Jan 
777ZgierzSokołówLebelt Wilhelm 
2221PrzemykówPrzemykówLebowski Stanisław 
589BoguszyceSoszyceLechowski Bolesław 
590CzerniewiceStudziankiLechowski Władysław 
2887ŁaskarzewŁaskarzewLedóchowski Jan 
3022ŁosiceRudnikLedóchowski Józef 
105Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLedóchowski Kazimierz 
2815Warszawa, par. Ewangelicko-ReformowanaZofjówkaLees Ansley 
3434ŻałeŻałeLekszycki Felicjan, ksiądz 
469PoświętneWola CygowskaLelewel Prot 
2925Korytnica pow. WęgrówBabiceLelewel Tadeusz 
1532KłobuckKłobuckoLemański Edward 
591Stara RawaSuliszewoLemański Jan 
660BratoszewiceBratoszewiceLemański Kazimierz 
2186Biórków WielkiWroninLenczewski Maksymilian 
661JeżówWągryLenczowski Wincenty 
3991WładysławówPorożniewoLengnich August 
2693SzczebrzeszynSułówLenkiewicz Michał, ksiądz 
3653PałukiRębówLentz August 
1428SzadekSzadkowiceLeopold Antoni 
1429ŁaskŁopatkiLeopold Ignacy 
1430KwiatkowiceKwiatkowiceLeopold Józef 
3654WąsewoBąkLeppert Jan 
3543Lipowiec KościelnyGnojnoLeppert Szymon 
3544SarnowoŁążekLeppert Tomasz 
919StrzelceMuchniceLesiewski Antoni 
715GrabówSławęcinLesiewski Franciszek 
920GostyninRatajeLesiewski Jan 
3315SzyszkiKoźniewo WielkieLesiewski Konstanty 
716MazewJarochówLesiewski Stanisław 
1533BorownoBorównoLesiński Aleksander 
1534BorownoBorównoLesiński Ludwik 
401JeziórkaKunieLeski Gustaw 
268[nieustalona]BoninaLeski Jan, ksiądz 
1137KowalKowalLeski Ludwik 
1719MniszekKonaryLessel Artur 
1718MniszekKonaryLessel Stanisław 
662LubochniaLubochniaLesser Lewi 
106Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLesser Stanisław 
3186Radzymin (pow. płoński)JeżewoLeszczewski Aleksander 
1999Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOstrowiecLeszczewski Franciszek 
107Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLeszczyński Ignacy 
402LisówLisówLeszczyński Jan Nepomucen 
2450FajsławiceFajsławiceLeszczyński Józef 
3655ŁysakowoŁysakówLeszczyński Józefat 
1964SulisławiceRuszczaLeszczyński Maksymilian 
1932PtkanówBuszkowiceLeszczyński Michał 
2024PtkanówBuszkowiceLeszczyński Rafał 
1933TarłówSłupia NadbrzeżnaLeszczyński Władysław 
3958SejnySejnyLeśnik Konrad 
1579RzgówRzgówLewandowicz , ksiądz 
1339Kowalewo-OpactwoKowalewoLewandowski Antoni, ksiądz 
3730CzyżewCzyżewoLewandowski Stanisław, ksiądz 
1965PołaniecSieragiLewandowski Wincenty 
2978Biała Podlaska par. św. AnnyStarzyniecLewicki Maksymilian 
1786RegówRegówLewicki Stanisław 
1836KozłówLasochówLewiecki Henryk 
108Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLewiński Jakub 
663RzeczycaRzeczycaLewiński Ludwik 
109Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLewiński Michał 
1107OstrowąsSłomkowoLewiński Tadeusz 
3187ChociszewoChociszewoLewocki Józef 
4020IgłówkaIgliszkiLey Jan 
3316DzierżeninStrzyżeLhotak Jakub 
2590GrabowiecOrnatowiceLichocki Stanisław 
2400WąwolnicaBroniceLigocki Aleksander 
110Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLilpop Stanisław 
111Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLimprecht Henryk 
1720JasionnaBrzeska WolaLinda Antoni 
3891PrzeroślMała PrzeroślLineburg Stanisław 
3099[nieustalona]LejnoLiniewski Seweryn 
1229Zduńska Wola (ewang.)KorytkówLinke Julian 
3435CzernikowoSteklinLinowski Antoni 
2222Kazimierza MałaZiembliceLinowski Kazimierz 
1881CiernoZdanowiceLinowski Ludwik 
2251SzreniawaSzreniawaLinowski Stanisław 
2187KoniuszaWierzbnoLipczyński Ignacy 
2694SitaniecBorowina SitanieckaLipczyński Jan 
2025WielgieWielgieLipiński , ksiądz 
3436Bądkowo pow. płockiTurza małaLipiński Franciszek 
2355JaninaStrzałkówLipiński Józef 
3188BodzanówChodkowoLipkau Edward 
3848KrzeszówMalinnikLipnicki Stanisław 
3437PłonneJakóbkowoLipski Aleksander 
1138ChodeczChodeczekLipski Ignacy 
2103PilczycaSkąpeLipski Jacek 
1139ChodeczStrzygiLipski Karol 
1787Góra JaroszynKlikawaLipski Ludwik 
1340SzymanowiceSzymanowiceLipski Wacław 
2695NieliszBortotyczeLisicki Antoni 
2252Niwka (Sosnowiec, d. Zagórze)KlimontówLisicki Bolesław 
3189WoźnikiŚlepkowoLisicki Erazm 
524KuflewKuflewLisicki Romuald 
1230NiewieszBiernaciceLisiecki Feliks 
1788JanowiecPrzyłękaLisowski Michał 
987DzierzbiceSzołajdyLissowski Karol 
3731Troszyn (pow. ostrołęcki)ZamośćLitwiński Adolf 
3656GołyminSławkiLiwski Konstanty 
2401MatczynBabinLizenbarth Jan 
828Bąków GórnyBakówLociński Józef 
2282PodlesiePodlesieLohman Franciszek 
2336StopnicaTopolaLohmann Konstanty 
4021GodlewoMarwaLorck Karol 
2356TuczępyGrzymałaLossow Roman 
2696Stary ZamośćStary ZamośćLotz  
778MileszkiSikawaLubiatowski Józefat 
2223ProbołowiceSoboszówLubienicki Zdzisław 
2357JaninaBaliceLubieniecki Hipolit 
2306SzreniawaWierzchowiskoLubieński Artur 
1635RzejowicePrzerębLubieński Seweryn 
112Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Eugeniusz 
113Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Kazimierz 
114Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Stanisław 
115Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Tadeusz 
116Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Władysław 
117Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaLubomirski Zygmunt 
1431Pabianice św. MateuszWidzewLubowidzki Karol 
2337WiślicaGorysławiceLubowidzki Władysław 
2591TyszowceMaliceLubowiecki Antoni 
1721WierzbicaPolany w kluczu MierówLubowiecki Józef 
3657Krzynowłoga WielkaRembielinLutosławski Edward 
3796DrozdowoDrozdowo GórneLutosławski Franciszek 
1293Budzisław Kościelny (katol.), dawny pow. SlupcaNieboszynLutostański Józef 
1294Dobrosołowo (katol.), dawny pow. SlupcaCząstkówLutostański Władysław 
921GostyninLucieńLüttichau Gustaw 
922TrębkiWola TrębskaŁabęcki Antoni 
118Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁabęcki Hieronim 
269Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)OkęcieŁabęcki Władysław 
988ŚleszynSleszynŁabęcki Włodzimierz 
2510SkierbieszówHajownikiŁaniewski Adam 
3055Łysobyki / JeziorzanyKrempaŁapczyński Emil 
3056Łysobyki / JeziorzanyKrempaŁapczyński Feliks 
3317ZegrzeZegrzynekŁapiński Aleksander 
3318SmogorzewoPowielinŁapiński Paweł 
2592GrabowiecŚwidnikiŁaski Karol 
1934GoźliceLipnikŁaski Konstanty 
2927Adamów (pow. łukowski)ChordzieszkaŁaski Romuald 
403SobikówStaniszewiceŁaszcz Ludwik 
865KampinosKampinosŁaszczyński Adam 
1341Cienin KościelnyWilczniaŁaszczyński Antoni 
1432MałyńWola KrokockaŁaszczyński Feliks 
270BabiceBlizneŁaszczyński Jakub 
271BabiceBlizneŁaszczyński Józef 
119Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁaszczyński Zygmunt 
2129WysokaOstałówŁazowski Antoni 
1722OdechówKlonowice KurekŁazowski Bronisław 
3190BulkowoKrubiceŁaźniewski Jan 
3191GrodziecPieścidłaŁaźniewski Mikołaj 
404DrwalewBudziszynekŁącki Aleksander 
923SuserzSłupŁącki Leopold 
405JeziórkaPrzęsławiceŁączyński Konstanty 
406PrażmówŻyrówŁączyński Zygmunt 
779PiątekPęcławiceŁebkowski Maksymilian 
3652SońskKomoryŁebkowski Wiktor 
3732JasienicaDaniłowoŁempicki Adolf 
3658MalużynMalużynŁempicki Adolf 
1108LubanieJanowiceŁempicki Antoni 
3733RzekuńBoraweŁempicki Artur 
120Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁempicki Artur 
3192BaboszewoBrześcieŁempicki Atanazy 
989GłogowiecGłogowiecŁempicki Eugeniusz 
3438WielgieNowa WieśŁempicki Feliks 
3922GrajewoWierzbowoŁempicki Franciszek 
272Warszawa, par. MB Loretańskiej (Praga)GrochówŁempicki Henryk 
3193NaruszewoZagajewoŁempicki Henryk 
3439PłonnePłonneŁempicki Ignacy 
3734[nieustalona]DworakiŁempicki Jan 
3194ZagrobaChudzynoŁempicki Józef 
2593DubCześnikiŁempicki Karol 
3195KuciceKuciceŁempicki Karol 
3923GrajewoWierzbowoŁempicki Karol 
1935GierczyceGierczyceŁempicki Kazimierz 
3735JelonkiZalesieŁempicki Kazimierz 
3736AndrzejewoGrzymkiŁempicki Konstanty 
2733Potok WielkiStojeszynŁempicki Konstanty 
1966IwaniskaPlantaŁempicki Ludwik 
1109Kościelna WieśKrotoszynŁempicki Piotr 
1967IwaniskaPlantaŁempicki Stanisław 
3196ProboszczewiceŻągotyŁempicki Stanisław Roman 
3545Wyszyny KościelneWyszynyŁepkowski Ignacy 
121Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁęski Adam 
273Warszawa, par. MB Loretańskiej (Praga)ZąbkiŁęski Ludwik 
2979KodeńKostomłotyŁoski Józef 
780PiątekJanowiceŁoskowski Feliks 
3737JelonkiZalesieŁuba Konstanty 
324Izdebno KościelneIzdebnoŁubieński Feliks 
2224Kazimierza WielkaKaźmierza WielkaŁubieński Franciszek 
122Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁubieński Henryk 
470OkuniewOkóniewŁubieński Jan 
2225Kazimierza WielkaKaźmierza WielkaŁubieński Kazimierz 
1481RudaStarzeniceŁubieński Napoleon 
781PiątekPokrzywnicaŁubieński Paweł, Członek Komitetu 
325Izdebno KościelneGoleŁubieński Piotr 
2816WęgrówRuchnaŁubieński Stanisław 
866WiskitkiWiskitkiŁubieński Tadeusz, ksiądz biskup 
123Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁubieński Tomasz 
990ŻychlinDobrzelinŁubieński Władysław 
924GąbinGrabieŁubieński Władysław 
2130WieniawaKorzyceŁubkowski Karol 
1723WysokaSulistrowiceŁubkowski Roman 
2307SzczekocinyDąbrowicaŁuczycki Ildefons 
1789Świerże GórnePiotrkowiceŁuczyński Jan 
3319SzyszkiSkaszewoŁukaszewicz Antoni 
525WierzbnoJanówekŁukomski  
1433DrużbinBorki DrużbieńskieŁukomski Franciszek 
3546BorkowoBorkowo KościelneŁukoski Feliks 
1140PrzedeczŁączewnaŁukowski Błażej 
3547JeżewoZalesieŁukowski Ludwik 
3797SzczepankowoBoguszyceŁuniewski Antoni 
2358GnojnoGnojnoŁuniewski Edward 
2338StopnicaMietelŁuniewski Franciszek 
1724WieniawaWieniawaŁuniewski Henryk 
3798WiznaTaraskowoŁuniewski Julian 
592ŻelaznaZalesieŁuszczewski Feliks 
867MikołajewJeżówkaŁuszczewski Jan 
3197GrodziecKuchary-SkotnikiŁuszczewski Józef 
1535MstówWancerzówŁuszczewski Józef 
593ŻelaznaŻelaznaŁuszczewski Romuald 
1580KrzepczówGrabicaŁuszczewski Wacław 
124Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaŁuszczewski Wacław 
594Biała RawskaRzeczkówŁuszczewski Wiktor 
2226SkalbmierzGónówMacharzyński Ignacy 
125Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMachczyński Konrad 
2000ChybiceChybiceMacherski Tomasz 
717MazewMazewMaciążkiewicz Antoni, ksiądz 
3892LipskRohożynMaciejowski Franciszek 
2545BiskupiceDorohuczMaciejowski Ignacy Ksawery 
718MazewMazewMaciejowski Kazimierz 
3738JasienicaOrłoMaciejowski Władysław 
2188KoniuszaKoniuszaMaczakiewicz Antoni, ksiądz 
1482MierzyceŁaszówMadaliński Bolesław 
1375StolecStolecMadaliński Ignacy, ksiądz 
1483Biała pow. wieluńskiBrzozaMadaliński Stanisław 
2594HrubieszówKozodawyMadan Seweryn 
1484Wieluń (ewang.)ParciceMagnuski Ferdynand 
664[nieustalona]Magnuski Władysław, ksiądz 
1837Kielce (Katedra)KielceMajerczak Maciej, ksiądz 
595Rawa MazowieckaKonopnicaMajewski Ambroży 
991Nowe (gm. Krośniewice)PodczachyMajewski Józef 
2227[nieustalona]DębianyMajewski Karol 
3659CiechanówCiechanówMajewski Maksymilian 
1536MstówKrasiceMajewski Stanisław 
1537MstówKrasiceMajewski Wincenty 
1636[nieustalona]DylówMajewski Władysław 
2511Boża WolaStudziańska WolaMajewski Starża Feliks 
2339DobrowodaKikowoMajzel Hieronim 
2359TuczępyDobrówMajzel Jan 
1295KramskKramskMakarewicz Ksawery 
1882DzierzgówDzierzgówMakolski Józef 
1883JędrzejówLaskówMakolski Walenty 
2655TyszowceTurkowiceMakomaski Antoni 
3320SzyszkiKościeszeMakomaski Felicjan 
1725BłotnicaKiełbówMakomaski Hipolit 
596LubaniaTrębaczewMakomaski Ludwik 
597LubaniaTrębaczewMakomaski Wincenty 
2888StoczekPrawdaMakowski Feliks 
3321KarniewoChabdzynMakowski Florentyn 
1111ByczynaKlonowoMakowski Ignacy 
2863TuchowiczLipniakMakowski Jan 
3799ZambrówZambrówMakowski Paweł, ksiądz 
1434RestarzewRestarzewMakulski Józef, ksiądz 
1838KoniecznoDąbieMakulski Roman 
3198WronaPrzyborowice GórneMalcz Julian 
1581BogdanówBorowaMalcz Wilhelm 
1727WierzbicaDąbrówka WarszawskaMalczeski Franciszek 
1726Radom św. Jan ChrzcicielRadomMalczeski Julian 
2595SitaniecSitnoMalczeski Kornel 
2596GrabowiecPeresołowiceMalczyński Julian, ksiądz 
126Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMalhomme Ludwik 
2734MokrelipieGruszka ZaporskaMalhomme Władysław 
1179KraszewiceKraszewiceMalinowski , ksiądz 
1582Piotrków TrybunalskiPiotrkówMalinowski Erazm 
3322Maków MazowieckiBazarMalinowski Henryk 
3548DąbrowaDąbrowaMalinowski Józef 
1231DobraDobraMalinowski Józef 
326BorzęcinBożęcinMalinowski Łukasz 
2001Malice KościelneNiekisiałkaMalinowski Stanisław 
2817Sokołów PodlaskiSokołówMaliszewski Antoni 
2697Stary ZamośćStary ZamośćMaliszewski Leon 
2152MstyczówPrzełajMalski Dominik 
2104KońskieKońskieMałachowski Gustaw 
2105KońskieKońskieMałachowski Henryk 
598Nowe Miasto nad PilicąNowe-MiastoMałachowski Władysław 
2106KońskieKońskieMałachowski Włodzimierz 
1728[nieustalona]RajecMałecki Henryk 
3440LigowoLigowoMałkiewicz Ignacy, ksiądz 
868GiżyceGiżyceMałkowski Ludwik 
3739CzyżewGostkówMałowieski Józef 
3199OrszymowoDzierżanówMałowieski Konstanty 
2656[nieustalona]PrzeworskMałuja Michał 
2479ChodelPoniatówManowski Józef 
2069ŻarnówPaszkowiceManugiewicz Józef 
127Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMańkowski Emeryk 
3441MokowoPłonczynMańkowski Marcin 
128Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMańkowski Wacław 
129Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMańkowski Walery 
2771ZbuczynKrzeskMarchocki Klemens 
3740GoworowoBrzeznoMarchwicki Maciej 
2772SuchożebryWola SuchożebrskMarcinkowski Franciszek 
2928KłoczewKłoczewMarcinkowski Jan 
2026PawłowiceWola PawłowskaMarcinkowski Ksawery 
2283NiegowaTrzebniówMarciszewicz Piotr 
130Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMarczewski Bronisław 
1936ŁukawaŁukawaMarczewski Erazm 
1637DmeninGosławiceMarczewski Wiktor 
869RybnoJasieniecMaringe Leonard 
870RybnoJasieniecMaringe Wiktor 
1141[nieustalona]SmołowiceMarkiewicz Józef 
3660ZeńbokZeńbokMarkowski Antoni 
3057Międzyrzec PodlaskiDrechlówMarkowski Jan Paweł 
1110BytońStraszewoMarkowski Leonard 
3924JanówkaNettaMarkowski Walenty 
526KołbielRudnoMarkowski Władysław 
1485OsjakówNowa wieśMarliński Michał 
665UjazdBukówMarszewski Andrzej 
327BrwinówKsiążeniceMarylski Eustachy 
2230SokolinaKamionnaMasłowicz Marcelli 
2153WrocimowiceLelowiceMassalski Konstanty 
1342GrabieniceKuchary BoroweMatecki Jan 
3442RypinRakówMatejko Edmund 
2773ZbuczynZbuczynMatliński Jan 
925SannikiSannikiMatłaszyński Julian 
666StrykówTymiankaMatuszewski Emanuel 
471KlembówJasiennicaMatuszewski Leon 
2228Góry - PińczowskieZagajówMayzel Adam 
2154NasiechowiceZagajowoMayzel Józef 
2229Góry - PińczowskieZagajówMayzel Piotr 
830[nieustalona]Mazaraki Kazimierz 
2189LuborzycaLubożycaMazaraki Ludwik 
2735KraśnikKraśnikMazurkiewicz Andrzej 
2402MełgiewBystrejowiceMazurkiewicz Gustaw 
3200OrszymowoWęgrzynowoMączewski Jan 
1790MagnuszewMagnuszewMączewski Józef, ksiądz 
3549ChamskKobyla ŁąkaMączewski Ludwik 
1486DzietrzkowiceDzietrzkowiceMąkowski Józef, ksiądz 
831OszkowiceBorówekMeizner Gustaw 
3959SejnyŁumbieMejer Andrzej 
3323PułtuskKleszewoMelechowicz Feliks 
527Mińsk MazowieckiStojadłaMeyer Ewaryst 
472KobyłkaWołominMeyer Ludwik 
2929ŻabiankaUłęż GórnyMeyzner Karol 
3849SancygniówKnyszynMężyński Jan 
1053WieniecWieniecMiączyński Mieczysław 
3443ZadusznikiNasięgniewoMiączyński Sylwester 
3444WielgieWielgieMiączyński Witold 
3445ZadusznikiKrojczynMiączyński Władysław 
1538MiedznaMiedznaMiączyński Władysław 
1343TrąbczynTrębczynMiączyński Włodzimierz 
1884MierzwinMierzwinMichalczewski Maksymilian 
131Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMichalski Józef 
2155PrandocinWężerówMichałowski Adam 
1885DzierzgówPsaryMichałowski Antoni 
132Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMichałowski Erazm 
3850[nieustalona]JuchnowiecMichałowski Franciszek 
2980KlonownicaPokiniankaMichałowski Henryk 
274ChotomówJabłonnaMichałowski Władysław 
3851[nieustalona]JuchnowiecMichałowski Władysław 
3324Klukowo gm. ŚwierczeByliceMichniewicz Władysław 
3550SzreńskTrzaskMieczkowski Franciszek 
275BabiceLipkówMiecznikowski Aleksander 
276BabiceLipkówMiecznikowski Ludwik 
133Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMieczyński Adam 
3201BonisławStrusinMieczyński Franciszek 
3661GruduskGruduskMieczyński Ludwik 
3662Zielona k. CiechanowaPęczkiMiedzielski Wincenty 
1055Kruszyn (pow. włocławski)Nowa WieśMielecki Kazimierz 
926TrębkiTrębkiMielecki Seweryn 
1054Kruszyn (pow. włocławski)SmólskMielęcki Jan 
1056Brześć KujawskiPopowiczkiMielęcki Prot 
782KazimierzSzydłówMielęcki Roman 
4022GiełgudyszkiGiełgudyszki górneMielkie Jerzy 
1296Kazimierz BiskupiKazimierzMielżyński Karol 
1297Kazimierz BiskupiKazimierzMielżyński Maciej 
1886Imielno WolicaMieroszewski Andrzej 
2156UniejówUniejówMieroszewski Leonard 
2546SawinHutczeMierzejewski Antoni 
3325WyszkówLeszczydółMierzejewski Hipolit 
2547SawinHutczeMierzejewski Julian 
134Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMierzwiński Antoni 
1057Kruszyn (pow. włocławski)KruszynekMierzwiński Stanisław 
1058LubraniecRozkosznaMierzyński Henryk 
3741MyszyniecMyszyniecMierzyński Ludwik, ksiądz 
1298WąsoszeWąsoszeMierzyński Tadeusz 
1059BytońMorzyceMierzyński Władysław 
1232Góra gm. WartaGłaniszewMieszczański Kazimierz 
3326PrzewodowoKozłowoMieszkowski Antoni 
3742Ostrów MazowieckaUgniewoMieszkowski Jan 
667BrzezinyZalesieMieszkowski Jan 
328ŻbikówKonotopMieszkowski Klemens 
3663CiechanówKargoszynMieszkowski Mikołaj 
2190ŻembocinKowalaMieszkowski Rudolf 
1839Kielce (Katedra)KielceMieszkowski Wojciech 
2981KodeńKodeńMiketta Władysław 
1729BukównoOciescMiklaszewski Kazimierz 
2403Lublin św. Jan (Katedra)LublinMikulicz Radecki Alojzy 
277Warszawa, par. św. AleksandraMokotówMikulski Franciszek, ksiądz 
278Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)MokotówMikulski Konstanty 
927GąbinStawMikutowicz Stanisław 
3800ŁomżaŁomżaMilberg Julian 
3801SzczepankowoSzczepankówMilberg Teodor 
3802SzczepankowoUśnikMilberg Władysław 
2191Biórków WielkiBiorkówMilewski Alfred 
329BłonieBłonieMilewski Franciszek, ksiądz 
3327RóżanRzewniaMilewski Henryk 
3664CiechanówKotermańMilewski Józef 
1299ŚlesinMikorzynMilewski Józef 
3803LubotyńLubotyńMilewski Prymus 
3202SochocinKondrajecMilewski Stanisław 
3328WyszkówGradyMilewski Wiktor 
2597HrubieszówModryniecMilowicz Karol 
135Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMilowicz Leon 
2598HrubieszówModryniecMilowicz Władysław 
2404PiaskiKozice dolneMilżecki Ferdynand 
3852[nieustalona]DomanowoMiłkowski Mikołaj, ksiądz 
136Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMiłosz Franciszek 
407CzerskPotyczaMinasowicz Julian 
408WilkówZalesieMiniewski Bronisław 
409WilkówWilcze ŚrednieMiniewski Władysław 
1583WitówWitówMiniszewski Franciszek 
137Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMinter Karol 
3329PniewoWola MystkowskaMiński Feliks 
3058KlembówKraszewMiński Hieronim 
1730JasionnaChraściechówMirecki Aleksander 
410ChynówKrężelMirecki Konstanty 
1791OleksówChechtyMirecki Szymon 
1233PsarySłomów GórnyMirowski Aleksander 
4023WejweryPietkieliszkiMirski Adam 
3203SochocinKołoząbMiszewski Jan 
3551SierpcStudzieniecMiszewski Józef 
3204KamienicaNaborowoMiszewski Tymoteusz 
279JazgarzewWólka KozadowskaMiśkiewicz Łukasz 
1300Skulsk (katol.), dawny pow. SlupcaŁuszczewoMittelstaedt Aleksander 
1344Giewartów (katol.), dawny pow. SlupcaNaprusewoMittelstaedt Edward 
1060Dąbie KujawskieDąbieMittelstaedt Jan 
2107BiałaczówBiałaczewMittelstaedt Maurycy 
783Góra św. MałgorzatyBryskiMittelstaedt Seweryn 
928Słubice (wcześniej Jamno)Wólka SłubickaMleczko Henryk 
3804PorytePoryteMleczko Jan 
2983Biała Podlaska par. św. AnnyBiałaMleczko Józef, ksiądz 
473KlembówWola RasztowskaMłocki Emilian 
2930StaninKujawyMłocki Włodzimierz 
2027KrzyżanowiceGaworzyliMłodecki Stanisław 
3665PałukiWólka ŁanięckaMłodzianowski Daniel 
3330PłoniawyPłoniawyMłodzianowski Franciszek 
3205PłońskBrodyMłodzianowski Walenty 
1301Dzierzbin (katol.), dawny pow. KaliszGadówMłoszewski Jan 
992KutnoKutnoMniewski Feliks 
1234WągłczewWągłczewMniewski Teodor 
993KutnoKutnoMniewski Witold 
1112Kościelna WieśBodzanówekMoczarski Andrzej 
3960SerejeStaciszkiMoczarski Andrzej 
3206WronaWrońskaMoczarski Ludwik 
3059WohyńPrzegalinyMoczulski Konstanty 
1792JanowiecJanowiceMoczydłowski Seweryn, ksiądz 
2480Opole LubelskieSkokówModelski Ignacy 
1061MąkoszynSierakowyModelski Nepomucen 
1113KrzywosądzKrzywosądzModliński Józef 
3331PniewoGładczynModzelewski Henryk 
3805[nieustalona]MilewoModzelewski Mikołaj 
4024PrenyOszmintaMoeller Julian 
2308PilicaPilicaMoes Krystian 
330Grodzisk MazowieckiChlewniaMokronoski Aleksander 
331Grodzisk MazowieckiJordanowiceMokronoski Ewaryst 
332ŻukówChrzanówMokronoski Stanisław 
138Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMoldaur Aleksander 
333BłonieFaszyceMoldenhawer Konstanty 
3743BabiceJelonkiMoraczewski Franciszek, ksiądz 
3100MogielnicaKaplinMoraczewski Seweryn 
1302Morzysław (katol.), dawny pow. KoninMorzysławMorawski , ksiądz 
3552StupskStrzałkówMorawski Alfons 
3744JelonkiTrynosyMorawski Florian 
139Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMorawski Henryk 
719DąbieKupininMorawski Henryk Roman 
1487WieruszówWieruszówMorawski Hipolit 
3276WyszogródCzerwińskMorawski Jan, ksiądz 
2818Rozbity KamieńRozbity KamieńMorawski Julian, ksiądz 
474JakubówJakubówMorawski Karol 
3553Wyszyny KościelneTrzciankaMorawski Konstanty 
2405GarbówJastkówMorawski Piotr 
3745JasienicaDąbrowaMorawski Stefan 
3332PłoniawyPłoniawyMorawski Tyburcjusz, ksiądz 
2406BiskupiceTrawnikiMorchonowicz Władysław 
3060Łysobyki / JeziorzanyBlizocinMorozewicz Kajetan 
871SochaczewSochaczewMorski Antoni, ksiądz 
2309KidówWola LibertowskaMorsztyn Jan 
1968SulisławiceSulisławiceMorsztyn Julian 
2231SkalbmierzKobylnikiMorsztyn Tadeusz 
1887DzierzgówCzaryżMorsztyn Władysław 
1638BrzeźnicaWólka PrusickaMorzkowski Ignacy 
1731WolanówStrzałkówMorzkowski Józef 
2070SkrzyńskoZbożennaMorzkowski Michał 
1062Broniszewo (pow. koniński)RuszkówMorzycki Antoni 
3446SobowoGłowinoMorzycki Apolinary 
3447CzernikowoCzernikówkoMorzycki Bruno 
1142ChodeczSobieszewyMorzycki Konstanty 
1435MałyńWola ŁobudzkaMorzycki Mieczysław 
1793ZwoleńSycynaMorżkowski August 
1794ZwoleńWylezinMorżkowski Ludwik 
3333CiechanówChrzanowoMosakowski Dominik 
2407GarbówSieprawkiMoskalewski Feliks 
2512GorzkówOlchowiceMostowski Aleksander 
3554Wieczfnia KościelnaWindykiMostowski Edmund 
994Nowe (gm. Krośniewice)Pawlikowice MałeMoszczyński Aleksander 
3207PłockPłockMotyliński Feliks, ksiądz 
140Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaMoycho Karol 
1795GłowaczówGłowaczewMroczkowski Henryk, ksiądz 
2889GarwolinŁętówMrowiński Edmund 
3448ZadusznikiZadusznikiMroziński Franciszek 
2360TuczępySieczkówMrozowicki Stanisław 
3061KockStara WieśMrozowski Ludwik 
720MazewSławoszewMszczonowski Franciszek 
3208BaboszewoCieszkowoMścichowski Fortunat 
3209PłońskPoświętneMścichowski Klemens 
3893TeolinKownianyMuczyński Karol 
475KlembówDobczynMurawski Antoni 
1345SzymanowiceRudaMurzynowski Karol 
1376StolecStolecMurzynowski Konstanty 
599CielądzPodskarbiecMuszyński Alfons 
1584PrzedeczDziwieMuśnicki Józef 
1143ChoceńSzczytnoMuzolff Wincenty 
2253Bolesław Macierzyństwa NMPBolesławMycielski Feliks 
1488LututówDymkiMycielski Józef 
2451LubartówLubartówMycielski Stanisław 
411JazgarzewŁośMysyrowicz Józef 
412PromnaFalenciceMysyrowicz Władysław 
872BolimówWola SzydłowieckaMyszczyński Józef 
334Grodzisk MazowieckiChyliceMyszczyński Kazimierz 
721ŁęczycaSierpówMyszczyński Ksawery 
1489CieszęcinGalewiceMyszkowski Antoni 
1436StrońskoZapoliceMyszkowski Emanuel 
3210PłockPłockMyśliński Tomasz, ksiądz 
141Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaNagórny Antoni 
873Kozłów BiskupiRokotówNaimski Aleksander 
335BłonieBieniewNakielski Marcelli 
336BłonieŻabyNakielski Oktawian 
832WaliszewGosławiceNakwaski Anatol 
3211OrszymowoNakwasinNakwaski Bolesław 
3212OrszymowoŚwięciceNakwaski Józef 
3213ŻukowoŁazękiNałęcz Józef 
3666PałukiPałukiNałęcz Ksawery, ksiądz 
3449Łążyn (gmina Obrowo)ZembowoNałęcz Michał 
3450CzernikowoSteklinekNałęcz Mścisław 
3806DobrzyjałowoCydzyńNarbutt Benedykt 
3992OlwitaSzykszniewoNarbutt Prot 
3667BogateBogateNarzymski Józef 
1796Góra JaroszynBronowiceNarzymski Józef 
1490WierzchlasWierzchlasNasierowski Aleksander 
1144ChodeczŻurawiceNast Edward 
874WiskitkiGuzówNatanson Ignacy 
875WiskitkiGuzówNatanson Jakub 
3214ProboszczewiceProboszczewiceNehring Aleksy 
3215TrzepowoBrochocinNehring Antoni 
3216TrzepowoBrochocinekNehring Gustaw 
1235BoleszczynWichertówNejgebauer Józef 
1377GruszczyceGruszczyceNeugebauer Rudolf 
413SobikówŻelaznaNeumann Aleksander 
1437WierzchyPudłówNeumann Julian 
142Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaNeyhoff Ley Romuald 
1639KruszynaWidzówNidecki Pius 
3101Opole (Podedwórze)AntopolNiecielski Józef 
2157SławiceSławice DuchowneNiedzielski Antoni 
3103SosnowicaSosnowiceNiemiera Franciszek, ksiądz 
3334Klukowo gm. ŚwierczeSmolechówNiemierycz Stanisław 
3555MławaLewiczynNiemierycz Teodor 
2548ChełmNowosiółkiNiemirowski Juliusz 
2549ChełmNowosiółkiNiemirowski Leon 
143Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaNiemirowski Tytus 
1969RakówRakówNiemirycz Juliusz 
2028BałtówBorjaNiemirycz Włodzimierz 
1888Słupia JędrzejowskaSłupiaNiemojewski Adolf 
3451ŚwiedziebniaRokitnicaNiemojewski Feliks 
1180RajskoMarchwaczNiemojewski Kazimierz 
1840OlesznoLasocinNiemojewski Stanisław 
3335PokrzywnicaPokrzywnicaNiemojewski Stanisław 
1491SiemkowiceRadoszewiceNiemojowski Ludwik 
1236WróblewSędziceNieniewski Cyprian 
2254SławkówSławkówNiepielski Wincenty, ksiądz 
2513ChłaniówWierzchowinaNiesiołowski Józef 
1492ChotówChotówNieszkowski Alfred 
2192Kościelec koło ProszowicPrzezwodyNitkowski Józef 
3336Maków MazowieckiZakliczewoNiżyński Bronisław 
3338Maków MazowieckiZakliczewoNiżyński Franciszek 
3337Maków MazowieckiZakliczewoNiżyński Hipolit 
1539MstówJaskrówNoffok Jan 
280Kazuń PolskiKazuńNolken Karol 
476KamionnaŁochówNorwid Ksawery 
2158Racławice (pow.miechowski)MarkociceNowacki Hieronim 
2255SułoszowaPieskowa SkałaNowak Stanisław 
2361JaninaBaliceNowakowski Aleksander 
477Dąbrówka pow. WołominGuzowatkaNowakowski Antoni 
2599GrabowiecMiączynNowakowski Franciszek 
337LesznoŁubiecNowakowski Józef 
1841CzarncaRopociceNowakowski Józef 
2029GlinianyBrzozowaNowakowski Teofil 
528KołbielWola SufczyńskaNowakowski Władysław 
3746RzekuńRzekuńNowek Michał, ksiądz 
1378BrzeźnioRuszkówNowicki Stefan 
876SzymanówOryszewNowiński Wincenty 
3339RóżanDzbądzNowodworski Jan 
2931KłoczewKłoczewNowodworski Jan, ksiądz 
2030SiennoSiennoNowosielski Karol 
2193NiegardówBłogociceNowosielski Seweryn 
2864StaninGąskiNowowiejski Karol 
2865ŁukówŁazyNowowiejski Stanisław 
144Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaNowowiejski Stanisław 
3104JabłońJabłońNozdrowicz Stanisław 
2232PałecznicaNiezwojowiceNurkowski Norbert 
3894[nieustalona]HornyO'Brien de Lacy Piotr 
3961[nieustalona]WsielubO'Rourke Aleksander 
2819KopcieProszewOborski Maksymilian 
2932Korytnica pow. WęgrówKorytnicaObrąpalski Józef 
3925NiedźwiadnaCzarnówekObrycki Antoni 
3853[nieustalona]KnorydyObuchowicz Julian 
2820SkrzeszewSkrzeszewOchenkowski Karol 
1797MagnuszewMagnuszewOczarski Franciszek 
722DomaniewPsaryOczkowski Walerian 
2256ChechłoRodakiOdolski Jacek 
784PiątekGoślubOgrodowicz Franciszek 
281Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)SłużewiecOkęcki Adam 
600BabskBabskOkęcki Jakub 
414GrójecKrobówOkęcki Józef 
3105SawinHańskOkęcki Ludwik 
601BabskBabskOkęcki Stanisław 
1438Pabianice św. MateuszWidzewOkołowicz Gustaw 
2362KoniemłotySichówOkólski Władysław 
478LatowiczOlexiankaOlexiński Wojciech 
2866TrzebieszówSzaniawyOlędzki Aleksander 
415PromnaPromnaOlkowicz Karol, [proboszcz par. Promna] 
785KazimierzRąbieńOlkowski Franciszek 
3217RogotwórskCieszewoOlszewski Alfons 
2890MiastkówOziemkówkaOlszewski Eugeniusz 
1798PolicznaŁugowa WolaOlszewski Ksawery 
1799BrzeźnicaJanikówOlszewski Ludwik 
3556SłupiaSłupiaOlszewski Marceli, ksiądz 
2071BiałobrzegiUnewelOlszewski Stanisław 
2159SłaboszówZbigałyOlszewski Włodzimierz 
1585KrzepczówKrzepczówOlszowski Antoni 
1379StolecNiechmierówOlszowski Antoni 
1493PrzystajńKuźnica NowaOlszowski Bolesław 
1842RembieszyceMieroniceOlszowski Gustaw 
668UjazdNiewiadówOlszowski Szymon 
2933RykiRykiOłaj Antoni, [ksiądz proboszcz parafii Ryki] 
3854[nieustalona]SobotkaOłdakowski Bolesław 
3855CzyżewCzyżewoOłdakowski Napoleon 
1303[nieustalona]LeszneOłdakowski Władysław 
3807MiastkowoŁubyOmyliński Otton 
3747Ostrów MazowieckaOstrówOnoszko Leon 
1843Brzeziny (pow. kielecki)MorawiceOraczewski Edward 
1844Brzeziny (pow. kielecki)MorawiceOraczewski Ludwik 
1889SędziszówBoleściceOraczewski Paweł 
2934Korytnica pow. WęgrówDudkiOrdęga Alfons 
2936ŻelechówGoniwilkOrdęga Jan (junior) 
2935ŻelechówŻelechówOrdęga Jan (senior) 
2284ŻarkiMyszkówOrdęga Karol 
1181StrzegocinStrzegocinOrdęga Maciej 
3926AugustówAugustówOrechwa Stanisław 
2891ParysówParysewOrlewski Jan Kanty 
2892ParysówStodzewOrlewski Juliusz 
3452GójskLikiceOrłowski Alfons 
3340PniewoPniewoOrłowski Franciszek, ksiądz 
2481WąwolnicaKowaleOrłowski Jan 
3557DziektarzewoŻabowoOrłowski Józef 
1586GorzkowiceGorzkowiceOrłowski Leon 
3023Janów PodlaskiKomarnoOrłowski Władysław 
145Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaOrnowski Józef 
1145KłóbkaKłubkaOrpiszewski Lucjan 
723Bierzwienna DługaRysinyOrpiszewski Władysław 
1970IwaniskaUjazdOrsetti Jan 
724WitoniaByszew p. WitanieOrsetti Józef 
725WitoniaByszew p. WitanieOrsetti Wilhelm 
995ŻychlinRakówOrzechowski Ignacy 
2774DomaniceŁupinyOrzechowski Lucjan 
786KazimierzMalanówOrzechowski Michał 
2550[nieustalona]TeosinOsiecki Henryk 
2551ChełmCzerniejówOsiecki Józef 
3856SokołySokołyOsiński Walenty, ksiądz 
3962SerejeSerejeOsipowski Ksawery 
1800JanowiecOblasyOsławski Ignacy 
1146Lubień KujawskiOlszowaOssowski Kazimierz 
2937WilczyskaWilczyskaOstałowski Ignacy, ksiądz 
2257Ulina WielkaUlina WielkaOstaszewski Kazimierz 
282Warszawa, par. MB Loretańskiej (Praga)GocławekOsterloff Fryderyk 
2285ŻarkiŻarkiOsterloff Karol 
283Warszawa, par. Ewangelicko-AugsburskaGrochówOsterloff Wilhelm 
3668ŁopacinŁopacinOstromecki Józef, ksiądz 
2514DąbieDąbieOstroróg Władysław 
1640MaluszynMaluszynOstrowski Aleksander, Vice-Prezes 
669ChorzęcinZawadaOstrowski Antoni 
1641MaluszynMaluszynOstrowski August 
3453LipnoZłotopoleOstrowski Franciszek 
3341Warszawa, par. św. AndrzejaCzajkiOstrowski Hilary 
3342Warszawa, par. św. AndrzejaCzajkiOstrowski Hilary 
1587GrocholiceŁękawaOstrowski Ignacy 
2867ŁukówGołąbkiOstrowski Józef 
3454Bądkowo pow. płockiKarwosiekiOstrowski Ksawery 
787PiątekŁubnicaOstrowski Ludwik 
1304KoninKoninOstrowski Mścisław 
3343Warszawa, par. św. AndrzejaCzajkiOstrowski Robert 
2452KijanyZawieprzyceOstrowski Stanisław 
146Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaOstrowski Władysław 
1642KłomniceKonaryOstrowski Włodzimierz 
147Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaOstrowski Zygmunt 
3669ŁopacinŁopacinOstrzeniewski Konstanty 
1937Góry WysokieSłupczaOśniałowski Ignacy 
1938Sobótka SobótkaOśniałowski Marian 
3062Radzyń PodlaskiŻabikówOśniałowski Włodzimierz 
1346Zagórów (katol.), dawny pow. SlupcaWrąbczynekOtocki Nepomucen 
1237WartkowiceSpędoszynOtocki Nikodem 
1238Świnice WarckieWola ŚwineckaOtocki Szymon 
416BoglewiceMiedzechówOtocki Tomasz 
148Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaOtto Jan 
3558GradzanowoŁaszewoOwczarski Aleksander 
3063Wola GułowskaBudziskaOwidzki Jan Alojzy 
1801SuchaSuchaOzdonkiewicz August, ksiądz 
1802BrzózaBrzuzaOżarowski Adam 
2160MstyczówMstyczówPace Józef 
1494MierzyceMierzycePaciorkowski Franciszek 
1732BukównoCzarnocinPanczykowski Walenty 
149Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPapi Jan 
3455Dobrzyń nad WisłąDyblinPaprocki Adam 
2736ModliborzycePolichnaPaprocki Adam 
150Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPaprocki Emeryk 
2482BobyChruślinaPaprocki Klemens 
1439MikołajewiceWodzieradyParczewski Hipolit 
726GrabówKadzidłowaParczewski Paweł 
151Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaParissot Aleksander 
338LesznoGrądyPaschalis Aleksander 
284BabiceLipkówPaschalis Franciszek 
339RokitnoSwięcicePaschalis Jakubowicz Feliks 
3963BerżnikiHołnyPaszkiewicz Alojzy 
2698KrasnobródSuchowolaPaszkiewicz Józef 
3964BerżnikiHołnyPaszkiewicz Julian 
2657KryłówHołubiePaszkiewicz Władysław 
2233SkalbmierzZakrzówPaszkowski Józef 
2938MaciejowiceMaciejowicePaszkowski Seweryn, ksiądz 
1643Kobiele WielkieKobiele MałePaszkowski Władysław 
1803Góra JaroszynBronowicePatek Aleksander 
670RogówRogówPatzer Leopold 
1495MieleszynMieleszynPauli  
1540MykanówMykanówPawłow Prokop 
833WaliszewWola GocławskaPawłowski Aleksander 
727Leźnica MałaWąkczewPawłowski Bronisław 
340Mszczonów - miastoBadowo-DankiPawłowski Franciszek 
1733BłotnicaBłotnicaPawłowski Jan 
996OrłówOrłówPawłowski Karol 
1347Myślibórz (katol.), dawny pow. KoninMyślibórzPągowski Piotr 
3218SkołatowoSarnowoPepłowski Władysław 
728BłonieBłoniePerkowski Józef 
3857PoświętnePoświętnePerkowski Mateusz, ksiądz 
2552Siennica RóżanaSiennicaPestrakiewicz Józef, ksiądz 
997Łęki KościelneRustówPetrellewicz Walenty 
3748ZuzelaPułaziePętkowski Maurycy 
1239Brodnia (Glinno)ZagórkiPętkowski Zenon 
341LesznoRochalePhul Henryk 
1939Jankowice SandomierskieTułkowicePiasecki Adam 
2737PopkowicePopkowicePiasecki Antoni 
2408GarbówSieprawicePiasecki Celestyn 
2738WilkołazKłodnica dolnaPiasecki Feliks 
2600GrabowiecZaborcePiasecki Marcelli 
2409BełżyceKierzPiasecki Władysław 
2939ŻelechówZadybiePiaskowski Artur 
152Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPiaskowski Włodzimierz 
1240GoszczanówPoniatówPiaszczyński Edward 
1440WygiełzówWygiełzówPiaszczyński Ignacy, ksiądz 
998ŻychlinRobrówPiaszczyński Karol 
2161TczycaCharsznicaPiątkowski Wincenty 
3559GozdowoKolczynPiechowski Józef 
1241WieleninCzepów GórnyPieczyński Ignacy 
1242WieleninRożniatówPieczyński Teofil 
3858WaniewoWaniewoPiekarski Bartłomiej, ksiądz 
2258OlkuszParczePiekarski Jan 
929Sokołów (pow. gostyniński)Osiny GostyńskiePielaszewski Szymon 
671DobraDobraPieniążek Czesław 
1804ŁagówŁagówPieniążek Florian 
2483Kazimierz DolnyWylągiPieniążek Henryk 
479KobyłkaKobełkaPieniążek Witalis 
729WitoniaWargawaPieniążek Wojciech 
3859[nieustalona]OsnówkaPieńkowski Leon 
3860[nieustalona]DołubówPieńkowski Ludwik 
2821Kosów LackiChrószczówkaPietkiewicz Jan 
153Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPietrusiński Ludwik 
2259KorzkiewOwczaryPietrzycki Józef 
3219ŻukowoSobanicePilchowski Jan 
285ŁomnaDębinaPilchowski Ludwik 
3220SarbiewoWierzbicaPilchowski Wincenty 
1147BrzeźnioPyszkówPiniński Władysław 
2553CzułczyceKrobonoszPiotrowicz Michał 
2554PawłówBezekPiotrowski Adolf 
2453MichówRudzienkoPiotrowski Andrzej 
2454MichówRudzienkoPiotrowski Henryk 
342LesznoLesznoPiotrowski Jakub 
344LesznoWilkowa wieśPiotrowski Michał 
2031WielgieCzerwonaPiotrowski Stanisław 
343LesznoLesznoPiotrowski Teofil 
2555PawłówMogilnicaPiotrowski Tytus 
2556PawłówChojno NowePiotrowski Walerian 
345ŻbikówDomaniewPiotrowski Władysław 
1243BłaszkiBłaszkiPiskorski Tomasz, ksiądz 
3344KarniewoKarniewoPissarzowski Adam 
2072StudziannaStudziannaPiwarski Konstanty, ksiądz 
3345Nowe MiastoModzelePiwkowski Franciszek 
3456RypinStarorypinPiwnicki Adolf 
3457TrąbinGulbinyPiwnicki Ignacy 
3064OstrówkiOstrówkiPiwoni Piotr, ksiądz 
3458Strzygi (pow. brodnicki)DługiePlater Krzysztof 
154Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPlater de Broel Włodzimierz Stanisław 
346BłoniePassPlater-Zyberg Kazimierz 
3221BielskNiszczycePląskowski Jan 
3459LipnoGłodowoPląskowski Włodzimierz 
1971Niekrasów (Osiek)TurskPlewczyński Stanisław 
2484WilkówPolanówkaPlewiński Antoni 
2485WilkówPolanówkaPlewiński Feliks 
2410MełgiewKrzesimówPlewiński Piotr 
2411MełgiewKrzesimówPlewiński Tadeusz 
2557ChełmSerebryszczePlewiński Wojciech 
672SkoszewyByszewyPlichta Włodzimierz 
2893WilgaSkurczaPławski Edward 
1588SrockŻerominPłodowski Jędrzej 
1805KozieniceKozienicePłonczyński Edward 
673BędkówWyknoPłonczyński Ignacy 
3670BogateBogatePłonczyński Włodzimierz 
1589WolbórzLubiatówPłonczyński Zygmunt 
3560DąbrowaBońkowoPłoski Aleksander 
3222BonisławBonisławPłoski Antoni, ksiądz 
2131BorkowiceBorkowicePłużański Leon 
3223SłupnoŁagiewnikiPłużański Wincenty 
2486KarczmiskaKarczmiskaPniewski Jan 
2132WysokaZiomakiPniewski Witold 
3749NurOłtarzePodbielski Tomasz 
3671SońskSońskPodbielski Wincenty, ksiądz 
2822PaprotniaSkwierczynPodczaski Artur 
3024SarnakiKlimczycePodczaski Bronisław 
1806ZwoleńZielonkaPodczaski Dionizy 
1807OdechówNiedarczówPodczaski Edward 
1590BogdanówBlizinPodczaski Feliks 
1808GłowaczówGrabna WolaPodczaski Gracjan 
3460TłuchowoKozioróg leśnyPodczaski Konstanty 
1541KruszynaKruszynaPodczaski Romuald 
1542Częstochowa, par. św. ZygmuntaNowa wieśPodczaski Stanisław 
3561Lipowiec KościelnyZawadyPodczaski Stanisław 
3562Lipowiec KościelnyNiegocinPodczaski Władysław 
155Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPodczaszyński Bolesław 
156Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPodgórski Józef 
2515ChłaniówBzowiec GórnyPodgórski Włodzimierz 
674BrzezinyWitkowicePodkoński Józef 
2516CzernięcinCzernięcinPodlewski Tomasz 
3563MławaMławaPodniesiński Eustachy 
3461RypinRusinowoPodoski August 
2940WilczyskaJarczewPodoski Ignacy 
999ŁąkoszynPuśnikiPodoski Julian 
1972OsiekDziękiPogodin Bazyli 
1114ByczynaSzczebletowoPogonowski Konstanty 
286Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)GrabówekPohl Edward 
4045Warszawa, par. św. Jana (katedra)Pohlens Edward, Ref. Wydz. dóbr i L. w K. R. P. i Skar. 
1000DzierzbiceKoserzPokrzywnicki Teodozyusz 
2286CiągowiceRokitno SzlacheckiePoleski Józef 
2775ŻeliszewChlewiskaPoleski Sabin 
2558KumówRakołupyPoletyłło Aureli 
2559WojsławiceWojsławicePoletyłło Leopold 
2601Strzelce (prawosł.)StrzelcePoletyłło Witold 
3965SerejeBorlunyPolkowski Bolesław 
730Góra św. MałgorzatyGóra św. MałgorzatyPolkowski Władysław, ksiądz 
3106[nieustalona]UścinówPoltz Augustyn 
3564Radzanów (pow. mławski)RatowoPomarnacki Stanisław 
3224ŻukowoSłominPomianowski Bolesław 
877MikołajewKawęczynPomianowski Feliks 
3565SierpcStudzieniecPomianowski Marian 
2699PodlesiePodlesiePomianowski Michał 
3462DobrzejewiceDobrzejewicePomiechowski Jan, ksiądz 
3566ChamskPoniatówPomirski Kazimierz, ksiądz 
2984TuchowiczBorowinaPonikwicki Feliks 
2985TuchowiczBorowinaPonikwicki Roman 
1940SamborzecZajezierzePopiel Hipolit 
2363KurozwękiKurozwękiPopiel Paweł 
2823Korytnica pow. WęgrówTurnaPopiel Wacław 
2412BiskupiceŁysołajePopławski August 
3346ZambskiCyganyPopławski Bronisław 
2413BiskupiceŁysołajePopławski Józef 
602ChojnataTurowa WolaPopławski Józef 
287PęcicePęcicePopławski Leon 
1845KoniecznoKoniecznoPopławski Stanisław 
3025SarnakiLitewnikiPopławski Stanisław 
2414MełgiewBystrejowicePopławski Wiktor 
3463Bądkowo pow. płockiTrzciankaPopowski Julian 
1441GrabnoGrabiaPoradowski Zygmunt 
2894GarwolinGarwolinPoraziński Antoni 
3225StaroźrebyStarożebyPorzęcki Klemens, ksiądz 
1941BidzinyJanowice BagnistePosturzyński Jan 
347BłonieBoża wolaPoths Adolf 
288Warszawa, par. Ewangelicko-AugsburskaMłocinyPoths Karol 
289Warszawa, par. Ewangelicko-AugsburskaMłocinyPoths Ludwik 
603LubaniaTrębaczewPotkański Witold 
1973StaszówStaszówPotocki Adam 
2941WilczyskaCiechominPotocki Aleksander 
1890MoskorzewMoskorzewPotocki Antoni 
157Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPotocki Antoni 
290Warszawa, par. św. Anny (Wilanów)WillanówPotocki August 
1891KoniecpolKoniecpolPotocki Henryk, Członek Komitetu 
2776NiwiskiCzarnowążPotocki Ignacy 
2234Kazimierza WielkaDonosyPotocki Józef 
291ChotomówJabłonnaPotocki Maurycy 
1496PraszkaPraszkaPotocki Michał 
1892KoniecpolKoniecpolPotocki Rodryg 
292NadarzynHelenówPotocki Stanisław 
1497PraszkaPrażkaPotocki Stanisław 
158Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPotocki Stanisław 
1498PraszkaPrażkaPotocki Tomasz 
293SłomczynOboryPotulicki Piotr 
294SłomczynOboryPotulicki Stanisław 
295SłomczynOboryPotulicki Włodzimierz 
1305Lisiec Wielki (katol.), dawny pow. KoninKrągolaPotworowski Adam 
1244Brodnia (Glinno)LubolaPotworowski Ferdynand 
1306Kuchary KościelneDąbroszynPotworowski Kazimierz 
3065WohyńPlantaPoznański Damian 
4046[nieustalona]Prażmowski Adam, Pomoc. Dyr. Obser. Astron. Warsz. 
3464Wola TrutowoLubinPrażmowski Antoni 
1442MarzeninBilewPrądzyński Ignacy 
731Leźnica WielkaLeźnica WielkaPrądzyński Władysław 
2032MirzecMirzecPrendowski Józef 
2517ŻółkiewkaŻółkiewPreszel Mieczysław 
1644Lgota WielkaWiewiorówPretwic Adam 
159Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaProkopowicz Wincenty 
1974OlbierzowiceGórkiProst Andrzej 
1543KonopiskaKonopiskaProszowski Łukasz 
417PromnaBiejkówPrószkowski Seweryn 
2739Potok WielkiPotok staryPrószyński Józef 
878NieborówNieborówPrüffer August 
1307RussociceRusocinPrus Serafin, ksiądz 
3465ZadusznikiKurówPruski Jan 
675DobraDobieszkówPruski Kazimierz 
1734Kowala (Kowala-Stępocina)GozówPruszak Aleksander 
930PacynaPodczachyPruszak Benon 
931GostyninSierakówekPruszak Feliks 
932GąbinKonkiPruszak Józef 
732Topola KrólewskaGawronyPruszkowski Jan 
160Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPruszyński Mieczysław 
788KazimierzMirosławicePryliński Józef 
2740ZaklikówZdzechowicePrzanowski Adam 
3066Łysobyki / JeziorzanyPrzytocznoPrzanowski Wojciech 
3466CzernikowoCzernikówPrzasnyski Piotr, ksiądz 
1308Brudzew Koło (katol.), dawny pow. KołoGalewPrzechadzki Józef 
1063WłocławekWłocławekPrzedpełski Franciszek 
1182PamięcinJastrzębnikiPrzeradzki Witold 
2415[nieustalona]Wola GałęzowskaPrzewłocki Józef 
161Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPrzezdziecki Aleksander 
162Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPrzezdziecki Mieczysław 
2033IłżaIłżaPrzybysławski Józef 
163Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPrzybysławski Kazimierz 
1735[nieustalona]RadomPrzychodzki Michał 
3750JelonkiJeleniePrzyjemski Maurycy 
3751JelonkiJeleniePrzyjemski Stanisław 
2777ZbuczynGrodziskaPrzyłęcki Marian 
1846BebelnoKrassówPrzyłęcki Sabin 
2002CzeladźMilowicePrzyłęcki Teodor 
1309Dęby SzlacheckieOsiek MałyPrzyłubski Edmund 
1064Brześć KujawskiFalbórzPrzyłubski Hipolit 
1310Dęby SzlacheckieDęby szlacheckiePrzyłubski Władysław 
1591Piotrków TrybunalskiMajkówPrzyłuski Antoni 
348TarczynManyPrzyłuski Feliks 
164Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPrzyrębel Bolesław 
4047Warszawa, par. św. Jana (katedra)Przystański Stanisław, Dyr. Inst. Gos. Wiej. i L. w Marymoncie 
2364KoniemłotyGrzybówPrzystojecki Ignacy 
1942SamborzecSamborzecPrzystojecki Roman 
1499OsjakówOsiakówPsarski Ewaryst 
1592RozprzaJeżówPsarski Stanisław 
1500RudaKraszkowicePsarski Wiktor 
1245JeziorskoUstkówPstrokoński Ignacy 
2778WodynieOleśnicaPszczołkowski Franciszek 
3895BargłówGrabowoPtak Józef 
1001KutnoKutnoPtaszyński Ferdynand 
2712FrampolKątyPuchała Juliusz 
418LewiczynZaborówekPuchała Kalikst 
3752Troszyn (pow. ostrołęcki)TroszynPuchała Włodzimierz 
3896SuwałkiKukówPuciatycki Lucjan 
3927RajgródPodliszewoPuciatycki Tadeusz 
3347ObryteRząśnikPudłowski Hipolit 
3672CiemniewkoCiemniewkoPudłowski Marian 
1311JaniszewJaniszewPuławski Czesław 
1312RussocicePiorunówPuławski Ludomił 
1313Korczew (pow. zduńskowolski)JaniszewicePuławski Mieczysław 
1314Grzymiszew (katol.), dawny pow. KoninGrzymiszewPuławski Wojciech 
4025PokojniePogiermoniePusch August 
165Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPusłowski Ksawery 
166Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaPusłowski Wandalin 
3348SomiankaSomiankaPuszet-Puget Konstanty 
2073DrzewicaBrzustowiePytowski Sylwester 
167Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaQuapil Antoni 
2779SiedlceSiedlceRaciborski Piotr 
3467SobowoMichałkowoRacięcki Stanisław 
1544KruszynaBabyRaczyński Dionizy 
789PiątekBalkówRaczyński Ludwik 
3107WłodawaKoralówkaRaczyński Romuald 
1183Borków (katol.), dawny pow. KaliszCzartkiRaczyński Teodor 
168Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRadgowski Antoni 
1184GoliszewŻelazkówRadoliński Aleksander 
1185DębeZborówRadoliński Roman 
1186GoliszewZłotnikiRadoliński Stanisław 
169Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRadomiński Józef Marian 
2824Korytnica pow. WęgrówKorytnicaRadomyski Jan, ksiądz 
1187Brudzew, pow. kaliskiJarantówRadoński Teodor 
1348Ostrowite (katol.), dawny pow. SlupcaSiernicze WielkieRadoński Wincenty 
349LesznoGrądyRadoszewski Ignacy 
1246NiemysłówKrempaRadoszewski Józefat 
3808MiastkowoDrogoszewoRadoszkowski Wacław 
604LubaniaKłopoczynRadwan Ludwik 
3226RogotwórskRogotworskRadwański Leon 
419WrociszewBrankówRadyszkiewicz Ireneusz 
2602DubienkaSiedliszcze BramoweRadziejewski Józef 
2162MiechówWitowiceRadziejowski Rafał 
2163SzreniawaSzarkówkaRadziejowski Władysław 
2868TrzebieszówTrzebieszówRadzikowski Alojzy, ksiądz 
3673Krzynowłoga WielkaŚwiniaryRadzimiński Zefiryn 
2986Leśna PodlaskaBordziłówkaRadziszewski Jan, ksiądz 
170Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRadziwiłł Konstanty 
879NieborówNieborówRadziwiłł Zygmunt 
1975KoprzywnicaKoprzewnicaRajski Czesław 
2310IrządzeBiałobłotnaRajski Konstanty 
2311IrządzeBiałobłotnaRajski Teofil 
3349RóżanPonikiew wielkiRakowiecki Eugeniusz 
2780SkórzecGrala DąbrowskaRakowiecki Jarosław 
2658NabróżStara WieśRakowski Adolf 
2046KraśnicaKraśnicaRakowski Antoni 
3861[nieustalona]ZajęcznikiRakowski Feliks 
2659NabróżStara WieśRakowski Florian 
2487BochotnicaNałęczówRakowski Henryk 
1065MąkoszynMchówkoRakowski Ignacy 
2603[nieustalona]KopytówRakowski Jan 
2660HorodłoCzartowiec WielkiRakowski Ludwik 
2365SzaniecMikułowiceRakowski Władysław 
3468CzernikowoObrowoRamlau Józef 
1247DobraPotworówRamzer Edward 
2661OszczówDołhobyczówRastawiecki Edward, Członek Komitetu 
2604GrabowiecZawalówRatomski Ferdynand 
2605UchanieDrohiczanyRatomski Stanisław 
2194KoniuszaSiedliskaRatomski Zefiryn 
2942BrzezinyPodobłocieRatyński Stanisław 
171Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRawicz Józef 
2825Czerwonka GrochowskaGrochówRawicz Władysław 
605KurzeszynKurzeszynRayzacher Marcin 
606Jeruzal (pow. skierniewicki)BiernikRayzacher Roman 
1593KurowiceZamoście w KotlinachReichel Amon 
3567SzydłowoSzydłówkoReinhard Wiktor 
3674DzierzgowoBrzozowoReinhardt August 
1893MierzwinOpatowice DrewnianeReinhold Józef 
733ŁęczycaŁęczycaRejszel Ludwik 
1809Góra JaroszynGóra PuławskaReklewski Alfred 
2003WaśniówMirogonowiceReklewski Jan 
2004Słupia NowaSkoszynReklewski Leon 
1943Malice KościelneLeszczkowoReklewski Tymoteusz 
1944Malice KościelneLeszczkowoReklewski Zdzisław 
1066Piotrków KujawskiWójcinRekowski Konstanty 
1002KrośniewiceKrośniewiceRembieliński Aleksander 
3809JedwabneJedwabneRembieliński Eugeniusz 
529LatowiczWaliskaRembieliński Gustaw 
2518CzęstoborowiceRybczewiceRembieliński Ludwik 
1380BrzeźnioNowa WieśRembowski Lucjan 
482KlembówLipkaRemiszewski Jerzy 
1188Kościelec (pow. kaliski)PetrykiRepphan Wilhelm 
172Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaReszke Jan 
2074DrzewicaDrzewicaReyski Artur 
2366SzaniecSzaniecReyski Eckmül 
173Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRodkiewicz Aleksander 
933Warszawa, par. Ewangelicko-ReformowanaPacynaRoesler Karol 
2455LubartówSzczekarkówRogalski Karol 
1645KodrąbKodrębRogawski Antoni 
1646Lgota WielkaLgotaRogawski Stefan 
420MichałowiceTomczyceRogojski Stanisław 
421MichałowiceTomczyceRogojski Władysław 
2260WolbromLgota WielkaRogowski Karol 
1381RusiecDąbrowa RusieckaRogowski Ksawery 
3067WohyńBezwolaRogowski Maciej 
174Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRogoziński Michał 
1315TuliszkówTuliszkówRogoziński Teodor, ksiądz 
2416Krężnica JaraŻabia WolaRohland Roman 
1976SzczegliceDomaradziceRohoziński Ignacy 
1443BałdrzychówBratkówRojek Antoni 
1115RaciążekCiechocinekRojewski Fryderyk 
2943BobrownikiNowy DwórRojewski Gustaw 
2417BystrzycaBystrzycaRojewski Henryk 
790Góra św. MałgorzatyCzernikówRojewski Jan 
1067MąkoszynKoziejatyRojewski Walenty 
2164SławiceSławiceRokossowski Adam 
3350[nieustalona]ZarębyRokossowski Piotr 
175Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRolbiecki Nepomucen 
2700[nieustalona]PeczaryRolbiecki Teodor 
3568KraszewoKraszewoRolbiecki Wacław 
2034IłżaSeredziceRolland Franciszek 
3227ŁętowoRogowo duchowneRoman Adolf 
1736Radom św. Jan ChrzcicielRadomRomanowski Leon 
176Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRömer Edward 
4026GudeleDowgirdyszkiRömer Seweryn 
3469SadłowoSadłowoRomocki Kazimierz 
1444LutomierskLutomierskRomocki Korneli 
3228KobylnikiKobylnikiRomocki Ludwik 
2826Korytnica pow. WęgrówKorytnicaRonikier Jaxa Adam 
1945KleczanówZdanówRopelowski Konstanty 
2987PiszczacKijowiecRose Medard 
177Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRosenwerth Józef 
2713RadzięcinSmaryńRosenwerth Witold 
834ChruślinPiotrowiceRossman Aleksander 
481KobyłkaCzarnaRossman Edward 
480KobyłkaCzarnaRossman Fryderyk 
178Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRossman Henryk 
296Warszawa, par. św. Elżbiety (Powsin)BielawaRossman Ludwik 
350ŻukówKłudnoRostafiński Michał 
2075SławnoZachorzewRostkowski Józef 
2076Błogie SzlacheckieTrzebiatówRostkowski Julian 
3862TykocinTykocinRostworowski Adam 
422WorówLesznowolaRostworowski Feliks 
1977IwaniskaŁopaciankaRostworowski Gabriel 
423WorówLesznowolaRostworowski Joachim 
297SłomczynOpaczRostworowski Juliusz 
3863WaniewoKowalewszczyznaRostworowski Roman 
2035TarłówCzekarzowiceRoszkowski Adam 
2869ŁukówŁukówRoszkowski Jakub, ksiądz 
1737JedlniaJedlniaRoszkowski Józef 
2988KajmeleWorguleRoszkowski Leonard 
3470KikółBrzeźnoRościszewski Antoni 
3569Radzanów (pow. mławski)WróblewoRościszewski Gustaw 
3570Żurominek (Żuromin Kapitulny)Kosiny stareRościszewski Karol 
3571KoziebrodyNiedrożeRościszewski Kazimierz 
3471RokicieRokicie nad WisłąRościszewski Norbert 
3229Zakrzewo (pow. płocki)ChylinoRościszewski Tadeusz 
3472SobowoSobówRościszewski Walenty 
3068Radzyń PodlaskiBranicaRotarski Feliks 
2036RzeczniówRzeczniówRoupert Leon 
829PszczonówŁyszkowiceRowiński Ignacy 
1068SadlnoKryszkowiceRozdejczer Karol 
1382Charłupia MałaKościerzynRozdrażewski Aleksy 
880MikołajewSkotnikiRoztropowicz Hannibal 
2701Stary ZamośćBorowina Staro-ZamojskaRożycki Antoni 
1847Kielce (Katedra)KielceRóżycki Erazm 
1545Częstochowa, par. św. ZygmuntaBrzezinyRubach Daniel 
179Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRuczyński Eustachy 
2418Lublin, par. św. MarcinaZemborzyceRüdigier Fryderyk 
1116BronisławBronisławRudnicki Antoni 
2944DrążgówDrążgówRudnicki Ferdynand 
1546BorownoKościelecRudnicki Godzimierz 
1003Łęki KościelneKrzyżanówRudnicki Jakub 
1349Myślibórz (katol.), dawny pow. KoninSługocinekRudnicki Józef 
1189Grzymiszew (katol.), dawny pow. KoninPiętnoRudnicki Saturnin 
608BiałobrzegiBiałobrzegiRudnicki Stanisław 
2037BiałobrzegiBiałobrzegiRudnicki Stanisław 
607Stara RawaNowy DwórRudnicki Stanisław 
3473LigowoSudragiRudowski Antoni 
3572LubowidzCieszkiRudowski Ignacy 
3573Lipowiec KościelnyRumokiRudowski Szymon 
3753Ostrów MazowieckaOstrówRudziński Władysław 
1738[nieustalona]RadomRudzki Adolf 
2165TczycaJelczaRudzki Franciszek 
2166SłomnikiSłomniczkiRudzki Józef 
2077ŻarnówDłużniewiceRudzki Karol 
3897FilipówCzostkówRudzki Kazimierz 
180Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRudzki Konstanty 
1547PrzystajńStanyRudzki Leopold 
2167NasiechowiceDziewięciołyRudzki Piotr 
2078KroczewoZajączkówRudzki Stanisław 
2560WereszczynSwierszczówRulikowski Antoni 
2662NabróżMirczeRulikowski Edward 
2663KryłówSzychowiceRulikowski Gabriel 
2561ŚwierżeŚwierżeRulikowski Henryk 
2664ŁaskŁaskówRulikowski Stanisław 
2665NabróżMirczeRulikowski Władysław 
2005GrzegorzowiceGrzegorzowiceRusocki Konstanty 
1978ŁoniówSuliszówRussocki Julian 
1894MniówWęgrzynówRussocki Julian 
1979StaszówDobraRussocki Konstanty 
1895SędziszówSędziszówRussocki Kwiryn 
2714RadzięcinTeodorówkaRusyan Emilian 
181Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRusyan Wincenty 
2989PiszczacPiszczacRuthié Andrzej 
3474Szpetal GórnyKalinRutkowski Artur 
1647BorzykowaBorzykówRutkowski Ignacy 
3475Szpetal GórnySpethalRutkowski Ignacy 
1445WidawaPodgórzeRutkowski Jan Nepomucen 
3810ZambrówGrochy PogorzelneRutkowski Lucjan 
1148Lubień KujawskiKamiennaRutkowski Marian 
3230[nieustalona]KępaRutkowski Zenobiusz, ksiądz 
2079OjrzanówŻabia WolaRutsch Juliusz 
3864KuczynNowodworyRybczyński Idzi 
182Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRybiński Józef 
2133ChlewiskaBroniówRychłowski Henryk 
1594GorzkowiceGorzkowiczkiRychłowski Jan 
1248PęczniewPięczniewRychłowski Ksawery 
351ŻukówMilanówekRychłowski Stanisław 
3069WohyńŻeliznaRychter Aleksander 
3675Krzynowłoga WielkaKrzynowłoga wielkaRykowski Eugeniusz 
3676PrzasnyszGolanyRykowski Teofil 
934ŁobudziceWalentynówRynkiewicz Dominik 
183Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaRytschel Józef 
424PrażmówPrażmówRyx Bronisław 
352RadziejowiceRadziejowiceRyx Franciszek 
935GąbinKamieńRządkowski Adam 
936GąbinKamieńRządkowski Józef 
3351SzelkówCzepielowoRzechowski Walery 
3476RużeWojnowoRzeszotarski Antoni 
609CielądzStolnikiRzeszotarski Dominik 
1383SieradzKłockRzeszotarski Jan 
2235SkalbmierzTopolaRzewuski Antoni 
676BędkówBędkówRzewuski August 
2519BiskupiceSiostrzytówRzewuski Bronisław 
2195Brzesko Stare (gm. Nowe Brzesko)KucharyRzewuski Franciszek 
2827LiwLiwRzewuski Gracjan, ksiądz 
2828MiedznaOrzeszówkaRzewuski Jan 
2456GarbówPiotrowice WielkieRzewuski Józef 
2829MiedznaOrzeszówkaRzewuski Ludwik 
1849WłoszczowaWłoszczowaRzewuski Mateusz 
1848KozłówKozłówRzewuski Napoleon 
3811PiątnicaJeziorkiRzętkowski Antoni 
791KoźleGozdówRzodkiewicz Władysław 
792Solca WielkaŚliwnikiRzuchowski Karol 
1739OstrowąsBrudnowoSadkowski Lucjan 
3574Radzanów (pow. mławski)ZgliczynSadkowski Władysław 
1501RudliceRudliceSadowski Antoni 
1595MoszczenicaMoszczenicaSadowski Jan 
2340JaninaSkarysławiceSadowski Leopold 
2196Książnice WielkieMajkowiceSadowski Michał 
1502CzarnożyłyWydrzynSadowski Tadeusz 
2990PratulinDerłoSadowski Wincenty 
1548RędzinyRędzinySaint-Paul Alfred 
1549RędzinyRędzinySaint-Paul Emil 
835KompinaKompinaSakowicz Aleksander 
3812BurzynSiestrzankiSakowicz Witold 
4027GiełgudyszkiGiełgudyszki dolneSanden Alfred 
1648BęczkowiceBartodziejeSapalski Kazimierz 
1596BęczkowiceTrzepnicaSapalski Władysław 
937SannikiSannikiSapieha Leon 
2991KodeńKodeńSarnecki Lucjan 
1850MałogoszczRudaSaski Jan 
3026MordyBejdySauvé Józef 
3070KąkolewnicaKąkolownicaSauvé Teodor 
2715BiłgorajDyleSawicki Feliks 
2419MełgiewKrępiecSawicki Franciszek 
2420MełgiewJanowiceSawicki Kazimierz 
3231Płock (Imielnica)GulczewoSawiczewski Bolesław 
2312ChruszczobródWysoka PilickaSchajer Anastazy 
734ŁęczycaŁęczycaSchlabitz Adolf 
2781SiedlceSiedlceSchmidt Antoni 
1249BoleszczynŻeroniczkiSchoeppe Henryk 
298RokitnoMosznaSchouppe Apolinary 
425BoglewiceNowa wieśSchuch Adolf 
2831Sokołów PodlaskiElżbietówSchuch Ignacy 
2313IrządzeIrządzeSchultz Stanisław 
2314IrządzeZawady PilickieSchultz Wilhelm 
2038GrabowiecWólka ModrzejowskaSchummer Władysław 
3352KarniewoŁukoweSchur August 
3353[nieustalona]ZawadySchur Józef 
1384Wieluń (ewang.)StarceSchüsler Ludwik 
2287LelówBiała WielkaSchütz Adolf 
2168GołczaRzerzusznaSchütz Teofil 
2832Sokołów PodlaskiBałkiScięgosz Ignacy, ksiądz 
3108OrchówekSobibórScypio Józef 
530Mińsk MazowieckiŁaziskaScypio Maurycy 
3109OrchówekSobibórScypio Paweł 
299SłomczynJeziornaSegno Henryk 
2261KorzkiewKorzkiewSeldmeyer Józef 
2666NabróżDobużekSerednicki Jan 
2421PiaskiSiedliszczkiSerednicki Teodor 
426[nieustalona]Mała wieśSerwatowicz Aleksander 
2422PiaskiWola PiaseckaSerwiński Franciszek 
2992KlonownicaKlonownicaSerwiński Piotr 
2993Janów PodlaskiCieleśnicaSerwiński Stanisław 
3354Klukowo gm. ŚwierczeSzlubowoSędzimir Aleksander 
3355NasielskJaskółowoSędzimir Jan 
1250PsaryPsarySękowski Karol 
3677PałukiKobylinySiciński Gustaw 
3678PałukiKobylinSiciński Konstanty 
1385StolecŁeszczynSidziński Bolesław 
3865Dąbrowa WielkaDąbrowa WielkaSieczkowski Jan, ksiądz 
610Żdżary (pow. grójecki)ZdżarySiedliski Adolf 
184Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSieheń Przemysław 
2741WilkołazWilkołazSiekierzyński Michał, ksiądz 
3232SkołatowoSieklukiSieklucki Hipolit 
2562PuchaczówPuchaczówSieklucki Władysław 
3233KobylnikiRaszewoSieklucki Władysław 
1851Kielce (Katedra)KielceSielski Edward 
2606TrzeszczanyTrzeszczanySielski Jakub, ksiądz 
1386Charłupia MałaBiskupiceSiemiątkowski Józef 
2667TyszowcePerespaSiemiątkowski Włodzimierz 
2262Niwka (Sosnowiec, d. Zagórze)ZagórzeSiemieński Jacek 
1649ŻytnoŻytnoSiemieński Karol 
1650ChełmoMasłowiceSiemieński Leon 
2263BędzinGzichówSiemieński Wincenty 
1651ŻytnoŻytneSiemieński Władysław 
1652ŻytnoSinnicaSiemieński Zygmunt 
3477Radziki DużeWąpielskSiemiętkowski Walenty 
881MłodzieszynMłodzieszynSiennicki Franciszek, ksiądz 
1351PyzdryTarnowaSiennicki Jan 
2833Kosów LackiKossówSiennicki Wincenty, ksiądz 
3679PałukiKołaczkowoSiennicki Władysław 
3478Osiek (pow. brodnicki)Osiek pod BrodnicąSierakowski Alfons 
2457CzemiernikiDembicaSierakowski Antoni 
2742Potok WielkiŁysakówSierakowski Mieczysław 
483Warszawa, par. św. AndrzejaWólka kozłowskaSieroszewski Leopold 
2895ChęcinyChęcinySierzputowski Ferdynand 
3898[nieustalona]KuścinSierzputowski Józef 
2315Poręba DzierżnaPoręba DzierżnaSikorski Julian 
427JasieniecGośniewiceSiwers Ludwik 
1597TuszynGórki MałeSkalski Hipolit 
735GrabówBorówSkałecki Leon 
4048Warszawa, par. św. Jana (katedra)Skarbek Fryderyk, b. Tajny Radca, Senator 
300Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)WyczołkiSkarbek Henryk 
1117OsięcinyOsięcinySkarbek Józef 
677BędkówDrzazgowa WolaSkarbek Karol 
938SuserzSuserzSkarzyński Aleksy 
939Słubice (wcześniej Jamno)StudzieniecSkarzyński Alfons 
3575SierpcMiłobędzynSkarzyński Bronisław 
3966MirosławBendrySkarzyński Dionizy 
3356Popowo KościelnePopowoSkarzyński Edmund 
940TrębkiPobórzSkarzyński Feliks 
1005Nowe (gm. Krośniewice)SkłotySkarzyński Jan 
1503OsjakówRadoszewiceSkarzyński Jerzy 
3967MirosławBendrySkarzyński Onufry 
1007ŁaniętaSuchodębieSkarzyński Rajmund 
1006ŁaniętaŁaniętaSkarzyński Rudolf 
1004ŁaniętaPomarzanySkarżyński Eugeniusz 
2607MoniatyczeNowosiołkiSkawiński Jan 
2520KrasnystawBiałkaSkawiński Wincenty 
3993OlwitaRomantyszkiSkąpski Feliks 
185Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSkibicki Franciszek 
2834Kosów LackiTelakiSkibniewski Stanisław 
531[nieustalona]Huta PiasecznaSkierkowski Konrad 
3813SzumowoSzumowoSkiwski Michał, ksiądz 
1653ChełmoKorytnoSkoczyński Stanisław 
1251PęczniewPopówSkolimowski Cyprian 
1252Brodnia (Glinno)BrodniaSkolimowski Heliodor 
186Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSkomorowski Antoni 
2521TarnogóraRomanówSkomorowski Jordan 
187Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSkorobohaty Teodozyusz 
2945BobrownikiMoszczankaSkotnicki Jan 
1946Skotniki SandomierskieSkotnikiSkotnicki Jarosław 
1550BorownoLubojenkaSkotnicki Władysław 
3754CzerwinCzerwinSkowroński Marian, ksiądz 
3755PiskiPiskiSkowroński Szymon, ksiądz 
2039Chotcza (dekanat lipski)KijankaSkórkowski Karol 
2080SołekWielka WolaSkórkowski Kazimierz 
2081KuniceKuniczkiSkórkowski Teodor 
2458KamionkaKozłówkaSkracha Aleksander 
353ZawadyGawartowa WolaSkrutkowski Stanisław 
736TurNowa WieśSkrzyński Aleksander 
428BłędówZałuskiSkrzyński Cyprian 
2668RzeplinPosadówSkrzyński Eustachy 
429BłędówDąbrówkaSkrzyński Ignacy 
2669RzeplinPosadówSkrzyński Stanisław 
611Biała RawskaChodnówSkrzypkowski Henryk 
2782WodynieOlszycaSkrzyszowski Aleksander 
1253GrodziskoKaznówSkupieński Antoni 
1352RzgówRzgówSkupieński Julian, ksiądz 
794PiątekWłostowiceSkwarski Leopold 
2367GnojnoBorzykówSlaski Aleksander 
2838[nieustalona]RyteleSlaski-Bieliński Antoni 
882Kozłów BiskupiŻylinSliwowski Władysław 
2169WodzisławWodzisławieSławecki Florian 
1810Góra JaroszynPachno WolaSławiński Ignacy 
3071Międzyrzec PodlaskiMiędzyrzecSłąka Stanisław 
1254WieleninWieleninSłodkowski Józef, ksiądz 
484StanisławówŁadzynSłomczyński Jan 
1011BedlnoBaranowiznaSłomiński Józef 
1811OleksówSarnówSłonczyński Antoni 
2896ŁaskarzewIzdebnoSłonecki Henryk 
1069MąkolnoOzorzynSłubicki Albin 
188Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSłubicki Eugeniusz 
941KiernoziaBrodneSłubicki Jan 
430[nieustalona]Słubicki Wincenty 
737Borysławice KościelneZłotaSłucki Józef 
3234BodzanówBodzanówSłupecki Paweł, ksiądz 
678BudziszewiceBudziszewiceSłupski Karol, ksiądz 
738ŁęczycaŁęczycaSmarzyński Józef 
3235ZagrobaLubiejowoSmoleński Ludwik, ksiądz 
3479MazowszeMazowszeSmoleński Ludwik 
3680CiechanówSzczurzynSmoleński Maciej 
679SzczawinGlinnikSmoleński Stanisław 
3357NasielskŚwirkowoSmolikowski Jan 
3236RogotwórskSetropieSmoliński Julian 
883KampinosKampinosSmoliński Sylwester, ksiądz 
2197ProszowiceProszowiceSmołuchowski Mateusz, ksiądz 
2563Siennica RóżanaZdżanneSmorczewski Adolf 
884[nieustalona]ObodówkaSobański Feliks 
2608[nieustalona]AntonówkaSobieszczański Wiktor 
3899SylwanowceMańkowceSobolewski Bronisław 
3072KobyłkaTurówSobolewski Jan 
1504PraszkaPraszkaSobolewski Konstanty, ksiądz 
3900SylwanowceBiałobłotaSobolewski Wojciech 
739GrabówOstrówekSojecki Leon 
740GrabówPiaskiSojecki Stanisław 
741WitoniaOraczewSojecki Władysław 
612Łęgonice (Rawskie)DomaniewiceSokolnicki Jan 
1012Łęki KościelnePawłowiceSokolnicki Michał 
1387BurzeninWielka WieśSokolnicki Nereusz 
1014Łęki KościelnePawłowiceSokolnicki Tadeusz 
1013KaszewyKaszewy KościelneSokolnicki Zenon 
2288LelówLgotaSokolski Karol 
836Bąków GórnyWiskieniceSokołowski Ernest 
3480SobowoKamiennicaSokołowski Felicjan 
3481BednaryMysłakówSokołowski Jan 
1741JasionnaPierzchniaSokołowski Jan 
1015Plecka DąbrowaPlecka DąbrowaSokołowski Karol 
3482SobowoLenie małeSokołowski Konrad 
1149KłóbkaRzegocinSokołowski Konstanty 
3756CzyżewCzyżewoSokołowski Leopold 
3483SobowoLenie małeSokołowski Ludwik 
1070BytońGłuszynSokołowski Michał 
613Jeruzal (pow. skierniewicki)LisowolaSokołowski Stanisław 
1150Lubień KujawskiKołomyjaSokołowski Wiktor 
431PromnaBiejkowska WolaSokołowski Władysław 
3358PrzewodowoPękowoSolecki Józef 
2743ModliborzyceWolicaSolmann Ignacy 
2744Borów (gm. Annopol)BorówSolmann Karol 
189Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSolnicki Walenty 
3359NasielskSłustówSołkiewicz Szymon 
2368Książ WielkiMianowiceSołtyk Emilian 
1742WsolaPiastówSołtyk Franciszek 
1743WsolaPiastówSołtyk Marceli 
3576StrzegowoRadzimowiceSonnenberg Karol 
3577BogurzynBogurzynSonnenberg Stanisław 
3110WiszniceWiszniceSosnkowski Juliusz 
3111SosnowicaSosnowicaSosnkowski Stanisław 
2006WaśniówPękosławiceSosnowski Karol 
3866RembertówMichrówSosnowski Włodzimierz 
1812SieciechówZbyczynSospowski Ludwik 
3814PorytePoryteSójkowski Józef 
190Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSporny Józef 
3484Bądkowo pow. płockiBrudzeńSrzednicki Roman 
3485Bądkowo pow. płockiBrudzeńSrzednicki Teofil 
1896ObiechówObichówStadnicki Józef 
2423BychawkaOsmoliceStadnicki Juliusz 
432MichałowiceSwidnoStadnicki Michał 
191Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStadnicki Paweł 
1505Giżyce (katol.), dawny pow. KaliszSkrzynkiStadnicki Seweryn 
2424BychawkaOsmoliceStadnicki Stanisław 
2897GarwolinGłoskówStalkowski Ludwik 
614JanisławiceReczulaStamirowski Feliks 
615KurzeszynRosochaStamirowski Józef 
1447WygiełzówŁękiStanisławski Kazimierz 
1813MagnuszewDębowa WolaStaniszewski Władysław 
2745ZaklikówZdziechowiceStaniszewski Władysław 
3238Radzymin (pow. płoński)WroninoStarczewski Józef 
2609HorodłoMoroczynStarzeński Franciszek 
3867KuczynKlukówStarzeński Henryk, Członek Komitetu 
3868PietkowoPietkówStarzeński Kazimierz 
3869KuczynNowodworyStarzeński Michał 
3870[nieustalona]StrablaStarzeński Wiktor 
793ModlnaSokolnikiStarzyński Henryk 
1814Świerże GórneŚwierze GórneStaszewski Antoni Adam, ksiądz 
3757Ostrów MazowieckaLubiejowoStawiarski Ignacy 
1388Kliczków MałyBukowiceStawiski Bronisław 
1448MękaPodłężyceStawiski Edmund, Członek Komitetu 
1449StrońskoRembieszówStawiski Feliks 
1389BrzykówKocinnaStawiski Jan 
1506Biała pow. wieluńskiWiktorówStawowski Adolf 
942GąbinRybieStawowski Julian 
192Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStecki Henryk 
193Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStecki Józef, ksiądz 
2610HorodłoKobłoStefanowicz Ambroży 
1450DrużbinSuchorzynStegeman Leopold 
3578RościszewoRościszewoStegemann Wilhelm 
2425AbramowiceWilczopolStelmaszewicz Hipolit 
2426AbramowiceWilczopolStelmaszewicz Stanisław 
2835Kosów LackiTosieStempkowski Sylwester 
3758OstrołękaOstrołękaStepnowski Adam 
3994ŁankiełiszkiPodborekStepphun Emil 
2564ChełmChełmStępiński A., ksiądz 
532LatowiczLatowiczeStępowski , ksiądz 
1507OsjakówRadoszewiceStępowski Feliks 
743BłonieBłonieStępowski Jakub 
742GrabówSrebrnaStępowski Jan 
3239CzerwińskGawarzec dolnyStobiecki Józef 
3240PłockPłockStobiecki Piotr 
3241CzerwińskGawarzec górnyStobiecki Teofil 
2702KrasnobródAdamówStobiński Antoni 
4049[nieustalona]Stöckhardt Adolf, Prof. Ch. w Aka. Tharandz. i Red. G. Rol. 
1898Mokrsko DolneMokszko GórneStoiński Józef 
194Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStojakowski Piotr, ksiądz 
1854ZłotnikiWygnanówStojowski Alfred 
1855ZłotnikiŻarczyce większeStojowski Bolesław 
1856Krasocin SKKrasocinStojowski Hipolit 
2316IrządzeBodziejowiceStojowski Józef 
2289KoziegłówkiPinczyceStojowski Kazimierz 
2317IrządzePradłaStojowski Michał 
744ŁęczycaŁęczycaStokłosiński Stanisław 
795ParzęczewPieskowiceStokowski Ignacy 
680BrzezinyKoluszkiStokowski Kazimierz 
2783ZbuczynBzówStokowski Wincenty 
2703NieliszZłojceStonowski Józef 
1508OsjakówCzerniceStopierzyński Franciszek 
1746WsolaOwadówStortz Paweł 
2341SzczaworyżŻernikiStraszewski Kacper 
2199KoniuszaRzędowiceStraszewski Ludwik 
1857KoniecznoRogieniceStraszewski Romuald 
2522GorzkówDębina CzystaStrażynski Władysław 
2427AbramowiceAbramowiceStrojnowski Feliks 
195Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStronczyński Kazimierz 
2342WiślicaGorysławiceStrondało Ludwik, ksiądz 
4050[nieustalona]Struków , Inspektor Rolnictwa w Połud. Rossyi. 
3815Kołaki KościelneWybranyStruś Józef 
1980SulisławiceGieraszowiceStryjeński Paweł 
1598RozprzaNiechciceStrzelecki Kazimierz 
1599RozprzaŁochyńskoStrzelecki Konstanty 
1745PotworówDłuska WolaStrzembosz Ludwik 
3242SarbiewoJarocinStrzeszewski Franciszek 
3243DziektarzewoOgonowoStrzeszewski Franciszek 
1390SieradzDąbrówka SieradzkaStrzeszewski Leopold 
196Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaStrzyżewski Aleksander 
3681BogateGostkówStudziński Aleksander 
2670RzeplinRzeplinStudziński Antoni, ksiądz 
485KlembówKłębówStypułkowski Andrzej, ksiądz 
1600SuchciceSuchciceSuchecki Brunon 
1897RakoszynRokoszynSuchecki Ignacy 
1601RozprzaRozprzaSuchecki Jan 
796MileszkiMileszkiSuchecki Stanisław 
3995[nieustalona]KłankupieSuchocki Feliks 
2870WojcieszkówWojcieszkówSuchodolski Edmund 
533OleksinBoimieSuchodolski Edward 
2565DorohuskDorohuskSuchodolski Teofil 
1255NiewieszSędówSuchorski Marceli 
1191BłaszkiSmaszkówSuchorski Teodor 
3759[nieustalona]DrogoszewoSudnik Władysław 
619KurzeszynOssaSufczyński Stefan 
2459ŁańcuchówŁańcuchówSuffczyński Juliusz 
2611HrubieszówHostynneSuffczyński Kacper 
2671OszczówOszczówSuffczyński Kajetan 
2672OszczówHoniatynSuffczyński Stanisław 
197Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSulatycki January 
1509RychłociceRychłociceSulimierski Antoni 
1071ŚwierczynSwierczynekSulimierski Korneli 
1451MarzeninZielęciceSulimierski Maciej 
198Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSulimierski Marceli 
1602ParznoLubiecSulimierski Władysław 
1192GoszczanówStrachanówSulmierski Franciszek 
616Biała RawskaSzwejkiSułowski Aleksander 
617ChojnataGołyńSułowski Mieczysław 
618Biała RawskaRysk DużySułowski Sławomir 
3486RużeZbójnoSumiński Artur 
1016KrośniewiceGłaznówSumiński Jan 
3487LigowoChoczeńSumiński Maciej 
3360Czerwonka (pow. makowski)CzerwonkaSumiński Walenty 
3488GralewoBogucinSumiński Władysław 
199Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSumowski Joachim 
1744BukównoBukownoSurdykowski Władysław, ksiądz 
3112WłodawaRóżankaSurzycki Tomasz 
433BłędówDankówSuski Filip 
434WarkaLaskiSuski Grzegorz 
435LubaniaKłopoczynSuski Piotr 
3760KadzidłoKadzidłoSuski Tomasz, ksiądz 
436[nieustalona]OpozdrzewoSuski Władysław 
3761CzyżewSutkiSutkowski Józef 
3816ZambrówGrzymałySutkowski Mikołaj 
2994Biała Podlaska par. św. AnnySławacinekSuzin Adam 
2290NiegowaMzurówSwiderski Faustyn 
3928BiałaszewoBiałaszewoSwiderski Władysław 
200Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSwieszewski Józef Lucjan 
2428WojciechówPalikijeSwieżawski Wincenty 
1815ZwoleńStrykowiceSwieżyński Rajmund 
534WierzbnoWierzbnoSwiniarski Michał 
1899WrocieryżSędowiceSwoboda Jakub 
2995KodeńKątySydów Apolinary 
837Bąków GórnyBogoryaSygietyński Edmund 
1017Plecka DąbrowaStradzewSygietyński Leon 
3996PojewońKrólowe krzesłoSzabuniewicz Gustaw 
to brat Wiktora Szabuniewicza ,syn Stanisława i Antoniny Szuksztów, administrator w dobrach w Królowej Krzesło (andrzejzyl@..., 2022-08-24 14:32:15)
to brat Wiktora Szabuniewicza ,syn Stanisława i Antoniny Szuksztów, administrator w dobrach w Królowej Krzesło (andrzejzyl@..., 2022-08-24 14:41:09)
4028PilwiszkiAntonówSzabuniewicz Wiktor 
1018ŻychlinOrątkiSzadkowski Antoni 
3489CzernikowoCzernikowoSzadkowski Erazm 
2830Korytnica pow. WęgrówGorkiSzajbe Gustaw 
2836Starawieś pow. węgrowskiStara WieśSzalawski Władysław 
3361SzelkówMagnuszewoSzalla Julian 
2784ZbuczynIzdebki KośmidrySzamota Antoni 
201Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzamota Stanisław 
437SłomczynŁubnaSzamota Walery 
745TumWitaszewiceSzamowski Eugeniusz 
681SkoszewyBuczekSzamowski Kazimierz 
746Solca WielkaBorszynSzamowski Napoleon 
2996ŁomazyKrasówkaSzaniawski Aleksander 
1452WierzchyChodakiSzaniawski Józef 
202Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzaniawski Józef 
1453WygiełzówZalesiuSzaniawski Karol 
3073KomarówkaPrzegalinySzaniawski Wiktor 
1654Dąbrowa ZielonaDąbrowaSzańkowski Antoni 
3246GralewoKaczorowoSzarewicz Teodor 
1353SzymanowiceOborySzarzyński Antoni 
1354SzymanowiceOborySzarzyński Jan 
682KołacinekKoziołkiSzatkowski Józef 
3579KrajkowoGrzybowoSzawłoski Edward 
2488PiotrawinKaliszanySzczepanowski Aleksander 
2369PińczówBrześcieSzczepanowski Józef 
2746ŚwieciechówRachówSzczepanowski Tomasz 
3580Radzanów (pow. mławski)TrzcieniecSzczepański Franciszek, czynszownik 
1816[nieustalona]GniewoszówSzczepański Józef, ksiądz 
1190RajskoRadliczyceSzcześniewski Robert 
3871KuczynCiechanowiecSzczuka Artur 
3872CiechanowiecBojenkaSzczuka Dominik 
3247RogotwórskWrogocinSzczypiorski Henryk 
1510WierzchlasWierzchlasSzczytnicki Wacław 
2040IłżaWola PasztowaSzelągowski Czesław 
2997ŁomazyŁomazySzeliga Antoni 
3997OlwitaSemeneliszkiSzeligowski Tomasz 
535[nieustalona]Szeliski Aleksander 
2785NiwiskiOpoleSzeliski Antoni 
536KołbielKątySzeliski Konstanty 
1454MarzeninWólka MarzyńskaSzeliski Michał 
203Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzembek Józef 
2837Jabłonna LackaAndropolSzepietowski Józef 
486KlembówJaźwieSzepietowski Józef 
3873[nieustalona]WólkaSzepietowski Wacław 
1603MileszkiWiskitnoSzerszeński Bolesław 
204Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzlenker Ksawery 
3074Radzyń PodlaskiBranicaSzlubowski Józef 
3113Opole (Podedwórze)OpoleSzlubowski Michał 
3075Radzyń PodlaskiRadzyńSzlubowski Stanisław 
3971ŁoździejeStejderyszkiSzmidt Bronisław 
1900Imielno MotkowiceSznaga Konstanty 
2704KrasnobródCiotuszaSznuk Konstanty 
797DalikówSarnówSzołowski Antoni 
2946KłoczewJanopoleSzpakowski Hilary 
1151ChoceńBorzymowiceSzrejber Napoleon 
885SzymanówSzymanówSztembart Kazimierz 
747UmieńOstrówSzubert Adam 
1256TurekSłodkówSzuer Edward 
2947RadoryżKrzywdaSzulc Stanisław 
3972LejpunyJurgielewszczyznaSzumkowski Antoni 
205Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzumlański Konstanty 
1257UniejówDominikowiceSzumowski Antoni 
3362KarniewoKarniewoSzumowski Wincenty, ksiądz 
487PostoliskaTłuszczSzuszkowski Stanisław 
1901Piotrkowice WodzisławskiePrzyłęk PoduchownySzuwalski Adam 
2786ZbuczynDziewuleSzwarc Józef 
3248CzerwińskSielecSzwarce Edward 
838DmosinKałęczewSzwejcer Kazimierz 
620RzeczycaRzeczycaSzweycer Wincenty 
3998LudwinówLucyanówSzwykowski Adolf 
2615GrabowiecWerbkowiceSzydłowski Antoni 
2948RadoryżRadoryżSzydłowski August 
2949WilczyskaJagodneSzydłowski Edward 
2839Sokołów PodlaskiKupientynSzydłowski Edward 
2950OkrzejaDworzecSzydłowski Emilian 
2616UchanieUchanieSzydłowski Feliks 
2523CzęstoborowiceCzęstoborowiceSzydoczyński Jan, ksiądz 
488PoświętneCygówSzymanowski Feliks 
206Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaSzymanowski Ignacy 
301ŻbikówŻbikówSzymanowski Jakub 
438WilkówWilkówSzymanowski Józef 
1747JankowiceJankowiceSzymanowski Leon 
1392LututówNiemojówSzymanowski Seweryn 
3004Janów PodlaskiJanówSzymański Beniamin, ksiądz biskup 
3901LipskPłaskowceSzymborski Józef 
2082KotuszówKotuszówSzymoński Walenty 
621Stara RawaKamionSzyndler Leopold 
1852Brzeziny (pow. kielecki)BrzezinyŚlaski Juliusz 
1853ChęcinyZgórskoŚlaski Stanisław 
1551ŻurawMokrzeszeŚlaski Teofil 
2264MinogaRzeplinŚlaski Władysław 
1446StrońskoStrońskŚlepowroński Antoni, ksiądz 
1740Skaryszew (pow. radomski)BogusławiceŚlewiński Kajetan 
1008KaszewyKaszewy DworneŚliwiński Jan 
1009Łęki KościelneRybieŚliwiński Piotr 
1010Łęki KościelneKonaryŚliwiński Władysław 
3237PłockPłockŚniechowski Ludwik 
2198DobranowiceKarwinŚrednicki Ludwik 
3968MirosławGiejsztoryŚwiątecki Władysław 
1391RusiecBroszęcinŚwiątkowski Andrzej 
2108FałkówFałkówŚwiątkowski Tomasz, ksiądz 
3969[nieustalona]SudaskieŚwida Aleksander 
3970PuńskMaćkówŚwida Konstanty 
1981SulisławiceWola GieraszowskaŚwida Septym 
2898GarwolinSulbiny GórneŚwiderski Wągl Julian 
2612HrubieszówBohutyczeŚwidziński Antoni 
2613GrabowiecBereścieŚwidziński Julian 
2343Biechów (pow. buski)WojczaŚwierczewski  
1948Góry WysokieDwikozyŚwierzyński Władysław 
2673RzeplinŁykoszynŚwieżawski Eustachy 
2674OszczówKadłubiskaŚwieżawski Romuald 
2675NabróżDutrów b.Świeżawski Seweryn 
2676ŁaszczówŻernikiŚwieżawski Wacław 
1947Góry WysokieGóry WysokieŚwieżyński Kryspin 
3244BaboszewoRzewinŚwięcki Antoni 
3245DziektarzewoDziektarzewoŚwięcki Ignacy 
2982Biała Podlaska par. św. AnnyWoroniecŚwiętopełk-Mirski Kazimierz 
2899ŁaskarzewŻabieniecŚwiniarski Napoleon 
2614GrabowiecGdeszynŚwirski Albin 
1072LubraniecRedecz WielkiTabaczyński Makary 
3581DłutowoDłutowoTabęcki Konstanty 
2170SłaboszówSłaboszówTaborski Karol, ksiądz 
3582BorkowoBorkowoTabulski Franciszek 
1511RudaRudaTaczanowski Emanuel 
1512LututówLututówTaczanowski Leon 
3682WęgraObrębiecTański Jan 
2370ChmielnikŁagiewnikiTański Karol 
3363WinnicaKamionnaTański Marcjan 
3683Czernice BoroweCzerniceTański Tomasz 
302Warszawa, par. św. Katarzyny (Służew)SłużewTaraszkiewicz Jan Władysław 
439LewiczynLewiczynTargowski Józef 
2041Solec nad WisłąRajTargowski Józef 
2007WaśniówCzajęczyceTargowski Stanisław 
2042LipskLipskTargowski Teodor, ksiądz 
2134ChełmceHełmceTarło Henryk 
1604Bąkowa GóraDobrzeniceTarło Ignacy 
2677ŁabunieŁabunieTarnowski Adam 
2678ŁabunieŁabunieTarnowski Gustaw 
1393Kliczków MałyKluczkow MałyTarnowski Ignacy 
2429BychawkaPiotrowiceTarnowski Jan 
2705[nieustalona]PodzamczeTarnowski Jan 
1019Nowe (gm. Krośniewice)WitówTarnowski Józef 
798OszkowiceWitówTarnowski Józefat 
2109GowarczówKorytkówTarnowski Manswet 
354BorzęcinUmiastówTarnowski Wincenty 
2566CzęstoborowiceStryj naTatarowicz Teofil 
1316Ostrowąż (katol.)OstrowąsTaylor Robert 
440GoszczynSielecTąkiel Lucjan 
3583DąbrowaKowalewoTelakowski Klemens 
3584BogurzynGłużekTelakowski Leopold 
2871TerespolTerespolTelatycki Konstanty 
2617TrzeszczanyNeledewTeleżyński Feliks 
2618TrzeszczanyŁuszczówTeleżyński Michał 
3902[nieustalona]SterpejkiTerpiłowski Władysław 
3076KomarówkaKomarówkaTęczyński Józef, ksiądz 
207Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaThieme Karol 
3585UnieckKodłutowoThun Jan 
3249DrobinKarsyThun Julian 
3250KobylnikiGłówczynThun Karol 
1902RembieszyceKarszniceTiede Ignacy 
3251BonisławLeliceTłuchowski Tadeusz 
1455Zduńska WolaZduńska WolaTocki Józef, ksiądz 
3364WyszkówRybienkoToczyski Euzebiusz 
208Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaToczyski Józef 
3252WronaPrzyborowice dolneTodtleben Leopold 
209Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaToeplitz Henryk 
3490LigowoPawłowoTokarski Zenon 
1258UniejówKościelnicaToll Aleksander 
2998TerespolMichałkówTołoczko Jan 
886SochaczewKożuszkiTomicki Władysław 
210Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTomorowicz Władysław 
537KołbielRadochówkaTorens Szymon 
887BrochówŻelazowa WolaTowiański Adam 
2567KumówKumówTramecourt Bogumił 
211Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTrautsolt Karol 
441GrójecOdrzywołekTrąbczyński Konstanty 
1513Wieluń (ewang.)MokrzskoTrepka Tadeusz 
303ŁomnaŁomnaTrębicki Aleksander 
304ŁomnaDziekanówTrębicki Antoni 
3253KrajkowoDrozdowoTrębicki Karol 
2840ZembrówKurowiceTrębicki Stanisław 
799[nieustalona]PiekaryTrębicki Stanisław 
3254ŁętowoŁętowoTrojanowski Jan, ksiądz 
1118Piotrków KujawskiBiałebłotaTrojanowski Władysław 
1317Golina Konin (katol.), dawny pow. KoninGolinaTrompczyński Aleksy 
2619HrubieszówHrubieszówTroszczyński Feliks, ksiądz 
3817PrzytułyPrzytułyTruskolaski Stanisław 
800KazimierzJagodnica ZłotaTruszkowski Julian 
1259SkęczniewPiekaryTruszkowski Michał 
2951PawłowicePawłowiceTrylski Maciej 
1153ChoceńBorzymieTryniszewski Antoni 
748Borysławice KościelneKrzykosyTrzaskowski Aleksander 
1020Łęki KościelneRustówTrzaskowski Konstanty 
1655RząśniaRząśniaTrzciński Adolf 
2291WłodowiceRudnikiTrzciński Aleksander 
2460GarbówLeśceTrzciński Dionizy 
305SłomczynJeziornaTrzciński Felicjan 
2430BełżyceChmielnikTrzciński Franciszek 
1021KutnoMalinaTrzciński Gorgoniusz 
3491ZadusznikiWitkówTrzciński Ignacy 
3255BielskBielskTrzciński Jan, ksiądz 
2489ChodelGodówTrzciński Seweryn 
1748JedlińskJedlankaTrzciński Seweryn 
538Długa KościelnaDługa KościelnaTrzciński Stanisław 
2110LipaJachimowiceTrzciński Władysław 
1514SiemkowiceLipnikTrzciński Władysław 
212Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTrzetrzewiński August 
2318BeszowaGrabowaTrzetrzewiński Józef 
888Trojanów (Sochaczew)ChodakówTrzetrzewiński Leon 
213Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTrzetrzewiński Wojciech 
943StrzelceStrzelceTschirschnitz Gustaw 
3586GozdowoGozdowoTuchołka Florian 
3587GozdowoAntoniewoTuchołka Władysław 
3973MirosławRaczkowszczyznaTukałło Antoni 
3903TeolinPeretuńTukałło Walery 
1152BoniewoOsiecz WielkiTułodziecki Antoni 
2524GorzkówBobroweTurczyński Jan 
214Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTurno Gotard 
622WysokieniceWojskaTurobojski Apolinary 
623ŻelaznaRzędkówTurobojski Mikołaj 
3684LekowoLekowoTurowski Kazimierz 
3588KoziebrodyKozio brodyTurowski Stanisław 
3589UnieckKomoninoTurowski Włodzimierz 
1119Bądkowo (Kościelne)BądkówTurski Alfons 
1656SulmierzyceSzulmierzyceTurski Anastazy 
1858KluczewskoKluczyskoTurski Antoni 
1605GorzkowiceKrzemieniewiceTurski Feliks 
683JeżówOlszeTurski Jan 
1657SulmierzyceSzulmierzyceTurski Ksawery 
1859KluczewskoKomornikiTurski Maksymilian 
3590GozdowoGozdowoTurski Stanisław 
2083SmogorzówGoździkówTurski Teodor 
2620TrzeszczanyChyżowiceTuszowski Roman 
2621MoniatyczeCzortowiceTuszowski Sylwester 
749BłonieZawadaTuszyński Bolesław 
2622GrabowiecTuczępyTuszyński Karol 
4029Poniemoń FrentzelaSwiatoszynTutajewicz Józef 
889WiskitkiWola MiedniewskaTwarowski Jan 
2841[nieustalona]TąkeleTyborowski Aleksander 
1817MagnuszewWola MagnuszewskaTyborowski Aleksander 
215Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaTymieniecki Lucjan 
1949CzyżówKolecinTymiński Adam 
2043CiepielówCiepielówTymiński Maciej, ksiądz 
1658Dąbrowa ZielonaUlesieTymowski Jarosław 
1606BogdanówMąkoliceTymowski Józef 
1659Kobiele WielkieKobiele WielkieTymowski Kajetan 
1607ChechłoChuciskoTymowski Seweryn 
4030BłogosławieństwoBłogosławieństwoTyszkiewicz Benedykt 
3365KrasneSzlassyUbysz Adam 
3366Węgrzynowo (pow. makowski)WęgrzynowoUbysz Stanisław 
3256WoźnikiCiółkowoUjazdowski Józef 
3257RogotwórskNagórkiUjazdowski Karol 
1318KawniceKraśnicaUlatowski Stanisław 
1073Brześć KujawskiJądrowiceUlejski Wincenty 
355BrwinówBrwinówUlicki Antoni, ksiądz 
3258WierzbówiecMilewoUnierzycki Józef 
3591Wyszyny KościelneWiśniewoUnierzyski Jan Nepomucen 
801GiecznoKęblinUrbanowski Ignacy 
1260WieleninKozanki WielkieUrbanowski Zygmunt 
2111ChobrzanyJachimowiceUrbańczyk Paweł, włościanin 
1982SzczegliceWysoczkiUrbański Kazimierz 
3102Warszawa, par. św. Jana (katedra)SkokiUrsyn-Niemcewicz Jan 
216Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaUruski Seweryn 
3762KleczkowoKłeczkówUszyński , ksiądz 
3974MeteleObelicaUszyński Adam 
3999SimnoKoleśnikiUszyński Aleksander 
3975MeteleMeteleUszyński Konstanty 
3929BargłówPruskaWaga Andrzej 
4051Warszawa, par. św. Jana (katedra)Waga Antoni, b. Professor Liceum Warszawskiego 
3930GrabowoGrabowoWaga Feliks 
2265GołaczewyBraciejówkaWagner Adolf 
3259GuminoGuminoWajcher Ludwik 
1552Częstochowa, par. św. ZygmuntaBłesznoWajchert Henryk 
2371TuczępyNizinyWalchnowski Ludwik 
624ŻelaznaZglinnoWalewski Aleksander 
1319MąkolnoMostkiWalewski Antoni 
1022DzierzbiceDzierzbiceWalewski Ignacy 
2112ŻarnówTrojanowiceWalewski Jan 
2623GrabowiecPeresołowiceWalewski Józef 
1074Wrząca WielkaWrząca WielkaWalewski Julian 
1515ParzymiechyParzymiechyWalewski Karol, Członek Komitetu 
1660JedlnoJedlnoWalewski Konrad 
2200MiechówPrzesławiceWalewski Konstanty 
1394Charłupia WielkaCharłupia WielkaWalewski Leon 
1456StrońskoPstrykonieWalewski Ludwik 
1516ParzymiechyParzymiechyWalewski Piotr 
217Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWalewski Stanisław 
2842[nieustalona]WirówWalewski Stanisław 
1661RząśniaZielencinWalewski Stanisław 
1662StróżaStróżaWalewski Wincenty 
1663SulmierzyceWydrzyna WolaWalewski Wincenty 
1023MiłoniceMiłoniceWalewski Władysław 
1517OsjakówStrobinWalewski Władysław 
3976[nieustalona]JezioryWalicki Leopold 
1154ChodeczGoleWaliszewski Władysław 
1320ŚlesinSleszynWalknowski Józef 
802DalikówDalikówWardęski Władysław 
356LesznoRochalikiWasiutyński Hermogenes 
684JeżówDługieWasiutyński Leonard 
2568Spas (gr.-kat.)KrzywowolaWasiutyński Tomasz 
3260SkołatowoDzierżąznaWaśniewski  
3685LekowoRegiminWaśniewski Hipolit, ksiądz 
3367Klukowo gm. ŚwierczeKlukówWaśniewski Stanisław, ksiądz 
3492GójskWola staraWaśniewski Władysław 
442ChynówWola ChynowskaWatraszewski Marceli 
2872Sokołów PodlaskiPrzezdziatkaWawrowski Franciszek 
1518MokrskoMokrskoWądołowski Tomasz, ksiądz 
1664SiemkowiceOrzegówWągrowiecki Stanisław 
1193Iwanowice (katol.), dawny pow. KaliszSobiesenkiWągrowski Romuald 
3494TłuchowoTłuchówWąsowicz Hipolit 
3493TłuchowoTłuchówkoWąsowicz Hipolit (junior) 
2084SmogorzówSmogorzewWąsowicz Karol 
1749[nieustalona]Wola ZakrzewskaWąsowicz Stefan 
3495TłuchowoWyczałkówWąsowicz Tomasz 
3496Osiek nad WisłąDzikowoWeber Antoni 
803ParzęczewWielka WieśWehr Juliusz 
1553MstówSielceWeichan Jan 
1261Iwanowice (katol.), dawny pow. KaliszKamionnaWeicht Ludwik 
1262SkęczniewSkęczniewWeil Wilhelm 
750Leźnica WielkaRóżyce GrochoweWeisflog Karol 
3368SzelkówSzelkówWeissflog Karol 
2679DubSniatyczeWejchert Emilian 
3114Ostrów LubelskiKrasneWejnert Gustaw 
3261SkołatowoSkołatowoWejnert Jan, ksiądz 
2372DrugniaDrugniaWendorf Józef 
751UmieńUmienieWendorf Karol 
1120KoneckParuchowoWereszczyński Nazariusz 
3904SylwanowceKiełbaskiWern Wiktor 
804Góra św. MałgorzatyKarszniceWerner Adolf 
2787WodynieOlszyceWerner Bogusław 
443JeziórkaJurkiWerner Edward 
752BłonieZawadaWerner Ferdynand 
2999PiszczacPiszczacWerner Jan 
1263GrodziskoParskiWerner Józef 
805MałyńPuczniewWerner Karol 
306DzierżeninWólka ZałęskaWerner Karol 
489KamionnaKamionnaWerner Konstanty 
539Mińsk MazowieckiMistówWerner Marceli 
1818Góra JaroszynGóra PuławskaWerner Tomasz 
3262GuminoGuminoWernik Marian, ksiądz 
3115Ostrów LubelskiTyśmienicaWerpechowski Antoni 
3116WiszniceRomanówWerpechowski Wiktor 
2266Poręba GórnaBudzyńWesołowski Feliks 
1750JedlińskAmelkówWesołowski Jan 
2490ŻyrzynRzerzynWessel Ignacy 
806GiecznoRoguźnoWessel Michał 
2201Brzesko Stare (gm. Nowe Brzesko)ŚmiłowiceWędrychowski Józef 
2202LuborzycaMaciejowiceWędrychowski Piotr 
2236SkalbmierzDrożejowiceWędrychowski Żelisław 
2431KonopnicaMotyczWęgleński Feliks 
2624GrabowiecMiączynWęgleński Franciszek, Członek Komitetu 
2625GrabowiecMiączynWęgleński Gustaw 
2569ChełmChełmWęgleński Napoleon 
2432KijanyZiołkówWęgleński Seweryn 
2433KonopnicaRadowczykWęgleński Stanisław 
2626GrabowiecŚwidnikiWęgleński Tadeusz 
2434KijanyZezulinWęgleński Teofil 
2570PawłówSiedliszczeWęgleński Wojciech 
2952ŻabiankaŻabiankaWęglewski Jakub, ksiądz 
1519MokrskoMokrskoWęsierski Wincenty 
2525UrzędówŁopiennikWęss Ludomir 
2267MinogaMinogaWężyk Franciszek 
3027Biała Podlaska par. św. AnnyWólka NosowskaWężyk Ignacy 
807BełdówBełdówWężyk Jan 
3028[nieustalona]NosówWężyk Józef 
3263RogotwórskBromierzWężyk Marcin 
753DąbieKarszewWężyk Michał 
1194SieradzRakowiceWężyk Mikołaj 
2085Dąbrowa nad CzarnąNiewierszynWężyk Paweł 
3029NiemojkiChotczeWężyk Seweryn 
2268MinogaMinogaWężyk Teofil 
3030HuszlewWitulinWężyk Wilhelm 
1395ChojneSokołówWężyk Władysław 
1155BiałotarskBeszynWichrowski Józefat 
2269OlkuszŻuradaWiderakiewicz Ignacy 
3369MakówMakówWielgolawski Ignacy, ksiądz 
3264RadzikowoRadzikówWieliczko Henryk 
1751BłotnicaKadłubWielobycki Aleksander 
2086DrzewicaRadziceWielobycki Franciszek 
2113LipaRuda MalenieckaWielogłowski Feliks 
2237ChroberzChroberzWielopolski Zygmunt 
2171KozłówRogówWielowiejski Adam 
1903NawarzyceLubczaWielowiejski Kazimierz 
2114BiałaczówSobieńWielowiejski Ludwik 
808BełdówBełdówWieluński Szymon 
1321Ostrowąż (katol.)GóryWieniawski Julian 
2627HorodłoHorodłoWieniawski Kajetan 
2628HorodłoŁuszkówWieniawski Sobiesław 
2680Mircze (gr.-kat.)RadostówWiercieński Gustaw 
3370DługosiodłoDługosiodłoWierciszewski Karol 
218Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWierniewicz Szczepan 
1752Skaryszew (pow. radomski)KobylanyWieruski Agaton 
2900GarwolinGarwolinWierzbicki Jan, ksiądz 
2435BystrzycaNiemceWierzbicki Leon 
3818SzczepankowoBoguszyceWierzbicki Stanisław 
2843Jabłonna LackaJabłonnaWierzbicki Stanisław 
1983Niekrasów (Osiek)OssalaWierzbicki Władysław 
1457MarzeninKarśniceWierzchlejski Teodozjusz 
1396BrzeźnioBrzeznoWierzycki Walenty 
2203NiegardówDalowiceWiesiołowski Hipolit 
754WitoniaByszew p. GrabówWiesiołowski Roman 
2172SłaboszówDziaduszyceWiesiołowski Władysław 
4000WyłkowyszkiWiłkowyszkiWietcki Bronisław 
4001WyłkowyszkiWiłkowyszkiWietcki Józef 
2319SzczekocinyMałoszyceWietcki Paweł 
944GłogowiecSiemianówWiewiórowski Leon 
626LubaniaOlszowa WolaWięckowski Franciszek 
2087Bieliny (Opoczyńskie) pow. przysuskiJastrząbWięckowski Kazimierz 
2088SławnoJankówWięckowski Mieczysław 
2089Wójcin pow. opoczyńskiWojcinWięckowski Wojciech 
1753RozniszewRożniszewoWięczkowski Józef 
490KamionnaKamionnaWiktor Józef, ksiądz 
540KołbielStara WieśWiland Jan Romuald 
3497Rogowo, pow. rypińskiLasotyWilczewski Antoni 
3498LipnoJastrzębieWilczewski Franciszek 
541DobreMakowiecWilczyński Albert 
2873TrzebieszówPopławyWilczyński Leon 
3592KuczborkChojnowoWilhelm Karol 
3819ZambrówSędziwujeWilhelm Władysław 
2901GórznoGórznoWilkoński Piotr 
444BłędówTrzylatkówWilkoński Tomasz 
809OszkowiceJąsionnaWilkoszewski Teodor 
1024BedlnoBedlnoWilkoszewski Walenty 
219Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWilland Karol 
627WysokieniceWilkowiceWilski Leonard 
357Mszczonów - miastoJózefpolWilski Walenty 
3265PłońskSkarzynoWilxycki Aleksander 
220Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWisłocki Mikołaj 
4031BalwierzyszkiBalwierzyszkiWiszniewski Józef 
1904CiernoWarzynWiszniewski Karol 
4002RumbowiczeRumbowiczeWiszniewski Stefan 
4003RumbowiczeSoboliszkiWiszniewski Szymon 
3763RzekuńZabieleWiszowaty Wiktor 
445LutkówkaNosy PoniatkiWiśniewski Franciszek 
3593LubowidzRozwązinWiśniewski Ignacy 
685BędkówBędkówWiśniewski Jan, ksiądz 
1608GomulinGomolinoWiśniewski Wawrzyniec 
3594KrajkowoKossobudyWiśniewski Władysław 
1950SamborzecWielogóraWiśniewski Wojciech 
1355KrólikówŁagiewnikiWitowski Antoni 
890SzymanówSzymanówWitowski Roman 
3000Biała Podlaska par. św. AnnyBiałaWittgenstein Piotr 
1458MałyńJeżewWituski Antoni 
3686CiechanówNiestumieWłodek Hipolit 
3820PuchałyZbrzeźnicaWnorowski Jan 
2238PełczyskaZłotaWodzicki Franciszek 
4052[nieustalona]Wodzicki Henryk, Vice-Prezes C. K. Tow. Gos. Rol. Krak. 
2204[nieustalona]NiedźwiedźWodzicki Władysław 
358LesznoZaborówekWodziński Józef 
1075ZgłowiączkaSułkowoWodziński Kazimierz 
1121Służewo (katol.), dawny pow. NieszawaSłużewoWodziński Leon 
945Złaków KościelnyStępówWodziński Władysław 
1156ŚmiłowiceSmiłowiceWodzyński Feliks 
755StrzegocinZieleniewWodzyński Gabriel 
1665MaluszynWola ŻycińskaWodzyński Henryk 
756StrzegocinKleryWodzyński Tomasz 
2844Rozbity KamieńKowiesyWojakowski Andrzej 
1609Piotrków TrybunalskiPiotrkówWojciechowski Aleksander 
1819PolicznaŚwietlikowa WołaWojciechowski Antoni 
1025GrochówGrochówWojciechowski August 
1754[nieustalona]RadomWojciechowski Jan Daniel 
3031ŁosiceŁosiceWojciechowski Marcin, ksiądz 
628ŻelaznaStrobówWojciechowski Szymon 
2681OszczówPoturzynWojciechowski Tytus 
3821ZambrówPoryteWojczyński Stefan 
221Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWojda Maurycy 
222Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWojewódzki Emilian 
2953SamogoszczSamogoszczWojna Felicjan, ksiądz 
2461KamionkaSamoklęskiWojniłłowicz Lucjan 
223Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWojtaszyński Karol 
3905LipskAndzinWojtuszko Piotr 
4032Poniemoń FrentzelaKrótkąpieWojzbunn Józef 
2572DepułtyczeNiedziałowiceWokulski August 
224Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWokulski Henryk 
359RembertówZałęże DużeWolchybner Aleksander 
629CielądzCielądzWolff Andrzej 
446WorówGłuchówWolff August 
1122NieszawaNieszawaWolff Ludwik 
225Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWolff Robert 
630CielądzCielądzWolff Władysław 
2173MstyczówPrzysiekaWolicki Władysław 
1820TczówKroczówWolski Adam 
3874[nieustalona]DomanówWolski Bronisław 
2115BedlnoBedlnoWolski Jacek 
1123ŁowiczekŁówkowiceWolski Julian 
1755CerekiewDąbrówka NagórnaWolski Leonard 
2373PiotrkowiceWłoszczowiceWolski Lucjan 
3977[nieustalona]BieninWolski Mikołaj 
2747[nieustalona]DąbrówkaWolski Tadeusz 
4004GryszkabudaWinksznupieWolski Tomasz 
839Łowicz KolegiataŁowiczWolski Walenty 
1610KociszewKociszewWolski Władysław 
3906LipskOstaszeWołłowicz Eustachy 
3907LipskŚwiackWołłowicz Michał 
3371SzyszkiStrzegocinWołłowicz Stanisław 
3908TeolinWasilewiczeWołłowicz Witold 
3875KuczynPietkówWołłowicz Władysław 
2344SzczaworyżPęczeliceWołoszowski Tomasz 
226Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWołowski Adam 
3266BaboszewoSokolnikiWołowski Adolf 
2629[nieustalona]SzwajcaryWołowski Adolf 
227Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWołowski Aleksander 
360OsuchówOsuchówWołowski Feliks 
447Konary (pow. grójecki)KonaryWołowski Ksawery 
1195RajskoOszczeklinWołowski Marian 
3595ChamskPoniatówWołowski Stanisław 
3596ChamskChamskWołowski Władysław 
2345ŚwiniaryOblekońWoronicz Antoni 
2573PawłówRejowiecWoroniecki Adam 
3372SieluńGlinkiWoroniecki Bolesław 
2574PawłówRejowiecWoroniecki Henryk 
3032HuszlewHuszlewWoroniecki Jeremiasz 
892SochaczewBieliceWoroniecki Lucjan 
3373SieluńSadykierzWoroniecki Michał 
3077[nieustalona]WitorożWoroszyłło Julian 
2706Stary ZamośćStary-ZamośćWoszczyński Franciszek, ksiądz 
2491GołąbBorowaWotowski Teofil 
3932WąsoszŁawskWoyczyński Jan (junior) 
3931WąsoszŁawskWoyczyński Jan (senior) 
3933WąsoszŁawskWoyczyński Tadeusz 
448TarczynSzczakiWoyda Kazimierz 
891WiskitkiSokuleWoyno Kazimierz 
2902BorowieBorowieWoyszyk Jan 
1821ZwoleńZwoleńWoźnicki Karol, ksiądz 
3267WoźnikiWoźnikiWoźnicki Konstanty 
542KołbielGadkaWójcicki Adam 
2571ChełmChełmWójcicki Józef, ksiądz 
2630DubCześnikiWronowski Adam 
1757BłotnicaKadłubska WolaWrotnowski Antoni 
3764CzyżewCzyżewoWróbel Tomasz 
3374ChruszczobródWysoczkiWróblewski Aleksander 
1756[nieustalona]RadomWróblewski Jan Chryzostom 
2205ProszowiceŁaganówWróblewski Wincenty 
2462ŁęcznaŁęcznaWrześniewski Bolesław, ksiądz 
2748ModliborzyceWojciechówWybranowski Józef 
449JazgarzewGołkówWychowski Seweryn 
543KałuszynKałuszynWyczałkowski Kazimierz 
2903DąbrowaDąbrowaWyczółkowski Józef 
1611ŁaznówCisówWyczyński Michał 
2090Dąbrowa nad CzarnąDębowa GóraWydrakiewicz Józef 
2044SiennoSiennoWydrychiewicz , ksiądz 
2492Opole LubelskieOpoleWydrychiewicz Kazimierz 
2631MoniatyczeRaciborowiceWydżga Bogusław 
2682WożuczynWożuczynWydżga Marcelli 
2683Stary ZamośćPiaski ruskieWydżga Władysław 
1196PamięcinPiotrówWyganowski  
1197PamięcinWarszówkaWyganowski Zygmunt 
3978LubowoKadaryszkiWykowski Wincenty 
686ŁaznówPrażkiWylazłowski Seweryn 
631Łęgonice (Rawskie)LęgoniceWylazłowski Stanisław 
2845ZembrówKurowiceWyleżyński Stanisław 
228Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWyrzykowski Mieczysław 
229Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaWysiekierski Bolesław 
3765PiskiMieczkiWysocki Adam 
3499DulskDulskWysocki Aleksander 
361LesznoLesznoWysocki Kazimierz, ksiądz 
1554MstówMałuse wielkieWysocki Stanisław 
3375ZambskiZamskiWysocki Teofil, ksiądz 
2684NabróżDutrów a.Wysoczański Antoni 
3876TykocinZłotoryaWysokiński Feliks 
893Brzozów (gm. Iłów)SzeliwyWyszomirski Antoni 
2685NabróżMiękkieWyszyński Bolesław 
2116GrzymałkówKłuckoWzdulski Edward 
1666BrzeźnicaStrzelce WielkieWzdulski Józef 
1667WielgomłynySokola GóraWzdulski Konstanty 
1668WielgomłynySokola GóraWzdulski Władysław 
3376SerockZabłocieXiężopolski Andrzej 
3377Nowa WieśPrzystańZabiełło Julian 
3078WohyńŻeliznaZabiełło Kazimierz 
3822PuchałyPuchałyZabierzowski Wiktor 
687BrzezinyPaprotniaZabłocki Alojzy 
3033HadynówKarczówkaZabłocki Antoni 
946GąbinSwiniaryZabłocki Józef 
894RybnoRybnoZabłocki Karol 
544GliniankaDobrzyniecZabłocki Ludwik 
1026OporówOporówZabłocki Ludwik 
810OrłówŻeroniceZabokrzecki Aleksy 
757Góra św. MałgorzatyOrszewiceZabokrzecki Julian 
758UmieńUmieńZabokrzecki Julian 
1264Góra gm. WartaChocimZaborowski Aleksander 
2954RykiDąbiaZaborowski Aleksander 
947Sokołów (pow. gostyniński)Zaborów NowyZaborowski Gustaw 
840ŚleszynZalesieZaborowski Ignacy 
3597ZawidzOsiek WielkiZaborowski Jan 
3117RadomskoOrzechówZaborowski Józef 
2346OleśnicaOleśnicaZaborowski Karol 
3268DrobinDobrosieliceZaborowski Michał 
1157ChodeczZbijewoZaborowski Stanisław 
230Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZaborowski Walenty 
1198Góra gm. WartaKorzenicaZaborowski Wiktor 
2436GarbówGutanówZaborowski Wincenty 
811Aleksandrów (ewang.)NakielnicaZachert Samuel (junior) 
2206ProszowiceGniazdowiceZagórski Edmund 
3877PiekutySkłodyZagórski Jan 
1322Białków KościelnyŁękaZajączek Teodor 
2117GralewoSzabskZajączkowski Adam 
2118SkórkowiceStaraZajączkowski Ferdynand 
2207KoniuszaWierzbnoZakrzeński Władysław 
1758BukównoBukownoZakrzewski Franciszek 
2955WilczyskaCiechominZakrzewski Ignacy 
1265NiewieszNiewierzZakrzewski Józef 
3598ŁęgŁężekZakrzewski Leon 
812PoddębicePoddębiceZakrzewski Napoleon 
948TrębkiPieryszewZakrzewski Piotr 
2956RykiZalesieZakrzewski Seweryn 
2091LibiszówKruszewiceZakrzewski Stanisław 
1266BłaszkiKwaskowoZakrzewski Teobald 
2292Siewierz miastoŻelisławZalassowski Hipolit 
2463Ostrów LubelskiBrzeżnica KsiążęcaZaleski Kamil 
545KałuszynGołębiówkaZaleski Kazimierz 
231Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZaleski Ksawery 
3878[nieustalona]KalejczyceZaleski Teofil 
3269ŁętowoLexynZaleski Wiktor 
450JasieniecKurczowa WieśZaleski Władysław 
232Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZaleski Zenon 
3599MochowoMochowoZalewski Józef 
1356Ciążeń (katol.), dawny pow. SlupcaCiążeńZalewski Karol 
2788ZbuczynWesołkiZaliwski Adolf 
688JeżówJeżówZałęski , ksiądz 
1951Jankowice SandomierskiePrzezwodyZałęski Juliusz 
546JakubówBrzozówkaZałęski Lucjan 
233Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZałęski Maurycy 
2526PłonkaMościskaZałęski Roman 
3378KarniewoChełchy KmieceZałuski Feliks 
2904WarszawiceDziecinówZałuski Franciszek 
3034SarnakiRozwadówZałuski Henryk 
2632TrzeszczanyTrzeszczanyZałuski Maurycy 
3118[nieustalona]RomaszkiZałuski Władysław 
2633TrzeszczanyTrzeszczanyZałuski Zdzisław 
1669RadomskoZakrzew WielkiZałuskowski Antoni 
1397WojkówJesionnaZałuskowski Erazm 
1398GruszczyceCiekiZałuskowski Hilary 
1267UniejówCzepów DolnyZałuskowski Józef 
3766GoworowoZambrzyceZambrzycki Gabriel 
3600LubowidzRzężawyZambrzycki Jan 
3767GoworowoZambrzyceZambrzycki Jan 
491JadówJadówZamoyski Andrzej, Prezes 
234Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZamoyski Andrzej (junior) 
3119WłodawaRóżaszkaZamoyski August 
2464KamionkaKozłówkaZamoyski Jan 
235Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZamoyski Józef 
236Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZamoyski Karol 
2957MaciejowicePodzamczeZamoyski Stanisław 
237Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZamoyski Stanisław 
238Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZamoyski Stefan 
2707SzczebrzeszynZwierzyniecZamoyski Tomasz 
492[nieustalona]LipinyZamoyski Władysław 
3120ParczewGlinny StokZaorski Franciszek 
2208WawrzeńczyceŻydówZapalski Tadeusz 
239Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZapolski Ignacy 
3601SarnowoSarnowoZaremba Erazm 
1860ZłotnikiŻerczyce WielkieZaremba Franciszek 
1670KamieńskPytowiceZaremba Jan 
1399BurzeninGronówZaremba Józef 
2119PilczycaPilczyceZaremba Józef 
2320Nakło k. WłoszczowejWitówZaremba Leon 
2749Boża WolaStudziankiZaremba Stanisław 
2437Lublin św. Jan (Katedra)LublinZaruski Jan 
240Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZarzecki Józef 
1984KoprzywnicaBłonieZarzycki Roch 
2905WilczyskaGorkiZaszczyński Julian 
3687LekowoPawłówZawadzki Antoni 
3602SzreńskProszkowoZawadzki Emilian 
1822ZwoleńStrykowice GórneZawadzki Józef 
632Biała RawskaBiałłaZawadzki Leon 
547WarszawiceSobiekurskZawadzki Maksymilian 
3879LubotyńPodbieleZawadzki Tomasz 
813GrabówBiała GóraZawadzki Władysław 
3688CiechanówKrubinZawidzki Aleksander 
3270DaniszewoDaniszewoZawidzki Gustaw 
3001KodeńKostomłotyZawidzki Władysław 
3271DaniszewoNadułkiZawidzki Zygmunt 
2846SkrzeszewSkrzeszewZawistowski Józef, ksiądz 
841SobotaSobotaZawisza August 
241Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZawisza Jan 
633SadkowiceSadkowiceZawisza Czarny Aleksander 
634SadkowiceSadkowiceZawisza Czarny Marian 
307BorzęcinUmiastówZawisza Czarny Wiktor 
3768RzekuńSuskZąbczyński Jan 
1671SiemkowiceChorzówZbijewski Franciszek 
2321Nakło k. WłoszczowejSiedliskaZbijewski Michał 
1357SieradzRzgówZbijewski Wiktor 
3272ProboszczewiceOgorzeliceZboiński Marceli 
2634GrabowiecZawalówZbyszewski Józef 
2438MarkuszówMarkuszówZbyszewski Wiktoryn 
242Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZdrojewski Jan 
1027GrochówGrodnoZdrojewski Józef 
1759CerekiewMleczkówZdziechowski Edward 
1760Skaryszew (pow. radomski)ChomętówZdzitowiecki Mieczysław 
4053[nieustalona]Zdzitowiecki Seweryn, b. Prof. i Dyr. In. G. W. i L. w Marymoncie 
243Warszawa, par. św. Jana (katedra)WarszawaZdzitowiecki Władysław 
2906WilgaWilgaZednik Władysław 
3002KodeńZachorówZegart Bolesław 
3003KodeńKodeńZegart Tytus, ksiądz 
4054[nieustalona]Zejszner Ludwik, b. Prof. C. K. Akad. Med. Chir. Warsz. 
362LesznoŁuszczewekZelt Antoni 
2789MordyMordyZembrzuski Jan 
3121Hola (prawosł.)TurnaZembrzuski Ksawery 
2750BobyMoniakiZembrzuski Ludwik 
1952PrzybysławiceJakóbowiceZglinicki Jan 
949SannikiSannikiZgórecki Ludwik, ksiądz 
759GrabówSmoliceZieleniewski Jan 
814OszkowicePiaskiZieliński Adam 
760Góra św. MałgorzatyŻaleZieliński Andrzej 
1124Kościelna WieśKościelna WieśZieliński Antoni 
950SuserzŁuszczanówZieliński Bronisław 
1400SieradzSieradzZieliński Franciszek, ksiądz 
3379SzyszkiOstaszewoZieliński Gustaw 
3500SkępeSkępeZieliński Gustaw, Członek Komitetu 
3380GzyGzyZieliński Hipolit 
761Góra św. MałgorzatyGajZieliński Ignacy 
493NiegówWólka SłupskaZieliński Ignacy 
3273KryskSzczytnoZieliński Jan 
1158PrzedeczKatarzynZieliński Józef 
4005OlwitaKotowszczyznaZieliński Józef 
494NiegówWólka SłupskaZieliński Józef 
451JasieniecTurowiceZieliński Julian 
1761WrzeszczówWrzeszczówZieliński Kajetan, ksiądz 
3501Wola TrutowoWolaZieliński Kazimierz Adolf 
951SuserzŁuszczanówZieliński Marian 
3769WąsewoZastawieZieliński Piotr 
3502Sumin (p. lipnowski)SuminZieliński Stanisław 
3503MazowszePiotrkowoZieliński Wacław 
1672MstówSkrzydłówZielonka Józef 
762Pieczew MniewoZielonka Leopold 
952SuserzPotrzaskówZiemięcki Andrzej 
815Łódź NMPRadogoszczZiemięcki Antoni 
1459StrońskoPtaszkowiceZłotnicki Juliusz 
635Biała RawskaStara WieśZmorowski Błażej 
2293DrochlinDrochlinZwierkowski Mścisław 
2294LelówTurzynZwierkowski Tadeusz 
2295DrochlinDrochlinZwierkowski Wincenty 
3381Węgrzynowo (pow. makowski)MłodzianowoZydel Ludwik 
1612GorzkowicePłuciceŻabicki Józef 
2174OciesękiGrodnoŻarski Gabriel 
1762BorkowiceNinkówŻarski Kazimierz 
4033MariampolMichalinŻaryn Julian 
3603SierpcSułocinŻdżarski Paweł 
3604Radzanów (pow. mławski)SławęcinŻdżarski Teofil 
308DomaniewDomaniewŻelazowski Jan 
3934GrajewoBoguszeŻelechowski Stanisław 
1673WiewiecZamościeŻeliński Kazimierz 
2686Tomaszów LubelskiZawadkiŻelkowski Wojciech 
3935GrajewoDybłaŻmijewski Feliks 
1125OstrowąsOstrowąsŻmijewski Feliks, ksiądz 
842Złaków KościelnyZłakówŻmijewski Józef, ksiądz 
3605GralewoKraśniewoŻochowski Marcin 
3274ZagrobaTrębinoŻółtowski Adam 
2708MokrelipieMokrelipieŻółtowski Antoni 
3275BlichowoŁubkiŻórawski Alojzy 
3277BonisławBonisławŻórawski Romuald 
1028Łęki KościelneKonaryŻukowski Antoni 
2709ZamośćJanowiceŻukowski Bazyli 
548Długa KościelnaCisieŻukowski Edward 
2710Józefów pow. biłgorajskiHucisko TomaszowskieŻukowski Feliks 
549Długa KościelnaCisieŻukowski Michał 
1029KaszewySzczytŻwan Antoni 
2239CzarnocinKorytaŻwan Tomasz 
1268JeziorskoTądów DolnyŻychliński Artur 
1613SrockBrzozaŻychliński Bolesław 
1905DzierzgówRadkówŻycieński Rudolf 
3606SzydłowoSławogóryŻyliński Kajetan 
495KlembówKlembówŻymirski Józef 
496Mińsk MazowieckiStojadłaŻymirski Władysław 
Wielka Genealogia Minakowskiego na Facebooku

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 07.10.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie