Genealogy Map Album Boniecki Varia M.J. Minakowski: Minakowski's Great Genealogy polski Log in
   Name Surname: 

Oficerowie Królestwa Polskiego 1815-1830

Na podstawie zestawienia Bronisława Gembarzewskiego, Wojsko polskie: Królestwo Polskie 1815-1830, Warszawa 1903; w identyfikacji pomocny był Słownik biograficzny oficerów Powstania Listopadowego t. I-III, Roberta Bieleckiego, obejmujący jednak tylko litery A-R.

Obecni w WGM

  1. Ignacy Abramowicz kapitan 1 klasy artyl. kon. gw., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  2. Józef Albrecht major na reformie (1815-1830)
  3. Józef Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz., adj. gen. b. Cichockiego (1819-1820)
  4. Aleksander Alfonce pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  5. Marcin Amandowicz major placu w Kaliszu (1815-1830)
  6. Walenty Andrychiewicz pułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  7. Roman Ankwicz kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  8. Jakub Antonini major p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  9. Paweł Arndt porucznik , adj. gen. Bontemps (1815-1830)
  10. Piotr Arndt major p. 2 strz. piesz. (1815-1828)
  11. Jerzy Arnold kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  12. Józef Arnold podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  13. Kazimierz Asnyk podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  14. August Axamitowski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  15. Józef Axamitowski pułkownik major pl. Warsz. (1815-1827)
  16. Konstanty Axamitowski porucznik , adj. bat. sap. (1815-1830)
  17. Wincenty Axamitowski generał brygady (1815-1827)
  18. Marcelli Bacciarelli porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  19. Teodor Bacciarelli podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  20. Ignacy Badurski major weter. (1815-1830)
  21. Stanisław Bagiński porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  22. Stanisław Bagiński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  23. Jan Bakka major weter. (1815-1828)
  24. Józef Bali podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  25. Józef Balicki porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  26. Wiktor Bańkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  27. Jan Banzemer podporucznik rakietn. kon. (1827-1830)
  28. Feliks Bardzki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  29. Mateusz Bardzki podpułkownik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  30. Michał Bardzki kapitan na reformie (1815-1830)
  31. Tomasz Bardzki major p. 2 ułanów (1815-1820)
  32. Aleksander Bartkiewicz porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  33. Tomasz Bartmański podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  34. Antoni Bauman porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  35. Maciej Bayer major korp. weter. (1815-1827)
  36. Piotr Bębnowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  37. Józef Bem kapitan 1 klasy na reformie artyl. (1815-1825)
  38. Kajetan Berent podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  39. Ignacy Bertrand kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1818-1830)
  40. Antoni Białkowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  41. Felicjan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  42. Leopold Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  43. Rafał Białkowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  44. Ignacy Białt podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  45. Łukasz Biegański generał dywizji dyr. komisar. ubiorcz. (1815-1830)
  46. Adam Bieliński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  47. Edward Bieliński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  48. Jul. Bieliński pułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  49. Dominik Bielski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  50. Jul. Biernacki major główn. dyżurstw. (1815-1830)
  51. Antoni Biernawski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  52. Mateusz Bittner major weter. czyn. (1818-1830)
  53. Andrzej Błeszyński major korp. weter. (1815-1830)
  54. Józef Błeszyński kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  55. Michał Błeszyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  56. Feliks Bliziński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  57. Leon Blok kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  58. Aleksander Błoński kapitan p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  59. Ignacy Blumer generał brygady 2 bryg. (1815-1830)
  60. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  61. Franciszek Bobiński porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  62. Andrzej Bobolecki porucznik p. 1 piech. lin. (1818-1830)
  63. Teodor Bobolecki podporucznik p. 1 piech. lin. (1830-)
  64. Feliks Bochenek podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  65. Wawrzyniec Bogatko podpułkownik p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  66. Antoni Bogdański kapitan główn. dyżurstw. (1825-1830)
  67. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  68. Ignacy Bogucki podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  69. Józef Bogusławski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  70. Ludwik Bogusławski pułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  71. Stanisław Bogusławski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  72. Wojciech Bogusławski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  73. Wojciech Bogusławski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  74. Stanisław Bogusz podporucznik korp. inwal. (1818-1827)
  75. Ignacy Boiński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  76. Adam Bojanowicz pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  77. Ignacy Bolesta pułkownik p. 1 piech. lin. (1819-1820)
  78. Piotr Bontemps generał brygady dow. korp. rakietn. (1815-1830)
  79. Fabian Borakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  80. Franciszek Borakowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  81. Apolinary Borchart podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  82. Ludwik Borkiewicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  83. Adam Borowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  84. Konstanty Borowy kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  85. Alfons Borzęcki podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  86. Damazy Borzęcki podporucznik artyl. piesz. (1825-1830)
  87. Józef Borzęcki kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  88. Jan Braun podpułkownik sztabu główn. (1815-1830)
  89. Feliks Breański kapitan grenadj. gw. (1815-1830)
  90. Fryderyk Breza podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  91. Józef Breza porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  92. Karol Brochocki podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  93. Ignacy Brodowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  94. Ignacy Broniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1829)
  95. Jan Broniewski major p. 4 strz. piesz. (1815-1823)
  96. Aleksander Bronikowski major na reformie piechoty (1815-1823)
  97. Emil Bronikowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  98. Stanisław Broszkowski major korp. weter. (1815-1826)
  99. Stanisław Brzeski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  100. Antoni Brzeziński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  101. Feliks Brzeziński kapitan p. 4 ułanów (1819-1820)
  102. Józef Brzeziński podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  103. Leon Brzeziński podporucznik korp. kadetów (1829-1830)
  104. Stanisław Brzeziński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  105. Marian Brzozowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  106. Jan Bujalski podpułkownik na reformie artyl. (1815-1828)
  107. Ludwik Bukowski pułkownik p. 1 ułanów (1815-1830)
  108. Józef Buławecki podpułkownik komit. Inżyn. Modl. (1815-1823)
  109. Dominik Bulewski major p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  110. Jerzy Bułharyn podporucznik p. 2 ułanów (1822-1826)
  111. Joachim Bułharyn porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  112. Gebhard Bulow kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. ks. Wurtemberga (1815-1830)
  113. Apolinary Burchard podporucznik artyl. piesz. (1823-1825)
  114. Piotr Burkhart podporucznik korp. żandarm. (1826-1830)
  115. Nikodem Butrym porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  116. Feliks Bydłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  117. Antoni Byszewski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  118. Gabriel Całkowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klicklego. (1815-1830)
  119. Piotr Calligari major korp. weter. (1815-1830)
  120. Piotr Carove podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  121. Paweł Cegliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  122. Józef Celiński podpułkownik dyr. szplt. gł (1815-1830)
  123. Michał Charczewski porucznik inżyn. (1815-1824)
  124. Feliks Chełmiński porucznik artyl. kon., adj. bryg. (1815-1830)
  125. Ludwik Chłopicki podporucznik batal. saperów (1819-)
  126. Józef Chłussowicz pułkownik (1815-1824)
  127. Karol Chmielewski podpułkownik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  128. Ludwik Chmielewski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  129. Michał Chmielewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  130. Wiktoryn Chmieliński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  131. Mieczysław Chodkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1829-1830)
  132. Piotr Chorzewski podpułkownik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  133. Józef Choynacki kapitan 1 klasy dyr. arsen. skład. (1815-1830)
  134. Franciszek Chrzanowski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  135. Wojciech Chrzanowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  136. Jan Chrząszczewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  137. Michał Chylewski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  138. Adam Chyliński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  139. Michał Cichocki generał brygady 3. dyw. 1. piech. (1815-1827)
  140. Michał Ciemniewski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  141. Ignacy Cywiński major korp. żandarm. (1815-1830)
  142. Alojzy Czałczyński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  143. Szymon Czarnocki kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  144. Franciszek Czarnomski podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  145. Piotr Czarnomski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  146. Roman Czarnomski podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  147. Piotr Czartoryski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  148. Piotr Czaykowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-1830)
  149. Wit Czaykowski podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  150. Leon Czechowski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  151. Walenty Czekierski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  152. Józef Czernicki podpułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  153. Wojciech Czernicki kapitan (1819-)
  154. Adam Czerwiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  155. Jan Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1824-1830)
  156. Piotr Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  157. Borys Czetwertyński podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  158. Janusz Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  159. Władysław Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  160. Ignacy Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  161. Józef Czyżewski generał brygady 3 br. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  162. Leon Ćwierciakiewicz major p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  163. Maksymilian Ćwierciakiewicz major placu Modlina (1815-1830)
  164. Florian Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  165. Kajetan Dąbrowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  166. Ksawery Dąbrowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  167. Stanisław Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  168. Antoni Danielski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  169. Antoni Darewski generał brygady kom. rz. W. (1815-1830)
  170. Franciszek Daszewski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  171. Justyn Dawgiałło podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1826)
  172. Ignacy Dembicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  173. Feliks Dembiński podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  174. Józef Dembiński pułkownik weter. (1815-1822)
  175. Maciej Dembiński pułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  176. Wojciech Dembiński major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  177. Remigiusz Demeszkan porucznik główn. dyżurstw. (1818-1830)
  178. Tomasz Derpowski podporucznik (1815-1830)
  179. Tomasz Dietrich podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  180. Wincenty Długoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  181. Damazy Dobrogoyski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  182. Józef Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  183. Łukasz Dobrzański podpułkownik artyl. (1815-1830)
  184. Antoni Dobrzelewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  185. Stanisław Doenhoff pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  186. Wawrzyniec Domagalski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  187. Roman Dorath kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  188. Jan Dratz kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  189. Tomasz Drewnowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  190. Paweł Drobutowicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  191. Józef Drużbacki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1825)
  192. Bazyli Duchowski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  193. Henryk Dulfus podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  194. Stanisław Dulfus pułkownik (1815-1830)
  195. Feliks Dunin porucznik inżyn. (1823-1830)
  196. Franciszek Dunin major p. 2 ułanów (1815-1830)
  197. Julian Dunin podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  198. Onufry Dunin kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  199. Seweryn Dunin kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  200. Józef Dwernicki generał brygady szt. dyw. strz. k. (1815-1830)
  201. Dominik Dworzecki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  202. Julian Dylewski kapitan , adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  203. Jan Dylik podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  204. Franciszek Dyski kapitan (1815-1830)
  205. Kazimierz Dziekoński generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  206. Stanisław Dzierożyński kapitan szt. główn. (1815-1830)
  207. Józef Dzierzbicki major p. 2 ułanów (1815-1829)
  208. Seweryn Dzierzbicki major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  209. Alojzy Dzierżawski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  210. Ignacy Dziewanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  211. Andrzej Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  212. Antoni Dzimiński kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  213. Ludwik Egersdorff podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  214. Józef Eisenbach podporucznik p. gren. gw. (1822-1825)
  215. Aleksander Ekielski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  216. Seweryn Elżanowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  217. Bernard Engbricht podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  218. Aleksander Faliński kapitan komp. robocz. (1815-1830)
  219. Hipolit Falkowski generał brygady (1815-1821)
  220. Edward Faustman kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  221. Franciszek Fechner kapitan sztab. piech. (1815-1830)
  222. Adam Fedorowicz kapitan p. 2 piech. (1815-1830)
  223. Józef Fedorowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  224. Jan Fiedorowicz podpułkownik artyl. (1815-1830)
  225. Feliks Filipkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  226. Ksawery Filipkowski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  227. Antoni Filleborn kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  228. Konstanty Fiszer kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  229. Jan Flasieński kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  230. Feliks Fontanna podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1822)
  231. Roch Frasunkiewicz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  232. Felicjan Fredro kapitan p. 2 ułanów (1815-1819)
  233. Maksymilian Fredro generał brygady (1815-1830)
  234. Nepomucen Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  235. Feliks Fryderycy major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  236. Franciszek Fryderycy kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  237. Antoni Gałczyński major korp. pociągu (1815-1830)
  238. Kazimierz Gałecki podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  239. Mikołaj Gałecki podporucznik artyl. (1826-1830)
  240. Józef Galiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  241. Julian Garczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  242. Roman Garlicki podporucznik korp. inżyn. (1822-)
  243. Piotr Garnysz podporucznik p. 3 ułanów (1830-)
  244. Andrzej Gąsiorowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  245. Andrzej Gawroński kapitan batal. saperów (1815-1830)
  246. Stanisław Gawroński podpułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  247. Justyn Giedroyć podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  248. Romuald Giedroyć generał dywizji (1815-1824)
  249. Antoni Giełgud generał brygady 1 piech. 1 dyw. (1815-1830)
  250. Edward Gierałdowski major na reformie (1815-1830)
  251. Jan Gładyszewski porucznik artyl. kon. (1815-1821)
  252. Ludwik Glazer pułkownik p. 5 piech. lin. (1819-)
  253. Ignacy Gliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  254. Paweł Głogowski major korp. inwal. (1815-1830)
  255. Józef Godlewski major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  256. Wojciech Godlewski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  257. Sebastian Gołaszewski major na reformie piechoty (1815-1825)
  258. Antoni Gołuchowski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  259. Leopold Gołuchowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1822)
  260. Mikołaj Górecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  261. Walenty Górecki podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  262. Franciszek Górski pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1829)
  263. Julian Górski pułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  264. Tadeusz Górski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  265. Melchior Gosiewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  266. Ignacy Gostkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  267. Ludwik Gościcki porucznik gewaltlg. p. 5,.piech. lin. (1815-1830)
  268. Michał Gościmski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  269. Fabian Gotartowski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  270. Teodor Grąbczewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1826-1829)
  271. Józef Grabiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  272. Antoni Grabowiecki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  273. Jacenty Grabowiecki podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  274. Antoni Grabowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  275. Apolinary Grabowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  276. Karol Grabowski kapitan kwaterm. gen., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  277. Paschalis Grabowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  278. Stanisław Grabowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  279. Stefan Grabowski generał dywizji (1815-1830)
  280. Szymon Grabowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  281. Jan Grabski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  282. Aleksander Gradowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  283. August Greffen porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  284. Leopold Greffen podporucznik batal. saperów (1826-1830)
  285. Ignacy Grocholski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  286. Franciszek Grodzicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  287. Korneli Grodzicki major p. 1 ułanów (1819-)
  288. Maciej Grodzicki major sztabu główn. (1815-1830)
  289. Franciszek Grotowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  290. Jan Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  291. Tomasz Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  292. Franciszek Grzelachowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  293. Józef Grzybowski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1822)
  294. Seweryn Grzybowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  295. Jan Gugenmus pułkownik artyl. (1815-1830)
  296. Wacław Gutakowski pułkownik , filgeladjutant (1815-1821)
  297. Wojciech Gutkowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  298. Antoni Gużkowski pułkownik (1815-1830)
  299. Ludwik Gużkowski major p. 4 ułanów (1815-1830)
  300. Ksawery Haczewski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  301. Stanisław Hanussowski podporucznik korp. pociągu (1826-1830)
  302. Teofil Haselquist podpułkownik kom. rz. W. (1815-1830)
  303. Józef Hauke pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  304. Maurycy Hauke generał artylerii (1815-1830)
  305. Maurycy Hauke podporucznik artyl. kon. gw. (1826-1830)
  306. Aleksander Hempel kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  307. Benedykt Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  308. Jan Hermann kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1819-1820)
  309. Joachim Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  310. Antoni Hildebrandt major weter. czyn. (1815-1830)
  311. Ernest Hildebrandt podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  312. Karol Hildebrandt podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  313. Jan Hincz porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  314. Ignacy Hiż podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  315. Jan Hiż podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  316. Józef Hiż porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  317. Józef Hiż podpułkownik korp. inwal. (1815-1829)
  318. Karol Hiż kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  319. Józef Hoffman major sztabu główn. (1815-1830)
  320. Ludwik Hoffman podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  321. Jan Hoppen major korp. inwal. (1815-1822)
  322. Michał Horain porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  323. Kalikst Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1825)
  324. Karol Horodyński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  325. Jan Hube major nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  326. Józef Hurtig generał brygady artyl. (1815-1830)
  327. Karol Illustrowski major p. 7 piech. lin. (1815-1829)
  328. Nikodem Ines de Leon kapitan kom. Tomaszowa (1815-1830)
  329. Wincenty Ines de Leon kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  330. Leopold Isayski podporucznik dyr. artyl. (1822-1830)
  331. Jan Iwanowicz kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  332. Franciszek Iwiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  333. Klemens Izaiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  334. Norbert Izbicki podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  335. Ignacy Jabłkowski podpułkownik , adj. gen. Zajączka (1819-1820)
  336. Ludwik Jabłkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  337. Walerian Jabłkowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  338. Stanisław Jabłonowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1821)
  339. Leon Jabłoński podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  340. Stanisław Jabłoński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  341. Wincenty Jabłoński podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  342. Dominik Jabłoszewski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1830)
  343. Norbert Jabłoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  344. Jan Jagielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  345. Bonifacy Jagmin pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  346. Antoni Jakubowicz porucznik artyl. (1815-1830)
  347. Karol Jakubowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  348. Marcin Jałowiecki podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  349. Józef Janikowski kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  350. Stanisław Janiszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  351. Antoni Jankowski pułkownik p. 1 strz. kon., filgeladjutant (1815-1830)
  352. Apolinary Jankowski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  353. Franciszek Jankowski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  354. Maciej Jankowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  355. Teofil Jankowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  356. Tomasz Jankowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  357. Walenty Janotta kapitan bramowy w Modlinie (1815-1830)
  358. Alojzy Janowicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  359. Karol Janowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  360. Hieronim Jaraczewski podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  361. Julian Jaraczewski porucznik kwaterm. gen. (1815-1823)
  362. Wojciech Jarociński major p. 5 piech. lin. (1815-1819)
  363. Tomasz Jarosiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  364. Paweł Jaroszewicz kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  365. Józef Jasiński podporucznik p. gren. gw. (1828-)
  366. Wincenty Jasiński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  367. Bonawentura Jastrzębski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  368. Ludwik Jaszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  369. Józef Jaszowski kapitan 1 klasy rakietn. kon. (1815-1830)
  370. Jan Jaworski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  371. Marcin Jaworski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  372. Teodor Jaworski podpułkownik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  373. Teofil Jaworski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  374. Jan Jaźwicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  375. Edward Jełowicki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  376. Ignacy Jelski major korp. inwal. (1819-1820)
  377. Leon Jelski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  378. Witalis Jelski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  379. Mikołaj Jermołowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  380. Feliks Jerzmanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  381. Paweł Jerzmanowski pułkownik nie będący w służbie czyn. (1815-1821)
  382. Jan Jezierski podporucznik nie będący w służbie czyn. (1824-1830)
  383. Konstanty Jodko kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  384. Leonard Jodko podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  385. Józef Jórski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  386. Klemens Jórski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  387. Wawrzyniec Jórski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Czyżewskiego (1815-1830)
  388. Adam Józewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  389. Otto Junga podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  390. Jan Junger major , szef biur adm. wojen. (1815-1826)
  391. Karol Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  392. Wal. Jurkowski kapitan 1 klasy , szef biura art. kan. k. wojny. (1815-1830)
  393. Fryderyk Jury podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  394. Paweł Jutrzenka podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  395. Grzegorz Kaczanowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  396. Karol Kaczanowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1829)
  397. Piotr Kaligary kapitan p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  398. Teodor Kalinkowski major p. 7 piech. lin. (1819-)
  399. Michał Kamienobrodzki porucznik artyl. (1815-1830)
  400. Józef Kamieński pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  401. Antoni Kamiński major korp. pociągu (1815-1830)
  402. Stanisław Kamiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  403. Jan Kamocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  404. Leopold Karabanowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  405. Rudolf Karbowski porucznik p. 1. ułanów (1825-1830)
  406. Wojciech Karczewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  407. Walerian Karliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  408. Józef Karnecki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  409. Jan Karniewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  410. Ignacy Karpiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  411. Wojciech Karpisz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  412. Aleksander Karski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  413. Karol Karski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  414. Ignacy Karśnicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1819-)
  415. Feliks Karwowski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  416. Jan Kąsinowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  417. Adam Kasperowski major na reformie (1815-1821)
  418. Karol Kassyusz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1828)
  419. Jan Kaszewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  420. Franciszek Katerla major p. 1 ułanów (1815-1830)
  421. Józef Kawecki porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  422. Franciszek Kawka podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  423. Antoni Kędzierski podporucznik weter. czyn. (1822-1830)
  424. Antoni Kempfi kapitan 2 klasy artyl. garniz. (1815-1825)
  425. Aleksander Kempski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  426. Aleksander Kempski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  427. Jan Kempski major kom. pl. Kalisza (1815-1824)
  428. Antoni Kendzierski podporucznik korp. inwal. (1819-1820)
  429. Paweł Kęszycki podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  430. Jan Kicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  431. Ludwik Kicki podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1820)
  432. Piotr Kiekiernicki major p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  433. Mikołaj Kiełkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  434. Maksymilian Kierski podpułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  435. Ludwik Kierwiński podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  436. Jakub Kieszkowski major kom. Szczuczyna (1815-1830)
  437. Tomasz Kijanowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  438. Ignacy Kijeński porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  439. Stanisław Kindler major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  440. Antoni Kirkor major korp. weter. (1815-1830)
  441. Franciszek Kirkor podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  442. August Kisielnicki kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  443. Andrzej Kiwerski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  444. Stanisław Klassen podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  445. Bernard Kleczkowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  446. Karol Klemczyński podporucznik rakietn. piesz. (1826-1830)
  447. Marcin Klemensowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  448. Sebastian Kleniewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  449. Feliks Kleszczyński kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  450. Józef Klewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  451. Stanisław Klicki generał dywizji strz. kon. (1815-1830)
  452. Wacław Klicki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  453. Aleksander Kmita porucznik korp. weter. (1815-1830)
  454. Aleksander Kobuszyński kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  455. Teodor Kobylański pułkownik artyl. (1815-1829)
  456. Franciszek Kobyliński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  457. Franciszek Kochanowski kapitan p. 8 piech. lin., adj. gen. Zajączka (1815-1826)
  458. Ksawery Kochanowski podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  459. Józef Koczyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  460. Józef Koitkowski kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  461. Klemens Kołaczkowski pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  462. Ferdynand Kolbe kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  463. Aleksander Kolbersz podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  464. Jan Kolędowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  465. Feliks Kolendowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  466. Florian Komirowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  467. Karol Komorek major p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  468. Michał Komorowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1827-1830)
  469. Tomasz Konarski podpułkownik artyl. kon. (1815-1830)
  470. Józef Kondracki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  471. Alojzy Konopacki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  472. Aleksander Konopka podpułkownik p. 1. ułanów (1815-1830)
  473. Franciszek Kontrynowicz podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  474. Franciszek Kopyczyński podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  475. Józef Koriot podpułkownik inżyn. (1815-1830)
  476. Wojciech Koronkiewicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1820)
  477. Michał Korytowski pułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  478. Krzysztof Koryzna kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  479. Stanisław Korzeniowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  480. Julian Korzybski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  481. Tomasz Kosiarkiewicz kapitan p. 7 piech. lin. (1822-1828)
  482. Aleksy Kosicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  483. Adam Kosiński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  484. Józef Kosiński kapitan artyl. kon. (1815-1830)
  485. Leon Kosiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  486. Franciszek Kosko major p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  487. Ignacy Kosko kapitan korp. weter. (1815-1830)
  488. Bartłomiej Kosmowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  489. Franciszek Koss pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  490. Józef Koss podporucznik rakietn. piesz. (1830-)
  491. Marian Kossakowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  492. Aleksander Kossecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1829-1830)
  493. Ksawery Kossecki generał dywizji (1815-1830)
  494. Michał Kossecki pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1825)
  495. Stanisław Kossowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  496. Sylwester Kostecki porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  497. Józef Koszucki kapitan szkoły appl. (1815-1830)
  498. Michał Kośmiński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  499. Jan Kotowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  500. Józef Kotulski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  501. Józef Kovachich kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  502. Franciszek Kowalski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  503. Gabriel Kowalski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  504. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  505. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1826)
  506. Józef Kowalski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  507. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  508. Jan Kowański podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  509. Franciszek Kozakowski pułkownik kwaterm. gen. (1818-1830)
  510. Władysław Kozakowski major p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  511. Tomasz Koziarkiewicz kapitan na reformie piechoty (1815-1821)
  512. Jakub Koziarski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-)
  513. Ignacy Kozicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  514. Karol Kozicki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  515. Jan Kozietulski pułkownik p. 4 ułanów (1819-1820)
  516. Adam Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  517. Józef Kozłowski podpułkownik na reformie jazdy (1815-1826)
  518. Józef Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  519. Józef Kożuchowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  520. Feliks Krasiński podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  521. Henryk Krasiński podporucznik p. gren. gw. (1825-1828)
  522. Hilary Krasiński pułkownik kom. Modlina (1819-1820)
  523. Izydor Krasiński generał piechoty (1815-1830)
  524. Wincenty Krasiński generał jazdy (1815-1830)
  525. Aleksy Krasnodębski podpułkownik maj. pl. Zamościa. (1815-1830)
  526. Antoni Krassowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1817-1830)
  527. Antoni Krassuski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  528. Jan Kratowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  529. Antoni Krauz porucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  530. Szymon Krawczykiewicz podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  531. Andrzej Kroczyński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  532. Ludwik Krokowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  533. Adolf Krosnowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  534. Antoni Krosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1829)
  535. Stanisław Krosnowski podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  536. Wojciech Krosnowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  537. Józef Krówczyński porucznik p. 2 piech. lin. (1823-1830)
  538. Jan Krukowiecki generał dywizji (1815-1830)
  539. Henryk Kruszewski podporucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  540. Ignacy Kruszewski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowskiego (1815-1830)
  541. Karol Kruszewski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  542. Wincenty Kruszewski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  543. Jan Krysiński pułkownik artyl. (1815-1830)
  544. Andrzej Krzeczkowski major korp. pociągu (1815-1826)
  545. Józef Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  546. Seweryn Krzyżanowski podpułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  547. Marcin Kuczborski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  548. Karol Kuczyński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  549. Hilary Kujawski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  550. Józef Kulczycki podporucznik p. 4 piech. lin., adj. gen. Stanisława Potockiego (1825-1830)
  551. Wawrzyniec Kulesza porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  552. Kazimierz Kulikowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  553. Antoni Kunicki podporucznik korp. żandarm. (1828-1830)
  554. Apolinary Kurnatowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  555. Zygmunt Kurnatowski generał dywizji p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  556. Jan Kurowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  557. Onufry Kurowski porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  558. Zenon Kwaśniowski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  559. Jan Kweizer kapitan główn. dyżur. p. gren. (1815-1830)
  560. Dominik Kwiatkowski major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  561. Baltazar Łabędzki porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  562. Piotr Łabędzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  563. Franciszek Łącki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  564. Stanisław Łącki kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1827)
  565. Wojciech Łączkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  566. Paulin Łączyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  567. Józef Łakiewicz podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  568. Seweryn Lalewicz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  569. Bartłomiej Lanckoroński podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  570. Paweł Łapiński porucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  571. Aleksander Łaski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  572. Konstanty Łaski podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  573. Rafał Łaski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1829)
  574. Stefan Laskowski major weter. czyn. (1815-1830)
  575. Julian Lasocki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  576. Stanisław Łaszczyński podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  577. Antoni Łaszewski pułkownik korp. weter. (1815-1827)
  578. Ferdynand Łaszewski podpułkownik sztab główny (1815-1830)
  579. Wojciech Łaszewski podpułkownik korp. pociągu (1815-1830)
  580. Piotr Lebrun podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  581. Franciszek Ledóchowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  582. Ignacy Ledóchowski pułkownik dyr. ars. skład. (1815-1830)
  583. Jan Lelewel kapitan korp. inżyn., adj. gen. Malletskiego (1815-1830)
  584. Kazimierz Lemański porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  585. Michał Lenkiewicz kapitan p. 2 ułanów (1815-1828)
  586. Paweł Lenkiewicz podpułkownik korp. inwal. (1819-)
  587. Jan Lepige podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  588. Michał Leski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1828)
  589. Stanisław Leski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  590. Franciszek Leszczyński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  591. Joachim Leśniewicz podporucznik kwaterm. gen. (1815-1821)
  592. Józef Leśniowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  593. Piotr Leśniowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  594. Ignacy Łętowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  595. Grzegorz Lewandowski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  596. Jan Lewandowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  597. Kajetan Lewandowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  598. Jerzy Lewartowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  599. Szymon Lewicki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  600. Jakub Lewiński podpułkownik , szef szt. jazdy (1815-1830)
  601. Michał Lewiński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  602. Józef Lex kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  603. Józef Liber podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  604. Karol Libiszewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  605. Antoni Linda podporucznik p. 3 ułanów (1829-1830)
  606. Stefan Linda podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  607. Jan Link podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  608. Aleksander Linsenbarth podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  609. Ignacy Lipiński podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  610. Jan Lipiński major p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  611. Józef Lipiński podporucznik p. 7 piech. lin. (1820-1830)
  612. Karol Lipiński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  613. Teodor Lipiński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  614. Wilhelm Lipiński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  615. Feliks Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  616. Rafał Lipski podporucznik komp. robotn. (1824-1830)
  617. Tadeusz Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  618. Roman Lisicki kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  619. Benedykt Lisowiecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  620. Ignacy Liszewski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  621. Michał Litwicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  622. Konstanty Lityński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  623. Jan Łoski podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1825)
  624. Franciszek Łoś podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  625. Karol Łoś podporucznik p. 2 ułanów (1824-1829)
  626. Paweł Lubański kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  627. Józef Łubieński podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  628. Antoni Łubkowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  629. Michał Lubowicki podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  630. Filip Lubowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  631. Kasper Luga podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  632. Antoni Łukasiński podporucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  633. Stanisław Łukasiński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  634. Walery Łukasiński major na reformie (1815-1824)
  635. Antoni Łukowski major korp. pociągu (1815-1830)
  636. Ignacy Lulewicz porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1821)
  637. Wiktor Łuszczewski podporucznik kwaterm. gen. (1815-1829)
  638. Józef Lutostański podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  639. Rafał Lutowski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  640. Kazimierz Lux major p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  641. Ignacy Macharzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  642. Antoni Madaliński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  643. Mikołaj Madaliński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  644. Kazimierz Maiewski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  645. Kazimierz Maiewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  646. Leonard Maiewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  647. Antoni Makay kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  648. Antoni Makowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  649. Henryk Małachowski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1825)
  650. Władysław Małachowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1823)
  651. Julian Malczewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  652. Henryk Malhomme podporucznik artyl. Zamościa. (1830-)
  653. Kasper Malinowski major kom. Biskupie (1815-1830)
  654. Jan Malletski generał brygady artyl. (1815-1830)
  655. Marcin Manicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  656. Franciszek Manini kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  657. Jan Mańko porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  658. Aleksander Marchocki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  659. Jan Marcinkiewicz podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  660. Florian Marczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  661. Adam Markowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  662. Józef Markowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  663. Krzysztof Markowski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  664. Władysław Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  665. Paweł Maruszewski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  666. Rudolf Marzantowicz kapitan artyl. kon. (1815-1827)
  667. Feliks Masłowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  668. Dyonizy Masłowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  669. Karol Masłowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  670. Edward Maykowski podpułkownik batal. saperów (1815-1830)
  671. Ludwik Mazurkiewicz podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  672. Franciszek Męciński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  673. Filip Meciszewski pułkownik inżyn. (1815-1830)
  674. Adam Medyński podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  675. Ignacy Medyński podporucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  676. Adam Melcer podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  677. Jan Metze kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  678. Jędrzej Meyer major korp. inwal. (1815-1830)
  679. Jan Meyzner porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  680. Stanisław Miączyński major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  681. Karol Michaelis kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  682. Ludwik Michalicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  683. Ignacy Michałowski podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  684. Józef Michałowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  685. Leopold Michałowski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  686. Seweryn Michałowski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  687. Wincenty Michałowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  688. Feliks Michalski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  689. Franciszek Miecznikowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  690. Adam Mierosławski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  691. Franciszek Mierosławski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  692. Józef Mieroszewski major , adj. gen. Zajączka (1815-1821)
  693. Józef Mierzejewski major korp. pociągu (1815-1830)
  694. Andrzej Mieszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  695. Jan Mikoszewski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  696. Henryk Milberg generał brygady , szef szt. Gwardyi (1815-1830)
  697. Ludwik Milberg podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1824)
  698. Kasper Milczarski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  699. Franciszek Milewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  700. Adam Miller porucznik p. 3 strz. kon., główne dyżurstwo. (1815-1830)
  701. Józef Miller pułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  702. Ludwik Miller kapitan korp. weter. (1815-1830)
  703. Urban Miłodroski podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  704. Franciszek Miniszewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  705. Wilhelm Minter pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  706. Józef Miranowicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  707. Szymon Mirecki podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  708. Onufry Misiewicz porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  709. Łukasz Misurkiewicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  710. Wincenty Mniewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  711. Ferdynand Moeller podpułkownik kom. Kalisza (1815-1830)
  712. Karol Moeller major korp. inwal. (1815-1827)
  713. Franciszek Morawski generał brygady 1. dyw. l piech. (1815-1820)
  714. Józef Morynowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  715. Tadeusz Mostowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  716. Jan Mroczkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  717. Józef Mrowiński major p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  718. Józef Mroziński generał brygady , szef sztabu piech. (1815-1830)
  719. Mikołaj Mrozowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  720. Łukasz Mrożek kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  721. Paweł Muchowski podpułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  722. Adam Multanowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  723. Andrzej Murzynowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1829)
  724. Jakub Murzynowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  725. Edward Mycielski major korp. weter. (1815-1830)
  726. Ignacy Mycielski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  727. Michał Mycielski kapitan , adj. W. Ks. Konstantego (1815-1829)
  728. Ignacy Mysłakowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  729. Gustaw Myszkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1826)
  730. Józef Nagórski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  731. Antoni Nakielski major p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  732. Fel. Naramowski podporucznik weter., adj. pl. Zamościa (1827-1830)
  733. Józef Narbutt kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  734. Antoni Narkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  735. Justyn Narkiewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  736. Konstanty Naski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  737. Józef Necki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  738. Feliks Nesterowicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  739. Aleksander Neuman podporucznik artyl. piesz. (1829-)
  740. Mateusz Neuman podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  741. Wojciech Niekrasz kapitan korp. weter. (1815-1830)
  742. Tadeusz Niementowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  743. Jan Nieszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  744. Wilhelm Nieszkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  745. Wincenty Nieszokoć porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  746. Jerzy Niewęgłowski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  747. Kajetan Niewęgłowski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  748. Tadeusz Niewodowski kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  749. Maksymilian Niezabitowski major p. 1. ułanów (1819-)
  750. Ferdynand Nieznański porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  751. Adam Nikorowicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  752. Antoni Niżowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  753. Piotr Noakowski porucznik p. 1 ułanów (1823-1830)
  754. Antoni Noffok podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  755. Jan Noffok kapitan p. gren. gw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  756. Adam Nosarzewski podpułkownik p. 2 ułanów (1819-1820)
  757. Jan Noskowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  758. Stanisław Nowakowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  759. Franciszek Nowicki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  760. Józef Nowicki generał brygady (1815-1830)
  761. Antoni Nowiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  762. Stanisław Nowodworski porucznik p. 4 strz. kon., adj. gen. Rożnieckiego (1815-1826)
  763. Wincenty Nowodworski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnieckiego (1827-1830)
  764. Feliks Nowosielski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  765. Leon Nowosielski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  766. Walenty Nowowieyski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  767. Leopold Oborski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  768. Ludwik Oborski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1829)
  769. Seweryn Obrębski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  770. Antoni Obrodzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  771. Wiktor Obyrn porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  772. Józef Oczkowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  773. Antoni Okólski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  774. Stanisław Okólski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1828)
  775. Antoni Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  776. Ksawery Olędzki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  777. Tomasz Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  778. Michał Olewiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1826)
  779. Kazimierz Olexiński porucznik batal. saperów (1815-1830)
  780. Antoni Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  781. Jakub Olszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  782. Jan Olszewski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1830)
  783. Jan Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  784. Leon Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  785. Roman Olszewski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  786. Józef Orlikowski kapitan 2 klasy artyl. kon. gw. (1815-1828)
  787. Klemens Orliński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  788. Ignacy Orłowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  789. Wojciech Osiecki major na reformie (1815-1830)
  790. Stanisław Osiński porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1821)
  791. Ignacy Osmólski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  792. Jan Osmólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  793. Mikołaj Osmólski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnlecklego (1815-1830)
  794. Wojciech Osmólski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  795. Wiktor Ossoliński podpułkownik p. strz. kon. gw. (1819-)
  796. Celestyn Ossowski kapitan na reformie (1815-1830)
  797. Jan Ossowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1822)
  798. Szymon Ostafiński kapitan 1 klasy batal. saperów (1815-1830)
  799. Ignacy Ostaszewski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  800. Jan Ostaszewski kapitan 1 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  801. Michał Ostaszewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  802. Walenty Ostaszewski podporucznik korp. (1815-1830)
  803. Benedykt Ostrowski major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  804. Dominik Ostrowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  805. Michał Ostrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  806. Anastazy Oszczekliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  807. Tomasz Otocki podporucznik p. 1 ułanów (1828-1829)
  808. Jakub Otto kapitan artyl. (1815-1830)
  809. Jakub Pacanowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1821)
  810. Kasper Paciorkowski p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  811. Franciszek Paczkowski pułkownik p. gren. gw. (1815-1821)
  812. Stanisław Paczkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  813. Antoni Paczyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  814. Seweryn Pągowski kapitan p. 4 strz. piesz., gewaltygier (1815-1830)
  815. Stanisław Pągowski podporucznik p. gren. gw., adj. sztabu dyw. (1825-1830)
  816. Jan Paiewski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  817. Feliks Pancer porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  818. Józef Paprocki kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  819. Kazimierz Paprocki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  820. Walenty Paprocki kapitan na reformie (1815-1830)
  821. Grzegorz Paprowicz podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  822. Józef Pasierbski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  823. Jan Paszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  824. Kazimierz Paszkowicz podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  825. Aleksander Paszkowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  826. Józef Paszkowski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  827. Antoni Paszyc kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  828. Franciszek Patek kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  829. Wincenty Pawełecki major na reformie (1815-1830)
  830. Dymitry Pawlicz(sz)ak podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  831. Józef Pawlikowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  832. Faustyn Pawłowicz kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1815-1830)
  833. Antoni Pawłowski generał brygady 2. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  834. Antoni Pawłowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  835. Wojciech Pawłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  836. Michał Pełczyński pułkownik kwaterm. gen. (1815-1829)
  837. Kasper Peperski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  838. Józef Pestkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  839. Benedykt Peszyński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  840. Paweł Pętkowski podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  841. Antoni Petrykowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  842. Ksawery Petzoldt major kasy wojskowe (1815-1830)
  843. Karol Pflugbeil podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  844. Jan Piaskowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  845. Szymon Piechowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  846. Jakub Pieczkowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  847. Karol Piędzicki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  848. Stanisław Pienczykowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  849. Henryk Pieniążek podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  850. Franciszek Piętka podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  851. Mikołaj Pietrusiewicz kapitan p. 3 strz. piesz., adj. placu Warszawy (1815-1827)
  852. Andrzej Pigulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  853. Erazm Pijanowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  854. Józef Piotrowski porucznik kap. bram. Zamościa. (1815-1830)
  855. Marcelli Piotrowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  856. Michał Piotrowski generał brygady (1815-1825)
  857. Tadeusz Piotrowski pułkownik na reformie (1815-1830)
  858. Wincenty Piotrowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  859. Jacenty Piskorski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  860. Ignacy Piwecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  861. Stefan Piwecki major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  862. Jan Płachecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  863. Franciszek Plewiński podpułkownik artyl. (1815-1825)
  864. Józef Plewiński podporucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  865. Władysław Plocer podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  866. Jan Płodowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  867. Antoni Płonczyński pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  868. Nepomucen Płonczyński podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  869. Władysław Płonczyński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  870. Grzegorz Pluciński kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  871. Aleksander Podczaski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  872. Feliks Podczaski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  873. Joachim Podczaski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  874. Teodor Podczaski kapitan p. gren. gw., adj. gen. Blumera (1815-1830)
  875. Józef Podlesiecki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  876. Antoni Podlich major p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  877. Piotr Pogonowski podporucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  878. Tomasz Polakiewicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  879. Józef Polakowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  880. Michał Poleski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  881. Kalikst Pomernacki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1824)
  882. Feliks Pomorski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  883. Karol Pomorski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  884. Onufry Pomorski podporucznik komp. robocz. (1822-1830)
  885. Sebastian Popiel podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  886. Andrzej Popielnicki podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  887. Ignacy Popławski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  888. Antoni Porczyński porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  889. Wincenty Porębski kapitan p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  890. Maksymilian Postawka podporucznik rakietn. kon. (1824-1827)
  891. Antoni Potocki generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1828)
  892. Artur Potocki podpułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1819-)
  893. Franciszek Potocki major p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1824)
  894. Mikołaj Potocki podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  895. Przemysław Potocki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1829)
  896. Stanisław Potocki generał piechoty (1815-1830)
  897. Tomasz Potocki podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  898. Dominik Pozlewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  899. Wincenty Poznański podporucznik p. 1 piech. lin., adj. pl. Warszawy (1815-1830)
  900. Antoni Prądzyński porucznik p. 1 ułanów (1819-)
  901. Ignacy Prądzyński podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  902. Florian Prątnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  903. Wojciech Prędowski kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  904. Prot Proszyński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1828)
  905. Józef Pruski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  906. Jan Pruszyński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  907. Tomasz Pruszyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  908. Konstanty Przebendowski generał brygady p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  909. Antoni Przeciszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  910. Bronisław Przemyski podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  911. Ignacy Przyborowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  912. Jan Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  913. Józef Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  914. Jan Przybylski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  915. Józef Przybylski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  916. Michał Przyrembel podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  917. Wiktor Psarski major korp. inwal. (1815-1830)
  918. Jan Puszet major p. 4 ułanów (1815-1830)
  919. Jan Rączkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  920. Wojciech Raczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  921. Andrzej Radkiewicz major p. 3 piech. lin. (1815-1819)
  922. Stanisław Radkiewicz podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  923. Kasper Radliński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  924. Mikołaj Radliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  925. August Radwan pułkownik p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  926. Jan Radzibor kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  927. January Raiecki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  928. January Raiecki porucznik p. 3 strz. kon. (1827-1830)
  929. Adam Rakowski podporucznik korp. żandarm. (1822-1830)
  930. Ludwik Ratomski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  931. Józef Rauer major p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  932. Józef Rautenstrauch generał dywizji (1815-1830)
  933. Stanisław Rechowicz podpułkownik na reformie (1815-1830)
  934. Jakub Redel generał brygady artyl. piesz. (1815-1830)
  935. Ludwik Referowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  936. Ignacy Regulski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  937. Józef Regulski pułkownik na reformie (1815-1830)
  938. Karol Reinisch podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  939. Franciszek Relicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  940. Julian Rembieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  941. Jerzy Remiszewski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  942. Karol Remiszewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  943. Piotr Remiszewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  944. Antoni Reszka podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  945. Wojciech Rewoliński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  946. Leonard Reynhold podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  947. Tomasz Rogowski major na reformie (1815-1830)
  948. Aleksander Roguski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  949. Franciszek Rohland pułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  950. Patrycy Rohoziński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1824)
  951. Józef Rohr porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  952. Maciej Rolbiecki podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  953. Teodor Rolski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  954. Józef Roman podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  955. Seweryn Roman major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  956. Wiktor Roman podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  957. Józef Rosengardt porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  958. Fryderyk Rossmann kapitan 2 klasy (1815-1830)
  959. Henryk Rossmann podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  960. Adam Rostkowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  961. Józef Rostowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  962. Cypryan Roszkiewicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  963. Antoni Roślakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  964. Mikołaj Rouget pułkownik korp. weter. (1815-1830)
  965. Ignacy Rozmysłowski major weter. czyn. (1815-1829)
  966. Jan Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  967. Józef Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  968. Antoni Rożański kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  969. Aleksander Rożniecki generał jazdy (1815-1830)
  970. Karol Rożycki porucznik p. 2 ułanów (1815-1827)
  971. Jakub Rubinkiewicz podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  972. Antoni Rudnicki podpułkownik dyr. arsen. bud. (1815-1830)
  973. Józef Rudnicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  974. Kasper Rudnicki major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  975. Adolf Rumpel kapitan na reformie jazdy (1815-1828)
  976. Franciszek Russyan major p. 1. ułanów (1815-1830)
  977. Roman Rutkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  978. Andrzej Ruttie pułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  979. Alojzy Rybczyński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1829)
  980. Kazimierz Rybczyński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  981. Maciej Rybiński pułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  982. Marcin Rybiński major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  983. Stanisław Rybiński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  984. Jan Rychłowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  985. Stanisław Rychłowski major p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  986. Wacław Rydzewski porucznik na reformie jazdy (1819-)
  987. Feliks Rylski major korp. inwal. (1815-1828)
  988. Kazimierz Ryttel porucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  989. Onufry Rzepecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  990. Ignacy Rzewuski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  991. Leon Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  992. Ludwik Rzewuski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  993. Stanisław Rzewuski podporucznik artyl. (1825-1830)
  994. Józef Rzotkiewicz pułkownik korp. inwal. (1815-1828)
  995. Jan Sadowski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  996. Antoni Sałacki generał brygady korp. inżyn. (1815-1830)
  997. Michał Satyr podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  998. Jan Sawczyński podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  999. Jan Schwerin pułkownik artyl. kon. gw. (1815-1827)
  1000. Piotr Sendek major weter. czyn. (1815-1830)
  1001. Józef Seydlitz pułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  1002. Kasper Siekierzyński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1003. Euzebiusz Siemianowski pułkownik kom. Zamościa (1815-1822)
  1004. Tomasz Siemiątkowski generał brygady , p.o. szefa sztabu gł. (1815-1830)
  1005. Gabriel Siemoński kapitan p. 3 piech. lin. (1827-1830)
  1006. Jan Sienkiewicz porucznik p. 8 ułanów (1815-1830)
  1007. Leon Siennicki major korp. pociągu (1815-1828)
  1008. Karol Sierakowski generał artylerii (1819-)
  1009. Wacław Sierakowski pułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  1010. Jan Sierawski generał brygady (1815-1830)
  1011. Walery Sierzputowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1012. Łukasz Sikorski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1013. Fortunat Skarżyński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1014. Kazimierz Skarżyński pułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1015. Tomasz Skrobecki kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1016. Jan Skrzynecki pułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1017. Piotr Skrzyński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1018. Kazimierz Skulimowski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1019. Józef Słupecki kapitan p. gren. gw. (1819-)
  1020. Kazimierz Słupecki pułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1021. Słanisław Smett podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1022. Władysław Snarski podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1023. Michał Sobieski podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  1024. Józef Sokolnicki pułkownik jazdy na reformie. (1819-1820)
  1025. Walenty Sokołowski podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1026. Ignacy Sosnkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1027. Jakub Sośnicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1028. Józef Sowiński pułkownik szkoła aplik. (1815-1830)
  1029. Jerzy Sparmann porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1030. Władysław Sparmann podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1031. Rychard Speth podpułkownik , adj. X. Wurtemberg. (1824-1821)
  1032. Jan Staniszewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1033. Jan Staszyński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1034. Ksawery Stępkowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1035. Feliks Stokowski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1036. Jan Stokowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1037. Antoni Strażyński podpułkownik korp. żandarm. (1815-1830)
  1038. Andrzej Strowski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1039. Zygmunt Stryieński pułkownik , szef sztabu dyw. (1815-1830)
  1040. Anastazy Strzelecki major na reformie (1815-1830)
  1041. Błażej Strzelecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  1042. Kajetan Stuart generał brygady płatnik (1815-1824)
  1043. Józef Stupnicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1044. January Suchodolski kapitan p. gren. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  1045. Franciszek Suchorzewski podpułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1046. Tadeusz Suchorzewski generał brygady l ułanów. (1815-1830)
  1047. Michał Suhr podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1048. Joachim Sulistrowski podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  1049. Andrzej Sumiński podporucznik p. 4 ułanów (1815-1826)
  1050. Mikołaj Szawłowski major korp. weter. (1815-1830)
  1051. Ignacy Szeffer kapitan korp. inwal. (1819-)
  1052. Piotr Szembek generał brygady 3 piech. l dyw. (1815-1830)
  1053. Augustyn Szemiot podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1830)
  1054. Franciszek Szercel podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  1055. Feliks Szlaski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1056. Roch Szlupowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1821)
  1057. Jan Szmauch podpułkownik weter. czyn. (1815-1824)
  1058. Walenty Szmigielski major p. 1. strz. piesz. (1822-1826)
  1059. Franciszek Sznayde major p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1060. Jan Szpinger podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1061. Teofil Szpotański major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1062. Adam Szubert podpułkownik artyl. kon. (1815-1821)
  1063. Karol Szumer kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1064. Jan Szumlański porucznik weter. czyn. (1815-1824)
  1065. Jan Szyjewski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1819)
  1066. Józef Szymanowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1820)
  1067. Antoni Szymański major p. 2 ułanów (1815-1819)
  1068. Rudolf Ślaski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1069. Słanisław Śleszyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  1070. Dezyderyusz Śliwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1071. Walenty Śmigielski podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1821-1830)
  1072. Pantaleon Świdziński major na reformie (1815-1830)
  1073. Józef Święcicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1829)
  1074. Karol Świeżawski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1075. Michał Tarnecki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1076. Antoni Tarnowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1077. Dominik Terlecki kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1078. Edward Thym kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1079. Michał Toczyski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  1080. Jędrzej Tokarski kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1081. Józef Toliński generał brygady , szef sztabu gł. (1815-1823)
  1082. Piotr Tomaszewski kapitan piech. na reformie. (1815-1830)
  1083. Jan Tomicki generał brygady (1815-1830)
  1084. Kazimierz Trębicki kapitan grenadj. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1830)
  1085. Ludwik Trębicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1086. Stanisław Trębicki generał brygady w sztabie W. Ks. (1815-1830)
  1087. Józef Trojanowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1088. Wincenty Trzebuchowski podpułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1089. Jędrzej Trzeszczkowski major korp. inwal. (1819-)
  1090. Józef Tucz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1091. Karol Turno pułkownik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1830)
  1092. Zygmunt Turno kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1093. Wincenty Twardzicki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1094. Józef Twarowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1095. Kajetan Twarowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1096. Kazimierz Tycz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1097. Edward Tys podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  1098. Antoni Umieniecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1824)
  1099. Romuald Urbański podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1100. Kazimierz Uszyński podpułkownik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1101. Marcin Uziębło podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1102. Franciszek Valentin d'Hauterive pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1103. Piotr Valentin d'Hauterive kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  1104. Tadeusz Vander-Noot porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1105. Piotr Wacławowicz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1106. Maciej Wągrodzki kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1823)
  1107. Józef Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1108. Józef Wasilewski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1819-1820)
  1109. Stanisław Wąsowicz pułkownik nie będący w służbie czyn. (1819-)
  1110. Józef Wąsowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1111. Jędrzej Węgłowski porucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1112. Karol Weisflog pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  1113. Gracjan Wenda kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1114. Kazimierz Werpechowski kapitan 2 klasy artyl. Modlina (1815-1830)
  1115. Jan Weyssenhoff generał dywizji ułanów. (1815-1830)
  1116. Wojciech Wichrowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1117. Walenty Widacki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1118. Korneli Wide porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  1119. Antoni Wieniawski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1120. Wincenty Wierzbięta kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1121. Jan Wilski podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  1122. Feliks Wiszniewski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1822-1830)
  1123. Józef Wiszniewski major p. 2 ułanów (1815-1827)
  1124. Józef Wiśniewski major p. 2 ułanów (1815-1830)
  1125. Konstanty Wiśniewski kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1822)
  1126. Jan Wodziński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1127. Leopold Wolf kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1128. Franciszek Woliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1829)
  1129. Adam Wolski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1130. Hipolit Wolski major korp. weter. (1815-1830)
  1131. Jan Wolski podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  1132. Jan Wolski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1133. Wincenty Wolski pułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1134. Ludwik Woycicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1135. Józef Woyciechowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1136. Michał Woyciechowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  1137. Antoni Woynarowski major na reformie (1815-1830)
  1138. Ludwik Woyniłowicz podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1139. Antoni Wroniecki podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1140. Franciszek Wronowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  1141. Józef Wrześniewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1142. Adam Wurtemberg generał brygady (1815-1830)
  1143. Roman Wybranowski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1144. Jan Wydorowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1145. Tadeusz Wyleżyński podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  1146. Antoni Wyrzykowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  1147. Piotr Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  1148. Teodor Wysocki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1149. Józef Wyszkowski pułkownik kwaterm. gen. (1815-1827)
  1150. Antoni Wyszyński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1151. Józef Zaborski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1152. Józef Zajączek generał piechoty (1815-1826)
  1153. Leon Zajączkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1154. Aleksander Zakrzewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  1155. Tadeusz Zakrzewski major na reformie (1815-1830)
  1156. Józef Zalewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1157. Józef Załuski pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1829)
  1158. Roman Załuski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1819-1820)
  1159. Gabriel Zambrzycki major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1160. Władysław Zamoyski podporucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1822-1830)
  1161. Edmund Zaremba podporucznik p. 1. piech. lin. (1829-)
  1162. Aleksander Zawadzki podpułkownik główn. dyżurstw., gewaltygier główny (1815-1830)
  1163. Kazimierz Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  1164. Onufry Zawadzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1165. Walenty Zawadzki pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1166. Ignacy Zawidzki pułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1167. Józef Zbyszewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1168. Antoni Zdanowski podpułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1169. Apolinary Zdzitowiecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1170. Józef Zdzitowiecki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1829)
  1171. Hieronim Zelwietr porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1172. Karol Zieliński podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1173. Benedykt Zielonka pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  1174. Mikołaj Ziemborowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1175. Stefan Ziemięcki pułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1176. Józef Zwoliński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1177. Karol Zywult major p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1178. Franciszek Żarski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1179. Kajetan Żarski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1180. Ignacy Żeliński podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1181. Edward Żółtowski generał dywizji p. 2 piech. (1815-1830)
  1182. Antoni Żwan porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1183. Kazimierz Żwan pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1184. Benedykt Żygodzki porucznik korp. inwal. (1828-1830)
  1185. Franciszek Żymirski generał brygady p. gren. gw. (1815-1830)

Czekający na identyfikację i umieszczenie w WGM

  1. Tytus Abramowicz podporucznik grenadj. gw. (1825-1826)
  2. Szczepan Abratowski podporucznik weter. (1815-1826)
  3. Stanisław Adamski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  4. Karol Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  5. Józef Andruszkiewicz podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  6. Aleksander Aniołkowski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  7. Marcin Antuszewicz podporucznik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  8. Jan Anyżewski podporucznik weter. (1818-1830)
  9. Wilhelm Ave podporucznik na reformie (1815-1829)
  10. Antoni Baczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  11. Ignacy Baczyński podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  12. Józef Bądkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  13. Jan Bagiński podporucznik inwal. (1815-1830)
  14. Józef Bagniewski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  15. Stefan Bagniewski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  16. Władysław Banczakiewicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1826)
  17. Kajetan Baniewski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1827)
  18. Jan Barankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  19. Jan Baranowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  20. Michał Baranowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  21. Wincenty Baranowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  22. Walenty Barbowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  23. Alojzy Barcikowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1826-1829)
  24. Antoni Barowicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  25. Ignacy Bartosiewiecki kapitan żandarm. (1815-1830)
  26. Kajetan Bartoszewicz kapitan p. 2 piech. lin., adj. gen. b. Żymirskiego (1815-1821)
  27. Jan Bauer porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  28. Wincenty Baykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  29. Jan Bazarewski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  30. Antoni Bełdowski podporucznik korp. inwal. (1826-1830)
  31. Jan Benczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1826)
  32. Ferdynand Benezet kapitan 2 klasy dyr. artyl. (1815-1830)
  33. Karol Berdo podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  34. Antoni Berent podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  35. Ignacy Berowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1824)
  36. Jan Bettko podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  37. Ludwik Beyer podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  38. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  39. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1828)
  40. Piotr Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  41. Tadeusz Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  42. Marcin Białobrzeski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-)
  43. Piotr Białobrzeski kapitan p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  44. Stefan Białogayski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  45. Franciszek Białoskurski porucznik korp. żandarm. (1818-1830)
  46. Celestyn Białowieyski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  47. Leon Biedkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  48. Wincenty Biegański kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  49. Józef Biegelmeyer podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  50. Rudolf Bielicki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  51. Jakub Bieliński porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  52. Jan Bieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  53. Jan Bielski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  54. Józef Bielski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. dyw. Dziekońskiego (1815-1830)
  55. Tomasz Bieńkiewicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  56. Antoni Bieńkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  57. Jan Bieńkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  58. Karol Bieńkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-)
  59. Franciszek Biernacki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  60. Kazimierz Biernacki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  61. Stanisław Bierzyński kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  62. Teodor Bierzyński podporucznik rakietn. piesz. (1828-1830)
  63. Antoni Biesiadowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-)
  64. Kasper Bijaczyński podporucznik weter. czyn. (1815-1828)
  65. Kazimierz Bilewicz porucznik korp. weter. (1825-1830)
  66. Mateusz Bilicki podporucznik weter. czyn. (1818-1828)
  67. Antoni Billewicz porucznik korp. weter. (1815-1824)
  68. Tomasz Bimerski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  69. Hipolit Biskupski podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  70. Józef Bittner podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  71. Wojciech Bittner podporucznik batal. saperów (1827-1830)
  72. Józef Błażejewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  73. Leopold Błażejewski podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  74. Franciszek Blelański podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  75. Leon Blinstrub kapitan p. 2 piech. lin. (1818-1830)
  76. Franciszek Bloch podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  77. Józef Blumenhoff podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  78. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  79. Józef Bobrownicki podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  80. Michał Bobrowski kapitan p. 7 piech. lin. (1818-1830)
  81. Mikołaj Bobrowski porucznik p. 2 strz. kon. (1818-1830)
  82. August Boehlendorff kapitan główn. dyżurstw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  83. Józef Bogdanowicz kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  84. Józef Bogdanowicz kapitan 2 klasy artyl. (1815-1823)
  85. Adam Bogdanowski podporucznik korp. inwal. (1828-1830)
  86. Antoni Bogdanowski podporucznik korp. weter. (1825-1826)
  87. Adam Bogdański podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1826)
  88. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  89. Benedykt Bogucki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  90. Kajetan Bogucki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  91. Józef Bohdanowicz podporucznik żandarm. (1815-1830)
  92. Jan Bohusz podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  93. Jan Bojanowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  94. Edmund Bojarski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  95. Józef Bołaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1822)
  96. Tomasz Bonar porucznik korp. weter. (1815-1824)
  97. Jan Boniakiewicz podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  98. Konrad Borchart podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  99. Pius Boreyko podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  100. Jan Borkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  101. Lucjan Borkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  102. Teofil Borkowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  103. Walenty Borkusiak podporucznik weter. czyn. (1815-1829)
  104. Józef Borodzicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  105. Antoni Boroński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1827)
  106. Jan Borowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  107. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1823-1827)
  108. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  109. Jan Borowy podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  110. Karol Bortkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  111. Jan Bortnowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  112. Franciszek Boruszewski porucznik p. 3 piech. (1815-1830)
  113. Jan Borycki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  114. Wojciech Borzykowski porucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  115. Jan Borzysławski kapitan korp. żandarm. (1815-1823)
  116. Józef Bratkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  117. Kasper Braun podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  118. Ludwik Brauner podporucznik p. 3 strz. piesz. (1830-)
  119. Faustyn Breański podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  120. Kazimierz Breza porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  121. Adam Brochocki kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowsklego (1819-)
  122. Stanisław Brochocki porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  123. Józef Brocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  124. Józef Brodowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  125. Józef Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1826)
  126. Stefan Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  127. Tomasz Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  128. Karol Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  129. Paweł Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  130. Jan Brzezański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1827)
  131. Ksawery Brzostowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1820-)
  132. Józef Brzozowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  133. Józef Brzozowski podporucznik korp. weter. (1819-1830)
  134. Piotr Brzozowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  135. Tomasz Brzuska podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  136. Paweł Brzyski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  137. Józef Buchowiecki podporucznik korp. weter. (1815-1822)
  138. Wincenty Budziszewski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1829)
  139. Józef Budzyński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  140. Tomasz Budzyński podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  141. Stanisław Buławecki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  142. Ferdynand Bulewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  143. Leon Bułhak podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  144. Feliks Bussów podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  145. Bonawentura Bydłowski kapitan p. 3 ułanów, adj. gen. Różnickiego (1815-1822)
  146. Ferdynand Bystrzanowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  147. Piotr Bzowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  148. Tomasz Cebulski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  149. Ksawery Cerner podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  150. Wawrzyniec Chądzyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  151. Antoni Chajęcki podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  152. Damazy Chamski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  153. Tymoteusz Chamski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  154. Piotr Charzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  155. Michał Chełmoński kapitan p. gren. gw., p.o. szef. szt. dyw. (1815-1830)
  156. Bonawentura Chlebowski podporucznik komp. rzemieśln. (1828-1830)
  157. Konstanty Chlewski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  158. Benedykt Chmielewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  159. Faustyn Chmielewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  160. Franciszek Chmielewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  161. Roch Chmielnik kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  162. Ignacy Chodakowski podporucznik korp. pociągu (1822-1823)
  163. Filip Chodecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1829)
  164. Tomasz Chodecki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  165. Józef Chołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1825)
  166. Ignacy Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  167. Jan Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1826)
  168. Józef Choromański porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klickiego (1815-1830)
  169. Józef Chreptowicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  170. Joachim Chrościński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  171. Józef Chrzanowski porucznik p. 1. strz. kon. (1820-1830)
  172. Paweł Chrzanowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  173. Tadeusz Chrzanowski kapitan (1815-1830)
  174. Jan Chury podporucznik korp. pociągu (1815-1825)
  175. Antoni Chyliński porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  176. Karol Cichocki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  177. Marcelli Cichocki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  178. Wincenty Cichocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  179. Kasper Cichowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  180. Feliks Ciechanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  181. Jan Ciechański podporucznik p. 1. piech. lin. (1830-)
  182. Stanisław Ciechański porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  183. Słanisław Ciećmiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  184. Ignacy Cieślikowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  185. Józef Ciężyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  186. Franciszek Ciołkowski porucznik korp. żandarm. (1815-1828)
  187. Stefan Ciołkowski kapitan korp. weter. (1819-)
  188. Jakub Cisowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  189. Antoni Ciszejko podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  190. Nikodem Cybulski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  191. Stanisław Cybulski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  192. Józef Cywiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  193. Karol Cywiński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  194. Seweryn Cywiński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  195. Karol Czachurski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  196. Mikołaj Czaki kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  197. Józef Czałczyński kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  198. Walenty Czaputowicz podporucznik korp. pociągu (1815-1822)
  199. Antoni Czarnecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  200. Antoni Czarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  201. Augustyn Czarnecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  202. Fortunat Czarnecki podporucznik kwaterm. gen. (1828-)
  203. Jan Czarnecki podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  204. Karol Czarnecki porucznik batal. saperów (1815-1830)
  205. Piotr Czarnek porucznik p. 1. ułanów (1815-1824)
  206. Józef Czarnocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  207. Mikołaj Czarnomski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  208. Franciszek Czarnowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  209. Jan Czarnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1829)
  210. Józef Czartoryski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  211. Alfons Czaykowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  212. Józef Czaykowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  213. Piotr Czechowicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1829)
  214. Wawrzyniec Czechowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  215. Stefan Czepicki podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  216. Józef Czepulański porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  217. Andrzej Czerkawski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  218. Antoni Czermiński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  219. Jan Czernicki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  220. Wincenty Czernicki kapitan na reformie (1815-1827)
  221. Józef Czerniewski kapitan korp. żandarm. (1819-)
  222. Kazimierz Czerniewski kapitan na reformie (1815-1830)
  223. Antoni Czerwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  224. Eustachy Czetwertyński podporucznik batal. saperów (1827-)
  225. Józef Czołczyński kapitan korp. inwal. (1827-1830)
  226. Jan Czosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  227. Antoni Czyż podporucznik na reformie (1815-1830)
  228. Samuel Czyż podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  229. Józef Czyżewicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  230. Antoni Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  231. Filip Czyżewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  232. Franciszek Czyżewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  233. Józef Czyżewski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  234. Piotr Dąbrowa porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  235. Aleksander Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  236. Edward Dąbrowski kapitan kom. w Chorzelach (1815-1830)
  237. Edward Dąbrowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  238. Jan Dąbrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  239. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1822-1827)
  240. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  241. Jan Dąbrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  242. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  243. Józef Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  244. Józef Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1827)
  245. Józef Dąbrowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  246. Józef Dąbrowski porucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  247. Józef Dąbrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  248. Józef Dąbrowski porucznik p. 2 piech. lin. (1826-)
  249. Leon Dąbrowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  250. Mikołaj Dąbrowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  251. Tadeusz Dąbrowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  252. Michał Daczewski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  253. Jan Dalecki podporucznik p. 3 ułanów (1815-1825)
  254. Józef Dambrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  255. Dominik Damięcki podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  256. Dominik Damiński podporucznik korp. inwal. (1823-1825)
  257. Piotr Dani(e)lecki kapitan p. 8 piech. lin. (1819-1830)
  258. Augustyn Darowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1819)
  259. Leon Daszkiewicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  260. Ludwik Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  261. Onufry Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1823)
  262. Wincenty Daszkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  263. Józef Dębicki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  264. Stanisław Dęby podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  265. Szymon Dejean kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  266. Ludwik Dekański podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  267. Jan Dembicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  268. Ignacy Dembiński podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  269. Maciej Didier porucznik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  270. Ferdynand Dietrich porucznik (1815-1822)
  271. Antoni Dłuski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  272. Maciej Dłuski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  273. Michał Doboszyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  274. Józef Dobr(z)yński kapitan 1 klasy batal. saperów (1819-)
  275. Bruno Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1820-1830)
  276. Ludwik Dobrzański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  277. Tomasz Dobrzański kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  278. Ignacy Dobrzelewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  279. Józef Dobrzelewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1828)
  280. Ksawery Dobrzelewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  281. Ludwik Dobrzyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  282. Ludwik Doenhoff kapitan korp. inwal. (1815-1821)
  283. Stanisław Dolinger podporucznik batal. saperów (1830-)
  284. Antoni Dołżkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1822)
  285. Anastazy Domagalski porucznik komp. rzemieśln. (1815-1825)
  286. Jan Domaniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  287. Jan Domaniewski kapitan (1815-1829)
  288. Jan Domaniewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  289. Jan Domaniewski podporucznik p. 2 ułanów (1822-1825)
  290. Filip Domański kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  291. Jakub Domański podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1827)
  292. Jan Domański podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  293. Walerian Domaradzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  294. Wincenty Domkiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  295. Jan Drezno podporucznik korp. inwal. (1826-)
  296. Ignacy Drost kapitan korp. żandarm. (1819-)
  297. Wiktor Drozdowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  298. Franciszek Drużbacki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1825)
  299. Kasper Drzewicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  300. Felicjan Drzewiecki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  301. Kazimierz Drzewiecki porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  302. Patrycy Drzewiecki podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  303. Władysław Drzewiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1818)
  304. Feliks Dunajewski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  305. Adolf Duniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  306. Jan Dunin kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  307. Paweł Dunin podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  308. Piotr Dunin porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  309. Walenty Dunin kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  310. Jan Dunkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  311. Józef Duval porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  312. Tytus Dwernicki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  313. Stefan Dybowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  314. Michał Dycielski podporucznik korp. weter. (1827-)
  315. Konstanty Dyski podporucznik p. 1. ułanów (1828-1830)
  316. Wojciech Działkowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  317. Józef Dziebiński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  318. Józef Dzięcielski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  319. Karol Dziekoński podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  320. Walerian Dziekoński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  321. Konstanty Dzierżanowski podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  322. Stanisław Dzierżański porucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  323. Kasper Dziewidzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  324. Piotr Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  325. Józef Dziubiński kapitan korp. inwal. (1815-1826)
  326. Antoni Engelhardt porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  327. Jan Erenkreutz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  328. Walenty Fabiszewski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  329. Zygmunt Fagielski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1824)
  330. Franciszek Falborg porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  331. Jan Falkowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  332. Józef Falkowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  333. Michał Fektrabski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  334. Konstanty Ferglis kapitan p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  335. Jakub Fijałkowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  336. Ksawery Fijewski podporucznik rakietn. kon. (1830-)
  337. Hilary Filaszewicz podporucznik p. gren. gw. (1819-)
  338. Jakub Filipkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  339. Jeremiasz Filipowicz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  340. Stanisław Filkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  341. Feliks Flatho podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  342. Jakub Flekiński podporucznik korp. inwal. (1823-1828)
  343. Józef Floręcki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  344. Jakub Florkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  345. Józef Folkierski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  346. Szymon Folkierski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  347. August Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1828)
  348. Franciszek Frezer porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  349. Antoni Frohlich podporucznik artyl. kon. gw. (1825-1830)
  350. Tomasz Fruziński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  351. Wincenty Furgałowicz podporucznik batal. weter. czyn. (1824-1830)
  352. Kazimierz Furs podporucznik komp. 2 art. garnlz. (1815-1830)
  353. Otto Gablentz podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  354. Wojciech Gadomski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  355. Feliks Gaiewicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  356. Jan Gałecki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  357. Feliks Galewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  358. Tomasz Galewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  359. Antoni Galiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  360. Franciszek Galiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  361. Bartłomiej Gałkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  362. Wojciech Garlicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  363. Leon Garliński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  364. Maciej Gąsiorowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  365. Nikodem Gąsowski porucznik weter. czyn. (1815-1828)
  366. Ludwik Gerschów podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  367. Tomasz Gerszt porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  368. Erazm Gibasiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  369. Jan Giedroyć podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  370. Józef Giedroyć porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1823)
  371. Wincenty Giedroyć porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  372. Ignacy Gierasiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  373. Eward Gierhard podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  374. Józef Gierhard kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  375. Karol Giersz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  376. Antoni Gierszt podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  377. Piotr Giewartowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  378. Adam Giżycki podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1822)
  379. Stanisław Giżycki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  380. Franciszek Glasiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  381. Tadeusz Głębocki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  382. Adolf Gliński podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  383. Aleksander Gliński podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  384. Aleksander Głombik porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1821)
  385. Jan Głowacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1825)
  386. Józef Główczyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  387. Karol Głuszczyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  388. Wincenty Gniewkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  389. Jacenty Gnoiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  390. Ignacy Godlewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1825)
  391. Ignacy Godlewski kapitan , adj. pl. Zamościa (1815-1829)
  392. Daniel Gójski podporucznik p. 1. ułanów (1828-)
  393. Jan Gołaszewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  394. Antoni Gołębiowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  395. Feliks Gołębiowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  396. Jan Gołębiowski porucznik artyl. arsen. budow. (1815-1830)
  397. Józef Gołębiowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  398. Michał Gołębiowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  399. Wawrzyniec Gołembiowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  400. Walenty Golian podporucznik korp. inwal. (1822-1824)
  401. Maciej Goliński kapitan p. 1. ułanów (1815-1822)
  402. Antoni Goliszewski porucznik , adj. budowo Zamościa (1815-1829)
  403. Stanisław Goliszewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  404. Józef Gółkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  405. Feliks Gołoński podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  406. Jan Górecki porucznik korp. weter. (1815-1830)
  407. Stanisław Górecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  408. Wincenty Górecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1819-)
  409. Jacenty Górski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  410. Józef Górski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  411. Michał Górski kapitan p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  412. Romuald Górski porucznik artyl. piesz. (1815-1824)
  413. Sebastian Górski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  414. Jakub Gorzechowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  415. Michał Gosławski podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  416. Leopold Grabiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  417. Seweryn Grabiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  418. Hieronim Grabowski kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  419. Józef Grabowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  420. Kajetan Grabowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  421. Karol Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1819-1820)
  422. Michał Grabowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  423. Nepomucen Grabowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  424. Seweryn Grabowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  425. Tadeusz Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  426. Tadeusz Grabski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  427. Jan Granowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1827)
  428. Bogusław Grecz kapitan , audytor korp. inwal. (1819-)
  429. Tomasz Grembecki podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  430. Franciszek Gretz kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  431. Nepomucen Grodzicki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  432. Piotr Grodziński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  433. Teodor Gromczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-)
  434. Feliks Grudziński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  435. Tomasz Grudziński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  436. Antoni Gruszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  437. Władysław Gruszecki podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1823)
  438. Jakub Grygołaytys podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  439. Józef Grywaczewski podporucznik dyr. artyl. (1825-1830)
  440. Jan Grzelachowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  441. Dominik Gubba podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  442. Stanisław Gucewicz podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-)
  443. Aleksander Gumiński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  444. Józef Gustawiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  445. Konstanty Gutakowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  446. Adam Gutkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-1827)
  447. Marcin Guyski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  448. Franciszek Gzowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  449. Jan Gzowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1822)
  450. Franciszek Habel porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  451. Antoni Halbe porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  452. Jan Hanusz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  453. Jan Harasiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  454. Wojciech Heblewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  455. Ludwik Heilmeyer kapitan kwaterm. gen. (1819-1820)
  456. Tadeusz Henkiel podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  457. Stanisław Herstopski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  458. Teodozy Himonowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  459. Antoni Hincz podporucznik artyl. piesz. (1820-)
  460. Kazimierz Hoffman kapitan artyl. garniz. Zamościa. (1815-1827)
  461. Józef Hołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  462. Ignacy Horain podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  463. Wincenty Horain podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  464. Edward Horn podporucznik korp. inżyn. (1815-1823)
  465. Tytus Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1822)
  466. Jan Horodeński podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  467. Kazimierz Hraczyński kapitan korp. inwal. (1819-1830)
  468. Jan Hryniewicz porucznik p. 4 ułanów, gewaltygier (1815-1830)
  469. Grzegorz Hrynikowski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  470. Aleksander Huba podporucznik p. 2 ułanów (1824-1826)
  471. Józef Hubka podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  472. Ernest Hugel porucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  473. Józef Hulewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  474. Józef Huppe kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  475. Rajmund Hurkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1825)
  476. Franciszek Iudeyko podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  477. Stanisław Iwaszkiewicz porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  478. Piotr Izaiewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1823)
  479. Maciej Izbicki podporucznik batal. weter. czyn. (1823-1830)
  480. Teofil Jabłkowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  481. Jan Jabłonowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  482. Filip Jabłoński podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  483. Ludwik Jabłoński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1830)
  484. Stanisław Jabłoński kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  485. Adam Jaczynic podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-)
  486. Ignacy Jakubowski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  487. Józef Janikowski podporucznik korp. żandarm. (1819-)
  488. Kajetan Janiszewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  489. Józef Jankiewicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  490. Józef Jankowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  491. Józef Jankowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  492. Marcin Jankowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1824)
  493. Walenty Januchta porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  494. Jan Januszewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  495. Samuel Januszewski kapitan p. 3 ułanów (1823-1830)
  496. Piotr Januszyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1830-)
  497. Adam Jaraczewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1828)
  498. Michał Jarkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  499. Józef Jaroma kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1830)
  500. Jan Jaroszyński podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  501. Józef Jasinowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  502. Ignacy Jasiński porucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  503. Kasper Jasiński podporucznik p. 2 ułanów (1819-)
  504. Stanisław Jasiński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  505. Franciszek Jastrzębski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  506. Jan Jastrzębski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1828)
  507. Jan Jastrzębski porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1823)
  508. Piotr Jastrzębski porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  509. Ludwik Jatoft kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  510. Dyonizy Jaworski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  511. Wincenty Jaworski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  512. Wincenty Jaźwiński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  513. Jan Jełowicki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  514. Julian Jezierski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  515. Wojciech Jezierski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  516. Piotr Jeziorkowski kapitan korp. weter. (1823-1830)
  517. Tadeusz Jeziorkowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1825)
  518. Cyryl Jeżewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  519. Ignacy Jeżewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  520. Julian Jeżewski podporucznik batal. saperów (1829-1830)
  521. Tomasz Jeżowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  522. Wiktor Jodko podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  523. Jan Jokisz podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  524. Jan Jordan kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  525. Jan Junga porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  526. Adam Jurgaszka podporucznik p. 1 strz. piesz. (1829-1830)
  527. Jakub Jurgaszka kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  528. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  529. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  530. Józef Kaczorowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  531. Łukasz Kaczorowski porucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  532. Daniel Kadłubiski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  533. Grzegorz Kakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1827)
  534. Karol Kamieński podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  535. Franciszek Kamiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  536. Konstanty Kamiński podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  537. Mikołaj Kamiński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  538. Seweryn Kamiński podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  539. Wawrzyniec Kamiński podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  540. Erazm Kamocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  541. Ignacy Kargier porucznik , adj. pl. Zamościa (1815-1821)
  542. Andrzej Karniewski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  543. Wiktor Karsznicki porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  544. Ignacy Karwosiecki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  545. Rudolf Karwowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1824)
  546. Stanisław Karwowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  547. Michał Karyory podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  548. Jan Kasprzykowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  549. Grzegorz Kassarabowicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  550. Wawrzyniec Kauszke porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  551. Marian Kaweczyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  552. Jan Kazanowicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  553. Wincenty Kaziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  554. Józef Kępiński podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  555. Kasper Kęszycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1828)
  556. Jędrzej Kętrzyński podporucznik korp. inwal. (1815-1824)
  557. Piotr Keyzer podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  558. Józef Kiełczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1829)
  559. Józef Kiersnowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  560. Ksawery Kijański podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  561. Antoni Kijeński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  562. Józef Kinast podporucznik artyl. (1815-1830)
  563. Ignacy Kisiel podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-1830)
  564. Piotr Klamborowski kapitan p. 7 piech. (1815-1829)
  565. Bazyli Kleczeński podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  566. Jan Kleczyński porucznik na reformie piechoty (1815-1827)
  567. Jan Klemczyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  568. Franciszek Klemensowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  569. Walery Kleszczyński kapitan korp. żandarm. (1815-1821)
  570. Adam Kłopocki podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1825)
  571. Józef Kłossowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1830)
  572. Stanisław Klukowski podporucznik weter. czyn. (1825-1826)
  573. Wawrzyniec Kluska podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  574. Józef Kmita podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  575. Szymon Kobylański porucznik artyl. piesz. (1819-)
  576. Antoni Koch kapitan artyl. (1815-1830)
  577. Wojciech Kołacki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  578. Szymon Kolborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  579. Maciej Kolczyński podporucznik weter. czyn. (1830-)
  580. Wojciech Kolczyński kapitan p. 4 ułanów (1825-1829)
  581. Zygmunt Kołdawski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1827)
  582. Franciszek Kołdowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  583. Otto Kołdowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1830-)
  584. Ludwik Kołtonowski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  585. Józef Kołucki porucznik weter. czyn. (1823-1830)
  586. Ignacy Kołysko kapitan artyl. kon. gw. (1815-1830)
  587. Antoni Komierowski kapitan p. 8 piech. lin. (1827-)
  588. Piotr Komirowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  589. Piotr Komorowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  590. Jan Kon podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  591. Antoni Konarzewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  592. Mateusz Koncewicz podporucznik p. 4 ułanów (1815-1824)
  593. Stefan Koncewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  594. Józef Kondracki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  595. Szymon Kondracki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  596. Stanisław Koppe porucznik p. 3 ułanów (1819-)
  597. Józef Kopyciński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  598. Wincenty Kopyciński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1825)
  599. Kajetan Korczakowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  600. Wojciech Korczakowski porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  601. Józef Korczyc kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  602. Józef Kordaszewski podporucznik kom. Wieruszowa (1815-1830)
  603. Szymon Korewa podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1819)
  604. Florian Korsak podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  605. Kalikst Korwinowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  606. Feliks Korycki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  607. Kasper Korytkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  608. Józef Korytyński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  609. Ludwik Korzeniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  610. Wincenty Korzeniewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  611. Seweryn Kosarzewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1818)
  612. Adam Kosiarski podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  613. Ignacy Kosiarski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-1820)
  614. Antoni Kosiński podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  615. Jan Kosiński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  616. Stefan Kosiński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  617. Celestyn Kosko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  618. Józef Koskowski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  619. Feliks Kossakowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  620. Tadeusz Kossakowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  621. Józef Kossobudzki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1822)
  622. Stanisław Kossowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  623. Wincenty Kossowski kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  624. Andrzej Kostkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  625. Leopold Koszucki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  626. Rafał Koszutski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  627. Józef Kościelski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  628. Józef Kośmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1822-1825)
  629. Antoni Kotkowski kapitan p. 1 ułanów, adj. gen. Suchorzewskiego (1815-1830)
  630. Michał Kotowicz podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  631. Antoni Kowalczyk podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  632. Antoni Kowalewski porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  633. Józef Kowalewski kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1822)
  634. Wincenty Kowalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  635. Franciszek Kowalski podporucznik p. 1. piech. lin. (1828-1830)
  636. Melchior Kowalski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  637. Michał Kowalski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  638. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  639. Jan Kownacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1827-1830)
  640. Konstanty Kownacki podporucznik p. 3 ułanów (1827-1830)
  641. Aleksander Kozaryn podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  642. Albin Kozłowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  643. Aleksander Kozłowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  644. Franciszek Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  645. Ignacy Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  646. Karol Kozłowski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  647. Teodor Kozłowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  648. Antoni Kozyrski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  649. Józef Koźmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  650. Wawrzyniec Koźmiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  651. Feliks Kożuchowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  652. Franciszek Kraczkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  653. Ludwik Krafft podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  654. Franciszek Kraiewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  655. Henryk Kraiewski podporucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  656. Jan Kraiewski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  657. Klemens Kraiewski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  658. Leonard Kraiewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  659. Jan Kramarski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  660. Wincenty Kramkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  661. Ignacy Krasnodębski porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  662. Józef Krasnodębski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  663. Jan Krassowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  664. Józef Krassowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  665. Jakub Krassuski porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  666. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  667. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  668. Wilhelm Krassyn porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  669. Józef Kraśnicki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  670. Andrzej Kraus porucznik korp. inwal. (1819-)
  671. Józef Krawczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  672. Stanisław Krawczyński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  673. Jul. Kropiwnicki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1825)
  674. Jan Krotochwil porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  675. Felicjan Krukowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  676. Franciszek Krumułowski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  677. Jan Krupiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  678. Franciszek Kruszewski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  679. Wiktor Kruszewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  680. Aleksander Kryczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  681. Jan Krynicki porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  682. Józef Krynicki podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  683. Ignacy Krysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-)
  684. Antoni Krzęciewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  685. Piotr Krzemiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  686. Heliodor Krzycki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  687. Tomasz Krzymuski podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  688. Ludwik Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-)
  689. Maciej Krzyżanowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  690. Szymon Krzyżanowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  691. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  692. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  693. Michał Kuberski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  694. Aleksander Kucharski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1827)
  695. Franciszek Kuczewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  696. Wiktor Kuczewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  697. Franciszek Kuderowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  698. Jan Kuhn porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  699. Jan Kulczycki porucznik korp. inwal. (1819-)
  700. Wojciech Kulczyński kapitan p. 4 ułanów (1815-1824)
  701. Piotr Kuligowski porucznik p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  702. Jan Kuliński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  703. Ignacy Kulpiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  704. Mateusz Kuncewicz porucznik p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  705. Jan Kuniowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  706. Henryk Kurdwanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1823)
  707. Julian Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1827)
  708. Konstanty Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1826)
  709. Feliks Kurniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  710. Antoni Kurowski porucznik korp. inwal. (1815-1823)
  711. Jakub Kurowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  712. Tadeusz Kurowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  713. Piotr Kustowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1824)
  714. Stanisław Kuszkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  715. Jan Kuźnicki podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  716. Bonawentura Kuźniczew podporucznik artyl. kon. (1829-)
  717. Tomasz Kwasiborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  718. Teodor Kweizer kapitan główn. dyżur. p. 3 strz. p. (1815-1830)
  719. Jan Kwiatkowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  720. Piotr Kwiatkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  721. Tomasz Kwiatkowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1821)
  722. Walenty Kwieciński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  723. Jan Łabanowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  724. Ignacy Lachowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  725. Piotr Lachowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  726. Antoni Łącki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  727. Jan Łącki podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  728. Józef Łącki podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  729. Edmund Łączkowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  730. Konstanty Łada podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  731. Józef Ładowski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  732. Julian Łagona podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  733. Andrzej Lamparski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  734. Michał Langa kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1825)
  735. Michał Lantau podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  736. Antoni Łapczyński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  737. Andrzej Łapiński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  738. Franciszek Łapiński kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  739. Szymon Łapiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1825)
  740. Franciszek Laskowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  741. Jan Laskowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  742. Józef Laskowski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  743. Jan Łaszkiewicz porucznik sztab główn. (1815-1830)
  744. Michał Latalski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  745. Wincenty Laudański porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  746. Jan Ławcewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1825)
  747. Jan Łazowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1825-1830)
  748. Adam Lebrun kapitan p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  749. Stanisław Lebrun kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  750. Mikołaj Lechnowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  751. Stanisław Łęcki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  752. Ignacy Ledóchowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  753. Wojciech Łędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  754. Wojciech Lędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  755. Antoni Leniecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  756. Jan Lenkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  757. Franciszek Lesiewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  758. Jan Leszczyński kapitan kom. Radziejowa (1815-1830)
  759. Karol Leszczyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  760. Józef Leśniowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  761. Józef Leśniowski porucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  762. Jacenty Lewandowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  763. Bazyli Lewiński kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  764. Aleksander Leyenfeld porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  765. Paweł Leyman podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  766. Teofil Lignau podporucznik korp. inżyn. (1815-)
  767. Józef Lipiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1820)
  768. Walenty Lipka porucznik korp. weter. (1815-1830)
  769. Marcjan Lipnicki kapitan na reformie piechoty (1826-1830)
  770. Stanisław Lissowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1823)
  771. Józef Łodziński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  772. Aleksander Łojewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  773. Piotr Łopuski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  774. Mateusz Łosowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  775. Karol Lossow kapitan korp. weter. (1815-1830)
  776. Kazimierz Łoziński podporucznik komp. robocz. (1823-1830)
  777. Antoni Łubieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  778. Jan Łubkowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  779. Antoni Lublicki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1811)
  780. Tomasz Łuczyński kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  781. Józef Łukański podporucznik batal. saperów (1815-1827)
  782. Michał Łukasiewicz porucznik komp. rzemieśln. (1815-1828)
  783. Jan Łukaszewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  784. Stanisław Łukaszewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  785. Wincenty Łuniewski porucznik dyżurstwo gł. (1815-1830)
  786. Melchior Lutomski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  787. Walenty Łyszkiewicz porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  788. Stanisław Macewicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1822-1830)
  789. Erazm Machwitz podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  790. Hieronim Maćkiewicz kapitan kom. Pyzdr (1815-1824)
  791. Teodor Magarzewski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  792. Antoni Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  793. Franciszek Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1824)
  794. Franciszek Maiewski porucznik p. 4 ułanów (1815-1829)
  795. Ignacy Maiewski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  796. Jan Maiewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  797. Piotr Maiewski podporucznik na reformie jazdy (1819-)
  798. Tomasz Maiewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  799. Wincenty Majewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  800. Antoni Makarowicz porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Kosseckiego (1815-1823)
  801. Tomasz Makarski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  802. Franciszek Mąkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1827)
  803. Ignacy Makowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  804. Józef Makowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  805. Mikołaj Malankiewicz porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  806. Franciszek Malczewski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  807. Sebastian Malczewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  808. Tomasz Małecki porucznik p. 1. ułanów (1815-1827)
  809. Jakub Małgorzewlcz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  810. Antoni Malinowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  811. Jan Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  812. Jan Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  813. Julian Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1827-1830)
  814. Leander Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  815. Wojciech Malinowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  816. Antoni Malski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  817. Hieronim Małyszko porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  818. Seweryn Mangett podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  819. Józef Manicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  820. Serafin Maniński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  821. Józef Mańkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  822. Piotr Mańkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  823. Tomasz Mańkowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  824. Józef Marchocki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  825. Józef Marcinkiewicz porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  826. Jan Markiewicz podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  827. Wincenty Markiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  828. Antoni Markowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1826)
  829. Jan Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  830. Józef Markowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-)
  831. Maciej Markowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  832. Antoni Marski kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  833. Paweł Marszałkowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  834. Józef Masłowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  835. Dominik Maszewski podporucznik p. gren. gw. (1819-1820)
  836. Grzegorz Maślański porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1823)
  837. Stefan Matuszyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-1820)
  838. Antoni Mausz podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  839. Hiacenty Maychrowicz porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  840. Klemens Maychrowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  841. Ferdynand Maykowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  842. Łukasz Mazurkiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1827)
  843. Józef Mędrzecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  844. Konstanty Menciński podporucznik rakietn. kon. (1829-1830)
  845. Rajmund Metwiński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  846. Nepomucen Metzler podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  847. Adam Miączyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-)
  848. Wojciech Miączyński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  849. Michał Mianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  850. Antoni Michałowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  851. Ludwik Michałowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  852. Grzegorz Michalski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  853. Szymon Michalski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1824)
  854. Mikołaj Miecielski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  855. Tadeusz Mieczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  856. Jan Mielewski kapitan korp. inwal. (1822-1829)
  857. Erazm Mierzejewski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  858. Henryk Mierzyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  859. Ksawery Mierzyński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  860. Rafał Mierzyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1830)
  861. Ignacy Mieszkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  862. Wojciech Mietelski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  863. Michał Miklaszewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  864. Seweryn Mikułowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  865. Aleksander Mikulski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  866. Kasper Mikulski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  867. Wincenty Miładowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  868. Stanisław Miłasiewicz porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  869. Józef Milatycki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  870. Stanisław Milerowicz podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  871. Jan Milewski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1821)
  872. Wincenty Milkiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  873. Antoni Miniszewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1827)
  874. Hieronim Miński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-)
  875. Nikodem Miracki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  876. Józef Misiewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  877. Marcelli Mizger podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  878. Sylwester Moderowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1822)
  879. Stanisław Modrzewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  880. Paweł Modzelewski porucznik artyl. garniz. Modlina (1815-1830)
  881. Feliks Mokłok podporucznik p. gren. gw. (1820-)
  882. Henryk Moldenhawer podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  883. Władysław Monasterski podporucznik weter. czyn. (1815-1824)
  884. Teodor Moniak podporucznik komp. robocz. (1815-1830)
  885. Karol Moniuszko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  886. Franciszek Monkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  887. Aleksander Montellatycy podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  888. Józef Morawski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  889. Maciej Morawski podporucznik p. 1 strz. kon., gewaltygier (1822-1830)
  890. Romuald Moroz porucznik na reformie jazdy (1819-1820)
  891. Adam Moroziński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  892. Antoni Mosiołowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  893. Jan Moszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  894. Karol Mozeyko podporucznik korp. inwal. (1819-)
  895. Piotr Mrożek podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  896. Ludwik Mszański porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  897. Jan Mściwojewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  898. Henryk Munkenbeck podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  899. Michał Muzolf podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  900. Tadeusz Nagurski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  901. Karol Narwoyn porucznik korp. inwal. (1819-1820)
  902. Adam Narzymski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  903. Wojciech Narzyński podporucznik na reformie (1830-)
  904. Józef Nawadzki podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  905. Jan Nawoyski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  906. Antoni Neumanowski kapitan , adj. gen. Redel (1815-1830)
  907. Leon Neumark podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  908. Aleksander Nidecki kapitan kom. Wierzbołowa (1815-1830)
  909. Marcelli Niechcielski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1827)
  910. Waler. Niedabylski podporucznik na reformie piechoty (1815-1822)
  911. Stanisław Niedzielski kapitan na reformie (1815-1830)
  912. Jan Niemcewicz podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  913. Adolf Niemojewski podporucznik artyl. kon. (1824-1829)
  914. Wincenty Nieprski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  915. Honor. Niewiarowski porucznik korp. inżyn. (1815-1826)
  916. Paweł Nieźwiedzki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  917. Tadeusz Niski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  918. Bernard Niwiński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  919. Feliks Noskowski kapitan kom. Radziejowa (1819-1820)
  920. Antoni Novaak podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  921. Wawrzyniec Nowacki kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  922. Antoni Nowak podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  923. Marcin Nowakowski podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  924. Piotr Nowakowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  925. Adam Nowicki kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  926. Feliks Nowicki kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  927. Jan Nowicki podporucznik na reformie jazdy (1815-1823)
  928. Konstanty Nynkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  929. Jakub Obalski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  930. Antoni Obniński podporucznik korp. pociągu (1815-1828)
  931. Tomasz Obrębski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  932. Sylwester Offert porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1823)
  933. Tadeusz Ogiński podporucznik artyl. kon. gw. (1819-)
  934. August Ohicki podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  935. Jan Okólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  936. Karol Olesza porucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  937. Mustafa Oleykiewicz podporucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  938. Romuald Ołkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1826-1827)
  939. Józef Olszański podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  940. Ksawery Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  941. Ignacy Ołtarzewski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  942. Ambroży Ordyniec podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  943. Aleksander Orłowski podporucznik artyl. kon. gw. (1829-1830)
  944. Joachim Orłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  945. Aleksander Orowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  946. Tomasz Ossowski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  947. Henryk Ostroróg podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1823)
  948. Józef Ostrowicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  949. Michał Ostrowski p. 3 ułanów (1828-1830)
  950. Paweł Ostrzykowski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  951. Andrzej Ośniałowski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  952. Jan Oświecimski porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  953. Roman Otkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  954. Damazy Otocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  955. Józef Otowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  956. Ludwik Owczarski kapitan p. gren. gw. (1819-1820)
  957. Józef Owsianny kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  958. Michał Oyrzanowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1823)
  959. Maciej Oyrzyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1823)
  960. Konstanty Ożarowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  961. Onufry Ożarowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  962. Iwon Paciorkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  963. Jakub Paczowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  964. Michał Pągowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1826)
  965. Jakub Palm kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  966. Hiacenty Pancer podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  967. Piotr Papiński podporucznik korp. inwal. (1829-1830)
  968. Dominik Papliński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  969. Kazimierz Paszkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  970. Ignacy Paszkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  971. Jakub Paszkowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  972. Andrzej Pawlikowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  973. Karol Pawłowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  974. Tomasz Pawłowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  975. Walenty Pawłowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  976. Ignacy Pazderski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  977. Józef Pełzucki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  978. Antoni Peperski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  979. Erazm Peretjatkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  980. Mikołaj Petrusewicz kapitan na reformie piechoty (1828-1830)
  981. Ksawery Piątkowski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  982. Stanisław Piątkowski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  983. Józef Piechowski podporucznik kom. Radziejowa (1819-)
  984. Julian Piędzicki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  985. Wawrzyniec Piegłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  986. Józef Pieniążek podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  987. Józef Pierzyński podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  988. Jan Pignan podporucznik korp. weter. (1815-1823)
  989. Franciszek Pilatowski porucznik korp. inwal. (1815-1827)
  990. Kazimierz Pilecki podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  991. Józef Piołunowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  992. Ignacy Pióro kapitan na reformie piechoty (1819-)
  993. Antoni Piotrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  994. Franciszek Piotrowski porucznik batal. saperów (1815-1830)
  995. Franciszek Piotrowski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1829)
  996. Józef Piotrowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  997. Karol Piotrowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  998. Ludwik Piotrowski podporucznik p. ułanów (1824-1830)
  999. Maksymilian Piotrowski podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  1000. Franciszek Piskorski podporucznik batal. weter. czyn. (1815-1830)
  1001. Mikołaj Piwarski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1002. Piotr Piwowarski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1828)
  1003. Ludwik Plagowski kapitan p. 2 ułanów, adj. X. Wurtemberg. (1815-1830)
  1004. Tomasz Plantowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1005. Stanisław Pleśniarski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. pl. Zamościa (1815-1830)
  1006. Adam Plewaka podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1828)
  1007. Kazimierz Plewiński podporucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1008. Jan Plocer kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1009. Felicjan Płonczyński kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1827)
  1010. Łukasz Płonczyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1829)
  1011. Julian Płuszczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1829)
  1012. Antoni Płużański podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1013. Michał Płużański podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1014. Adolf Podkański podporucznik kwaterm. gen. (1824-1826)
  1015. Leon Podkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1825)
  1016. Ignacy Pogonowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1017. Nikodem Polański podporucznik rakietn. kon. (1824-1828)
  1018. Józef Polczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1827-1830)
  1019. Maciej Polczycki kapitan p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  1020. Michał Połeć podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1021. Jan Polesiewicz podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1022. Michał Poletyło podporucznik kom. Dobrzynia (1815-1830)
  1023. Roch Polikowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1024. Antoni Pomianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1025. Karol Pomianowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  1026. Antoni Pomorski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1027. Erazm Pomorski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1028. Mateusz Pomorski kapitan p. 2 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  1029. Wojciech Pomorski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1030. Stanisław Poniatowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1031. Jan Poraziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1032. Ferdynand Porębiński porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1830)
  1033. Tadeusz Porębiński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1823)
  1034. Walenty Porębski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)
  1035. Donat Porzycki kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  1036. Jan Poświk porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  1037. Mikołaj Poteralski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1038. Adolf Potkański porucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  1039. Leon Potkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  1040. Ksawery Potocki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1041. Michał Potocki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1042. Edward Potworowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Tolińskiego (1819-1820)
  1043. Mikołaj Potyralski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1044. Stanisław Prokopowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1045. Antoni Prolewicz kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1046. Jan Prolewicz kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1047. Kazimierz Proszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1824)
  1048. Kazimierz Pruchliński porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1049. Jan Pruski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1050. Tomasz Pruszak podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  1051. Antoni Pryami kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  1052. Wojciech Przanowski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1053. Franciszek Przechadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1054. Feliks Przedpełski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  1055. Wojciech Przedpełski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  1056. Piotr Przegaliński porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1057. Adam Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1058. Tytus Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1059. Franciszek Przespolewski kapitan kom. Częstochowy (1815-1830)
  1060. Mikołaj Prześlakiewicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1061. Franciszek Przewłocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1062. Józef Przeździecki podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  1063. Karol Przeździecki kapitan na reformie (1815-1830)
  1064. Piotr Przeździecki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1065. Józef Przybylski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1066. Ignacy Przygodzki kapitan p. 4 piech. lin. (1819-)
  1067. Stanisław Przyłuski podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1068. Augustyn Psarski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1826)
  1069. Wojciech Psarski podporucznik p. strz. kon. gw. (1827-1830)
  1070. Józef Pstrokoński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1071. Gotfryd Psulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1072. Józef Puchalski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1073. Stanisław Puchalski podporucznik na reformie (1815-1827)
  1074. Stanisław Puczyński podporucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1075. Józef Pulczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1815-1826)
  1076. Maciej Pulczycki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1077. Wincenty Puzyna podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  1078. Michał Puzyrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1079. Antoni Quapill podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1829)
  1080. Adam Raczyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1081. Józef Radliński porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1820)
  1082. Antoni Radolski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1083. Józef Radowicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1084. Medard Radowicki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1085. Kandyd Raduski podporucznik rakietn. piesz. (1824-1830)
  1086. Jan Radziejewski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1826)
  1087. Wincenty Radzikowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1088. Feliks Radzimiński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1089. Józef Radzimiński kapitan p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1090. Ignacy Radziszewski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1091. Wincenty Radziszewski kapitan p. 2 ułanów (1819-)
  1092. Ludwik Raiszel podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1093. Józef Rajuniec podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1094. Jan Rakusa podporucznik kwaterm. gen. (1824-)
  1095. Aleksander Randau podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  1096. Dyzma Raszewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1097. Mateusz Raszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1098. Ferdynand Rawenna podporucznik p. 2 ułanów (1822-1830)
  1099. Jan Rędzina kapitan p. strz. kon. gw., szef sztabu dyw. (1815-1830)
  1100. Prosper Regulski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1101. Teodor Regulski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1102. Antoni Reklert podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  1103. Karol Rembertowicz porucznik batal. saperów (1815-1830)
  1104. Hipolit Remiszewski podporucznik artyl. piesz. (1822-1825)
  1105. Michał Remiszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  1106. Piotr Remiszewski kapitan na reformie jazdy (1819-)
  1107. Feliks Restecki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1108. Franciszek Reyman kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  1109. Filip Reymer podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1110. Karol Reynisch podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  1111. Michał Reyser podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  1112. Antoni Reyzner podporucznik p. gren. gw. (1822-1824)
  1113. Michał Richter kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1114. Antoni Rodziewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1115. Józef Rogowski porucznik p. gren. gw. (1820-1830)
  1116. Michał Rogowski porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1819-1830)
  1117. Jan Roiewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  1118. Antoni Romanowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1119. Jan Romanowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1120. Jan Romański kapitan 1 klasy artyl. (1819-1820)
  1121. Ludwik Romer podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  1122. Hipolit Romiszewski podporucznik artyl. piesz. (1826-1829)
  1123. Piotr Romiszewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  1124. Franciszek Rosenbluth porucznik (1815-1823)
  1125. Klemens Rostkowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1126. Fel. Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1127. Maciej Roszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1128. Mikołaj Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  1129. Antoni Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1130. Michał Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1826)
  1131. Mikołaj Roszkowski podporucznik korp. żandarm. (1825-1830)
  1132. Stanisław Rościszewski kapitan , adj. pl. Modlina (1815-1830)
  1133. Jacenty Rousseau podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  1134. Jan Rozwadowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  1135. Władysław Rożycki kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1136. Marceli Rudnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  1137. Stanisław Rudnicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1820-)
  1138. Tadeusz Rudnicki podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1139. Aleksander Rudzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1140. Aleksander Rupeyko podporucznik artyl. kon. (1815-1828)
  1141. Rom. Rupniewski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  1142. Aleksander Russocki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1143. Antoni Rutkowski podporucznik kwaterm. gen. (1829-1830)
  1144. Franciszek Rutkowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1145. Michał Rutkowski podporucznik rakietn. kon. (1828-1830)
  1146. Paweł Rutkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1147. Maciej Rybałtowski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  1148. Stanisław Rybicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1149. Hieronim Rybiński porucznik na reformie (1815-1830)
  1150. Józef Rychłowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1151. Józef Rychter podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1152. Ignacy Rykaczewski kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  1153. Józef Ryło podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1154. Paweł Rylski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  1155. Antoni Rymbarski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1156. Jan Rytt podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1157. Antoni Rzążewski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1158. Wojciech Rzeplański podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1159. Józef Rzeszotarski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1160. Józef Rzeszotarski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1161. Teodor Rzeszotkowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  1162. Mikołaj Rzętkowski podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1163. Feliks Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1164. Józef Rzewuski podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1165. Karol Rzewuski kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  1166. Walenty Rzuchowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1820)
  1167. Józef Sabiński podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1168. Jakub Saczyński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1169. Grzegorz Sadłowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  1170. Leopold Sadłucki porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1171. Andrzej Sadowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1172. Antoni Sadowski podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1173. Wojciech Sadowski kapitan kom. Pyzdr (1815-1830)
  1174. Kazimierz Sągul podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1175. Michał Sakowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1176. Wincenty Sakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1828)
  1177. Ferdynand Salisz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1829)
  1178. Jan Sarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1179. Andrzej Sarnowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1180. Anastazy Sarnowski podporucznik p. 5 strz. kon. (1824-1830)
  1181. Tomasz Sarnowski podporucznik korp. inwal. (1825-1826)
  1182. Antoni Sawaniewski kapitan korp. inwal. (1819-)
  1183. Aleksander Sawicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1184. Jakub Sawicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1185. Jan Sawicki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1186. Jan Sawicki podporucznik weter. czyn. (1826-1829)
  1187. Jerzy Sawicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1188. Jakub Schmidt podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1189. Jan Schmidt porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1190. Wincenty Schmidt podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1191. Antoni Schmiritz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  1192. Stanisław Schulc podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1193. Franciszek Schuller podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1194. Antoni Schultz porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1826)
  1195. August Schultz podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1196. Józef Sędzimir podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  1197. Aleksander Seidler porucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  1198. Jan Senakiewicz porucznik p. 4 ułanów (1819-1830)
  1199. Ignacy Seredziński podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1200. Ignacy Serkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1201. Józef Sewruk porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1202. Marceli Siciński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1203. Mikołaj Siciński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1204. Wincenty Siedlikowski podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1205. Dyonizy Siekierzyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1206. Józef Sielicki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1207. Józef Siemi(e)ński podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1827)
  1208. Dominik Siemioradzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1209. Tadeusz Siemoński (1815-1827)
  1210. Wilhelm Siemoński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1211. Aleksander Sienieński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1212. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1213. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1825-1828)
  1214. Napoleon Sierawski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1215. August Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1216. Franciszek Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1217. Ignacy Sierociński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  1218. Mikołaj Sierociński kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1219. Kazimierz Sikorski podporucznik p. 1 strz. kon. (1830-)
  1220. Ludwik Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1221. Wincenty Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1222. Karol Skalski kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  1223. Jan Skąpski kapitan 1 klasy artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1224. Norbert Skąpski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  1225. Ignacy Skarbek podporucznik p. 3 ułanów (1821-1830)
  1226. Aleksander Skarszewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1227. Feliks Skarżyński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1228. Józef Skarżyński porucznik jazdy nie będ. w służbie czyn. (1815-1825)
  1229. Ludwik Skarżyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1230. Rafał Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  1231. Rudolf Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1821)
  1232. Seweryn Skarżyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1826)
  1233. Szymon Skarżyński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  1234. Ludwik Skibiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-1820)
  1235. Kazimierz Skinder podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1236. Józef Skirgayło podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  1237. Wincenty Skirmunt kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1823)
  1238. Józef Skórzyński podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1239. Franciszek Skowroński podporucznik artyl. Modlina (1829-1830)
  1240. Józef Skowroński porucznik nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  1241. Waler Skowroński porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1242. Wincenty Skowroński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  1243. Jerzy Skracha podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  1244. Józef Skraynowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1245. Feliks Skrętowski podporucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  1246. Jan Skrobański podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1247. Tomasz Skrodzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1248. Paweł Skrzydlewski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1249. Feliks Skrzynecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1250. Kazimierz Skrzynecki kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  1251. Cypryan Skrzyński podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1252. Jan Skrzyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1253. Błażej Skudlarczyk podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1254. Stefan Skulski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1255. Maciej Sławęcki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1256. Antoni Słodkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1257. Józef Słomczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1829)
  1258. Szymon Słomiński podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  1259. Kazimierz Słoński podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1260. Stefan Słoński porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  1261. Franciszek Słubicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1262. Wincenty Słubicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1263. Ignacy Smoczyński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  1264. Jan Smoleński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1265. Józef Smoleński podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1266. Jan Smoliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1267. Walenty Smoliński podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1268. Piotr Smoszewski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1822)
  1269. Jan Smotrycki kapitan na reformie (1815-1829)
  1270. Stanisław Sobański podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1271. Seweryn Sobieski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  1272. Bartłomiej Sobolewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1273. Jerzy Sobolewski porucznik kwaterm. gen., filgeladjutant (1815-1830)
  1274. Józef Soczyński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  1275. Pafnucy Sokolnicki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1276. Piotr Sokolnicki podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  1277. Feliks Sokołowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1278. Maciej Sokołowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1279. Ignacy Solarski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1280. Józef Solecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1281. Szymon Sołkiewicz kapitan 2 klasy batal. saperów (1815-1830)
  1282. Ignacy Sosnowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1283. Szymon Sosnowski podporucznik artyl. piesz. (1826-1830)
  1284. Ignacy Sperl podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  1285. Marcin Sporny kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1286. Piotr Srocki podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1287. Antoni Srokociński podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1288. Ferdynand Srokowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1289. Jan St. Paul podporucznik korp. inwal. (1827-1829)
  1290. Józef Stadnicki porucznik artyl. arsen. skład. (1815-1822)
  1291. Wojciech Stangenberg kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1292. Józef Stanicki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1823)
  1293. Jan Staniewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1294. Antoni Stanisławski porucznik korp. inwal. (1815-1829)
  1295. Franciszek Staniszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1296. Paweł Staniszewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1297. Dyonizy Stankiewicz porucznik komp. robocz. (1815-1830)
  1298. Karol Stankiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  1299. Michał Stankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1300. Ignacy Stański kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1301. Franciszek Starowolski podporucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1302. Romuald Starzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1303. Stanisław Starzyński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1304. Andrzej Stawiski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1305. Józef Stępkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1306. Józef Stępkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1830-)
  1307. Karol Stępkowski podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1308. Wincenty Stępkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  1309. Józef Stępniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1310. Walenty Stępniewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1826-1827)
  1311. Fabian Stępniewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1312. Walenty Stępniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1313. Fryderyk Stępowski podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1314. Józef Stępowski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1315. Michał Stojowski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  1316. Hipolit Stokowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1317. Roman Stokowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1318. Karol Stolzman porucznik artyl. (1815-1830)
  1319. Jan Strączyński kapitan p. 3 ułanów (1819-1820)
  1320. Jakub Straszewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1321. Antoni Strokosiński porucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  1322. Józef Stronczyński porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1323. Antoni Stroński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1324. Michał Stroynowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1325. Antoni Strupiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-)
  1326. Aleksander Stryieński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1827-1830)
  1327. Ignacy Strzałkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  1328. Tomasz Strzałkowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  1329. Karol Strzelecki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1330. Maciej Strzemieczny podporucznik p. 4 strz. piesz. (1827-1830)
  1331. Stanisław Strzemieczny podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  1332. Tomasz Strzemieczny porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  1333. Piotr Strzyżowski podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  1334. Mikołaj Stupnicki podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1335. Ludwik Sturmer podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1336. Franciszek Styburski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1337. Franciszek Suchodolski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1338. Franciszek Suchodolski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1339. Jan Suchodolski p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1340. Jan Suchodolski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1341. Stanisław Suchorski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-)
  1342. Ignacy Suchorzewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1823)
  1343. Jakub Suchorzewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1823)
  1344. Łukasz Sulejewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1345. Józef Sulikowski porucznik p. 7 piech. lin., adj. gen. Żółtowskiego (1815-1830)
  1346. Ignacy Sułkowski kapitan p. 1. ułanów, gł. dyżur. (1815-1824)
  1347. Jan Sulkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1348. Jan Sułkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-)
  1349. Józef Sułkowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1350. Mateusz Sułkowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1351. Michał Sulnicki podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  1352. Franciszek Sumorok kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1353. Andrzej Swarocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1354. Jan Swęderski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1355. Adam Swoboda podporucznik piech. na reformie. (1815-1830)
  1356. Feliks Swoboda porucznik jazdy na reformie. (1815-1830)
  1357. Benedykt Szadurski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1358. Józef Szafrański podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1359. Erazm Szajewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1360. Ignacy Szajewski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1361. Antoni Szałkiewicz porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1362. Filip Szalow podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1363. Dominik Szamowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1364. Kazimierz Szamowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1365. Tomasz Szaniawski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  1366. Michał Szantyr podporucznik korp. inwal. (1828-)
  1367. Ildefons Szatyński porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1368. Romuald Szawłowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1369. Dominik Szczawiński podporucznik p. gren. gw. (1815-1818)
  1370. Józef Szczepański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  1371. Michał Szczepański podporucznik korp. inwal. (1827-)
  1372. Łukasz Szczepkowski kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1373. Józef Szczepowski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  1374. Ludwik Szcześniewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1375. Tomasz Szczotkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1376. Tadeusz Szczuka podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1377. Michał Szczurowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1378. Karol Szeffer porucznik piech. na reformie. (1819-)
  1379. Jan Szelechowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1380. Antoni Szeliga porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1381. Dominik Szemiot podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1382. Ludwik Szendel porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1383. Stanisław Szeptycki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1384. Ludwik Szkaradowski porucznik batal. saperów (1826-1830)
  1385. Stefan Szlagowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1386. Karol Szlegel podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1387. Ludwik Szletyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1388. Felicjan Szmidecki podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1389. Antoni Szmigielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  1390. August Szmudy podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1391. Walenty Szołayski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1392. Józef Szostakowski kapitan kom. Pyzdr (1819-1820)
  1393. Jan Szostery podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1394. Józef Szperliński kapitan plech. na reformie (1815-1830)
  1395. Marcin Szporny podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  1396. Benedykt Szpotański porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1397. Stanisław Szretter porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1398. Józef Sztemborski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-1830)
  1399. Karol Sztokmann podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1400. Franciszek Sztykowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1401. Chryzostom Szukiewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1402. Wincenty Szuldes porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1403. August Szultz kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1824-1830)
  1404. Józef Szumkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  1405. Ignacy Szumlański porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1406. Jan Szumowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1407. Edward Szumski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  1408. Józef Szumski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1409. Michał Szweykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1410. Adolf Szwykowski podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1411. Fabian Szwykowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1412. Rafał Szwykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1413. Franciszek Szyller podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  1414. Chryzostom Szymanowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1415. Feliks Szymanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1416. Ignacy Szymanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1820)
  1417. Kazimierz Szymanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1418. Wincenty Szymanowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  1419. August Szymański podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1420. Antoni Szymkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1421. Michał Szymoński porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1422. Wiktor Ślaski podporucznik p. 1. strz. kon. (1821-1830)
  1423. Wojciech Śliwiński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1424. Antoni Śmiechowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1425. Józef Śmiechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1824)
  1426. Karol Śniegodzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  1427. Józef Śnieżek porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1428. Julian Świątecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1429. Stanisław Światłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1430. Jan Świderski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1431. Wincenty Świdnicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1432. Ignacy Świdziński podporucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  1433. Michał Świdziński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1826)
  1434. Józef Święcicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1435. Stanisław Świerczewski porucznik korp. inwal. (1815-1828)
  1436. Ksawery Świergodzki porucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1437. Jan Świeszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  1438. Franciszek Świętochowski podporucznik korp. inwal. (1822-1830)
  1439. Kajetan Świeżawski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1440. Henryk Tamkowicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1441. Antoni Tański podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1442. Medard Taroni porucznik korp. inżyn. (1815-1828)
  1443. Stanisław Tchórzewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1444. Paweł Techmański porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1445. Cypryan Teleżyński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1446. Piotr Terlecki podporucznik p. 3 ułanów (1819-1820)
  1447. Daniel Terszteniak kapitan batal. saperów (1815-1830)
  1448. Wilhelm Thielz porucznik korp. inżyn. (1815-1827)
  1449. Karol Thieme kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1450. Jan Thomas porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1451. Teodor Thugut podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  1452. Piotr Thury kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1453. Łukasz Tkaczewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1454. Ferdynand Tobian podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1455. Jan Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  1456. Kasper Tokarski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1457. Michał Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1458. Jakub Tokarzewski podporucznik weter. czyn. (1815-1827)
  1459. Daniel Tolkemith podporucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1460. Antoni Tomaszewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  1461. Ludwik Tomaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1462. Walenty Tomaszewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1820-1830)
  1463. Wojciech Tomaszewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1464. Franciszek Tomczycki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1465. Józef Tomkowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1466. Ludwik Tonnes podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  1467. Adolf Trach porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1468. Adolf Trębicki podporucznik p. 4 ułanów (1824-1827)
  1469. Wincenty Trębiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1470. Władysław Trembicki podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1471. Wiktor Treter podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  1472. Feliks Trociński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1473. Franciszek Trojanowski porucznik plech. na reformie (1815-1827)
  1474. Ksawery Trojanowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1829)
  1475. Józef Troszczyński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1476. Józef Trościcki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1477. Franciszek Truszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1820-)
  1478. Klemens Truszkowski podporucznik p. strz. kon. (1828-1830)
  1479. Antoni Trzebicki porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1480. Ludwik Trzebieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1826)
  1481. Michał Trzebiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1482. Teofil Trzebiński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  1483. Wojciech Trzecieski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1484. Wincenty Turgołowicz podporucznik korp. inwal. (1823-)
  1485. Benedykt Turkiewicz podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  1486. Augustyn Turowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1487. Jan Turowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1488. Franciszek Turski porucznik korp. weter. (1824-1830)
  1489. Michał Turski porucznik p. gren. gw. (1815-1824)
  1490. Szymon Turski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  1491. Tomasz Turski kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1826-1830)
  1492. Józef Turutowicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1493. Józef Turzański porucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1494. Wojciech Tuszyński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1495. Kazimierz Twardowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1496. Paweł Twardowski podporucznik p. 2 ułanów (1823-1826)
  1497. Stanisław Twardzicki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1498. Wincenty Tymiński porucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1499. Stefan Tyrakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1500. Józef Tyszka kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1501. Jan Ubysz porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1502. Wincenty Uiazdowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1503. Aleksander Ułan porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1504. Samuel Ułan kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1505. Jan Ułanowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1506. Ignacy Uleniecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1507. Jan Ulrich podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1508. Henryk Umieniecki podporucznik p. gren. gw. (1825-1826)
  1509. Michał Urbanowicz porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1510. Franciszek Urbanowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1511. Józef Urbanowski kapitan korp. żandarm. (1815-1828)
  1512. Roch Urbanowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1513. Józef Urbański podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1514. Józef Urbański podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1515. Piotr Urbański porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1516. Tomasz Urbański porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1517. Józef Uszyński podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  1518. Michał Uszyński podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1519. Stanisław Walderowicz podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1520. Kazimierz Wałecki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1521. Ignacy Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1522. Napoleon Walewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1826)
  1523. Jan Walicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1524. Franciszek Waligórski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  1525. Józef Waligórski podporucznik rakietn. piesz. (1823-1830)
  1526. Wilhelm Waligórski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1527. Karol Waliński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1528. Aleksander Wambach podporucznik p. 6 piech. lin. (1830-)
  1529. Jan Wandycz podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1530. Kasper Wardyński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1531. Aleksander Wasilewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1828)
  1532. Antoni Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1533. Jan Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  1534. Józef Wasilewski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1535. Piotr Wasilewski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  1536. Tomasz Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1537. Wincenty Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1538. Franciszek Wąsowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1539. Stanisław Wastkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-1820)
  1540. Piotr Waśniewski podporucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  1541. Teofil Weber porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1542. Adam Wedelszted porucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1543. Feliks Węglarski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1544. Andrzej Węgliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1829)
  1545. Ludwik Wemmer podporucznik korp. pociągu (1823-1830)
  1546. Ignacy Wendorff porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1547. Wincenty Wendorff kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  1548. Jakub Wereszczyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  1549. Tomasz Wernerowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1550. Wincenty Wernicki podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1551. Karol Wernik porucznik p. 1. piech. lin., adj. gen. Giełguda (1815-1821)
  1552. Maciej Wesołowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  1553. Szymon Wesołowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1554. Zachariasz Wesołowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1555. Józef Westphal kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1833)
  1556. Kasper Wężyk kapitan p. 6 piech. lin. (1819-)
  1557. Paweł Wężyk podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1558. Jan Wichrowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  1559. Fryderyk Wielhorski podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  1560. Gustaw Wielhorski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1822)
  1561. Aleksander Wielogłowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1562. Michał Wieluński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1563. Kajetan Wieniawski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1564. Konstanty Wieniawski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1565. Erazm Wierciński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  1566. Anastazy Wierciszewski porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1819)
  1567. Maciej Wiernicki porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1568. Aleksander Wierzbicki kapitan p. 1. piech. lin., adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  1569. Dominik Wierzbicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1570. Jan Wierzbicki porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1571. Antoni Wierzchleyski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  1572. Walenty Wieszczycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  1573. Andrzej Wietcki podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1819)
  1574. Józef Wiewiórowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1575. Tomasz Wilczyński porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1576. Michał Wiliński kapitan p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  1577. Władysław Wilkanowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1826)
  1578. Ignacy Wilkoński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1579. Tomasz Wilkoński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1823)
  1580. Franciszek Willa podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1581. Józef Wilson kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  1582. Antoni Winnicki podporucznik komp. rzemieśln. (1822-1830)
  1583. Ignacy Winnicki podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  1584. Ludwik Wisławski podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  1585. Stanisław Wisłocki podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1586. Karol Wiszkiewicz porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1587. Andrzej Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  1588. Augustyn Wiszniewski kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  1589. Franciszek Wiszniewski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  1590. Ksawery Wiszniewski podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1822-1830)
  1591. Walenty Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  1592. Jan Wiśniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  1593. Hipolit Witkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1823)
  1594. Jan Witkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1828)
  1595. Józef Witoszyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1596. Hipolit Włodek podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  1597. Kasper Włoszczewski porucznik p. 1. ułanów (1820-1821)
  1598. Adam Wodnicki podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  1599. Adam Wodziński podporucznik p. 4 piech. lin. (1829-1830)
  1600. Józef Wodziński podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  1601. Kazimierz Wodzyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  1602. Franciszek Wojakowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  1603. Jacek Wolański podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1604. Antoni Wołk podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1605. Jerzy Wołłowicz podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  1606. Jan Wołowski kapitan p. strz. kon. gw., sztab gł. (1815-1830)
  1607. Cypryan Wolski porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  1608. Franciszek Wolski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1829)
  1609. Gustaw Wolski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1826)
  1610. Kajetan Wolski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  1611. Stanisław Wolski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1612. Wincenty Wolski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  1613. Marcin Wolszleger kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1829)
  1614. Henryk Woroniecki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1615. Józef Worotyniecki podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1616. Teofil Wotowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1617. Kazimierz Woycicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1618. Anastazy Woyciechowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  1619. Antoni Woyciechowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1620. Paweł Woyciechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  1621. Jan Woyczyński porucznik korp. Inżyn., adj. gen. Manet (1815-1826)
  1622. Józef Woynarowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1623. Ksawery Woynarowski porucznik korp. żandarm. (1815-1827)
  1624. Michał Woynowski kapitan bramowy w Zamościu (1815-1829)
  1625. Jan Woytkiewicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1626. Piotr Woytkiewicz podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1627. Józef Wróblewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1628. Nepomucen Wroniecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1629. Adam Wroniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1630. Feliks Wrzosek podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  1631. Jan Wunderam kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1632. Jan Wyczliński podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  1633. Antoni Wydżga porucznik p. 4 strz. kon. (1819-1820)
  1634. Franciszek Wyganowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1635. Ignacy Wyganowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1636. Franciszek Wykowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1824)
  1637. Józef Wyrwicz porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1821)
  1638. Grzegorz Wysiekierski podporucznik artyl. (1829-1830)
  1639. Antoni Wysocki podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1640. Hipolit Wysocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  1641. Jacenty Wysocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1642. Jan Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  1643. Stanisław Wysocki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1644. Stanisław Wysocki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1645. Ludwik Wysokiński porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1646. Gabriel Wyszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1647. Józef Wyszkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1828)
  1648. Feliks Wyszpolski porucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1649. Seweryn Wyszpolski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1650. Franciszek Wyszyński kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  1651. Fabian Wyżewski kapitan p. 3 ułanów (1824-1830)
  1652. Józef Zabiełło podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1653. Szymon Zabiełło kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1824)
  1654. Jan Zabiełłowicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1655. Antoni Zabielski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1656. Józef Zabierzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1657. Antoni Zabłocki podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  1658. Józef Zabłocki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1659. Piotr Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1660. Tadeusz Zabłocki porucznik p. 8 piech. lin., adj. gen. Blumera (1815-1823)
  1661. Teofil Zabłocki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1662. Wincenty Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  1663. Tadeusz Zabokrzycki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1829)
  1664. Jan Zaborowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1665. Walenty Zaborowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1666. Józef Zadolski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1667. Wincenty Zadunayski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  1668. Kajetan Zagórski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  1669. Jan Zagrodzki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1670. Franciszek Zagrzewski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  1671. Antoni Zajączkowski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1672. Julian Zajączkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  1673. Leon Zajączkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1674. Jan Zakrzewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1675. Ksawery Zakrzewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1676. Michał Zakrzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1677. Stanisław Zakrzewski podporucznik korp. inwal. (1823-)
  1678. Cypryan Załęski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  1679. Feliks Załęski porucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  1680. Józef Zaleski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  1681. Julian Zaleski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1682. Antoni Zalewski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  1683. Antoni Zalewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1684. Grzegorz Zalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1685. Hilary Zalewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1686. Jan Zalewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1687. Leon Zalewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-1830)
  1688. Ludwik Zalewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  1689. Piotr Zalewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1690. Teofil Zalewski podporucznik korp. inżyn. (1825-)
  1691. Joachim Załuski podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1825)
  1692. Antoni Zamoyski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1693. Ignacy Zamoyski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1694. Jakub Zamoyski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1695. Michał Zamoyski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1696. Władysław Zamoyski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1697. Bonawentura Zandrowicz kapitan p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  1698. Franciszek Zandrowicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1699. Jan Zapałowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  1700. Piotr Zapolski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1701. Wincenty Zarębecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1702. Filip Zaremba podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1703. Mikołaj Zaremba podporucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1704. Franciszek Zarzycki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1705. Piotr Zarzycki podporucznik korp. pociągu (1829-1830)
  1706. Mikołaj Zastyrzec podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1707. Wiktor Zawadyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  1708. Antoni Zawadzki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  1709. Józef Zawadzki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1710. Józef Zawadzki kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1711. Michał Zawadzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1823)
  1712. Stanisław Zawadzki porucznik korp. żandarm. (1815-1825)
  1713. Walenty Zawadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1714. Wincenty Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  1715. Dyonizy Zawistowski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1716. Erazm Zaykowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1717. Wacław Zaykowski porucznik p. 2 ułanów (1823-1830)
  1718. Bruno Zbyszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1719. August Zdanowicz podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  1720. Władysław Zdanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1721. Wojciech Zdrodowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1722. Aleksander Zeidler podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  1723. Michał Zembrzuski kapitan p. 4 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  1724. Szymon Zembrzuski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  1725. Wincenty Ziaiński podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  1726. Karol Zielechowicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1823-1830)
  1727. Leopold Zieleniewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1728. Michał Zieleniewski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1729. Andrzej Zieliński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1730. Franciszek Zieliński kapitan na reformie (1815-1823)
  1731. Ignacy Zieliński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  1732. Jan Zieliński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  1733. Jan Zieliński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1734. Jan Zieliński porucznik komp. poprawcza. (1815-1827)
  1735. Jan Zieliński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1736. Józef Zieliński kapitan p. 2 ułanów (1815-1823)
  1737. Mikołaj Zieliński podporucznik korp. żandarm. (1825-1826)
  1738. Onufry Zieliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1739. Wacław Zielonka podporucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  1740. Józef Zienkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1741. Józef Zienkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  1742. Józef Zienkowicz porucznik korp. inwal. (1822-1823)
  1743. Antoni Zientecki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1744. Jan Zimmermann kapitan korp. inwal. (1820-)
  1745. Marcin Ziółkowicz kapitan p. 3 ułanów (1826-1830)
  1746. Franciszek Ziółkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1826)
  1747. Kasper Ziółkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1748. Erazm Złotkiewicz kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  1749. Michał Zmiiewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1750. Nikodem Zrzelski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1751. Benedykt Zubrzycki podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  1752. Hieronim Zwoliński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  1753. Józef Zyberg podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  1754. Waler. Zyliewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1825)
  1755. Antoni Żaboklicki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1756. Ignacy Żaboklicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  1757. Hieronim Żarliński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1758. Michał Żarliński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1759. Antoni Żarnowski porucznik jazdy na reformie. (1819-)
  1760. Ignacy Żaryn podporucznik p. 8 piech. lin., główne dyżur. (1819-1825)
  1761. Wojciech Żebrowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1762. Bogusław Żelewski porucznik korp. inżyn. (1830-)
  1763. Teofil Żelewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  1764. Aleksander Żerdziński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  1765. Antoni Żeromski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1766. Gabriel Żeromski kapitan p. 3 piech. lin. (1823-1830)
  1767. Ludwik Żochowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  1768. Andrzej Żołczyński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1769. Marcin Żołkiewicz kapitan p. 8 ułanów (1815-1825)
  1770. Antoni Żółtowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1829-1830)
  1771. Antoni Żórawski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1772. Józef Żórawski podporucznik p. 2 piech. lin. (1829-1830)
  1773. Łukasz Żórawski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  1774. Józef Żukowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1775. Michał Żukowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  1776. Wojciech Żukowski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  1777. Paweł Żurawski podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  1778. Michał Żwan porucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  1779. Adam Żychliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1780. Mikołaj Żyliński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1781. Walerian Żytewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1826-1830)
  1782. Józef Żyżniewski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)
Wielka Genealogia Minakowskiego na Facebooku

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 07.10.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie