Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 3
- Stanisław Rymiński 1770–1850
emeryt, komisarz, król, ozdobiony orderem, publiczny, starosta, urzędnik, wojski
- Bronisław Bogusławski 1895–1919
✓ starszy żołnierz 3 Baterii Haubic 8 Pułku Artylerii Polowej
- Jan Wiktor Tomasz Zawidzki 1866–1928
✓ członek Akademii Nauk Technicznych, członek Państwowej Rady Chemicznej, członek Polskiej Akademii Umiejętności, członek Rady Stanu, członek towarzystwa naukowego warszawskiego, doktor chemii, doktor filozofii, filister korporacji arkonia, inżynier chemik, inżynier technolog, kawaler Orderu Odrodzenia Polski, kierownik departamentu szkół wyższych, kierownik ministerium wyznań religijnych i oświecenia publicznego, magister chemii, preofesor, profesor chemii nieorganicznej Politechniki Warszawskiej, rektor politechniki warszawskiej, student Politechniki w Rydze, wykładowca chemii fizycznej Politechniki w Rydze
Wyniki dla zapytania: „płocka”
- Franciszek Dębski ?–?1903
✓ obywatel miasta płocka
- Jan Płocki ?–?1879
- Zuzanna Bańkowska (Dębska) ?–?1903
✓ obywatelka miasta Płocka
- Paweł Sumiński ?–?1922
obywatel płocka
- Bogumiła Zapaśnik (Płocka) ?–?1879
- Barbara (Ostrzykowska) ~1760–1838
kanonik płocki, kapłan zgromadzenia, proboszcz miejscowy
- Andrzej Karszowiecki 1768–1844
artysta, cesarz, kasjer, obywatel miasta płocka, prezydent płocka, przewodnik
- Ignacy Zawisza ?–1845
obywatel płocka, opiekun
- Józef Krasiński ~1782–1845
biskup diecezji płockiej, biskup płocki, biskup rodopolitański, hrabia, kasztelan, kawaler orderów, mistrz, senator kasztelanu, sufragan kaliski
- Joachim Żórawski ~1780–1846
obywatel płocka
- Józef Filipowicz ~1798–1846
kanonik honoralny, kanonik honorowy, kanonik płocki, magister teologii, proboszcz mszczonowski, sekretarz konsystorza
- Walenty Tomaszewski ~1781–1850
administrator diecezji, arcybiskup warszawski, biskup kujawsko-kaliski, biskup płocki, duchowny, dziekan, kanonik, ozdobiony orderem, pasterz, proboszcz, profesor teologii, referent
- Julian Demby ~1830–1850
- Stanisław Rymiński 1770–1850
emeryt, komisarz, król, ozdobiony orderem, publiczny, starosta, urzędnik, wojski
- Józef Ostaszewski ~1801–1851
obywatel płocka
- Jakub Glinka 1804–1852
dziekan, kanonik płocki, proboszcz
- Tekla Rudowska (Zakrzewska) ?–1852
obywatelka
- Wojciech Elbrandt ~1805–1853
członek, kościelny parafii, naczelnik powiatu, obywatel miasta płocka, urzędnik biura
- Antoni Libicki ~1779–1854
dziekan, emeryt, kanonik płocki, kat, oficer, poważany, proboszcz miejscowy, starosta, urzędnik
- Józef Łuszczyński ~1789–1855
obywatel miasta płocka
- Michał Pierzchalski ~1786–1856
✓ mieszkaniec miasta Płocka
- Klemens Rutkowski ?–1856
członek głównej opiekuńczej, gubernator cywilny, gubernator płocki, kawaler orderów
- Ignacy Sokołowski ~1788–1858
obywatel płocka, sędzia
- Leon Bronikowski ?–1858
✓ ksiądz, reformat z Płocka
- Aniela Nakielska (Danielska) ?–1858
obywatel płocka
- Antoni Zambrzycki ?–1860
obywatel płocka
- Tomasz Karwosiecki 1767–1860
obywatel płocka, podkomorzy, sąsiad, szambelan, urzędnik
- Antoni Melchior Fijałkowski 1778–1861
✓ arcybiskup metropolita warszawski, biskup hermopolitański, biskup sufragan płocki, kanonik katedry włocławskiej, proboszcz katedry płockiej
- Józef Kozłowski ~1839–1863
✓ obywatel miasta płocka
- Ignacy Warzyński ?–1863
✓ radny Magistratu Miasta Płocka
- Abram Wilk ?–1868
✓ wyrobnik z Płocka
- Scholastyka Miłodrowska (Przedpełska) ~1798–1868
obywatel płocka, sędzia trybunału płockiego, właściciel dóbr
- Joanna Płocka (Kryska) ~1805–1868
- Michał Wołowski ?–1873
obywatel miasta płocka, rejent kancelarii ziemiańskiej, urzędnik
- Bonifacy Ostrzykowski ?–1874
kanonik płocki, ksiądz, proboszcz parafii
- Julianna Płocka (Staniszewska) ?–1874
- Aleksander Płocki ?–1875
członek literackiej, konsyliarz, naczelnik archiwum komisji
- Jan Gerber ~1816–1877
obywatel płocka
- Stanisław Mackiewicz ~1795–1879
emeryt, gubernator cywilny, gubernator lubelski, gubernator płocki
- Salomea Witanowska (Rutkowska) ~1813–1881
- Józefa Płocka (Jałbrzykowska) ~1812–1881
- Petronela Mikułowska (Płocka) ~1793–1883
- Adam Płocki ~1799–1884
członek bractwa
- Kasper Borowski ~1801–1885
biskup diecezji płockiej, biskup płocki, członek kapituły, członek protektor, dostojnik, duchowny, dziad, ksiądz biskup, obywatel, pisarz, żołnierz posterunku
- Leokadia Berg (Reinhard) ?–1886
- Jan Zieliński 1835–1887
członek towarzystwa, inspektor, korespondent, obywatel płocka, uczeń, właściciel dóbr, właściciel płockiej, ziemianin
- Władysław Płocki ~1836–1888
członek literackiej, kapitan wojsk, kawaler orderu, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Stanisław Wysocki ~1831–1889
doktor, obywatel płocka, urzędnik doktor
- Leopold Müller ?–1893
kawaler orderów, nauczyciel gimnazjum męskiego, obywatel miasta płocka, profesor uniwersytetu
- Walenty Młodzianowski ?–1893
obywatel płocka
- Julian Szubert ~1826–1894
obywatel miasta płocka
- Maria Lewinsohn (Woldenberg) ~1838–1894
obywatelka, opiekunka
- Joanna Osiecka (Bulewska) ~1820–1894
obywatel płocka
- Jan Rostalski ~1848–1894
kasjer, obywatel miasta płocka
- Adolf Wrześniewski ~1826–1895
✓ geometra miasta Płocka
- Samuel Neumark ~1814–1896
kupiec, obywatel miasta płocka
- Michał Nowodworski 1831–1896
biskup płocki, doktor, duchowny, kandydat, ksiądz, pasterz, proboszcz miejscowy, profesor, przewodnik
- Walenty Kwiatkowski ~1815–1896
obywatel płocka
- Izaak Goldberg ~1838–1896
kupiec, obywatel płocka
- Bernard Lewin ~1823–1897
kupiec, obywatel płocka
- Majer Asz ~1820–1900
obywatel płocka
- Karol Ujazdowski ~1822–1900
obywatel guberni płockiej, obywatel płocka
- Enoch Kaliski ~1813–1900
obywatel płocka
- Władysław Komorowski ?–1900
obywatel płocka
- Zenon Tokarski ~1832–1901
obywatel płocka, obywatel ziemski w płockiem, urzędnik warszawski ubezpieczeń
- Rubin Siegelberg ~1836–1902
kupiec, obywatel miasta płocka
- Jan Paulin Smoliński ~1860–1902
obywatel płocka
- Paweł Sumiński ~1845–1903
obywatel płocka, właściciel majątku
- Ludwik Wierzbicki ~1833–1903
kupiec, obywatel płocka
- Rozalia Neumark (Oberfeld) ?–1904
obywatel płocka
- Henryk Kempner ~1842–1904
kupiec, obywatel płocka
- Beniamin Golde ~1844–1905
kupiec przemysłowiec, obywatel płocka, przemysłowiec
- Jan Popielawski ~1851–1906
ksiądz kanonik, obywatel płocka
- Herman Schönwitz ~1869–1906
obywatel miasta płocka
- Antoni Myszkiewicz ~1857–1906
obywatel płocka
- Dawid Woldenberg ~1833–1907
obywatel płocka
- Józefa Rómocka (Dziewanowska) ~1818–1908
gubernator płocki
- Lewin Neumark ~1834–1908
obywatel płocka
- Leopold Mórawski ~1838–1908
obywatel płocka
- Ludwik Kempner ~1847–1908
obywatel płocka, właściciel księgarni
- Julia Krukowska (Grabowska) ~1846–1908
obywatel płocka
- Wincenty Sachnowski ~1839–1909
obywatel płocka
- Miranda Cohn (Wolffsohn) ?–1909
obywatel miasta płocka
- Markus Frenkel ~1830–1910
kupiec, obywatel płocka
- Markus Frenkel Wolffsohn ~1830–1910
kupiec, obywatel płocka
- Ewa Syrkus (Majerczak) ~1837–1910
- Jan Gniazdowski ~1878–1911
obywatel płocka
- Wiktor Humięcki ~1840–1911
magister praw, obywatel płocka
- Antoni Kleniewski ~1833–1911
obywatel płocka
- Liba Goldberg ~1835–1911
✓ obywatelka miasta Płocka
- Konstancja Lisiecka (Antoszewska) ~1832–1911
- Antoni Brzechowski ~1846–1911
obywatel płocka
- Angelika Bielecka (Sakowicz) ~1844–1911
obywatel płocka
- Ignacy Stanisław Rudowski ~1863–1911
obywatel płocka
- Teofil Szmitkowski ~1841–1911
emeryt, obywatel płocka
- Hipolit Niżyński ~1828–1912
obywatel płocka, sędzia gminny
- Maria Brzechowska (Chawłowska) ~1846–1912
obywatel płocka
- Stanisław Goćkowski ~1886–1912
obywatel płocka
- Bolesława Ostrowska (Przedpełska) ~1846–1912
obywatel płocka
- Ludwik Łukoski ~1832–1912
obywatel płocka
- Wincenty Popiel ~1825–1912
arcybiskup warszawski, arcypasterz, biskup płocki, kanonik, ksiądz
- Henryka Witkowska (Neumark) ~1849–1912
- Kazimierz Mieszkowski ?–1913
obywatel płocka
- Konstancja Płocka (Głowacka) ~1821–1913
- Marianna Radwańska (Majorkiewicz) ~1832–1915
obywatel płocka
- Michalina Głębocka (Płocka) ~1878–1916
- Józef Zieliński ~1849–1916
✓ majster cechu szewskiego, obywatel miasta płocka
- Marian Nadratowski ~1858–1916
obywatel płocka
- Józef Obrąpalski ~1849–1916
obywatel płocka, obywatel ziemski, prezes straży ogniowej
- Maria Spoczyńska (Szmitkowska) ~1849–1916
obywatel płocka
- Andrzej Nikodem Rościszewski ~1841–1916
obywatel płocka
- Ignacy Jaworowski ~1851–1916
obywatel płocka, obywatel ziemski, właściciel
- Franciszek Gorzechowski ~1869–1916
obywatel płocka
- Andrzej Orłowski ~1845–1917
obywatel płocka
- Jan Milewski ~1856–1917
obywatel płocka
- Bronisław d'Erseville ~1855–1917
obywatel płocka
- Antoni Kawecki ~1856–1918
obywatel płocka
- Alfons Młodzianowski ?–1918
obywatel płocka
- Anna Gadomska (Zielińska) ~1840–1918
- Henryk Tarnowski ~1895–1918
obywatel płocka, sierżant wojsk polskich, student politechniki warszawskiej
- Józefa Płocka (Wolszlegier) ?–1919
- Stanisław Franciszek Charszewski ~1841–1919
hrabia, obywatel płocka, weteran powstania
- Bronisław Bogusławski 1895–1919
✓ starszy żołnierz 3 Baterii Haubic 8 Pułku Artylerii Polowej
- Karolina Obrębska (Waśniewska) ~1855–1919
obywatel płocka
- Stanisław Bacciarelli ~1847–1920
obywatel płocka
- Wincenty de Thun ~1856–1920
obywatel płocka
- Juliusz Krosnowski ?–1920
obywatel płocka, ochotnik pułku szwoleżerów, ziemianin
- Wacław Wiewiórowski ~1866–1920
obywatel płocka
- Stanisław Cissowski ~1844–1920
obywatel płocka
- Aleksander Raczkowski ~1840–1920
emeryt zakładów gazowych, obywatel płocka, weteran
- Ludwika Moczarska (Młodzianowska) ~1843–1921
obywatel płocka
- Stanisław Rzeszotarski ~1848–1921
obywatel płocka
- Wanda Aldona Brochocka ?–1921
obywatel płocka, urzędniczka
- Antoni Kalinowski ~1859–1922
d-r, obywatel płocka
- Lucjan Smoleński ~1872–1922
obywatel płocka
- Wacław Stobiecki ~1857–1922
obywatel płocka
- Michał Wilhelm ~1846–1922
obywatel płocka, weteran
- Kamil Brochocki ~1864–1923
kapitan, obywatel płocka
- Agnieszka Rutkowska (Wiśniewska) ?–1923
- Jan Różycki ~1854–1923
obywatel płocka
- Jakub Zawidzki ~1852–1923
obywatel płocka
- Władysław Rościszewski ~1837–1924
obywatel płocka, uczestnik powstania
- Julianna Mączewska (Tyska) ~1851–1924
obywatel płocka
- Leonard Sobocki ~1863–1924
obywatel płocka
- Teofil Nadratowski ~1863–1925
obywatel płocka
- Józef Wyrzykowski ~1849–1925
obywatel płocka
- Jan Kozłowski ~1872–1926
obywatel płocka, właściciel
- Janusz Płocki ~1910–1926
uczeń gimnazjum zamoyskiego, uczeń klasy
- Jakub Broniewski ~1865–1926
kupiec, obywatel płocka
- Mieczysław Majde ~1877–1926
✓ obywatel miasta płocka, radny miasta Płocka, właściciel składu aptecznego
- Maria Szubert (Płocka) ~1847–1926
emerytka, urzędnik izby skarbowej
- Julia Nowakowska (Skrobońska) ?–1927
prezydent płocka
- Maurycy Sachs ?–1927
obywatel płocka
- Teodor Zaleski ~1859–1927
nauczyciel szkoły średnich, obywatel płocka
- Bronisława Jabłońska (Cissowska) ~1853–1927
obywatel płocka
- Julian Ujazdowski ~1850–1927
obywatel płocka, właściciel majątku
- Izabela Przedpełska (Chabowska) ~1851–1928
obywatel płocka
- Władysław Płocki ~1851–1928
marszałek, poseł sejmu krajowego, właściciel dóbr ziemskich
- Jan Wiktor Tomasz Zawidzki 1866–1928
✓ członek Akademii Nauk Technicznych, członek Państwowej Rady Chemicznej, członek Polskiej Akademii Umiejętności, członek Rady Stanu, członek towarzystwa naukowego warszawskiego, doktor chemii, doktor filozofii, filister korporacji arkonia, inżynier chemik, inżynier technolog, kawaler Orderu Odrodzenia Polski, kierownik departamentu szkół wyższych, kierownik ministerium wyznań religijnych i oświecenia publicznego, magister chemii, preofesor, profesor chemii nieorganicznej Politechniki Warszawskiej, rektor politechniki warszawskiej, student Politechniki w Rydze, wykładowca chemii fizycznej Politechniki w Rydze
- Józef Gąsiorowski ~1867–1928
doktor, kanonik, ksiądz kanonik, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka, proboszcz, przemysłowiec, wiceprezes polskiego związku, współpracowniczka
- Stefan Goszczyński ~1867–1929
administrator dóbr, agronom, obywatel płocka, towarzysz, współpracownik
- Jan Płocki ~1869–1929
urzędnik wydziału kontroli
- Kazimierz Hann ~1848–1929
obywatel płocka
- Władysław Włoczewski ~1843–1929
obywatel płocka, prezes, weteran
- Stanisław Brzozowski ~1843–1930
biskup płocki, lekarz miasta, lekarz powiatu, obywatel płocka, pracownik społecznej, prezes, proboszcz, uczestnik powstania, uczestnik walk o niepodległość, weteran, założyciel
- Wacław Łazowy ~1886–1930
urzędnik telegrafu
- Bronisława Sonnenberg (Ostrowska) ~1861–1930
obywatel płocka
- Zygmunt Smoniewski ~1883–1930
kierownik firmy, obywatel płocka, szef wydziału, współpracownik
- Jan Milewski ~1862–1931
emeryt, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka
- Julia Melechin (Włoczewska) ~1850–1931
- Cecylia Majewska (Sikora) ~1858–1931
- Antoni Radomyski ~1872–1931
kanonik, ksiądz kanonik, obywatel płocka, proboszcz, profesor, właściciel majątku
- Józef Szempliński ~1875–1931
obywatel płocka
- Alicja (Szenwic) ?–1931
obywatel płocka
- Franciszek Mieczyński ~1844–1931
członek izby lekarskiej, doktor, działacz, kawaler krzyża walecznych, magister praw administracji, obywatel płocka, sędzia, weteran
- Henryk Józef Dąbrowski ~1865–1931
obywatel grójeckiej, obywatel płocka, współpracownik administracji dóbr, ziemianin
- Feliks Artur Jaroszewski ~1860–1932
bona, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka
- Miłosława Solecka (Biernacka) ~1850–1932
dyrektor, obywatel płocka
- Aleksander Jerzy Albrecht ?–1932
dyrektor kasy chorych, prezydent płocka
- Bronisław Gąbecki ~1850–1933
obywatel płocka
- Bronisław Grębecki ~1850–1933
obywatel płocka
- Ignacy Grabowski ?–1933
autor, badacz, chorąży, król, obywatel płocka, ochotnik, pisarz, sędzia gminny, towarzysz, współredaktor, współzałożyciel
- Waleria Turska (Kowalewska) ~1845–1933
obywatel płocka, uczestnik powstania
- Feliks Krawczyk ~1860–1933
obywatel płocka, prefekt
- Władysław Sztromajer ~1860–1933
magister farmacji, obywatel miasta płocka, prezes wzajemnego kredytu, założyciel
- Ludwika Gąssowska (Kawecka) ~1861–1934
obywatelka płockiej
- Józef Walter ~1857–1934
obywatel płocka
- Emilia Roman (Chmielewska) ~1864–1934
obywatel płocka
- Adam Marian Ostaszewski ~1871–1934
gospodarz, inżynier, kawaler, obywatel, opiekun, pracownik, prezydent płocka, przedstawiciel, sędzia, towarzysz, właściciel majątku na wołyniu
- Władysław Bagieński ?–1935
obywatel płocka
- Stefan Sumiński ~1879–1935
obywatel płocka, odznaczony medalem niepodległości
- Aleksander Wohlhübner ?–1935
obywatel płocka
- Helena Wołowska (Młodzianowska) ~1874–1935
obywatel płocka
- Maria Chełmicka (Sumińska) ~1851–1935
obywatel płocka
- Seweryna Czerniewicz (Boczyńska) ~1855–1935
obywatel płocka
- Ludomir Sumiński ~1880–1936
obywatel płocka, odznaczony krzyżem walecznych, prezes rolniczy, uczestnik wojny, właściciel majątku
- Jan Pruszkowski ~1852–1936
lekarz weterynarii, obywatel płocka
- Eustachy Szymanowski ~1876–1936
członek komisji rewizyjnej cukrowni, dyrektor banku gospodarstwa krajowego, dyrektor banku ziemiańskiego, generał, hrabia, kawaler Legii Honorowej, komandor polonia restituta, minister, obywatel płocka, prezes dyrekcji banku gospodarstwa, sodalis marianus, szambelan, wiceprezes
- Józef Bęski ~1854–1936
obywatel płocka
- Maria Halina Płocka (Ciechowicz) ~1915–1937
ksiądz prałat, starosta, urzędniczka, współpracowniczka
- Ignacy Krosnowski ~1869–1937
obywatel płocka
- Alfons Skroboński ~1851–1939
emeryt, prezydent płocka
|