Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „zastępca”
- Kazimierz Bałanda ~1886–1918
✓ zastępca notariusza w Głogowie
- Marian Bielecki ?–?1920
✓ inżynier, zastępca kierownika budowy maszyn w Żydaczowie
- Tomasz Dobracki ~1784–1861
✓ ksiądz, zastępca penitencjarza
- Stefan Doroszkiewicz ~1879–1927
✓ prezes zarządu głównego Związku Pracowników Notariatu i Hipoteki, zastępca notariusza
- Karol Dworak ~1873–1930
✓ sodalis marianus, zastępca Browaru Okocimskiego w Tarnowie
- Karol Fantano ~1837–1919
✓ zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Poznania
- Wiktor Gosiewski 1890–1936
✓ członek Rady i Prezydium Centrali Zaopatrywania Instytucji Ubezpieczeń Społecznych, członek zarządu Polskiego Związku Przeciwgruźliczego, członek Związku Legionistów, doktor medycyny, kapitan, lekarz, oficer 1. Pułku Artylerii Legionów Polskich, senator Rzeczypospolitej Polskiej, zastępca naczelnego dyrektora Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
- Franciszek Ihnat ~1872–1933
✓ zastępca fabryki A. Piasecki i Ska w Krakowie
- Jan Kazimierz Kiersnowski ~1880–1926
✓ adwokat, major rezerwy Korpusu Sądowego, sędzia, zastępca przewodniczącego Urzędu Rozjemczo-Mieszkaniowego
- Wiktor Kochanowski ~1877–1925
✓ komendant Szkoły Podchorążych Rezerwy 3 Dywizji Kawalerii, podpułkownik, zastępca dowódcy 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich
- Maria Krassowska (Połońska) ~1900–1923
- Bronisław Lipski ~1892–1936
✓ odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Polonia Restituta, odznaczony krzyżem niepodległości, odznaczony Medalem Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, odznaczony Medalem Pamiątkowym za Wojnę 1918-1921, podpułkownik, zastępca dowódcy 19 Pułku Artylerii Lekkiej
- Władysław Ostrowski ?–1939
✓ biegły sądowy, inżynier technolog, zastępca naczelnika Wydziału Mechanicznego w Poznaniu
- Jan Karol Pieniążek ~1841–1896
✓ zastępca firmy K. Okoń
- Antoni Piotrowski ~1860–1927
✓ obywatel miasta warszawy, prezes Związku Pracowników Notariatu i Hipoteki, zastępca notariusza
- Władysław Poliński ~1886–1930
✓ doktor filozofii, oficer I Brygady Legionów Polskich, profesor zoologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, współpracownik Komisji Fizjograficznej i Geograficznej Polskiej Akademii Umiejętności, zastępca dyrektora Państwowego Muzeum Zoologicznego
- Kazimiera Pusz (Pietkowska) ?–1924
- Feliks Ritter ?–1889
✓ kupiec, obywatel, zastępca burmistrza
- Mieczysław Różański ~1873–1928
✓ inspektor kontroli skarbowej, zastępca naczelnika Urzędu Akcyzowego w Lublinie
- Karol Rychłowski ~1878–1938
✓ zastępca Inspektora Pracy
- Leonard Rzepecki ~1881–1930
✓ członek Związku Pracowników Notariatu i Hipoteki, obywatel ziemski, prezes podokręgu Sokoła w powiecie grójeckim, założyciel Sokoła w powiecie grójeckim, zastępca notariusza w Grójcu
- Edmund Staniszewski ~1857–1925
✓ zastępca notariusza
- Zdzisław Szebeko ~1892–1932
✓ komisarz giełdowy Giełdy Pieniężnej w Warszawie, naczelnik wydziału w Departamencie Obrotu Pieniężnego Ministerstwa Skarbu, zastępca komisarza Banku Polskiego
- Wincenty Szmania ?–1926
✓ zastępca firmy Hipolita Robińskiego
- Stefan Sztromajer ~1868–1916
✓ zastępca rejenta
- Leonard Szyszko ?–1934
✓ zastępca naczelnika warsztatów Polskich Kolei Państwowych
- Henryk Toeplitz ?–1875
✓ zastępca prezydującego Rady Szczegółowej Domu Schronienia Starozakonnych
|