Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „Nałęcz”(są też wyniki dla: „z”, „Parczewski”)
- Karol Udrycki ?–?1903
- Józefa (Kęszycka) ?–?1881
- Wincenty Raczyński ?–?1860
arcybiskup, hrabia, król, szambelan dworu cesarsko-królewskiej
- Antoni Nałęcz ?–?1911
właściciel płockiej
- Alfons Nałęcz ?–?1931
doktor, prezes mińskiego, założyciel
- Józef Kęszycki ?–?1881
✓ właściciel majątku Dźwiniaczka
- Tytus Piegłowski ~1817–1848
✓ urzędnik Rządu Gubernialnego Warszawskiego
- Ludwik Małachowski ~1785–1856
dziedzic dóbr, hrabia, marszałek, szef
- Marcela Nałęcz ~1847–1861
panna
- Hieronim Gostomski ?–1862
- Anna Sadowska (Samborska) ~1802–1865
- Józefa Raczyńska (Kurowska) ?–1867
- Michał Nałęcz ?–1868
- Kazimierz Władysław Raczyński ?–1871
hrabia
- Stanisław Sosnowski ~1805–1872
✓ oficer wojsk polskich
- Zygmunt Gostomski ?–1874
- Stanisław Chwalibogowski ~1823–1875
wiceprezes, właściciel dóbr
- Zygmunt Gostomski ~1837–1875
- Emilia Lasocka (Nałęcz) ~1810–1876
- Ludwik Raczyński ?–1879
- Hieronim Gostomski ~1845–1879
obywatel ziemski
- Ksawery Franciszek Nałęcz ~1812–1880
dziekan, kanonik honorowy, ksiądz, proboszcz parafii
- Emilia Frankowska (Raczyńska) ?–1880
- Franciszek Nałęcz ~1856–1881
- Ignacy Grąbczewski ~1809–1881
- Jan Bieniecki ~1835–1881
członek, kapłan, ksiądz
- Antonina Garczyńska (Raczyńska) ~1798–1882
- Józef Leon Starczewski ~1832–1882
- Stanisław Nałęcz ?–1883
- Mateusz Nałęcz ~1846–1883
urzędnik drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej
- Franciszka Gostomska (Gutzman) ~1798–1883
kapitan, kawaler orderu
- Maciej Aleksander Piotr Moszczeński ?–1887
- Emilia Krasuska (Mrozowska) ?–1887
oficer wojsk polskich
- Rozalia Kwiatkowska (Starczewska) ~1804–1892
- Józefa Iwanicka (Gostomska) ~1832–1893
- Eugeniusz Raczyński ?–1894
- Wincentyna Biedrzycka (Nałęcz, Dyament) ~1828–1894
emerytka, sędzia sądu kryminalnego
- Alfons Moszczeński ~1860–1895
- Władysław Chwalibogowski ~1850–1895
dziennikarz, urzędnik
- Emilia Nałęcz (Sadowska) ~1870–1895
hrabia
- Piotr Tymiński ~1842–1895
weterynarz
- Aleksander Raczyński ~1812–1895
- Włodzimierz Małachowski ~1830–1897
hrabia
- Romuald Michalicki ?–1897
rotmistrz pułku
- Paulina Seredyńska (Kąsinowska) ?–1898
- Ignacy Odrzywolski 1814–1898
ozdobiony krzyżem militari
- Antoni Raczyński ~1800–1898
- Karol Edward Raczyński ?–1899
hrabia, ordynat
- Michalina Mestenhauzer (Golian) ~1868–1899
- Helena Górska (Artwińska) 1840–1900
✓ właścicielka dóbr Kliszów i Gawłuszowice
- Eustachy Raczyński ?–1900
podpułkownik wojsk
- Witold Niesiołowski ~1878–1902
- Helena Parczewska ~1826–1903
- Maria Nałęcz (Działowska) ?–1903
- Waleria Nałęcz (Smoleńska) ~1818–1903
obywatelka ziemska
- Maria Dłuska (Tubilewicz) ?–1903
inżenier
- Jan Gostomski ?–1905
obywatel ziemski
- Władysław Cichocki ~1851–1905
urzędnik magistratu warszawy
- Józef Raczyński ~1853–1906
emeryt, maszynista kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Helena Kornelowska (Sobieszczańska) 1837–1906
marszałek szlachty powiatu, właściciel
- Wanda Michalicka (Gajewska, Rejnisz) ~1844–1906
- Józef Parczewski ~1825–1907
- Jan Sosnowski ?–1907
rotmistrz pułku
- Bolesław Józef Wąssowski ~1859–1907
członek archikonfraterni literackiej
- Adolf Gostomski ?–1909
obywatel ziemski
- Julia Ruprecht (Piegłowska) ~1823–1909
- Emeryka Maria Małachowska 1837–1909
kierowniczka, nauczycielka, opiekunka, osobisty, sekretarka, sodaliska mariańska
- Arpad Chwalibogowski ~1877–1910
biegły, doktor, komisarz powiatowy, komisarz starostwa
- Jan Nobert Radzicki ~1891–1910
uczeń
- Zofia Aleksandra Ponińska (Gostomska) ~1865–1911
- Józef Aldon Nałęcz ~1856–1911
- Stanisław Cichocki ~1815–1911
obywatel ziemski
- Mścisław Nałęcz ~1835–1912
obywatel ziemski, właściciel dóbr
- Adolf Chełmicki ~1825–1912
dziedzic
- Pelagia Śliwińska (Dłuska) ?–1912
- Tekla Janiszewska (Starczewska) 1834–1912
obywatelka, opiekunka
- Idalia (Raczyńska) ~1834–1912
- Lucylla Meleniewska (Sosnowska) ~1830–1913
- Laura Paprocka (Korzeniowska) ?–1913
obywatel ziemski
- Kazimierz Piegłowski 1851–1913
obywatel wołyńskiej
- Aleksander Chwalibogowski ?–1913
komandor orderów, rotmistrz pułku ułanów, właściciel dóbr
- Stanisław Kobierzycki ~1859–1913
proboszcz
- Malwina Skomorowska (Krajewska) ?–1913
wdowa
- Ludwik Władysław Gostomski ~1897–1914
książę
- Jan Sylwery Pietraszkiewicz ~1853–1914
sekretarz
- Malwina Kąsinowska (Lausch) ~1841–1914
- Józefa Nałęcz (Woroniecka) ~1837–1915
książę
- Ksawera Żabicka ?–1915
emerytka, nauczycielka
- Stefan Radzicki ~1850–1915
obywatel
- Karolina Włyńska (Piechocka) ~1833–1916
obywatelka krakowa
- Ludwika Siwczyńska (Świeprawska) ?–1916
- Emilia Siwczyńska (Świeprawska) ~1847–1916
- Kazimiera Starczewska (Mieczyńska) ~1862–1916
ksiądz, obywatelka ziemska, proboszcz
- Adam Sadowski 1896–1916
żołnierz legionów polskich
- Maria Cichocka (Rutkowska) ~1850–1916
obywatelka ziemska
- Ignacy Mroczkowski ?–1917
członek zarządu banku
- Stefan Sosnowski ~1858–1917
- Wiktoria Cichocka (Nebel, Graf) ?–1917
nauczyciel, prezes
- Antonina Piwnicka (Nałęcz) ~1847–1917
- Leopoldyna Sozańska (Koziarska) ~1840–1917
doktor medycyny, obywatel ziemski
- Marian Przetocki ~1849–1917
✓ radca budownictwa
- Celestyna Bauererc (Konic, Rosengardt, Świeprawska) ~1848–1918
- Jadwiga Nałęcz ~1908–1918
- Aleksandra Małachowska ~1854–1918
właścicielka dóbr
- Witold Małachowski ~1899–1918
doktor medycyny, wychowaniec szkoły staszica
- Aleksandra Czempińska (Russjan) ~1834–1918
obywatel ziemski
- Leokadia Ostroróg ~1830–1918
hrabia
- Teodor Moszczeński ?–1919
dziedzic
- Stanisława Grochowalska ~1859–1919
✓ artystka Teatru Nowości
- Feliks Witold Radzicki ~1896–1919
architekt, student politechniki warszawskiej, student warszawskiej
- Edward Józef Sadowski ?–1919
komisarz skarbowy, uczestnik powstania
- Teodor Mrozowski ~1851–1919
obywatel ziemski
- Zygmunt Dylewski ~1889–1919
kanonik, minister kolei, osobisty, sekretarz
- Ludwika Bem (Tańska) ~1891–1919
- Edmund Ostrowski ~1897–1920
✓ plutonowy 5 Szwadronu 1 Pułku Szwoleżerów
- Zdzisław Niesiołowski ~1898–1920
dowódca szwadron, kawaler militari, kawaler orderu militari, porucznik pułku ułanów, porucznik ułanów
- Władysław Małachowski ?–1920
✓ dowborczyk, dowódca III batalionu szturmowego Mińskiego pułku strzelców I Litewsko-Białoruskiej Dywizji, kawaler orderu Św. Anny, porucznik, student politechniki warszawskiej
- Wincenty Ostrowski ?–1921
✓ obywatel ziemski
- Feliks Cichocki ~1861–1921
artysta malarz, kanonik, malarz, profesor
- Edward Błoński ~1854–1921
kanonik, kierownik, obywatel miasta warszawy, pracownik, profesor, przemysłowiec, towarzysz, współpracowniczka fabryki, współpracownik zarządu
- Bronisław Wroncki ?–1921
doktor, ksiądz kanonik, prezes sądu okręgowego
- Kazimierz Chwalibogowski ?–1922
obywatel ziemski
- Maria Nowodworska ~1864–1922
urzędniczka telegrafu
- Józef Moszczeński ?–1922
✓ dziedzic dóbr Golina
- Kazimierz Niesiołowski 1847–1922
kupiec, obywatel krakowa, prefekt
- Witold Chwalibogowski ~1866–1922
doktor, naczelnik sądu, sędzia apelacyjny, wyższy
- Kazimierz Łączyński ~1851–1922
pułkownik, właściciel dóbr
- Wiktor Andrzej Rostworowski ~1870–1922
hrabia, ziemianin
- Jan Stanisław Komornicki ~1854–1922
- Teodor Kalitowski ~1853–1923
dygnitarz, emeryt, prokurator sądu, smolarz, szef, wyższy
- Adam Tadeusz Płaczkowski ~1855–1923
urzędnik archiwum
- Stanisław Górski ~1874–1923
właściciel majątku warszawskiej
- Stefan Tański ~1868–1923
doktor
- Maria Kossowska (Gembicka) ~1868–1923
- Seweryna Cichowska ?–1923
✓ pianistka
- Zygmunt Kędzierski ~1840–1924
✓ inżynier
- Konstanty Wiktor Strumiłło ~1854–1924
dyrektor biura, emeryt, prezes warszawskiego okręgowej, proboszcz, sekretarz, urzędnik warszawski
- Ignacy Ostrowski ?–1924
hrabia, referent rolnictwa
- Maria Ćwiklińska (Józefczyk) ~1877–1924
- Jan Nepomucen Gostomski ~1860–1924
współtowarzysz zarządu, współwłaściciel domu handlowego
- Emilia Knabe (Nowodworska) ~1839–1924
- Bolesława Radecka (Masłowska) ?–1925
- Norbert Morawski ~1857–1925
urzędnik skarbowy
- Wacław Golian ~1866–1925
dyrektor, emeryt, referent
- Kalikst Włyński ~1881–1925
doktor, lekarz sanatorium
- Stanisław Skomorowski ~1875–1925
historyk, ksiądz, profesor
- Roman Kulikowski ~1881–1925
dyrektor oddziału banku
- Stefan Drzewiecki ~1884–1925
architekt, kawaler, kierownik spółki, oficer rezerwy, pracownik, profesor
- Aleksandra Starczewska (Zielińska) ~1856–1925
✓ obywatelka ziemi płońskiej
- Wanda Cichocka (Walewska) ~1847–1925
właścicielka majątku
- Zofia Chwalibogowska ?–1925
urzędniczka izby skarbowej
- Wacław Górski ~1862–1925
członek dobroczynności, członek zarządu, kandydat, kanonik, notariusz, odznaczony srebrnym medalem, opiekun szpitala świętego, prezes komitetu, prezes ochotniczej straży, rejent, skarbnik, starosta, weteran, wiceprezes, współpracowniczka, żołnierz
- (Raczyńska) ~1852–1925
- Ludwika Schertzenlechner (Chwalibogowska) ~1850–1926
- Jerzy Horyszowski ~1862–1926
emeryt, kasjer, obywatel wołyńskiej
- Zofia Chwalibogowska ?–1926
urzędniczka banku
- Ludwik Ostrowski ~1850–1926
emeryt, wychowaniec szkoły głównej
- Edward Aleksander Raczyński ~1847–1926
generał, hrabia, mecenas, ochotnik, prezes towarzystwa, prezes związku dziennikarzy, profesor, właściciel
- Ludwik Świeprawski ~1848–1926
obywatel ziemski
- Helena Raczyńska ~1899–1926
kierownik, urzędniczka ministerstwa przemysłu
- Edmund Golian ~1868–1926
kierownik oddziału, kierownik ruchu, pracownik zarządu dyrekcji
- Karol Korzeniowski ~1837–1926
prezes
- Stefania Róża Rogalska (Prądzyńska) ~1852–1926
hrabia
- Bolesław Moszczeński ?–1927
✓ sodalis marianus
- Władysław Cichocki ~1862–1927
dyrektor fabryki papieru
- Władysław Koczanowicz ~1893–1927
✓ właściciel ziemski
- Maria Kaniewska (Szymanowska) ~1855–1927
- Irena Maria Witkowska (Wojcikowska) ?–1927
✓ urzędniczka Ministerstwa Poczt i Telegrafu
- Filip Włyński ~1884–1927
inżynier górniczy
- Pelagia Piegłowska (Schmidt) 1893–1927
- Antoni Komornicki ~1859–1928
- Konstancja Mirska (Cichocka) ?–1928
- Teodora Korzeniowska (Drużyłowska) ~1838–1928
hrabia, obywatel wołyńskiej
- Julia Swaryczowska ?–1928
- Stanisław Lipka ~1861–1928
ekspedytor, naczelnik stacji
- Febronia Żabicka (Kulińska) ?–1928
doktor, kanonik, obywatel miasta warszawy, proboszcz katedry
- Feliks Marceli Radzicki ~1867–1928
architekt
- Prot Komornicki 1861–1928
inżynier, profesor
- Zofia Saska (Odrzywolska) 1854–1928
architekt
- Janina Mucharska ?–1929
urzędniczka
- Alfons Nałęcz ~1879–1929
właściciel majątku w płockiem
- Kamila (Dłuska) ?–1929
- Leonia Smólska ~1893–1929
artystka teatru polskiego
- Wanda Karłowska (Wąssowska) ?–1929
- Stanisław Cichocki ?–1929
kanonik kapituły, kapelan, prefekt szkoły
- Leopold Mrozowski ?–1930
ksiądz, proboszcz, starosta
- Kornel Komornicki ~1884–1930
- Zofia Cichocka ?–1930
- Władysław Russyan ~1854–1930
obywatel miasta warszawy, prefekt
- Władysław Jędrzejewski ~1866–1930
kierownik szkoły powszechnej, obywatel ziemski, proboszcz parafii, wójt gminy
- Sławosz Rudnicki ?–1930
doktor lekarzy, dyżurny, kapelan
- Maria Golian ?–1930
- Maurycy Kobierzycki ~1854–1931
emeryt, inspektor ruchu, pracownik, proboszcz, referent zarządu, rewizor ruchu
- Stefania Antonina Majewska (Domańska) 1878–1931
sędzia
- Stanisław Kobierzycki ~1901–1931
dowódca korpusu oficerskiego, podporucznik pułku piechoty, student prawny
- Jerzy Apolinary Mroczkowski ~1893–1931
chorąży legionów polskich, kapitan, major wojsk polskich, odznaczony krzyżem niepodległości
- Zofia Nałęcz ~1907–1931
hrabia
- Andrzej Korzeniowski ?–1931
major dyplomowany, podpułkownik dyplomowany
- Stanisław Grąbczewski ~1862–1932
obywatel ziemski
- Jan Karol Moszczeński ~1855–1932
obywatel ziemski, właściciel
- Józef Nałęcz ~1902–1932
filister korporacji, inżynier rolnictwa
- Benigna Rycharska (Niesiołowska) ?–1932
- Teofil Sadowski ~1858–1932
administrator, agronom, emeryt, prefekt szkoły, proboszcz parafii żbików, współpracowniczka
- Władysław Romuald Ćwikliński ?–1932
dziennikarz
- Kornelia Cichocka ?–1932
nauczycielka
- Dominik Chwalibogowski ~1913–1932
uczeń klasy
- Franciszek Gniewomir Starorypiński 1859–1932
obywatel ziemski w podolskiem
- Michalina Sroczyńska (Włyńska) ~1856–1932
adwokat, właściciel dóbr
- Bronisława Kobierzycka (Krąkowska, Leszer) ~1858–1933
- Dionizy Gembicki ~1867–1933
pułkownik
- Franciszek Nałęcz ~1860–1933
emeryt
- Ludwik Kobierzycki ~1869–1933
intendent towarzystwa, intendent warszawskiego towarzystwa, kupiec, proboszcz, urzędnik kolei
- Franciszka Bylandt-Rheidt (Małachowska) ~1886–1933
hrabia
- Stanisław Nieniewski ~1887–1933
ochotnik dywizji syberyjskiej, odznaczony krzyżem walecznych
- Antonina Joanna Stawiarska (Gułowska) 1850–1934
- Józefa Chełmicka 1887–1934
urzędniczka
- Waldemar Mieczysław Stefan Sobieszczański ~1934–1934
hrabia
- Jadwiga Rogawska (Rożańska) ~1869–1934
- Aniela Małachowska ?–1934
publiczny, sekretarka
- Zofia Łepkowska (Nałęcz) ~1880–1934
obywatelka ziemska
- Romana Ostrowska (Abczyńska) ~1855–1934
obywatel ziemski, uczestnik walk
- Helena Wajdowicz (Ćwiklińska) ?–1934
- Władysław Korzeniowski ~1894–1934
emeryt banku, prezes dyrekcji banku gospodarstwa
- Władysław Nałęcz ~1872–1934
obywatel ziemski
- Jadwiga Antonina Golian (Szteyner) ?–1934
doktor, ordynator szpitala jezus
- Lidia Szercyngier (Korzeniowska) ~1856–1935
weteran
- Maria Ostroróg ?–1935
hrabia
- Bronisława Weigt (Nałęcz) ~1863–1935
- Jadwiga Radomyska (Korzeniowska) ?–1935
doktor, kierowniczka, minister, ppułkownik, redaktorka, współpracowniczka, żołnierz brygady legionów, żołnierz I brygady
- Stanisław Bielakowski ~1871–1935
kanonik, pułkownik stanie spoczynku, szambelan
- Olga Raczyńska ~1865–1935
właścicielka apteki
- Maria Lichocka (Russyan) ?–1935
doktor, obywatelka, świecki
- Stanisław Piegłowski 1857–1935
właściciel dóbr
- Ludwika Cichocka ?–1935
- Lucyna Cichocka ?–1936
doktor, kanonik, ksiądz kanonik, ksiądz prałat, profesor doktor
- Władysław Chełmicki ~1865–1936
sodalis marianus, właściciel majątku, właściciel majętności
- Karolina Scholastyka Moycho (Gostomska) ~1855–1936
- Teodozja Turobojska (Tańska) ~1848–1936
obywatelka rawskiej
- Józef Małachowski ~1867–1937
odznaczony krzyżem, ziemianin
- Franciszek Klemens Wojciechowski ~1874–1937
urzędnik
- Stefania Raczyńska ~1855–1937
- Władysław Gostomski ?–1937
generał
- Władysław Świeprawski ~1879–1937
- Jadwiga Witt (Korzeniowska) 1862–1937
- Apolinary Honorat Bielakowski ~1864–1938
emeryt
- Jan Niesiołowski ~1881–1938
kierownik kopalni
- Adam Kobierzycki ~1863–1938
członek, doktor, kierownik, obywatel otwocka, pracownik kochany
- Zygmunt Ostrowski ~1862–1938
obywatel ziemski
- Maria Korzeniowska (Pudłowska) ?–1938
hrabia
- Tadeusz Włyński ?–1938
doktor, lekarz, podpułkownik
- Apolonia Henisz (Mroczkowska) ~1862–1938
inżynier
- Jerzy Łączyński ~1858–1938
administrator
- Jan Socha ~1872–1938
doktor, sędzia sądu apelacyjnego
- Bolesław Nieniewski ~1888–1938
✓ inżynier, obrońca Lwowa, odznaczony krzyżem walecznych, odznaczony medalem niepodległości, odznaczony Orlętami, porucznik wojsk polskich
- Maria Muszyńska (Moszczeńska) ~1860–1938
właścicielka apteki
- Witold Chwalibogowski ~1902–1938
porucznik rezerwy wojsk polskich, porucznik wojsk polskich, pracownik towarzystwa ubezpieczeń, pracownik ubezpieczeń, prezes kasy, prokurent towarzystwa, współpracownik
- Tomasz Cichocki ?–1938
docent, doktor medycyny, pastor, pułkownik
- Kazimiera Parczewska (Chełmicka) ~1860–1938
- Władysława Retke (Błońska) ~1857–1939
doktor, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Stanisław Komornicki ~1868–1939
członek komitetu dyskontowego banku polskiego, członek stronnictwa narodowego, magister farmacji, prezes dobroczynności, prezes opiekuńczej
|