Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 253
- Brunon Dłużewski ~1846–1920
✓ wychowaniec szkoły głównej, wychowaniec szkoły rolniczej w Żabikowie
- Aleksander Czechowski ~1845–1920
członek, kawaler krzyża, naczelnik kancelari, prezes związku, przewodnik, senior literackiej, wychowaniec szkoły głównej
- Wiktor Stankiewicz ~1848–1920
✓ urzędnik Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych, wychowaniec szkoły głównej
- Wacław Vorbrodt ~1893–1920
✓ adiutant 207 Pułku Piechoty im. Stefana Batorego, członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Wiedniu i Warszawie, kierownik okręgu Grodzieńsko-Brzeskiego Straży Kresowej, podporucznik wojsk polskich, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu, wychowaniec Szkoły Chrzanowskiego, wychowaniec Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Symplicjusz Galewski ?–1920
wychowaniec szkoły głównej
- Julian Appel ~1850–1920
członek, dyrektor, inżynier, poseł, profesor, przedstawiciel, współpracownik, wychowaniec szkoły głównej
- Ignacy Łukoski ~1845–1921
obywatel, wychowaniec szkoły głównej
- Lucyna Kubeszewska (Tomaszewska) ?–1921
- Fabian Michalski ~1848–1921
✓ współpracownik rejentów hipotecznych, wychowaniec szkoły głównej
- Julian Józef Zdanowicz ~1850–1921
doktor medycyny, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Łaski ~1849–1921
administrator fabryki cukru, referent ministerium, współpracownik, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Dziewulski ~1846–1921
✓ rejent, wychowaniec szkoły głównej
- Seweryn Sunderland ~1844–1922
adwokat przysięgły, magister praw administracji, notariusz, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Ludomir Taraszkiewicz ~1845–1922
docent uniwersytetu warszawskiego, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander Moszkowski ~1851–1922
wychowaniec szkoły głównej
- Zofia Regulska (Przedrzymirska) ~1844–1922
- Szymon Kolitowski ~1841–1922
członek towarzystwa, naczelnik kontroli, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander Zaborowski ~1840–1922
obywatel ziemski, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Adam Grzegorzewski ~1894–1922
✓ ochotnik 2 Pułku Ułanów, wychowaniec Szkoły Głównej Gospodarstwa Wielkiego
- Karol Ostrowski ~1844–1922
✓ wychowaniec szkoły głównej
- Michał Sławiński ~1852–1922
urzędnik centralny, wychowaniec szkoły głównej
- Konstanty Paszkiewicz ~1848–1922
emeryt, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander Chotecki ?–1923
kawaler orderów, sekretarz sądu okręgowego w warszawie, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Wodziński ~1849–1923
✓ obywatel ziemi kutnowskiej, wychowaniec szkoły głównej
- Hieronim Kondratowicz ~1847–1923
członek honorowy stowarzyszenia, członek nadzorczej, członek zarządu, członek zarządzający towarzystwa, doktor, dyrektor, inżynier górniczy, magister nauk przyrodzonych, obywatel, prezes opiekuńczej, prezes towarzystwa, przewodnik, wychowaniec szkoły głównej
- Julian Handelsman ~1848–1923
doktor medycyny, wychowaniec szkoły głównej
- Karol Pstruszeński ~1843–1923
magister nauk przyrodniczych szkoły, obywatel ziemski, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Ignacy Janusz ~1844–1923
doktor, emeryt, inżynier, urzędnik izby skarbowej, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Michał Katarzyński ~1842–1924
inżynier, wychowaniec szkoły głównej
- Karol Gaszyński ~1847–1924
sędzia gminny, sędzia sądów, uczestnik powstania, właściciel majątku, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Ulejski ~1840–1924
rejent we włocławku, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Tomczycki ~1849–1924
doktor medycyny, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Czarnocki ~1848–1924
obywatel ziemskiej, sędzia gminny, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Tymieniecki ~1842–1924
obywatel ziemski, prezes, rejent, sędzia, uczestnik powstania, wychowaniec szkoły głównej
- Aleksander Szanior ~1849–1924
członek honorowy towarzystwa, kandydat nauk przyrodniczych, ogrodnik, współwłaściciel firmy, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Karśnicki 1838–1924
kawaler orderów, sędzia, wychowaniec szkoły głównej
- Ignacy Klemens Królikowski ~1847–1925
członek archikonfraterni literackiej, inżynier, ksiądz, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Radziukinas ~1845–1925
emeryt, nauczyciel gimnazjów, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Wolski ~1848–1925
doktor, ksiądz prałat, rolnik, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Chrzanowski ~1845–1925
adwokat, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Tadeusz Goszczycki ?–1925
obywatel ziemski, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Wielicki ~1847–1925
inspektor, magister nauk przyrodniczych, profesor szkoły rolniczej, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Falęcki ~1847–1925
pracownik ordynacji zamojskiej, wychowaniec szkoły głównej
- Włodzimierz Koc ?–1925
wychowaniec szkoły głównej
- Jan Ziemięcki ~1843–1925
obywatel ziemski, sędzia, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Olędzki ?–1925
wychowaniec szkoły głównej, ziemianin
- Franciszek Chądzyński ~1848–1926
dyrektor cukrowni, pracownik ubezpieczeń, urzędnik wzajemnych ubezpieczeń, wychowaniec szkoły głównej
- Franciszek Krassowski ~1849–1926
wychowaniec szkoły głównej, ziemianin
- Marceli Kotkowski ~1844–1926
inżynier komunikacji, współwłaściciel, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Ostrowski ~1850–1926
emeryt, wychowaniec szkoły głównej
|