Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 750
- Aleksander Trzciński ~1816–1903
✓ wychowaniec instytutu marymonckiego
- Julian Trzciński ~1844–1905
sędzia, wychowaniec szkoły głównej
- Piotr Turczynowicz ~1843–1917
magister praw administracji, uczestnik powstania, wychowaniec szkoły głównej
- Józef Turowski ~1840–1915
malarz, obywatel miasta warszawy, uczestnik, wychowaniec szkoły pięknych
- Konstanty Twardowski ~1847–1914
agronom, pracownik, wychowaniec wyższej
- Kazimierz Twarowski ?–1927
współpracownik Zakładów Żyrardowskich, wychowaniec Szkoły Kronenberga
- Bolesław Tymieniecki ~1827–1905
obywatel ziemski, wychowaniec instytutu marymonckiego
- Seweryn Tymieniecki ~1847–1916
adwokat przysięgły, dyrektor towarzystwa rolniczego, magister praw administracji, prezes kaliskiego, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Tymieniecki ~1842–1924
obywatel ziemski, prezes, rejent, sędzia, uczestnik powstania, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Czesław Tyszka ~1857–1912
członek korporacji arkonia, inżynier komunikacji, naczelnik, prezes towarzystwa dobroczynności, prezes trybunału, weteran
- Tadeusz Tyszka ?–?1926
członek korporacji arkonia, inżynier komunikacji, naczelnik, prezes towarzystwa dobroczynności
- Edward Ufniarski ~1832–1915
✓ wychowaniec instytutu szlacheckiego, wychowaniec Szkoły w Marymoncie
- Stanisław Ujazdowski ~1846–1903
administrator dóbr, obywatel, proboszcz, wychowaniec szkoły głównej
- Ludwik Ulejski ~1840–1924
rejent we włocławku, weteran, wychowaniec szkoły głównej
- Mieczysław Utliński ~1875–1933
dyrektor departamentu, wychowaniec instytutu leśnego
- Czesław Vanhove ~1863–1922
prokurent firmy, wychowaniec Szkoły Kronenberga
- Wacław Vorbrodt ~1893–1920
✓ adiutant 207 Pułku Piechoty im. Stefana Batorego, członek Organizacji Młodzieży Narodowej w Wiedniu i Warszawie, kierownik okręgu Grodzieńsko-Brzeskiego Straży Kresowej, podporucznik wojsk polskich, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu, wychowaniec Szkoły Chrzanowskiego, wychowaniec Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Leon Wagenfisz ~1841–1911
✓ wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Walderowicz ~1847–1897
urzędnik, wychowaniec szkoły głównej
- Janusz Walewski ~1880–1933
asystent, członek zarządu związku, elektryk, filister, inspektor, inżynier, kierownik warsztatów, minister, naczelnik, pracownik, rektor, współpracowniczka, wychowaniec politechniki
- Edward Wallisch ?–?1919
✓ wychowaniec Zakładu Naukowo-Wychowawczego Ojców Jezuitów w Chyrowie (chyrowiak)
- Edmund Wandel ~1899–1918
wychowaniec szkoły
- Bolesław Wardziński ~1875–1907
kawaler, urzędnik warszawski towarzystwa, wychowaniec szkoły handlowej
- Władysław Wardzyński ~1847–1919
wychowaniec szkoły głównej
- Antoni Wasilewski ~1853–1872
✓ rzeźbiarz, wychowaniec Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych w Warszawie
- Karol Wasilewski ~1876–1935
doktor, emeryt, referent, wychowaniec szkoły technicznej
- Kazimierz Wasilewski ~1843–1912
✓ nauczyciel Gimnazjum Rządowego w Kaliszu, nauczyciel Gimnazjum Rządowego w Mariampolu, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, wychowaniec szkoły głównej
- Tomasz Aleksander Wasilewski ~1868–1909
technik, wychowaniec szkoły technicznej
- Leon Waszkowski ?–1904
✓ wychowaniec osady Studzieniec
- Antoni Waśniewski ~1841–1914
obywatel ziemski, wychowaniec politechniki
- Zygmunt Wawelberg ~1861–1924
✓ kandydat praw, przemysłowiec, wychowaniec Uniwersytetu Warszawskiego
- Antoni Wejssel ~1848–1929
członek instytucji społecznych, doktor medycyny, lekarz, opiekun, ordynator szpitala wolskiego, profesor, wychowaniec szkoły głównej
- Edmund Werner ~1849–1926
kawaler, właściciel majątku, współwłaściciel, wychowaniec szkoły rolniczej
- Jan Aleksander Werpachowski ~1856–1911
maszynista kolei warszawsko-wiedeńskiej, wychowaniec szkoły technicznej
- Jerzy Węgierski ?–?1919
✓ wychowaniec Zakładu Naukowo-Wychowawczego Ojców Jezuitów w Chyrowie (chyrowiak)
- Władysław Wielicki ~1847–1925
inspektor, magister nauk przyrodniczych, profesor szkoły rolniczej, wychowaniec szkoły głównej
- Adam Wierzbicki ~1893–1916
✓ wychowaniec Kursów Przemysłowo-Rolniczych
- Henryk Teodor Wierzbowski ~1883–1927
doktor, technik, wychowaniec szkoły technicznej
- Jakub Wiewiórski 1844–1906
urzędnik kolei nadwiślańskich, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Więckowski ~1885–1914
technik, wychowaniec szkoły technicznej
- Kazimierz Więckowski ~1866–1919
doktor, emerytka, lekarz wojsk polskich, notariusz, piekarz, szef sanitarny, urzędniczka warszawy, wychowaniec szkoły górskiego
- Witold Wikarski ~1843–1914
asystent uniwersytetu warszawskiego, doktor, lekarz, naczelnik straży ogniowej, ordynator szpitala wolskiego, wychowaniec szkoły
- Ludwik Wilczyński ~1861–1911
✓ wychowaniec Instytutu Agronomicznego w Puławach
- Stanisław Witold Wilimczyk ~1903–1925
student politechniki warszawskiej, wychowaniec szkoły
- Piotr Wilkoński 1835–1909
✓ radca Dyrekcji Głównej Towarzystw Kredytowego Ziemskiego, wychowaniec Marymontu
- Zdzisław Wiorogórski ?–1917
członek, filister arkonii, inżynier kolei, wychowaniec politechniki
- Marceli Wismont ~1849–1909
sekretarz hipoteczny, sędzia śledczy, wychowaniec szkoły głównej
- Kazimierz Wiśniewski ~1883–1909
artysta, towarzysz, uczeń, współpracowniczka, wychowaniec szkoły technicznej
- Leonard Wiśniewski ~1895–1916
wychowaniec szkoły staszica
- Marian Wiśniewski ~1889–1917
✓ wychowaniec Szkoły Technicznej Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej
|