Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 4750
- Adam Bukraba ?–1937
właściciel majątku w lubelskiem
- Jan Stefan Buksicki ?–1937
notariusz, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, wiceprezes
- Józef Buliński ~1854–1908
✓ radca Sądu Okręgowego w Starogardzie
- Stanisław Bułharowski ?–1935
notariusz w wilnie
- Maria Wanda Bułka (Grundgand) ~1880–1926
doktor medycyny, dyrektor, współpracowniczka
- Izydor Burak ~1871–1928
doktor, lekarz kasy chorych w wilnie
- Paulina Burba (Kamieńska) ?–1901
obywatel ziemski w grodzieńskiem
- Czesław Burkath ~1861–1887
kandydat uniwersytetu petersburskiego, obywatel ziemski w kijowskiem
- Józef Burkath ~1859–1924
doktor, obywatel ziemski, profesor, urzędnik ministerstwa, właściciel majątku w kijowskiem
- Aleksander Burszewski ~1906–1937
doktor medycyny lekarz, lekarz naczelny, lekarz ratunkowy, lekarz w warszawie, pracownik, prefekt, towarzysz
- Tadeusz Bursztyn ~1895–1932
✓ wicestarosta w Brzesku
- Julian Burzyński ?–1921
✓ rektor szkoły w Powidzu
- Marian Buschke ~1894–1939
✓ administrator rolny starostwa krajowego w Poznaniu, agronom starostwa krajowego w Poznaniu, urzędnik Poznańskiego Wojewódzkiego Związku Komunalnego
- Franciszek Busse ~1830–1866
✓ ekspedytor stacji Kolei Żelaznej Warszawsko-Bydgoskiej w Aleksandrowie
- Edward Busz ?–1922
✓ dyrektor zarządzający Spółki Akcyjnej Przemysł Rybny na Polskim Bałtyku, filister korporacji Welecja, inżynier, przemysłowiec w Rydze
- Konstanty Buszczyński ?–1918
rejent w warszawie
- Wincenty Buszkiewicz ?–1919
✓ członek Kościoła Farnego w Poznaniu, miejski kierownik budowli w Poznaniu
- Bronisława Butkiewicz ~1866–1883
obywatel ziemski w wileńskiem
- Teresa Butkiewicz (Bułharyn, Kalinowska) ~1850–1919
obywatelka ziemska w grodzieńskiem
- Antoni Buzalski ?–1888
✓ nauczyciel gimnazjum w Trzemesznie
- Jerzy Buzek ?–1939
członek honorowy stowarzyszenia, członek nadzorczej, dyrektor, inżynier, kawaler krzyża oficerskiego, organizator, prezes polskiego związku, prezes spółki akcyjnej, profesor akademii górniczej w krakowie, profesor zwyczajny, wiceprezes polskiego związku, założyciel
- Florian Bużalski ?–1920
✓ nauczyciel przy szkole ludowej w Gnieźnie, Tarnówku i Inowrocławiu
- Maria Bydlińska ~1900–1919
✓ urzędniczka poczty w Ostrowi Mazowieckiej, wychowanica Gimnazjum p. Matyskowej w Warszawie
- Antoni Bylczyński ~1857–1919
obywatel ziemski, właściciel dóbr w grodzieńskiem
- Antoni Bylina ?–1848
✓ włościanin w gminie Poczdów powiecie radzyńskim
- Franciszek Józef Bylina ~1855–1937
✓ adwokat, doktor, dyrektor Miejskiej Kasy Oszczędności w Stryju, odznaczony złotym Krzyżem Zasługi, radca Wielkopolskiej Izby Skarbowej
- Wacław Bylina 1873–1933
obywatel ziemski w kijowskiem
- Władysław Bystram ~1838–1918
obywatel ziemski w kowieńskiem, uczestnik powstania
- Alicja Byszewska ~1908–1933
✓ zakonnica Sacré-Coeur w Zbylitowskiej Górze
- Władysław Byszewski ?–1876
kościelny, właściciel dóbr w kutnowskiem
- Aleksander Bzowski ?–1871
✓ legatariusz kościoła w Lipnicy Murowanej
- Władysław Bzowski ~1864–1929
członek zarządu, magister farmacji, szef, właściciel apteki w warszawie
- Zygmunt Bzowski ?–1912
właściciel dóbr w siedleckiem
- Hiacynta Camy 1840–1911
✓ przełożona klasztoru dominikanek w Krakowie
- Elżbieta Cedrowska (Zeitheim) ?–1920
- Wincenty Celichowski ~1859–1924
ksiądz kapelan, urzędnik banku handlowego w warszawie
- Modest Henryk Cepeusz ~1855–1925
✓ właściciel apteki w warszawie
- Ludwika Cerner (Źródelska) ?–1883
✓ przełożona Gimnazjum Żeńskiego w Kaliszu, przełożona Gimnazjum Żeńskiego w Lublinie, przełożona Gimnazjum Żeńskiego w Warszawie
- Konstanty Certowicz ?–1862
✓ ekspedytor poczt, poczthalter w mieście Kurowie
- Józef Chałczyński ~1853–1915
✓ starszy kontroler poczty w Krakowie
- Adam Chamiec ?–1902
doktor, obywatel lubelskiej, obywatel miasta warszawa, obywatel ziemski w wołyńskiem
- Mirosław Gabriel Chamiec ?–?1915
✓ filister korporacji Welecja, pracownik Zakładów Przemysłowych St. Kropiwnicki i Spółka w Słodowcu
- Leon Chamski ~1851–1925
właściciel majątku w płockiem
- Stanisława Chamska (Wykowska) ~1840–1916
obywatelka ziemska w suwalskiem
- Szymon Chaniewski ?–1854
dziedzic dóbr w rawskiem, obywatel
- Antoni Charzyński ~1861–1924
właściciel majątku w płockiem
- Ignacy Charzyński ~1865–1904
właściciel dóbr w płockiem
- Stefan Chąciński ~1875–1935
✓ dyrektor firmy Fr. K. Pniewski, dyrektor firmy Syndykat Rolniczy w Łodzi
- Karol Chądzyński ~1809–1895
emeryt, naczelnik kontroli skarbowej w płocku, naczolnik
- Romuald Chełchowski ?–1927
inżynier-technolog, właściciel majątku w mińskiem
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane. |