Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 480
- Łucja Rupniewska ~1863–1869
- Małgorzata Ruszewska (Bujnowska) ~1867–1936
- Edward Rychłowski ~1863–1930
członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, emeryt magistratu warszawy, sodalis marianus, urzędnik magistratu, urzędnik wydziału, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej, wiceprezes oddziału, wiceprezes związku
- Jan Rychter ~1869–1903
dyrektor biura, kasjer, pastor, pracownik zarządu, urzędnik
- Rajmund Rydzewski ?–1850
kontroler kasy, naczelnik, urzędnik zarządu
- Józef Rykowski ~1823–1886
emeryt, urzędnik zarządu
- Bolesław Ryszel ~1818–1852
sekretarz, urzędnik zarządu okręgu pocztowego
- Wacław Rzeszotarski ~1866–1916
autor, członek zarządu warszawskiego towarzystwa, nauczyciel szkoły handlowej, opiekun, pedagog, profesor szkół handlowych, towarzysz, urzędnik banku polskiego
- Zofia Rzeszotarska (Zakrzewska) ~1838–1865
- Władysław Sadowski ~1898–1938
chorąży, odznaczony krzyżem niepodległości, urzędnik zarządu miejskiego
- Aleksander Sagateljanc ~1873–1909
urzędnik kolei nadwiślańskich, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskich
- Stanisław Sankowski ~1880–1929
członek zarządu kasy, referent dyrekcji, urzędnik wydziału
- Aleksander Sawliński ~1872–1939
urzędnik zarządu
- Wilhelm Schutius ~1810–1852
emeryt, kapłan, urzędnik zarządu okręgu pocztowego
- Bronisław Seeman ~1863–1919
inspektor, urzędnik ministerstwa wojskowych, urzędnik zarządu, właściciel zakładów
- Maciej Sidorow ~1805–1849
✓ radca honorowy, urzędnik zarządu Naczelnika Artylerii Czynnej Armii
- Kandyd Sidorowicz ?–1851
✓ sekretarz kolegialny, urzędnik Zarządu Inżynierii Zachodniego Okręgu
- Kazimierz Siedlecki ~1900–1919
ochotnik, urzędnik zarządu
- Henryk Siegenfeld ~1882–1924
członek zarządu przyjaciół, handlowiec, kasjer teatru, uczestnik, urzędnik kontroli
- Aleksander Sienkiewicz ~1875–1911
urzędnik zarządu kolei nadwiślańskich
- Sergiusz Sinicyn ?–1862
naczelnik, urzędnik zarządu
- Sabina Skowrońska (Skubik) ~1865–1930
urzędnik zarządu poczty
- Leonard Sławiński ?–1852
urzędnik zarządu warszawy
- Roman Słupski ~1866–1914
urzędnik zarządu
- Tekla Służewska (Lewandowska) ?–?1899
urzędnik głównego zarządu
- Eugeniusz Smoniewski ~1857–1883
urzędnik leśny, urzędnik zarządu
- Leonard Smólski ~1820–1871
członek archikonfraterni literackiej, urzędnik zarządu
- Marceli Sobociński ~1818–1869
oberpolicmajster, urzędnik zarządu oberpolicmajstra
- Aniela Sokólska (Jaszewska) ~1823–1900
- Zygmunt Sosnowski ~1876–1911
urzędnik zarządu
- Adolf Speth ~1841–1911
urzędnik kolei nadwiślańskich, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskich
- Franciszek Sroczyński ?–1885
urzędnik komunikacji lądowych, urzędnik zarządu komunikacji lądowych i wodnych
- Szymon Tadeusz Stachórski ~1817–1873
emeryt, urzędnik zarządu poczty
- Bogusław Staniszewski ~1864–1928
✓ urzędnik Wydziału Hipotecznego Ziemskiego, wiceprezes Zarządu Głównego Związku Pracowników Notariatu i Hipoteki
- Józef Stankiewicz ~1807–1861
inspektor, ozdobiony orderem, urzędnik zarządu komunikacji, urzędnik zarządu okręgu komunikacji
- Józef Staśko ~1869–1935
członek zarządu, urzędnik ubezpieczeń, wiceprezes
- Honory Stawowski ~1864–1903
urzędnik zarządu
- Adolf Stenz ~1849–1921
kanonik, urzędnik, współpracownik zarządu
- Erazm Stępiński ~1836–1895
urzędnik zarządu dróg, właściciel
- Stodulski ?–1872
✓ urzędnik Zarządu Pocztowego w Warszawie
- Mieczysław Stokowski ~1867–1936
prezes zarządu, urzędnik banku
- Józef Jakub Straszyński ~1912–1937
członek zarządu klubu, urzędnik
- Leonard Stroiński ~1892–1932
porucznik, towarzysz, urzędnik eksploatacji, współpracownik zarządu dyrekcji
- Edmund Swiderski ~1875–1909
urzędnik kontroli państwowej, urzędnik zarządu dóbr
- Aleksander Swieszewski ~1842–1868
urzędnik zarządu finansowego
- Jan Tadeusz Szaniawski ~1892–1931
członek stowarzyszenia urzędników państwowego monopolu, pracownik, towarzysz zarządu, urzędnik banku, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik wydziału finansowego
- Zygmunt Szapiro ~1854–1921
administrator, urzędnik zarządu
- Franciszek Mieczysław Szczeblewski ~1889–1936
członek zarządu głównego, działacz, odznaczony krzyżem niepodległości, pracownik biura, referendarz, sekretarz zarządu, urzędnik ministerstwa
- Stanisław Tadeusz Szczepiński ~1900–1937
odznaczony krzyżem, sekretarz okręgu, urzędnik zarządu miejskiego warszawy
- Stanisław Szeliga ~1884–1935
członek zarządu, delegat, doktor, dyrektor krakowskiego oddziału, dyrektor oddziału, kapitan, kierownik oddziału, oficer, pracownik, prezes okręgu, profesor, skarbnik, urzędnik Kasy Oszczędności miasta Krakowa, woźny
|