Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 480
- Jan Chomiakiewicz ~1880–1930
członek zarządu, dyrektor, kontroler, pracownik społecznej, urzędnik ministerstwa rolnictwa, współpracownik
- Antonina Cichocka (Cholewicka) ~1839–1869
- Jan Cichocki ~1862–1916
urzędnik zarządu
- Stanisław Cichocki ~1883–1927
referent zarządu centralnego, urzędnik ministerstwa rolnych
- Józef Ciechański ?–1852
artysta, majster bednarski, oberpolicmajster, rejent, urzędnik zarządu warszawskiego
- Józef Ciecierski ~1827–1856
urzędnik zarządu warszawy
- Konstanty Cielecki ~1847–1869
oberpolicmajster, urzędnik zarządu oberpolicmajstra
- Jerzy Czapski ~1877–1928
członek zarządu, doktor, hrabia, urzędnik, współpracownik
- Edward Czarkowski ~1822–1900
emeryt, inżenier, inżynier komunikacji, urzędnik warszawski, urzędnik zarządu komunikacji
- Stefan Czarnomski ~1853–1899
urzędnik zarządu kolei
- Anastazy Czekliński ~1838–1906
urzędnik zarządu kolei nadwiślańskich
- Józef Czemski ?–1890
urzędnik zarządu
- Piotr Daszczyński ~1899–1930
pracownik zarządu, technik budowlany, urzędnik firmy, współpracowniczka
- Wieńczysław Daszczyński ~1897–1933
członek, filister, handlowiec, pracownik zarządu, urzędnik firmy
- Katarzyna Dawison ~1847–1853
- Aleksandra Dąbecka (Kowańska) ?–1869
duchowny, urzędnik zarządu
- Edmund Dąbrowski ?–1935
członek zarządu, urzędnik warszawski
- Józef Dąbrowski ?–1862
urzędnik zarządu komunikacji
- Marianna Dąbrowska (Ostaszewska, Zagrabińska) ?–1857
- Józef Delich ~1822–1867
urzędnik poczty, urzędnik zarządu pocztowego, urzędnik zarządu poczty
- Ludwika Dewar (Ciecierska) ~1819–1855
- Jan Zygmunt Dobek ~1871–1933
bojownik, członek zarządu towarzystwa, obywatel kolonii, prefekt, proboszcz, profesor, urzędnik warszawski dyrekcji
- Władysław Dobronoki ~1839–1852
artysta, majster bednarski, oberpolicmajster, rejent, uczeń klasy gimnazjum realnego, urzędnik zarządu warszawskiego
- Stefan Kazimierz Dobrzański ~1881–1934
urzędnik zarządu miejskiego warszawy
- Adolf Doliński ?–1893
hrabia, naczelnik wydziału zarządu, ordynat, pracownik ordynacji zamojskiej, urzędnik
- Józef Domański ~1896–1924
adiutant, członek zarządu, kapelan, kapitan, ksiądz kapelan, prezes, student praw uniwersytetu warszawskiego, urzędnik pocztowej kasy, współpracownik
- Teofila Domaradzka (Brzozowska) ~1815–1868
- Leon Dorant ?–1892
hrabia, naczelnik wydziału zarządu, pracownik, urzędnik
- Władysław Dowgiałło ~1852–1886
urzędnik zarządu komunikacji
- Władysław Dowiakowski ~1827–1907
emeryt, urzędnik zarządu pałaców cesarskich
- Stefan Dudziński ~1864–1939
profesor, urzędnik zarządu warszawy
- Helena Dyn (Sperr) ~1876–1937
- Roman Dyszkiewicz ~1858–1936
przemysłowiec, urzędnik zarządu
- Błażej Dytkowski ?–1888
kasjer, obywatel miasta warszawa, urzędnik zarządu pałaców
- Henryk Dzierżanowski ~1826–1899
✓ urzędnik zarządu Księstwa Łowickiego
- Stanisław Dzierżanowski ?–1896
komisarz sądowy, ksiądz, oberpolicmajster, pomocnik, urzędnik zarządu oberpolicmajstra
- Nikodem Ehrenkreutz ?–1928
członek zarządu związku zawodowych, sekretarz, skarbnik, urzędnik magistratu warszawy
- Stanisław Falkowski ~1849–1923
członek zarządu, urzędnik banku
- Natalia Fiedler (Białecka) ~1847–1875
ksiądz
- Józefa Florjańska (Perbant) ~1817–1904
- Kazimierz Frąckiewicz ~1862–1886
urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej
- Matylda Frenkel (Zaune) ~1859–1886
- Wilhelm Walery Gaczek ~1879–1930
urzędnik sądowy, urzędnik zarządu
- Edward Gajdzieński ~1882–1938
przemysłowiec, urzędnik zarządu miejskiego warszawy
- Benedykt Gajewski ~1825–1865
urzędnik zarządu poczty
- Eugeniusz Gajkowski ~1899–1937
doktor, urzędnik magistratu warszawy, urzędnik zarządu miejskiego warszawy
- Konstanty Gałczyński ~1876–1927
członek stowarzyszeń, członek zarządu, urzędnik, wychowaniec szkoły
- Stanisław Gałęzowski ~1833–1893
urzędnik zarządu okręgu komunikacji
- Władysław Andrzej Gano ~1838–1874
urzędnik zarządu pałaców cesarskich
- Tadeusz Garlicki ~1901–1937
członek zarządu, ochotnik, referent, urzędnik, współtowarzysz
|