Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „urzędnik warszawskiej”(są też wyniki dla: „urzędnik warszawskiej stacji”, „urzędnik stacji”, „urzędnik”)
- Marceli Horoszewicz ?–?1870
urzędnik komory warszawskiej
- Antoni Antonowicz ?–1845
urzędnik komory celnej warszawskiej
- Aleksander Potocki ~1777–1845
✓ dowódca gwardii narodowej warszawskiej, dziedzic włości w Cesarstwie Rosyjskim, dziedzic włości w Królestwie, dziedzic włości w Królestwie Galiccji, kawaler Legii Honorowej, kawaler Orderu Orła Białego, kawaler orderu św. Stanisława kl. I, kawaler św. Jana Jerozolimskiego, pułkownik, senator kasztelan Królestwa Polskiego, urzędnik dworu księcia warszawskiego, wielki koniuszy dworu JCKM
- Maksymilianna Ostrowska (Moycho) ~1818–1850
administrator archidiecezji warszawskiej, biskup hermopolitański, opiekunka
- Stanisław Jasiński ~1833–1851
urzędnik komory składowej, urzędnik warszawskiej komory
- Amelia Hube (Wulfers, Bartkowska) ~1778–1853
dyrektor, marszałek szlachty warszawskiej, pastor, prezes, szambelan dworu, urzędnik
- Jan Konopka ?–1853
naczelnik warszawskiej, urzędnik biura
- Julia Nowacka ~1841–1853
marszałek szlachty warszawskiej, urzędnik kancelari
- Jan Burzyński ?–1854
urzędnik warszawskiej komory
- Franciszek Ksawery Kieffer ?–1857
✓ urzędnik Warszawskiej Komory Składowej
- Bronisława Kazimiera Rzepecka (Bolewicz) ~1831–1858
- Kamila Masłowska (Szczefanowicz) ~1833–1859
- Wojciech Bogusławski 1794–1860
✓ emeryt, inspektor gmachów i materiałów Mennicy Warszawskiej, kapitan gwardii grenadierów wojsk polskich, urzędnik Mennicy, żołnierz armii Księstwa Warszawskiego
- Antoni Hann ?–1861
członek towarzystw uczonych, dyrektor warszawskiej, kanonik, technik, urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Franciszka Paluszewska (Koboska) ~1818–1861
- Grasylda Radwiłłowicz (Wiszniewska) ~1827–1863
- Maria Glücksberg (Horowitz) ~1831–1863
- Walenty Chmielewski ?–1863
urzędnik komory warszawskiej
- Seweryn Librecht ~1845–1863
- Augustyn Wyrzykowski ?–1864
członek, urzędnik komory celnej, urzędnik komory składowej warszawskiej
- Karol Librecht ~1799–1864
urzędnik komory warszawskiej
- Adam Wołowski ?–1865
dyrektor warszawskiej, kontroler, magister filozofii, pomocnik, urzędnik
- Aleksander Brzozowski ~1813–1868
urzędnik komory celnej warszawskiej, urzędnik komory warszawskiej
- Józef Niedzieski ?–1870
obywatel ziemski, urzędnik komory celnej warszawskiej
- Stanisław Piotrowski ~1843–1871
kandydat nauk matematycznych, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Fryderyk Gano ~1832–1872
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Klemens Markiewicz ~1869–1872
- Marianna Duchanowska (Michałowska) ~1830–1872
- Juliusz Miklaszewski ~1814–1873
asesor, obywatel lublina, urzędnik komory warszawskiej
- Michał Paravicini ~1825–1873
hrabia, kawaler orderu świętej Anny, uczeń warszawskiej, urzędnik szczególnych
- Salomea Kepal (Dementiew) ?–1874
- Józef Stępowski ~1819–1875
członek literackiej, urzędnik izby obrachunkowej, urzędnik izby warszawskiej, urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Franciszek Piskorski ~1842–1877
✓ urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Ignacy Luboiński ~1845–1878
obywatel miasta warszawa, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Aleksander Nowakowski ~1823–1878
urzędnik komory warszawskiej
- Władysław Witkowski ~1825–1878
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Józef Korzeniewicz ~1842–1879
urzędnik warszawskiej komory celnej
- Karol Kręcki ~1832–1880
urzędnik komory celnej warszawskiej
- Wiktor Rechniowski ?–1880
asesor, urzędnik komory warszawskiej, urzędnik warszawskiej komory
- Tadeusz Dietrich ~1844–1880
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Maksymilian Niszczyński ~1836–1880
urzędnik izby warszawskiej
- Michał Bolewicz ~1822–1881
asesor kolegialny, buchalter, urzędnik komory celnej, urzędnik komory warszawskiej
- Leopold Tomaszewski ~1842–1881
urzędnik izby warszawskiej
- Edward Dąbkowski ?–1882
urzędnik warszawskiej komory celnej
- Kamila Bohusz ~1877–1883
urzędnik komory celnej warszawskiej
- Władysław Hrubant ~1851–1885
student warszawskiej, urzędnik drogi żelaznej
- Teofil Gniewiewski ~1830–1886
urzędnik warszawskiej komory
- Stanisława Perdzyńska (Polak) ~1863–1886
- Maria Węgierska (Federowicz) ~1816–1886
urzędnik komory warszawskiej
- Ludwik Szteinbok ~1848–1886
✓ urzędnik komory składowej warszawskiej
- Józef Faliński ~1855–1887
urzędnik izby warszawskiej
- Justyna Ciemnołońska (Bohusz) ~1840–1887
- Władysław Płocki ~1836–1888
członek literackiej, kapitan wojsk, kawaler orderu, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Joanna Solusińska (Horoszewicz) ~1826–1888
- Władysław Rozmarynowski ~1850–1888
urzędnik komory warszawskiej
- Michał Korsak ?–1889
urzędnik warszawskiej komory
- Adam Kubicki ~1825–1890
sędzia śledczy, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Albert Dippel ~1842–1891
✓ kawaler orderów, radca dworu, urzędnik warszawskiej stacji telegraficznej
- Feliks Makowiecki ~1824–1891
kawaler orderu świętego włodzimierza, urzędnik komory warszawskiej
- Henryk Sulikowski ~1810–1892
członek archikonfraterni literackiej, członek warszawskiej, emeryt, obywatel ziemski, urzędnik komisji skarbu
- Julian Jeżewski ~1837–1893
emeryt, urzędnik komory celnej warszawskiej
- Władysław Federowicz ?–1893
urzędnik komory celnej warszawskiej, urzędnik komory warszawskiej, urzędnik warszawski
- Aleksander Krukowski ~1838–1894
obywatel miasta warszawy, urzędnik komory celnej warszawskiej
- Alfons Durr ~1835–1894
urzędnik warszawskiej komory celnej
- Kazimierz Zaleski ~1826–1895
emeryt, kasjer, kawaler orderów, obywatel ziemski w grodzieńskiem, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej, urzędnik izby warszawskiej
- Konstanty Aleksandrow ~1865–1895
urzędnik izby warszawskiej
- Konstanty Szletyński ~1851–1897
kawaler, urzędnik warszawskiej komory celnej
- Seweryn Dąbrowski ~1819–1898
członek warszawskiej, emeryt, urzędnik biura, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Adolf Michał Janowicz ~1832–1901
kawaler orderu świętego włodzimierza, pomocnik, rewizor warszawskich, rewizor warszawskiej izby, urzędnik izby obrachunkowej
- Leon Mścichowski ~1860–1902
buchalter, urzędnik warszawskiej komory celnej
- Marcela Kruszyńska (Bolewicz) ~1829–1907
buchalter, urzędnik komory warszawskiej
- Jan Wincenty Połoński ~1824–1907
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Jakub Skonieczny ~1845–1909
urzędnik komory warszawskiej
- Maksymilian Zawadzki ~1858–1910
urzędnik komory warszawskiej
- Władysław Wolle ~1856–1910
✓ urzędnik warszawskiej komory celnej
- Władysław Sosiński ?–1911
urzędnik komory warszawskiej
- Wojciech Chrapczyński ~1850–1912
✓ urzędnik Hipoteki Warszawskiej
- Jan Bieńkowski ~1862–1913
urzędnik warszawskiej komory celnej
- Platon Terenecki ?–1914
urzędnik komory celnej warszawskiej
- Teodor Rzęsiewicz ?–1916
✓ urzędnik poczty warszawskiej
- Filip Wołowski ~1848–1917
członek honorowy, prezes, urzędnik kolei, urzędnik warszawsko-wiedeńskiej, wiceprezes warszawskiej
- Halina Maria Wendyńska (Telesińska) ~1896–1918
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Franciszek Kordowski ~1847–1920
✓ urzędnik Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych
- Wiktor Stankiewicz ~1848–1920
✓ urzędnik Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych, wychowaniec szkoły głównej
- Władysław Dzienisiewicz ~1899–1920
student warszawskiej, urzędnik dyrekcji poczty, żołnierz legii akademickiej
- Bolesław Uziębło ~1874–1920
✓ urzędnik Wydziału Dochodów Warszawskiej Dyrekcji Kolei Państwowych
- Eugeniusz Edward Jabłoński ~1893–1921
ochotnik, prezes bratniej, prezes towarzystwa, proboszcz, sierżant, student politechniki warszawskiej, urzędnik wojskowy
- Kazimierz Goszczyński ~1892–1921
inżynier, student politechniki warszawskiej, szef, urzędnik ministerium
- Apolonia (Czernicka) ~1843–1922
urzędnik warszawskiej komory celnej
- Józef Mścichowski ~1865–1922
doktor, urzędnik warszawskiej komory celnej
- Karol Pankowicz ~1868–1923
✓ urzędnik Warszawskiej Izby Skarbowej
- Stanisław Ząbkowski ?–1923
porucznik rezerwy, student praw uniwersytetu warszawskiego, student warszawskiej, urzędnik
- Tadeusz Jarmoła ~1893–1924
student politechniki warszawskiej, student uniwersytetu, urzędnik związku, współpracownik dyrekcji
- Adam Henryk Batogowski ~1876–1924
kawaler orderu polonia restituta, naczelnik wydziału izby skarbowej, naczelnik wydziału warszawskiej izby, obywatel, urzędnik, zwierzchnik
- Wasyl Ramiński ~1900–1925
odznaczony krzyżem walecznych, student warszawskiej, urzędnik Dyrekcji Tramwajów Miejskich
- Mieczysław Bem ~1894–1926
członek organizacji, przodownik, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Konstanty Pohl ~1897–1927
student filozofii, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Marian Bielkiewicz ~1867–1927
✓ filister korporacji Welecja, inżynier, urzędnik dyrekcji warszawskiej Kolei Państwowych
- Józef Riegert ?–1928
doktor, porucznik rezerwy, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Jan Zagrajski ~1873–1928
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej, urzędnik warszawski izby skarbowej
- Władysław Bylina ~1899–1928
doktor szpitala ewangelickiego, oficer, student politechniki warszawskiej, urzędnik dyrekcji polskiego monopolu
- Aleksander Byliński ~1852–1928
członek literackiej, członek warszawskiej, obywatel brwinowa, prezes komitetu obywatelskiego, urzędnik kolei
- Franciszek Gąska ~1891–1928
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Roman Jochem ~1888–1929
technik, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Stanisław Tarnowski ?–1929
członek warszawskiej, hrabia, pracownik kopalni węgla, prezes zarządu, urzędnik dyrekcji polskiego monopolu, współpracownik, założyciel spółdzielni
- Stanisław Kowalczyk ~1889–1930
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Aleksander Kontowtt ~1894–1930
porucznik rezerwy, student politechniki warszawskiej, urzędnik państwowy banku rolnego
- Stanisław Mackiewicz ~1898–1930
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Aniela Sawicka (Bodych) ~1893–1930
- Władysław Ulanowski ~1873–1931
kontroler wydziału, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Czesław Szymański ~1907–1931
kierownik, student politechniki warszawskiej, urzędnik wojskowego instytutu, współpracownik
- Stanisław Pniewski ~1901–1931
członek zarządu, pracownik, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Witold Hollak ~1903–1932
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Michalina Kielich (Toczyska) ~1872–1932
kanonik, kapelan, proboszcz
- Jan Ławren ?–1933
dyrektorka, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Franciszek Anaszewski ~1898–1934
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Franciszek Kołacz ~1880–1934
naczelnik, prezes związku, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Władysław Przeździecki ~1896–1934
kanonik, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Józefa Nowak (Schulz) ~1905–1934
- Kazimierz Fomin ~1875–1935
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Edmund Lindemann ~1868–1935
doktor, dyrektor handlu, pastor, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Zygmunt Majcherski ~1887–1935
✓ urzędnik elektrowni warszawskiej
- Władysław Walczuk ~1879–1935
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Mieczysław Wąsowicz ~1892–1935
absolwent politechniki warszawskiej, odznaczony krzyżem walecznych, oficer, urzędnik ministerstwa komunikacji
- Artur Okulicz ~1879–1936
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Marian Rakowski ~1874–1937
kapitan, prawnik, urzędnik elektrowni warszawskiej
- Lambert Ottawa ~1857–1937
urzędnik elektrowni warszawskiej
- Adolf Postrych ~1861–1937
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Ludwik Kraków ~1875–1938
członek obywatelskiej, d-r, pracownik rad, prezes, urzędnik elektrowni miejskiej, urzędnik elektrowni warszawskiej, właściciel majątku w wileńskiem
- Władysław Stanisław Januszewski ~1901–1939
filister korporacji, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej, urzędnik skarbowej
- Józef Niemirowski ~1864–1939
urzędnik banku handlowego w warszawie, urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
|