Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 145
- Stanisław Nawrocki ~1834–1901
komisarz sądowy, urzędnik kolei
- Władysław Dąbrowski ~1860–1902
urzędnik sądowy, urzędnik sądu okręgowego w warszawie
- Leonard Smolarski ~1823–1903
✓ urzędnik sądowy
- Ignacy Paluszkiewicz ~1858–1904
urzędnik kasy, urzędnik sądowy
- Feliks Graefe ~1829–1905
członek archikonfraterni, emeryt sądowy, urzędnik kredytowy warszawy, urzędnik warszawy
- Maria Jasińska (Szewczyńska) ~1839–1905
- Tekla Brzezińska (Wolska) ~1817–1905
- Lucjan Sienkiewicz ~1846–1906
✓ obywatel ziemski, urzędnik sądowy
- Józef Rodkiewicz ~1840–1906
- Łucja Bednarska (Kowalewska) ~1831–1907
nauczycielka szkoły
- Nepomucena Kwiecińska (Domańska) ~1827–1907
- Ignacy Pomorski ~1837–1908
rejent, urzędnik sądowy
- Stefan Kukliński ~1840–1908
członek, urzędnik sądowy
- Władysław Łyszkowski ~1844–1908
członek archikonfraterni literackiej, urzędnik sądowy, wychowaniec szkoły głównej
- Stanisław Nowicki ?–1909
członek, dyrektor, komisarz sądowy, urzędnik sądowy, wychowaniec szkoły głównej
- Marcin Stępień ~1847–1909
urzędnik sądowy
- Andrzej Krantz ~1840–1910
urzędnik sądowy
- Wiktor Janczewski ~1839–1911
członek literackiej, urzędnik kredytowy warszawy, urzędnik sądowy
- Magdalena Piotrowicz (Grajnert) ~1833–1911
urzędnik sądowy
- Franciszek Zawadzki ~1846–1911
urzędnik sądowy
- Jan Nepomucen Grynberg ~1866–1911
urzędnik sądowy
- Antoni Kisielewski ~1840–1913
członek instytucji, emeryt, kandydat prawa, kanonik, kawaler orderów, komisarz sądowy, urzędnik komisji rządowej sprawiedliwości, wychowaniec szkoły głównej
- Jan Piasecki ~1859–1915
emeryt, urzędnik sądowy
- Antoni Łowczynowski ~1851–1915
urzędnik sądowy
- Józefa Wiśniewska (Gutkowska) ~1837–1915
urzędnik sądowy
- Michał Różalski ~1882–1916
urzędnik sądowy
- Wacław Modrzejewski ~1889–1917
sędzia, student politechniki lwowskiej, urzędnik sądowy
- Józef Klemens Samos ~1893–1918
urzędnik sądowy
- Nikodem Bibrowicz ?–1919
sekretarz sądowy, urzędnik wydziału
- Michał Uszyński ?–1921
urzędnik sądowy, urzędnik sądu okręgowego
- Franciszka Linderska (Markowska, Borysiewicz) ~1847–1921
- Józefa Zatorska (Wojcicka) ~1861–1921
- Adolf Lekczyński ~1845–1923
uczestnik, urzędnik sądowy
- Michalina Zofia Zawadzka (Jabłońska) ~1845–1923
- Lucyna Klimkiewicz (Gierasieńska) ~1849–1925
urzędnik sądowy
- Krystyna (Ulrich) ~1854–1925
- Józef Harytański ~1872–1926
✓ urzędnik sądowy, urzędnik Wydziału Zaopatrzenia miasta Warszawy
- Mikołaj Żukrowski ~1865–1926
urzędnik sądowy
- Józef Adam Zubrzycki ~1863–1927
obywatel ziemski na litwie, urzędnik sądowy
- Eleonora Schwarc (Korabczyńska) ~1852–1928
- Wilhelm Walery Gaczek ~1879–1930
urzędnik sądowy, urzędnik zarządu
- Celina Hubrich ?–1933
- Katarzyna Oleksiak (Gralicka) ~1860–1934
urzędnik sądowy, wyższy
- Seweryn Udziela ~1857–1937
dyrektor muzeum, hrabia, inspektor szkolny, odznaczony orderem polskim, sekretarz komisji, współpracownik komisji
- Adolf Szode ~1881–1939
urzędnik sądowy
|