Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 297
- Jan Grabiński ~1828–1895
drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, urzędnik izby obrachunkowej
- Władysław Zajączkowski ~1874–1895
urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Konstanty Aleksandrow ~1865–1895
urzędnik izby warszawskiej
- Wacław Żukotyński ~1878–1896
urzędnik izby obrachunkowej
- Józef Borowicz ~1840–1896
urzędnik izby sądowej
- Józef Sosnkowski ~1832–1896
kawaler orderów, urzędnik warszawski izby
- Maria Ziembicka (Marcinkowska) ~1863–1896
- Ludwika Grabowska (Makarewicz) ~1851–1897
- Katarzyna Czernicka (Olszowska) ~1852–1897
- Walerian Zagrabiński ~1818–1897
członek archikonfraterni literackiej, członek arcybractwa nieustającej, członek literackiej, członek zarządu, emeryt, naczelnik poczty, naczelnik wydziału zarządu poczty, naczelnik zarządu, urzędnik izby obrachunkowej
- Edward Kaulbersz ~1835–1897
urzędnik izby obrachunkowej
- Stefan Skoryna ~1838–1897
emeryt, kawaler orderów, podpułkownik saperów, urzędnik izby obrachunkowej
- Aniela Przegalińska (Stępowska) ~1820–1897
kanonik, obywatelka warszawy, proboszcz
- Jan Tyszkiewicz ~1826–1897
członek arcybractwa nieustającej, urzędnik izby obrachunkowej
- Władysław Szymański ?–1898
✓ urzędnik izby sądowej
- Maria Klamborowska (Dunin) ~1846–1898
- Władysław Szymański ~1828–1898
emeryt, urzędnik izby sądowej, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Ryszard Toczyski ~1849–1899
urzędnik izby skarbowej
- Władysław Smoleński ?–1899
urzędnik warszawski izby skarbowej
- Bolesław Walery Nawrocki ~1839–1899
naczelnik wydziału, urzędnik izby skarbowej
- Adolf Michał Janowicz ~1832–1901
kawaler orderu świętego włodzimierza, pomocnik, rewizor warszawskich, rewizor warszawskiej izby, urzędnik izby obrachunkowej
- Jan Jurkiewicz ~1867–1901
urzędnik izby sądowej
- Kazimierz Zabawski ~1826–1901
urzędnik warszawski izby
- Aleksander Wyrzykowski ~1853–1901
urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Aleksander Zagoskin ~1877–1902
urzędnik izby obrachunkowej
- Julian Gorski ~1848–1902
obywatel miasta warszawy, sędzia zarządzający, urzędnik izby sądowej
- Karol Słomiński ~1850–1903
urzędnik warszawski izby obrachunkowej
- Klemens Sienicki ~1854–1903
urzędnik izby
- Karol Cempel ~1838–1903
obywatel honorowy, urzędnik warszawski izby
- Paweł Badowski ~1819–1904
emeryt, górnik, urzędnik izby obrachunkowej
- Tomasz Sulnicki ?–1905
emeryt, urzędnik najwyższej izby
- Aleksy Lewecki ?–1905
emeryt, urzędnik izby
- Helena Trojanowska (Sienicka) ~1866–1906
emerytka
- Olimpia Dąbrowska (Ćwiklińska) 1827–1906
- Edward von Nolte ~1859–1906
urzędnik izby skarbowej
- Józef Iżycki ~1855–1907
ksiądz, urzędnik izby skarbowej
- Janina Krzywobłocka ~1903–1907
braciszek, urzędnik izby skarbowej
- Jan Wincenty Połoński ~1824–1907
urzędnik Izby Skarbowej Warszawskiej
- Konstanty Kromer ~1845–1908
obywatel piaseczna, urzędnik izby sądowej
- Antoni Krajewski ?–1908
urzędnik izby obrachunkowej
- Ignacy Kwieciński ~1848–1908
rewizor izby obrachunkowej, urzędnik izby obrachunkowej
- Maksymilian Borucki ~1824–1908
emeryt, urzędnik warszawski izby skarbowej
- Paweł Pietuchow ~1849–1909
urzędnik izby obrachunkowej
- Mieczysław Mrozowski ~1845–1909
urzędnik izby obrachunkowej
- Jan Nynkowski ~1849–1909
urzędnik izby skarbowej
- Marceli Szłajewski ~1846–1909
urzędnik izby skarbowej, współpracownik
- Marian Eugeniusz Nalepiński ~1856–1909
urzędnik izby obrachunkowej
- Antoni Nynkowski ~1840–1909
✓ emeryt, urzędnik Izby Skarbowej Radomskiej
- Sylweriusz Kondratowicz ?–1910
urzędnik izby obrachunkowej
- Sylwin Kobos ~1843–1910
kawaler orderów, urzędnik izby skarbowej
|