Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 461
- Franciszka Helena (Gargulska) ~1868–1932
- Józefa (Turkow) ~1894–1936
- Maria Magdalena (Mańkowska) ?–1909
- Maria Adamczewska (Woroniecka) ~1829–1867
- Antoni Adamowicz ~1875–1928
urzędnik dyrekcji
- Karol Alszer ~1901–1933
urzędnik dyrekcji wodociągów i kanalizacji
- Henryk Antoniewicz ~1893–1932
urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, współtowarzysz zarządu
- Aleksander Apoznański ~1821–1862
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa, urzędnik ziemskiego
- Romuald Arendt ~1824–1894
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa
- Dominika Arndt (Zagrodzka) ~1891–1930
- Stanisław Art ?–1933
urzędnik Dyrekcji Tramwajów Miejskich
- Walery Assendi ~1839–1899
urzędnik dyrekcji głównej kredytowego, urzędnik ziemskiego
- Teofil Babiński ~1823–1879
naczelnik sekcji, urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa, urzędnik towarzystwa kredytowego ziemskiego
- Izabela Babst (Młynarska) ?–1869
- Witold Baczyński ?–1895
gwardian reformatów, ksiądz, urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa
- Elżbieta Badeńska (Kuniowska) ~1827–1887
- Bronisława Bagniewska (Kowalska) ~1831–1857
urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Ludwik Bajkowski ~1886–1931
urzędnik dyrekcji
- Jadwiga Baraniecka ~1849–1870
nauczycielka
- Józef Baraniecki ~1813–1881
członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, członek protektor, emeryt wojskowy, senior, urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa, urzędnik towarzystwa kredytowego ziemskiego, urzędnik ziemskiego
- Władysław Bargielski ?–1937
urzędnik dyrekcji
- Adam Bartoszewicz ~1829–1865
urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Józef Barwikowski ?–1858
urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Helena Batogowska (Antosiewicz) ?–1914
- Jan Bek ~1872–1923
urzędnik dyrekcji
- Feliks Bentkowski ~1847–1887
urzędnik dyrekcji
- Aleksander Bębnowski ~1861–1900
urzędnik dyrekcji ziemskiego
- Apolinary Bielicki ~1862–1872
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa
- Jan Bielicki ~1860–1880
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa
- Marian Bielkiewicz ~1867–1927
✓ filister korporacji Welecja, inżynier, urzędnik dyrekcji warszawskiej Kolei Państwowych
- Zygmunt Błażewicz ~1896–1935
urzędnik dyrekcji
- Józef Błochowicz ~1892–1938
pracownik dyrekcji, urzędnik
- Wacław Bobotek ~1900–1929
budowniczy, dyrektor, naczelnik wydziału, oficer rezerwy, pracownik, proboszcz, technik, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik monopolu spirytusowego, urzędnik wydziału technicznego dyrekcji państwowego, wice-dyrektor
- Kazimierz Bogdański ~1807–1849
urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Grzegorz Bogusiewicz ?–1886
urzędnik dyrekcji głównej kredytowego
- Antoni Bojarski ~1838–1906
urzędnik dyrekcji
- Adolf Bonarski ?–1878
urzędnik dyrekcji
- Jan Boniecki ~1806–1870
urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Józef Borowiecki ~1879–1885
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa
- Julian Borzysławski ?–1897
emeryt, kontroler, urzędnik dyrekcji teatrów rządowych
- Wincenty Bóbr ~1863–1904
urzędnik dyrekcji teatrów rządowych
- Józef Brodowski ~1831–1884
naczelnik powiatu, referent biura, urzędnik dyrekcji ubezpieczeń
- Władysław Brokowski ~1866–1898
urzędnik dyrekcji głównej towarzystwa, urzędnik kredytowego ziemskiego
- Kazimierz Bronikowski ~1850–1904
urzędnik dyrekcji szczegółowej, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Tadeusz Bryndza ~1871–1926
urzędnik warszawski dyrekcji, urzędnik wydziału kontroli
- Jan Brzeński ~1815–1852
✓ urzędnik Dyrekcji Kolei Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej
- Bolesław Brzozowski ~1881–1929
asesor dyrekcji, naczelnik dyrekcji, naczelnik kancelari, prezydent rzeczpospolitej, urzędnik dyrekcji
- Stefan Brzuski ?–1935
urzędnik dyrekcji polskiego monopolu
- Romuald Buczyński ~1877–1933
pracownik, prezes dyrekcji banku gospodarstwa, skarbnik, urzędnik banku gospodarstwa krajowego
- Wacław Butkiewicz ~1885–1935
filister, inżynier, pracownik, towarzysz, urzędnik dyrekcji państwowego monopolu, urzędnik monopolu spirytusowego
|