Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 158
- Dominik Władysław Wojtkiewicz ~1854–1907
urzędnik biura
- Michał Rejner ~1836–1908
urzędnik biura zarządu
- Ludomir Ignacy Piotrowski ~1844–1908
obywatel ziemski, urzędnik biura
- Jan Kreczmar ~1878–1909
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, dyrektor szkoły, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Maria Czyżewska ~1868–1910
urzędnik biura
- Ignacy Kawiecki ~1837–1911
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz miejscowy, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety, współpracownik warszawskiego
- Konrad Sokołowski ~1840–1912
obywatel, urzędnik biura
- Henryk Krzyżanowski ~1842–1915
oficer wojsk polskich, rejent, urzędnik biura
- Bolesław Zandrowicz ~1845–1917
✓ geometra, urzędnik Biura Pomiarów Wydziału Wodociągów i Kanalizacji Magistratu Miasta Warszawy
- Józef Wincenty Skalmierski ~1870–1917
urzędnik kolei, współwłaściciel biura technicznego
- Aleksander Wallmann ~1868–1917
członek Straży Obywatelskiej, kapelan, książę, naczelnik milicji miejskiej, proboszcz, urzędnik szczególnych, właściciel biura technicznego
- Józef Sokolewicz ~1880–1917
naczelnik kancelari prokuratorii królestwa, prokurator królestwa polskiego, urzędnik biura
- Wiktor Juliusz Pniewski ~1855–1918
szef biura, urzędnik banku polskiego, wicedyrektor
- Roman Biernacki ~1876–1918
organizator, urzędnik biura
- Wiktor Librowski ?–1918
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Kazimierz Bieliński ~1877–1919
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Roman Henryk Pretorius ?–1920
urzędnik biura
- Stanisław Białowiejski ~1852–1920
burmistrz, urzędnik biura, urzędnik kolei
- Wacława Giedroyć (Głuchowska) ~1889–1921
urzędnik, właściciel biura
- Stanisław Wolski ~1858–1923
członek samopomocy, urzędnik fabryki cukru, współpracownik biura zarządu
- Konstanty Wiktor Strumiłło ~1854–1924
dyrektor biura, emeryt, prezes warszawskiego okręgowej, proboszcz, sekretarz, urzędnik warszawski
- Konstanty Suchodolski ~1872–1924
urzędnik biura, urzędnik fabryki
- Franciszek Gorczyca ~1854–1924
działacz, kasjer, naczelnik biura, urzędnik
- Antoni Łada ~1899–1926
sekretarz biura, urzędnik stowarzyszenia
- Hieronim Kaczorowski ~1875–1927
urzędnik biura, współtowarzysz
- Eugeniusz Zawitniewicz ~1896–1927
urzędnik biura
- Antoni Bieliński ~1880–1927
pracownik, urzędnik biura
- Feliks Molański ?–1927
urzędnik, właściciel biura
- Jan Otwinowski ~1866–1928
kronenberczyk, ksiądz prałat, urzędnik biura zarządu, urzędnik zarządu, współpracownik biura zarządu, współtowarzysz
- Ignacy Domagalski ~1861–1928
dyrektor towarzystwa, kierownik biura, posłaniec, prezes polskiej macierzy, profesor, urzędnik pocztowej kasy, wiceprezes, wychowaniec wyższej
- Bolesław Pogorzelski ?–1928
✓ urzędnik Obwodowego Biura Funduszu Bezrobocia w Poznaniu
- Kazimierz Bobrowski ?–1929
pracownik, urzędnik biura zarządu
- Franciszek Marcin Szybowski ~1886–1929
major, odznaczony złotym krzyżem, szef biura kontroli, szef wydziału, urzędnik magistratu
- Leokadia Piatecka (Janiszewska) ~1908–1929
urzędnik biura
- Tadeusz Grynwald ~1892–1929
kierownik biura, pracownik związku, szef, urzędniczka, urzędnik związku, współpracownik
- Władysław Larek ~1890–1929
kierownik biura, urzędnik dyrekcji
- Józefat Brandt ~1862–1930
urzędnik biura, współtowarzysz
- Władysław Starczyk ?–1930
urzędnik, współpracownik biura
- Albert Dick ~1868–1931
pastor, urzędnik biura
- Włodzimierz Karbowski ~1903–1931
komendant straży, porucznik, student szkoły nauk politycznych, urzędnik biura
- Alojzy Gubernat 1888–1931
doktor, kanonik, kapelan, król, ksiądz kapelan, naczelnik urzędu, naczelnik wydziału prezydialnego, prezydent, senator, urzędnik biura
- Julian Stępowski ~1869–1931
doktor, skarbnik, szef biura, urzędnik warszawski towarzystwa, współpracownik warszawskiego
- Lucjan Napieralski ?–1932
pracownik biura, pracownik cukrowni, urzędnik cukrowni
- Mieczysław Wolniewicz ~1859–1932
naczelnik biura, opiekun, urzędnik
- Wilhelm Gepfert ~1884–1933
buchalter głównego zarządu, doktor, hrabia, pracownik zarządu, towarzysz, urzędnik biura
- Henryk Luft ~1878–1934
doktor, dyrektor, kierownik biura, urzędnik wydziału technicznego
- Ludwik Adolf Lampe ~1853–1934
naczelnik biura, pracownik, urzędnik oddziału
- Teodor Eugeniusz Pytliński ~1905–1935
urzędnik biura
- Franciszek Czaki ~1874–1935
doktor, dyrektor, dziennikarz, kierownik oddziału, konsul, korespondent, minister, odznaczony złotym krzyżem, referent prasowy, szef biura prasowy, urzędnik ministerstwa zagranicznych, wiceprezes związku
- Bolesław Grubiński ~1885–1935
inżynier, pracownik, urzędnik, współpracownik biura zarządu
|