Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 873
- Wiktoria Laskowska ?–1932
urzędniczka
- Helena Kozłowska ~1878–1932
urzędniczka
- Dora Rau (Cieńska) ?–1932
odznaczona srebrnym krzyżem, urzędniczka kuratorium okręgu
- Janina Kowalewska (Piętowska, Reszke) ?–1932
pracowniczka firmy, pracowniczka zarządu, urzędniczka firmy
- Maria Wacława Rosińska (Michalak) ?–1932
urzędniczka magistratu warszawy
- Maria Majewska ?–1933
urzędniczka sądu okręgowego
- Helena Tetelbaum (Guzowska) ?–1933
urzędniczka banku
- Stefania Łebkowska (Eichler) ?–1933
urzędniczka
- Stefania Szat ?–1933
dyrektor urzędu, skarbnik, urzędniczka urzędu
- Helena Białecka ~1898–1933
urzędniczka
- Gabriela Stankiewicz (Knoll) ?–1933
kierownik personelu, pracowniczka, urzędniczka
- Wanda Hirszel (Nowacka) ~1887–1933
dyrektor cukrowni, urzędniczka, vice-dyrektor
- Ignacja Berlińska ?–1933
urzędniczka biblioteki
- Anna Sarosiek (Kozłowska) ~1880–1933
publiczny magistratu warszawy, urzędniczka magistratu warszawy, współpracowniczka
- Jadwiga Wędrychowska ~1885–1933
urzędniczka
- Leokadia Szrajber (Rajkowska) ~1871–1933
urzędniczka
- Julia (Janicka) ~1863–1933
urzędniczka, urzędnik warszawski
- Ludwika Perczyńska (Malewska) ?–1933
urzędniczka warszawy
- Aleksandra Mironowicz ?–1933
urzędniczka
- Helena Gładecka (Płoszyńska) ~1890–1933
✓ urzędniczka Ministerstwa Spraw Wojskowych
- Felicja Zielińska ?–1933
urzędniczka fabryki
- Krystyna Mrowińska ~1916–1933
urzędniczka firmy, współpracowniczka
- Stanisława Dłutek ?–1933
urzędniczka, wychowanka
- Ludmiła Potocka ?–1933
urzędniczka
- Aleksandra Łączyńska ~1899–1933
kierowniczka, urzędniczka
- Gabriela Kominek ~1906–1933
urzędniczka prywatna, współpracowniczka
- Zofia Stokowska (Rundbaken) ?–1933
urzędniczka
- Lucyna Deputowska ~1905–1933
urzędniczka wydziału finansowego
- Maria Struve (Bielińska) ~1895–1933
urzędniczka
- Janina Łuczyńska (Perkowska) ~1881–1933
urzędniczka
- Józefa Rażniewska ?–1933
urzędniczka
- Wiktoria Gzowska ~1906–1933
doktor, urzędniczka
- Jadwiga Jentys ~1900–1933
urzędniczka
- Salomea Maria Czechowicz ~1903–1933
urzędniczka banku zachodniego
- Aleksander Wojnar ~1885–1933
magister, odznaczony złotym krzyżem, urzędniczka, współtowarzysz
- Helena Makowska (Wawer) ?–1933
urzędniczka banku polskiego
- Wacława Hanna Kowalewska ?–1933
członek, urzędniczka banku polskiego
- Aleksandra Eleonora Krzywdzińska (Bójnowska) ~1867–1933
urzędniczka ministerstwa społecznej
- Lola Martynowska ?–1933
urzędniczka sądu okręgowego
- Zofia Zawadzka (Dowbor) ?–1933
- Balbina Szymoniak (Bondareńko) ?–1933
pracowniczka, urzędniczka polskiego towarzystwa
- Adela Kotarska ?–1933
urzędniczka ubezpieczeń
- Maria Gawrońska (Szczepanowska) ?–1933
asystentka, urzędniczka
- Jadwiga Dękierowska ~1896–1933
urzędniczka ministerstwa skarbu
- Danuta Durr (Krakow) ~1905–1933
urzędniczka dyrekcji
- Maria Krzeczunowicz (Szczepańska) ?–1933
urzędniczka
- Wanda Sychowska ?–1933
urzędniczka
- Ludwika Hoffman (Młynarska) ~1879–1933
przemysłowiec, urzędniczka banku ziemiańskiego
- Maria Radzimińska ?–1933
urzędniczka
- Ludomira Stankiewicz (Roguska) ?–1933
urzędniczka głównego urzędu
|