Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 353
- Zbigniew Semelman ~1905–1920
uczeń gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum
- Tadeusz Dmowski ~1902–1920
uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Mieczysław Naftali ~1903–1920
ochotnik, uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Stefan Bądzyński ~1903–1920
odznaczony krzyżem, uczeń klasy gimnazjum
- Jerzy Doering ~1904–1920
braciszek, uczeń klasy gimnazjum
- Henryk Komierowski ~1906–1921
braciszek, uczeń klasy gimnazjum, wychowawca
- Tadeusz Obuchowicz ~1904–1921
dyrektor gimnazjum, nauczycielka, profesor chemii, uczeń klasy
- Zbigniew Wipczyński ~1907–1921
braciszek, uczeń gimnazjum lorentza, uczeń klasy gimnazjum lorentza
- Wojciech Żółtowski ~1908–1922
✓ uczeń IV klasy gimnazjum im. Marcinkowskiego
- Wacław Pieniążek ~1909–1922
uczeń klasy gimnazjum mikołaja
- Stefan Gogół ~1907–1922
uczeń klasy gimnazjum
- Ignacy Zucker ~1904–1922
uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Tomasz Popławski ?–1922
uczeń klasy gimnazjum
- Kazimierz Koncki ~1904–1922
uczeń klasy gimnazjum
- Zygmunt Meyer ~1902–1922
✓ uczeń VIII klasy gimnazjum dla byłych wojskowych ochotników
- Zbigniew Herink ~1908–1922
uczeń klasy gimnazjum
- Julian Piechowski ~1906–1922
uczeń gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum
- Ludomir Stanisław Sobol ~1912–1923
uczeń klasy gimnazjum, uczeń szkoły
- Czesław Węcławowicz ?–1923
uczeń klasy gimnazjum
- Paweł Jeleński 1907–1923
sodalis marianus, uczeń klasy gimnazjum, uczeń szkoły
- Jarosław Kossakowski ~1908–1923
hrabia, sodalis marianus, uczeń klasy gimnazjum, uczeń szkoły
- Antoni Adam Mackiewicz ~1903–1923
uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Jan Byczkowski ~1912–1923
uczeń klasy II gimnazjum
- Julian Schweitzer ~1908–1923
dyrektor gimnazjum, pastor, profesor, uczeń klasy
- Klaudiusz Brenson ~1910–1924
uczeń klasy gimnazjum
- Jerzy Galiński 1908–1924
dyrektor, uczeń gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum, współpracowniczka fabryki
- Stanisław Bednarczyk ?–1924
bednarczyk, uczeń gimnazjum, uczeń klasy
- Bohdan Myszczyński ~1905–1924
członek, kierownik, uczeń gimnazjum lorentza, uczeń klasy gimnazjum lorentza
- Lucjan Skalski ~1911–1925
uczeń klasy gimnazjum
- Franciszek Józef Żylicz ~1907–1925
uczeń klasy gimnazjum
- Kazimierz Dzięciołowski ~1907–1925
dyrektor, prefekt, uczeń klasy gimnazjum stefana batorego
- Kazimierz Jan Poznański ~1911–1925
uczeń klasy gimnazjum
- Andrzej Lilpop ~1907–1925
✓ uczeń VIII klasy Gimnazjum im. M. Reja
- Zbigniew Hardt ~1911–1925
dyrektor gimnazjum, pastor, uczeń klasy gimnazjum
- Zbigniew Drążkiewicz ~1909–1925
dyrektor gimnazjum państwowego, ksiądz prefekt, prefekt, uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Kazimierz Mierzejewski ~1915–1926
prefekt, proboszcz parafii, uczeń klasy gimnazjum
- Aleksander Dobrzański ~1908–1926
profesor szkoły głównej gospodarstwa, uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Zbigniew Olgierd Żukowski ~1909–1926
uczeń klasy gimnazjum
- Stanisław Zbigniew Rutkowski ~1914–1926
dyrektor, kanonik, prefekt, profesor, uczeń klasy gimnazjum stefana batorego
- Wiesław Kreciński ~1910–1926
nauczyciel muzyki, prefekt, uczeń klasy gimnazjum
- Witold Aleksiuk ~1911–1926
uczeń gimnazjum, uczeń klasy gimnazjum
- Mirosław Stanisław Rago ~1911–1926
hetman, kardynał, prefekt, uczeń gimnazjum świętego wojciecha, uczeń klasy gimnazjum
- Janusz Płocki ~1910–1926
uczeń gimnazjum zamoyskiego, uczeń klasy
- Konrad Juliusz Mozalf ~1910–1926
uczeń klasy gimnazjum
- Ładysław Mularczyk ~1907–1927
uczeń klasy gimnazjum
- Jaropełk Jankowski ?–1927
minister, uczeń klasy gimnazjum
- Antoni Roszkowski ~1912–1927
uczeń klasy gimnazjum
- Roman Dzidek Jędrzejewski ~1909–1927
uczeń klasy gimnazjum państwowego
- Zdzisław Armin ~1909–1927
dyrektor gimnazjum, uczeń klasy
- Zdzisław Andrzej Pfeiffer ~1917–1927
pastor, uczeń klasy wstępnej gimnazjum
|