Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 27
- Mariusz Stanisław Borchart ~1873–1885
uczeń klasy gimnazjum realnego, uczeń klasy II
- Jan Teodor Bredschneider ~1898–1915
pastor, superintendent, uczeń klasy II
- Jan Byczkowski ~1912–1923
uczeń klasy II gimnazjum
- Władysław Chorin ~1846–1858
uczeń klasy II
- Andrzej Falcman ~1923–1931
uczeń klasy II
- Bohdan Gołoński ?–1917
uczeń klasy II
- Bronisław Gradenwic ~1875–1886
✓ uczeń I klasy Gimnazjum II w Warszawie
- Józef Hrom ~1904–1914
uczeń klasy II
- Władysław Komierowski ~1852–1865
uczeń klasy II
- Irena Kuczyńska ~1923–1938
uczeń klasy II
- Krystyn Kwiatkowski ~1922–1939
inspektor, profesor, uczeń klasy II
- Zdzisław Liedtkie ?–1882
obywatel, uczeń klasy II
- Jan Lipiński ?–1885
dyrektor, sekretarz, uczeń klasy II
- Maliszewski ?–1865
uczeń klasy II gimnazjum
- Włodzimierz Matuszewski ?–1873
uczeń klasy II gimnazjum
- Tadeusz Kazimierz Mazurkiewicz ~1918–1931
uczeń klasy II gimnazjum
- Walerian Miłobędzki ?–1865
uczeń klasy II gimnazjum
- Andrzej Niesiołowski ~1913–1925
uczeń klasy II
- Stanisław Niewiarowski ?–?1900
uczeń klasy II
- Kazimierz Olsztyński ~1889–1902
prefekt, uczeń klasy II, uczeń szkoły rontalera
- Bolesław Ostrowicki ~1858–1871
uczeń klasy II
- Bogusław Plater ~1898–1909
ksiądz prefekt, prefekt, uczeń klasy II
- Zbigniew Pomianowski ~1924–1937
uczeń klasy II gimnazjum
- Aleksander Jan Szmidecki ~1866–1878
dyrektor, uczeń klasy II
- Walerian Antoni Święcicki ~1916–1928
dyrektor nauczycieli, prefekt, uczeń klasy II gimnazjum
- Wacław Waligórski ~1888–1900
uczeń klasy II
- Roman Ziemski ~1871–1883
uczeń klasy II
Wyniki dla zapytania: „uczeń II”(są też wyniki dla: „uczeń klasy”, „uczeń”)
- Eugeniusz Bem ~1897–1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum III
- Mariusz Stanisław Borchart ~1873–1885
uczeń klasy gimnazjum realnego, uczeń klasy II
- Jan Teodor Bredschneider ~1898–1915
pastor, superintendent, uczeń klasy II
- Jan Byczkowski ~1912–1923
uczeń klasy II gimnazjum
- Władysław Chorin ~1846–1858
uczeń klasy II
- Aleksander Eckert ~1852–1864
✓ uczeń Szkoły Powiatowej Specjalnej II
- Andrzej Falcman ~1923–1931
uczeń klasy II
- Leon Furmaniak ~1908–1927
✓ uczeń II Grupy Obozów Letnich O. K. VII w Sierakowie, uczeń Seminarium Nauczycielskiego w Wolsztynie
- Bohdan Gołoński ?–1917
uczeń klasy II
- Bronisław Gradenwic ~1875–1886
✓ uczeń I klasy Gimnazjum II w Warszawie
- Aleksander Grądzki ?–?1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum Chrzanowskiego
- Aleksy Gruszczyński ~1907–1919
✓ uczeń kl. II Progimnazjum Miejskiego
- Eugeniusz Hołub ?–1921
✓ uczeń II Wileńskiego Schroniska w Żbikowie
- Józef Hrom ~1904–1914
uczeń klasy II
- Klemens Ippo ~1888–1899
✓ uczeń kl. I Progimnazjum II
- Władysław Komierowski ~1852–1865
uczeń klasy II
- Irena Kuczyńska ~1923–1938
uczeń klasy II
- Krystyn Kwiatkowski ~1922–1939
inspektor, profesor, uczeń klasy II
- Zdzisław Liedtkie ?–1882
obywatel, uczeń klasy II
- Jan Lipiński ?–1885
dyrektor, sekretarz, uczeń klasy II
- Maliszewski ?–1865
uczeń klasy II gimnazjum
- Włodzimierz Matuszewski ?–1873
uczeń klasy II gimnazjum
- Tadeusz Kazimierz Mazurkiewicz ~1918–1931
uczeń klasy II gimnazjum
- Walerian Miłobędzki ?–1865
uczeń klasy II gimnazjum
- Andrzej Niesiołowski ~1913–1925
uczeń klasy II
- Stanisław Niewiarowski ?–?1900
uczeń klasy II
- Kazimierz Olsztyński ~1889–1902
prefekt, uczeń klasy II, uczeń szkoły rontalera
- Bolesław Ostrowicki ~1858–1871
uczeń klasy II
- Leon Pieńkowski ~1843–1855
✓ uczeń kl. II Gimnazjum Realnego w Warszawie
- Bogusław Plater ~1898–1909
ksiądz prefekt, prefekt, uczeń klasy II
- Zbigniew Pomianowski ~1924–1937
uczeń klasy II gimnazjum
- Wacław Przeciechowski ?–1881
✓ uczeń kl. II Szkoły Pankiewicza
- Michał Rogulin ~1896–1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum I w Warszawie
- Jan Sobotkowski ?–1915
✓ uczeń kl. II Szkoły Stowarzyszenia Ziemi Mazowieckiej
- Aleksander Jan Szmidecki ~1866–1878
dyrektor, uczeń klasy II
- Tadeusz Sznajder ~1909–1927
✓ uczeń II Grupy Obozów Letnich O. K. VII w Sierakowie, uczeń Seminarium Nauczycielskiego w Słupcy
- Witold Śniegocki ~1903–1920
✓ kanonier 3 baterii II Dywizjonu Artylerii Konnej, uczeń kl. VII Gimnazjum Giżyckiego
- Walerian Antoni Święcicki ~1916–1928
dyrektor nauczycieli, prefekt, uczeń klasy II gimnazjum
- Wacław Wainreb ~1880–1891
✓ uczeń k. II Szkoły Realnej W. Górskiego
- Wacław Waligórski ~1888–1900
uczeń klasy II
- Janusz Wojciech Waszkiewicz ~1913–1925
✓ uczeń II kl. Gimnazjum Marianów na Bielanach
- Roman Ziemski ~1871–1883
uczeń klasy II
|