Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 18
Wyniki dla zapytania: „uczeń kl.”(są też wyniki dla: „uczeń IV”, „uczeń”)
- Ignacy Adamczewski ~1856–1877
✓ uczeń kl. I Seminarium Nauczycielskiego w Rawiczu
- Tadeusz Ballenstedt ~1911–1926
✓ uczeń kl. V Gimnazjum Pijarów w Rakowicach
- Jerzy Bałtrukiewicz ~1909–1926
✓ uczeń kl. V gimnazjum miejskiego
- Janusz Bednarski ~1892–1908
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum św. Jacka w Krakowie
- Eugeniusz Bem ~1897–1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum III
- Zygmunt Berson ~1880–1895
✓ uczeń kl. V gimnazjum petersburskiego
- Stefan Brzeskwiński ~1902–1920
✓ ochotnik I batalionu 3 Kompanii 47 Pułku Piechoty Strzelców Kresowych, uczeń kl. 8 Gimnazjum Państwowego im. T. Czackiego
- Rudolf Brzeziński ~1916–1932
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum Zygmunta Augusta w Wilnie
- Konstanty Chodnikiewicz ~1880–1895
✓ uczeń kl. IV Szkoły Realnej Warszawskiej
- Marian Cikowski ~1903–1922
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum Sobieskiego w Krakowie
- Stanisław Czerwielewski ?–?1921
✓ kapral-ochotnik 4 K. Karabinów Maszynowych 205 pułku piechoty, uczeń kl. VIII Szkoły im. św. Stanisława
- Teofil Dambek ~1845–1862
✓ uczeń kl. IV
- Leon Dembowski ~1891–1907
✓ uczeń kl. IV gimnazjum kieleckiego
- Roman Dobrowolski ~1905–1919
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum Realnego IV w Krakowie
- Jarogniew Aleksander Drwęski ?–1938
✓ uczeń IV kl. gimnazjum
- Piotr Gustaw Dydyński ~1879–1893
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum św. Anny w Krakowie
- Tadeusz Dzianott ?–1909
✓ uczeń kl. VI szkoły realnej w Krakowie
- Bolesław Frysztacki ~1900–1919
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum K. Nawrockiego
- Władysław Galica ?–1920
✓ kawaler orderu Virtuti Militari, podchorąży-ochotnik 1 pułku artylerii górskiej, uczeń VII kl. gimnazjum w Zakopanem
- Lucjan Otomar Galster ~1892–1904
✓ uczeń kl. III Gimnazjum VI w Warszawie
- Stanisław Gątkiewicz ~1897–1915
✓ sierżant 4 Pułku Piechoty Legionów Polskich, uczeń kl. VII Gimnazjum IV w Krakowie
- Józef Glasenapp ~1909–1922
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum im. Mikołaja Reja
- Leonard Głuskin ~1898–1911
✓ uczeń kl. IV gimnazjum radomskiego
- Adam Gołąmb ?–1907
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum w Wadowicach
- Kazimierz Gołygowski ~1893–1907
✓ uczeń kl. III Szkoły Wróblewskiego
- Aleksander Górnicki ~1909–1921
✓ uczeń kl. III szkoły K. Nawrockiego
- Józef Górski ?–1903
✓ uczeń 5 kl. szkoły realnej
- Wacław Grabowski ~1896–1915
✓ uczeń kl. VIII Szkoły Górskiego
- Aleksander Grądzki ?–?1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum Chrzanowskiego
- Mieczysław Grodecki ?–?1910
✓ uczeń kl. V Gimnazjum R. Kowalskiego
- Aleksy Gruszczyński ~1907–1919
✓ uczeń kl. II Progimnazjum Miejskiego
- Stefan Hoppenfeld ~1903–1920
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum im. T. Czackiego
- Klemens Ippo ~1888–1899
✓ uczeń kl. I Progimnazjum II
- Józef Irlicht ~1897–1914
✓ uczeń kl. VII szkoły realnej W. Wróblewskiego
- Czesław Jacuk ?–1919
✓ kanonier 6 baterii 1 Pułku Artylerii Ciężkiej Legionów Polskich, uczeń 7 kl. szkoły realnej im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie
- Maciej Jastrzębski ~1911–1926
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum im. J. Zamoyskiego
- Józef Juraszek ~1889–1908
✓ uczeń kl. VII szkoły handlowej
- Wacław Kaliciński ?–1920
✓ kawaler orderu Virtuti Militari, podchorąży-ochotnik 1 pułku artylerii górskiej, uczeń VII kl. gimnazjum w Zakopanem
- Jan Bernard Kluzek ~1900–1918
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum V w Krakowie
- Tadeusz Koczorowski ?–1915
✓ uczeń kl. V Szkoły Podlaskiej
- Józef Komosiński ~1836–1847
✓ uczeń kl. III Szkoły Powiatowej I
- Stanisław Marian Kotłowski ~1902–1918
✓ uczeń VII kl. Gimnazjum w Bochni
- Juliusz Kowalewski ~1908–1925
✓ uczeń kl. VI Korpusu Kadetów w Modlinie
- Stefan Adolf Kowalski ?–1934
✓ uczeń VI kl. 23 Szkoły Powszechnej im. Kasprowicza w Poznaniu
- Bohdan Krzykowski ~1891–1909
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum VI
- Marceli Zdzisław Kuśnierczyk ~1902–1926
✓ uczeń VIII kl. Gimnazjum K. Kulwiecia
- Aleksander Kwiatkowski ~1907–1926
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum Kulwiecia
- Bronisław Laskowski ~1869–1883
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum Marii Magdaleny w Poznaniu
- Stanisław Liebert ~1907–1919
✓ uczeń III kl. szkoły W. Rychłowskiego
- Jerzy Lieder ~1927–1938
✓ uczeń kl. V Szkoły Powszechnej Przyszłość
- Konstanty Lipiński ~1901–1918
✓ uczeń kl. VI gimnazjum warszawskiego
- Bronisław Łepkowski ~1897–1914
✓ uczeń kl. V Gimnazjum IV w Warszawie
- Władysław Łukowski ?–1889
✓ uczeń kl. IV szkoły prywatnej przy Smolnej w Warszawie
- Antoni Mikołajewski ~1910–1921
✓ uczeń kl. III Gimnazjum im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
- Franciszek Mikosz ?–1907
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum św. Anny
- Michał Mocarski ?–1880
✓ uczeń kl. IV Męskiego Gimnazjum I w Warzsawie
- Włodzimierz Myszkiewicz ~1902–1919
✓ poległ pod Lidą, uczeń VI kl. szkoły M. Kreczmara, ułan 1 Szwadronu 7 Pułku Ułanów
- Mirosław Nieciengiewicz ~1877–1886
✓ uczeń kl. wstępnej szkoły prywatnej
- Marian Niewolak ~1914–1930
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum Państwowego w Brodach
- Józef Obtułowicz ~1907–1921
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum im. Batorego
- Wacław Ossowski ?–1917
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum Kijowskiego
- Leonard Pawłowski ~1900–1914
✓ uczeń kl. III Gimnazjum w Kozienicach
- Leon Pieńkowski ~1843–1855
✓ uczeń kl. II Gimnazjum Realnego w Warszawie
- Jerzy Pietruszyński ~1904–1920
✓ harcerz, ochotnik 205 pułku piechoty, uczeń kl. VII Szkoły Państwowej im. Czackiego
- Edward Pniewski ~1882–1898
✓ uczeń kl. IV Gimnazjum III
- Gustaw Ponikwicki ~1844–1861
✓ uczeń kl. V w prywatnym naukowym zakładzie w Warszawie
- Zygmunt Prądzyński ~1908–1926
✓ uczeń kl. VII Gimnazjum Zakopiańskiego
- Wacław Przeciechowski ?–1881
✓ uczeń kl. II Szkoły Pankiewicza
- Alfred Pulst ~1892–1908
✓ uczeń kl. V Szkoły Górskiego
- Dionizy Rapacki ?–1919
✓ uczeń kl. 7 Gimnazjum Państwowego im. T. Czackiego, dawniej Szkoły W. Wróblewskiego w Warszawie, żołnierz 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej
- Tadeusz Rebandel ~1905–1920
✓ uczeń kl. III Szkoły im. Mikołaja Reja
- Józef Anastazy Redlich ~1874–1891
✓ uczeń kl. V szkoły realnej w Łowiczu
- Aleksander Robert ~1888–1906
✓ uczeń kl. V Szkoły Realonej W. Górskiego
- Michał Rogulin ~1896–1909
✓ uczeń kl. II Gimnazjum I w Warszawie
- Mieczysław Bogdan Rosada ~1917–1934
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
- Stanisław Sandoz ?–1899
✓ uczeń IV kl. gimnazjum
- Mieczysław Sieradzki ~1912–1921
✓ uczeń kl. I Szkoły Sadkowskiego
- Tadeusz Skórzewski ~1849–1870
✓ uczeń kl. I Gimnazjum w Śremie
- Henryk Skrobecki ~1900–1921
✓ uczeń VI kl. Gimnazjum Męskiego w Ciechanowie
- Jan Sobotkowski ?–1915
✓ uczeń kl. II Szkoły Stowarzyszenia Ziemi Mazowieckiej
- Mirosław Piotr Sokołowski ~1904–1922
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum im. Marcinkowskiego w Poznaniu
- Bolesław Sola ~1905–1924
✓ uczeń kl. VII Kursów Czartoryjskiego
- Jerzy Sosnowski ~1907–1920
✓ uczeń kl. IV Szkoły Mazowieckiej
- Karol Sosnowski ~1908–1928
✓ uczeń VIII kl. Gimnazjum Miejskiego III w Warszawie
- Zbigniew Spławiński ?–1923
✓ uczeń VI kl. szkoły powszechnej
- Jan Antoni Starzyński ~1884–1900
✓ uczeń kl. VII gimnazjum kieleckiego
- Stanisław Sternicki ~1900–1922
✓ szeregowy 9 pułku strzelców Granicznych, uczeń VI kl. szkoły handlowej
- Piotr Suryn ~1896–1915
✓ uczeń kl. VIII Szkoły hr. Wielopolskiego
- Adam Szostak ?–?1919
✓ szwoleżer I Pułku Ułanów, uczeń kl. VII Szkoły im. Rontalera
- Tadeusz Śliwiński ~1910–1927
✓ uczeń kl. VI Gimnazjum im. ks. Józefa Poniatowskiego
- Witold Śniegocki ~1903–1920
✓ kanonier 3 baterii II Dywizjonu Artylerii Konnej, uczeń kl. VII Gimnazjum Giżyckiego
- Jan Trocha ~1887–1904
✓ uczeń kl. VI Szkoły Realnej Łowickiej
- Zdzisław Trzaskowski ~1889–1904
✓ uczeń kl. III Szkoły Handlowej Kupców m. Warszawy
- Franciszek Wardecki ~1897–1919
✓ uczeń kl. III Szkoły Rontalera
- Janusz Wojciech Waszkiewicz ~1913–1925
✓ uczeń II kl. Gimnazjum Marianów na Bielanach
- Antoni Wierciński ?–1912
✓ uczeń kl. VI b Gimnazjum III im. Sobieskiego w Krakowie
- Karol Wierzbicki ~1903–1920
✓ ochotnik 205 pułku piechoty, przodownik 27 Warszawskiej Drużyny Harcerskiej, uczeń kl. 7 Gimnazjum Państwowego im. T. Czackiego, dawniej Szkoły W. Wróblewskiego w Warszawie
- Tadeusz Antoni Wilman ~1904–1920
✓ uczeń kl. I Szkoły im. św. Stanisława Kostki
- Stanisław Wrzesiński ~1907–1925
✓ uczeń VIII kl. gimnazjum miejskiego
- Józef Zaremba ~1844–1863
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum Krakowskiego
- Stanisław Zarembski ~1903–1917
✓ uczeń kl. IV Szkoły Górskiego
- Bogdan Zathey ~1913–1931
✓ uczeń kl. VIII Gimnazjum V w Krakowie
|