Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 509
- Józef Antosik ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Piotr Pękalski ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Jan Kubicki ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Andrzej Bober ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Piotr Ambroziak ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Jan Pazur ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Franciszek Wojtowicz ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Czesław Wesołowski ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Jan Dąbkowski ?–1920
✓ poległ nad Dźwiną, ułan 7 Pułku ułanów
- Jan Kołosowicz ?–1920
✓ kapral 7 Pułku ułanów, poległ nad Dźwiną
- Walery Jerzy Tukałło ~1894–1920
podchorąży pułku ułanów, podporucznik, porucznik
- Wacław Ogiński ~1899–1920
✓ starszy ułan szwadronu karabinów maszynowych 4 Pułku Ułanów
- Wincenty Strojnowski 1893–1920
podoficer pułku ułanów, podporucznik ułanów
- Witold Olszański ~1891–1920
✓ dowódca 3 szwadronu 12 Pułku Ułanów Podolskich, oficer III Korpusu Wojsk Polskich na Rusi, porucznik, student Hochschule für Bodenkultur w Wiedniu
- Stefan Matuszewic ~1895–1920
porucznik pułku ułanów
- Jan Krzysztoporski ~1891–1920
podchorąży, podporucznik, porucznik pułku ułanów
- Józef Borkowski ?–1920
dowódca pułku ułanów, dowódca szwadronu pułku, dowódca ułanów, major, opiekun, podporucznik, podpułkownik pułku, rotmistrz, uczestnik
- Jan Karpiński ~1898–1920
oficer ułanów, referent, towarzysz, urzędniczka
- Bolesław Rudnicki ~1885–1920
dowódca, kawaler krzyża, porucznik pułku ułanów krechowieckich, pułkownik, rotmistrz pułku ułanów, uczestnik
- Mateusz Szuszkiewicz ?–1920
✓ porucznik 12 Pułku Ułanów Podolskich
- Zenon Perzanowski ~1898–1920
✓ ułan 4 szwadronu 4 Pułku Ułanów
- Juliusz Chłapowski ?–1920
dowódca pułku, rotmistrz, wachmistrz pułku ułanów
- Jan Kazimierz Tetmajer ?–1920
podchorąży pułku ułanów, podchorąży ułanów
- Aleksander Olgierd Mazaraki ~1892–1920
kapelan, porucznik pułku ułanów krechowieckich, pułkownik, rotmistrz pułku ułanów krechowieckich, uczestnik
- Witold Feliks Kozłowski ?–1920
ochotnik pułku ułanów, słuchacz szkoły głównej
- Franciszek Montag ?–1920
✓ ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Konstanty Malik ?–1920
✓ ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Julian Żarski-Kordasiewicz ?–1920
✓ wachmistrz III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Stanisław Kęski ?–1920
✓ wachmistrz III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Wacław Krydel ~1896–1920
✓ podporucznik 13 Pułku Ułanów Wileńskich, poległ pod Łomżą
- Ksawery Przyjemski ?–1920
✓ poległ pod Ostrołęką, wachmistrz 115 Pułku Ułanów Wielkopolskich
- Jan Biernacki ?–1920
✓ ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Sławomir Lipko ~1900–1920
ochotnik pułku ułanów, student uniwersytetu
- Józef Litwiński ?–1920
dowódca plutonu, dowódca pułku, ochotnik pułku ułanów, podchorąży, porucznik, rotmistrz, student politechniki warszawskiej, szef
- Stefan Śmietanowski ~1899–1920
kanonik, student kursu medycyny, student medycyny uniwersytetu warszawskiego, wachmistrz pułku ułanów, wachmistrz ułanów, żołnierz
- Stefan Hahn ~1895–1920
✓ dowódca 2 szwadronu 12 Pułku Ułanów, porucznik
- Karol Podkóliński ~1892–1920
ochotnik pułku ułanów, ochotnik szwadron, właściciel majątku
- Zdzisław Eglau ~1893–1920
ochotnik pułku ułanów
- Kazimierz Albin Zakrzewski 1884–1920
dowódca pułku, kapelan pułkowy, kawaler krzyża walecznych, kawaler orderu, król, major pułku ułanów, major ułanów, naczelnik, rotmistrz pułku ułanów krechowieckich, rotmistrz ułanów, starosta, student uniwersytetu
- Zygmunt Minter ~1883–1920
dowódca, nauczyciel, podporucznik pułku ułanów, współpracowniczka
- Kazimierz Małynicz ?–1920
✓ maturzysta szkoły państwowej dla byłych wojskowych, poległy pod Cycowem, starszy ułan 1 Pułku Ułanów Beliny, starszy ułan 7 Pułku Ułanów
- Michał Pohoski ?–1920
porucznik, towarzysz, uczestnik, wachmistrz ułanów, żołnierz
- Stanisław Dunin ~1899–1920
oficer pułku ułanów, podchorąży, podporucznik, sodalis marianus, student praw, uczestnik powstania
- Aleksander Dubielecki ?–1920
✓ ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Władysław Godycki ~1882–1920
✓ członek związku ziemian, ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego, współwłaściciel dóbr Janowiec-Oblassy
- Wiktor Czarnecki ?–1920
✓ leśniczy lasów rządowych w Dzierżkowicach, porucznik III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego
- Jan Durys ~1892–1920
✓ ułan III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego, współwłaściciel Domu Handlowego Bracia Kleniewscy, A. Rostworowski i J. Durys
- Józef Makomaski ~1900–1920
✓ kapral III Kraśnickiego Szwadronu 212 Pułku Ułanów Lubelskich Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego, uczeń Gimnazjum Państwowego im. T. Czackiego, dawniej Szkoły W. Wróblewskiego w Warszawie
- Stanisław Leszek Wiśniowski 1895–1920
naczelnik zbrojnych, ochotnik pułku ułanów, student uniwersytetu
- Antoni Wasiutyński ?–1920
podchorąży pułku ułanów
|