Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 164
- Tadeusz Moździński ~1880–1903
student wydziału
- Aleksander Stanisław Gawroński ~1848–1903
naczelnik ubezpieczeń, naczelnik wydziału ubezpieczeń, student szkoły głównej, wychowaniec szkoły głównej, wychowawca
- Konstanty Karls ~1883–1904
pastor, student wydziału
- Bolesław Dziewulski ~1887–1908
ksiądz, słuchacz wydziału, student uniwersytetu
- Zygmunt Ochocki ~1891–1910
doktor, dyrektor nauczycieli, ksiądz, student wydziału
- Jan (wnuk) Dworzaczek ?–1915
filozof uniwersytetu, student wydziału, uczestnik walk
- Bolesław Janowski ~1892–1916
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Walerian Bolesław Tomczyk ?–1916
członek warszawski, student wydziału
- Konrad Rakowski ?–1916
✓ dziennikarz, krytyk teatralny i literacki, literat, student Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, współpracownik Czasu, wychowaniec Zakładu Naukowo-Wychowawczego Ojców Jezuitów w Chyrowie (chyrowiak)
- Tadeusz Zaborowski ~1895–1917
prezes, sekretarz, student wydziału filozoficznego
- Alina Korkozowicz (Janowska) ~1873–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Ludwik Janowski ~1853–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Kazimierz Janowski ~1900–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Jerzy Janowski ~1896–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Tadeusz Janowski ~1855–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Zofia Milewska (Janowska) ~1873–1918
chorąży rezerwy, student wydziału, uczeń klasy gimnazjum
- Jan Cezary Cydzik ~1890–1918
jenerał, student kursu wydziału
- Franciszek Bruzdowicz ~1888–1918
student wydziału, towarzysz
- Mieczysław Cepeusz ?–1919
student wydziału medycznego
- Jerzy Blumental ?–1919
członek, podchorąży, student praw uniwersytetu warszawskiego, student wydziału prawnego uniwersytetu, żołnierz
- Tadeusz Hordliczka ~1899–1919
student praw uniwersytetu warszawskiego, student Uniwersytetu Warszawskiego, student wydziału prawnego, szeregowiec pułku, żołnierz pułku artylerii
- Tadeusz Borejsza ~1894–1919
student prawny, student wydziału prawnego uniwersytetu
- Stanisław Cederbaum ~1896–1919
✓ kawaler orderu Virtuti Militari, podchorąży 36 pułku piechoty, podchorąży Legii Akademickiej, podchorąży Polskiej Organizacji Wojskowej, student Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego
- Witold Kurzątkowski ~1896–1919
student wydziału prawnego uniwersytetu, szeregowiec
- Witold Kwiatkowski ~1896–1919
student praw uniwersytetu warszawskiego, student wydziału prawnego uniwersytetu, szeregowiec
- Józef Klępiński ~1895–1919
porucznik, student wydziału prawnego uniwersytetu
- Bohdan Morzycki ~1894–1919
doktor, student wydziału lekarskiego uniwersytetu warszawskiego, student wydziału medycznego, wychowaniec szkoły
- Jerzy Szawelski ~1896–1919
student kursu, student politechniki warszawskiej, student wydziału, towarzysz, żołnierz
- Juliusz Jakobskind ~1899–1919
polowy, student kursu wydziału
- Henryk Hulanicki ~1892–1920
delegat, kandydat nauk ekonomicznych, pracownik społecznej, prezes, referent skarbu, referent wydziału, student politechniki, towarzysz, urzędnik fabryki
- Ludwik Zenobiusz Adamczyk ~1897–1920
lekarz, podporucznik, student wydziału medycznego
- Katarzyna (Adamczyk) ~1897–1920
lekarz, podporucznik, student wydziału medycznego
- Robert Ernest ~1898–1920
student wydziału
- Lucjusz Pilitowski ~1890–1920
student wydziału filozoficznego
- Kazimierz Grajnert ~1897–1920
✓ kadet III Grupy Szkoły Podchorążych Artylerii, kapral 4 Baterii Haubic 8 Pułku Artylerii Polowej, student Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
- Olgierd Złoty ?–1920
✓ ochotnik 1 kompanii 236 Pułku Piechoty Wojsk Polskich, student wydziału matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego, uczestnik Legii Akademickiej kompanii Rawa Ruska-Lwów
- Paweł Ryszard Stempowski ~1901–1920
kierownik wydziału, student wydziału, szeregowiec
- Tadeusz Stefański ~1900–1920
ochotnik, podchorąży, student wydziału architektury
- Feliks Piechowski ~1898–1920
kapitan, podchorąży, ppułkownik, rotmistrz, student wydziału prawnego uniwersytetu, wachmistrz
- Wiktor Smoleński ~1894–1921
pracownik związku, student wydziału prawnego uniwersytetu, uczestnik
- Tadeusz Prochal ~1900–1921
student wydziału
- Bohdan Suszycki ~1900–1921
słuchacz wydziału, student uniwersytetu
- Włodzimierz Lubieniecki ~1900–1921
✓ student wydziału rolniczego Uniwersytetu Paryskiego
- Aleksander Duński ~1896–1922
✓ członek Koła Medyków, członek Towarzystwa Bratniej Pomocy Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, student wydziału lekarskiego uniwersytetu warszawskiego
- Kazimierz Kostecki ~1863–1922
architekt, członek, naczelnik wydziału dyrekcji, ochotnik pułku, student wydziału
- Arkadiusz Murzynowski ~1899–1922
członek korporacji, kapelan, kawaler orderu krzyża walecznych, odznaczony walecznych, podchorąży pułku ułanów, podchorąży ułanów, student politechniki, student warszawskiej, student wydziału mechanicznego, współpracowniczka, współpracownik
- Henryk Rutkowski ~1900–1922
słuchacz wydziału, student szkoły
- Wacław Bułharowski ~1897–1923
kawaler orderu Virtuti Militari, kierownik, student wydziału
- Witold Zakrzewski ?–1923
członek zarządu, kawaler krzyża walecznych, student politechniki warszawskiej, student wydziału architektury
- Stanisław Zbigniew Starczewski ~1898–1923
członek, ochotnik, student wydziału, uczestnik bitwy
|