Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 527
- Alfons Trepkowski ~1869–1933
doktor, dyrektor, kanonik kapituły kolegiaty łowickiej, kanonik kolegiaty łowickiej, kardynał, ksiądz, prefekt gimnazjum, prefekt szkoły warszawskich, prefekt szkoły warszawy, profesor doktor, przedstawiciel, sędzia sądu
- Mieczysław Różański ~1876–1933
członek sokoła, doktor, sędzia apelacyjny, sędzia sądu apelacyjnego, sodalis marianus, wiceprezes
- Franciszek Faryński ~1869–1933
kupiec, obywatel miasta warszawy, sędzia sądu
- Władysław Rybałtowski ?–1933
sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego w białymstoku
- Maksymilian Baruch ~1861–1933
adwokat przysięgły, członek towarzystwa naukowego warszawskiego, historyk, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Maksymilian Krynicki ~1878–1933
dyrektor, prezes, prokurator, sędzia sądu apelacyjnego, współpracownik drogi
- Jadwiga Roszkowska (Ściepura) ?–1933
doktor, proboszcz
- Władysław Chodecki ~1888–1933
kawaler orderu polonia restituta, prezes apelacyjny, prezes sądu okręgowego, prokurator, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, wiceprezes
- Jadwiga Korabiewicz (Bogucka) ?–1933
sędzia najwyższy, sędzia sądu najwyższego
- Ryszard Aureli Leżański ~1869–1933
doktor, komandor orderu polonia, sędzia najwyższy, sędzia sądu najwyższego
- Stanisław Łopaciński ~1851–1933
członek honorowy towarzystwa, członek rosyjskiej, dziedzic dóbr, hrabia, komandor orderu polonia restituta, poseł, prezes rolniczych, prezes towarzystwa, proboszcz, przedstawiciel, sędzia sądu apelacyjnego, właściciel dóbr, ziemianin w wileńskiem
- Stanisław Łojasiewicz ~1870–1933
adwokat, doktor, sędzia sądu okręgu
- Aleksander Nymander ~1878–1934
sędzia sądu okręgowego
- Aleksander Boksza ~1862–1934
adwokat, sędzia okręgowy, wiceprezes sądu
- Władysław Pawłowski ~1855–1934
inżynier górniczy, prezes sądu okręgowego, profesor, sędzia miasta
- Helena Wołłowicz (Doboszyńska) ?–1934
sędzia sądu okręgowego
- Feliks Bogatko ~1864–1934
adwokat przysięgły, komisarz, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Kazimierz Smolarski ~1853–1934
adwokat, członek komisji, doktor, dyrektor, hrabia, obywatel honorowy, prawnik, prezes komisji, sędzia sądu, wiceprezes towarzystwa dobroczynności, wyższy
- Kazimierz Ambrożewicz ~1882–1934
członek nadzorczej polskiej, członek zarządu związku, doktor, dyrektor ubezpieczeń, działacz, kawaler krzyża oficerskiego, odznaczony orderem polonia, prezes oddziału warszawskiego, prezes polskiego związku, prezes sądu handlowego, prezes związku przemysłowców, przemysłowiec, sędzia handlowy, towarzysz, wiceprezes zarządu, współpracowniczka, współzałożyciel
- Franciszek Kruszelnicki ?–1934
sędzia sądu apelacyjnego
- Kazimierz Angerman ~1864–1934
członek komisji rewizyjnej, komandor orderu polonia, notariusz, sędzia sądu najwyższego, współpracownik rady nadzorczej
- Włodzimierz Józef Russocki ?–1934
✓ sędzia Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
- Ludwik Rozmysłowski ~1890–1934
kapitan, sędzia sądu
- Wanda Kalinowska (Ramułt) ~1857–1934
sędzia sądu apelacyjnego
- Stanisław Zaleski ~1882–1934
doktor, dyrektor departamentu, minister, odznaczony krzyżem komandorskim, prawnik, prokurator, rejent, sędzia sądu najwyższego, sędzia sądu w warszawie, współpracowniczka
- Edward Cezary Rudnicki ~1878–1934
adwokat, członek, odznaczony złotym krzyżem, prezes okręgowy, prezes związku strzeleckiego, sędzia sądu najwyższego, wiceprezes sądu apelacyjnego
- Stanisław Mońkowski ~1880–1934
minister, notariusz, prezes, sędzia okręgowy warszawy, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Teresa Róża (Wichrowska) ?–1934
doktor, sędzia sądu apelacyjnego
- Klementyna Pławińska (Szeller) 1855–1934
sędzia sądu
- Bolesław Nowicki ~1858–1934
adwokat przysięgły, obywatel ziemski, prezes, prezydent, sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego
- Edward Rybasiewicz ~1884–1934
członek, sędzia sądu apelacyjnego w wilnie
- Lucjan Bogumił Czarnecki ~1883–1935
prezes, sędzia okręgowy warszawy, sędzia sądu okręgowego w warszawie, sędzia warszawy
- Leonard Martens ?–1935
adwokat, prezes, sędzia sądu apelacyjnego w wilnie
- Alina Bondy (Glass) ?–1935
sędzia sądu
- Bronisław Bitner ?–1935
doktor, ksiądz, sędzia najwyższy, sędzia sądu najwyższego
- Stanisław Turowicz 1886–1935
prawnik, prezes klubu, prokurator sądu apelacyjnego, sekretarz, sędzia śledczy warszawy
- Leon Błaszkowski ~1857–1935
adwokat przysięgły, komandor orderu, kościelny, prezes kolegium, prezes sądu okręgowego w warszawie, pułkownik, sędzia sądu najwyższego, superintendent
- Janusz Smogorzewski ~1879–1935
adwokat w kaliszu, filister korporacji wisła, prokurator, sędzia okręgowy, sędzia sądów, sędzia sądu okręgowego
- Zenon Grużewski ~1888–1935
rejent, sędzia okręgowy, sędzia sądu okręgowego w warszawie
- Marian Cybulski ~1853–1935
✓ kapitan rezerwy Wojska Polskiego, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
- Maria (Gronowska) ?–1935
- Sergiusz Kobro ~1893–1935
adwokat, sędzia sądu okręgowego w kaliszu
- Stanisław Żukowski ~1857–1935
sędzia grodzki, sędzia sądu grodzkiego
- Felicja Filipkowska (Kasperowicz) ~1872–1935
sędzia, urzędniczka sądu okręgowego
- Franciszek Leon Zarański ~1858–1935
sędzia sądu apelacyjnego
- Leon Ignacy Preiss ~1870–1935
adwokat, sędzia sądu okręgowego
- Wincenty Łukaszewicz ~1881–1935
kierownik biura, kierownik sekretariatu, naczelnik sekretariatu, sędzia apelacyjny, sędzia sądu apelacyjnego
- Tomasz Rakowski ~1878–1935
adwokat przysięgły w warszawie, doktor, ksiądz kanonik, notariusz, pułkownik, rejent, sędzia apelacyjny warszawy, sędzia okręgowy, sędzia sądu apelacyjnego w warszawie, sędzia sądu okręgowego
- Stanisław Wiktor Skalski ~1896–1935
członek, ochotnik wojsk polskich, sędzia sądu grodzkiego, uczestnik walk o niepodległość polski
- Mieczysław Ajdukiewicz ~1868–1935
kierownik wydziału, sędzia sądu apelacyjnego
|