English
zaloguj się
Spisy alfabetyczne
Sortowanie według daty zgonu (
zmień na sortowanie alfabetyczne
)
Liczba wyników: 1816
Władysław Knaute ~1835–1900
kawaler orderów
,
pułkownik
Józef Rosiński ~1842–1900
kawaler orderów
,
naczelnik warszawskiego straży
,
pułkownik
Leon Sierzputowski ~1835–1900
kawaler orderów
,
prezydent miasta
,
pułkownik
Józefa Borkowska (Wołodźko) ~1817–1900
Zofia Rauer ?–1900
Mikołaj Gustaw Wilgocki ~1834–1900
kawaler orderów
,
pułkownik
,
urzędnik
Felicja Wasilewska (Witwicka) ~1818–1901
obywatel ziemski
,
pułkownik
Aleksander Krzycki ~1824–1901
kawaler orderów
,
pułkownik
Ludwika Huisson ~1815–1901
pułkownik
Milan Obrenowicz ?–1901
król
,
książę
Julian Władysław Skomorowski ~1831–1901
kawaler orderów
,
podpułkownik
,
pułkownik
Alojzy Gajewski ?–1901
pułkownik
,
sztabskapitan
Ludwik Bojarski ~1808–1901
pułkownik wojsk
Maria Siedlecka (Stępkowska) ~1836–1901
obywatelka warszawy
Honorata Russyan ?–1901
Leon Kołłupajło ~1838–1901
kawaler
,
pułkownik artylerii
Aleksandra Macijewska ~1874–1901
panna
Maria Baranowska (Ebiełło) ?–1901
Stefan Malecki ~1830–1901
pułkownik
Julia Staczyńska (Łazarewicz) ~1854–1902
Szymon Wyszomirski ~1858–1902
pułkownik lejbgwardji
Maria Goresławska (Czernobajew) ~1847–1902
Emilia Reminger (Bratczykow) ~1838–1902
Teofila Niewęgłowska ?–1902
pułkownik
Aleksander Hoecke ?–1902
naczelnik kolei
,
podpułkownik służby
,
pułkownik
,
urzędnik
Aleksander Hoeke ~1847–1902
pułkownik
Andrzej Zdanowicz ~1855–1902
pułkownik
Gabriela Morawska (Nowosielska, Bojarska) ~1857–1902
Mieczysław Bogórski ?–1903
inżynier wojskowy
,
pułkownik
Szczepan Ostaszkiewicz ~1833–1903
kawaler orderów
,
pułkownik
Józefa Grymowska (Sapieżko) ~1838–1903
obywatel mohylowskiej
,
obywatel ziemski
,
obywatelka miasta warszawa
,
pułkownik
Antonina Karłowicz (Majewska) ?–1903
naczelnik straży ogniowej
,
naczelnik warszawskiego straży
Benedykt Kazimierz Jelski ~1827–1903
kawaler orderów
,
obywatel
,
pułkownik
Józef Grzywiński ?–1903
artysta teatrów warszawskich
,
major
,
pułkownik
,
weterynaryjny
Antonina Smochowska (Pikowiec) ~1840–1903
Emilia Mirecka (Grekow) ~1814–1903
Alimpij Sieziomow ~1838–1903
pułkownik
Władysław Suszczyński ~1837–1903
pułkownik
Helena Drahol (Suryn) ~1827–1903
Jan Stróżewski ~1835–1903
✓
kawaler orderów
,
pułkownik
Jerzy Andzaurow ~1830–1903
oberpolicmajster
,
pomocnik
,
pułkownik
Teresa Nidecka (Szemioth) ~1838–1903
prefekt
Julia (Kudriawcew) ~1835–1903
pułkownik
Mikołaj Anoprjew ~1841–1904
pułkownik saperów
Elżbieta Olgiati (Kochanowska) ~1844–1904
Jan Akimow ~1842–1904
pułkownik
Natalia Główczyńska (Mirkulewicz) ?–1904
pułkownik
Artur Biron ~1834–1904
kawaler orderów
,
pułkownik
Karol Pawłowski ~1829–1904
pułkownik
Adam Dunin ?–1904
dowódca
,
pułkownik
,
towarzysz
Poprzednia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Następna
Rada: doprecyzuj zapytanie. Zapytania dające więcej niż 1000 wyników są obcinane.
© 2022-2023 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne
O serwisie, Regulamin, polityka prywatności i
cookie