Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 671
- Maria Helena Kondracka (Lisowska) ~1868–1932
obywatelka warszawy, proboszcz
- Stanisława Zarzycka (Kroczewska) ~1882–1932
obywatelka warszawy
- Ignacy Piątkowski ~1848–1932
członek archikonfraterni literackiej, członek literackiej, ksiądz, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Jan Lipecki ~1864–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Henryk Gleisner ~1895–1933
członek zarządu polskiego związku, d-r, doktor warszawy, dyrektor firmy, przemysłowiec, towarzysz, właściciel, współpracowniczka, współwłaściciel, zwierzchnik
- Leon Maciejewski ?–1933
członek komitetu, członek opiekuńczej, doktor, obywatel kraju, obywatel miasta warszawy, poseł, prezes banku spółdzielczego, prezes zarządu związku, przemysłowiec, towarzysz, wiceprezes koła, wiceprezes nadzorczej, wiceprezes związku
- Antoni Kierski ~1846–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec warszawy
- Mieczysław Rawski ~1867–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Henryk Jung ~1870–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Jan Gawrychowski ~1852–1933
krzewiciel, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Józefa Chmura (Olszewska) ~1885–1933
obywatel miasta warszawy
- Edward Heiman ~1856–1933
członek zarządu, dyrektor, odznaczony krzyżem polonia, poważany, prezes warszawy, prezes zarządu towarzystwa, przemysłowiec łódzki, szef, towarzysz, właściciel, założyciel, zwierzchnik
- Roman Adolf Groniowski ~1874–1933
doktor, dyrektor spółki akcyjnej, inżynier, obywatel miasta warszawy, opiekun, pastor, prezes zarządu, przemysłowiec warszawy, szef, zwierzchnik
- Edward Tomaszewski ~1892–1933
członek dozoru, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec, współwłaściciel przedsiębiorstwa budowlanego
- Czesław Dutkiewicz ~1866–1933
mistrz cechu, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Max Baender ~1859–1933
członek zarządu warszawy, członek zarządu zakładów, przemysłowiec, towarzysz zarządu, założyciel, zwierzchnik
- Józef Gzell ~1869–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Wincenty Pytlasiński ~1861–1933
członek archikonfraterni literackiej, ławnik sądu, mistrz, obywatel miasta warszawy, odznaczony srebrnym krzyżem, przemysłowiec
- Katarzyna Weiss (Łączyńska) ~1852–1933
przemysłowiec warszawy
- Emil Konrad ~1851–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Kazimierz Wielechowski ~1872–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Wilhelm Jan Gella ~1856–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Leokadia Wambutt (Fichtner) ~1878–1933
obywatel miasta warszawy
- Emil Seydel ~1850–1933
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Gotlob Ludwik Weigle ~1851–1934
członek honorowy, mistrz cechu, obywatel miasta warszawy, pastor, przemysłowiec, towarzysz, współpracowniczka fabryki, założyciel
- Jan Ludwik Woźniakowski ~1889–1934
kupiec przemysłowiec, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Tomasz Damięcki ~1854–1934
kierownik, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec, przewodnik, współwłaściciel, założyciel firmy
- Aleksander Karol Hammer ~1885–1934
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Jadwiga Zawadzka (Adamska) ~1901–1934
obywatel miasta warszawy, proboszcz, współpracowniczka
- Piotr Przybylski ~1892–1934
doktor, kupiec przemysłowiec, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Leon Jantzen ~1844–1934
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec, sędzia handlowy
- Maria Wolffin (Roesler) ~1856–1934
dyrektor szkoły, kanonik, kawaler krzyża oficerskiego, ksiądz kanonik, ksiądz prałat, obywatel miasta warszawy, prezes stowarzyszenia, profesor, przedstawiciel, przemysłowiec, wizytator ministerialny
- Gustaw Roszkowski ~1851–1934
członek cechu, członek literackiej, mistrz kunsztu, obywatel grodziskiej, obywatel miasta warszawy, obywatel przemysłowiec, przemysłowiec warszawy, senior
- Eliasz Tenenbaum ~1874–1934
obywatel miasta warszawy, profesor, przemysłowiec
- Julian Weliński ~1874–1934
członek polskiego związku, dyrektor fabryki warszawy, działacz, filister korporacji Welecja, inżynier technolog, pastor, prezes, przemysłowiec, technolog, wiceprezes zarządu, zwierzchnik
- Romuald Kwiatkowski ~1868–1934
kupiec przemysłowiec, obywatel miasta warszawy, obywatel ziemski, przemysłowiec
- Bernard Lejzerowicz ~1880–1934
mistrz cechu, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Stanisław Zwierzchowski ~1870–1934
obywatel kijowskiej, obywatel miasta warszawy, przemysłowiec, szef, założyciel, zwierzchnik
- Jan Kozłowski ~1866–1934
obywatel miasta warszawy, prefekt, przemysłowiec
- Zofia Paulina Wolff (Ahrens) ~1880–1934
obywatelka warszawy
- Władysław Jankowski ~1877–1934
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec, przewodnik, szef, współwłaściciel firmy, założyciel
- Józef Tarasiewicz ~1861–1934
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Karola Mück (Neumann) ?–1935
obywatel miasta warszawy
- Roman Dobronoki ~1867–1935
członek nadzorczej naszej, dyrektor, prezes, przedstawiciel warszawy, przemysłowiec, współpracownik
- Ludwik Gustaw Mikke ~1883–1935
członek Straży Obywatelskiej, obywatel miasta warszawy, odznaczony srebrnym krzyżem, przemysłowiec, szef wojskowej
- Jan Szczutowski ~1858–1935
obywatel miasta warszawy, pracownik, przemysłowiec
- Bolesław Wojalski ~1858–1935
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Roman Wysokiński ~1878–1935
obywatel miasta warszawy, przemysłowiec
- Paweł Cytowski ~1878–1935
członek honorowy cechu, obywatel miasta warszawy, odznaczony krzyżem, przemysłowiec
- Kazimierz Kwiatkowski ~1870–1935
kupiec przemysłowiec, obywatel miasta warszawy, obywatel ziemski, przemysłowiec
|