Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 15
- Antoni Pawłowski ?–1855
kanonik honorowy, kanonik sandomierski, kapłan, ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Antoni Pawłowski ?–1859
jenerał, proboszcz parafii brwinów
- Antoni Ulicki ?–1872
ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Jan Kreczmar ~1878–1909
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, dyrektor szkoły, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Ignacy Kawiecki ~1837–1911
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz miejscowy, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety, współpracownik warszawskiego
- Józefa Bełcikowska ~1868–1913
proboszcz parafii brwinów, służąca
- Jan Kanty Magnuski ~1839–1915
kawaler orderów, ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Wiktor Librowski ?–1918
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Kazimierz Bieliński ~1877–1919
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Wojciech Wojciechowski ~1870–1923
członek związku, ksiądz prałat, poseł sejmu, proboszcz parafii brwinów
- Stefan Geneli ~1862–1929
kanonik, kierownik zarządu, kronenberczyk, mechanik, obywatel miasta warszawy, prezes zarządu, proboszcz parafii brwinów, przemysłowiec, towarzysz, założyciel
- Józef Łużecki ~1890–1930
członek zarządu firmy, dyrektor, major, odznaczony krzyżem walecznych, proboszcz parafii brwinów, towarzysz zarządu
- Władysława Wiencek (Kotkowska) ~1880–1930
kanonik, proboszcz parafii brwinów
- Karol Polikowski ~1865–1932
prefekt szkoły warszawy, proboszcz parafii brwinów
- Barbara Obuchowska (Odrzywolska) ~1852–1938
ksiądz, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania
Wyniki dla zapytania: „brwinów”(są też wyniki dla: „proboszcz parafii”, „proboszcz”)
- Fryderyk Wilhelm August Szmidecki ?–1852
ozdobiony orderami, prezes kaliskiego, prezes komisji województwa
- Antoni Pawłowski ?–1855
kanonik honorowy, kanonik sandomierski, kapłan, ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Teodora Darowska (Marylska) ?–1859
- Antoni Pawłowski ?–1859
jenerał, proboszcz parafii brwinów
- Antoni Ulicki ?–1872
ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Antoni Myszyński ~1827–1892
obywatel
- Agata Haefke (Piętowska) ~1841–1894
- Maria Lamparska (Uzdowska) ~1853–1895
ksiądz, obywatelka ziemska, proboszcz miejscowy
- Anna Lipink (Simon) ~1818–1903
obywatelka ziemska
- Jadwiga Tuszko ~1902–1905
- Wilhelm Schrekenbach ~1845–1905
majster murarski
- Maria Helbich ~1904–1905
- Wacław Żurkowski ~1906–1907
- Tomasz Skawiński ~1848–1907
kasjer kasy głównej, pomocnik
- Karolina (Pilawitz) ?–1907
- Fryderyk Wilhelm Schwotzer ~1846–1908
majster wędliniarski, obywatel miasta warszawy
- Joanna Petzold (Lilpop) ~1832–1908
kanonik, ksiądz, proboszcz
- Marceli Chrząstowski ~1829–1909
- Zygmunt Twarowski ~1853–1909
właściciel majątku w siedleckiem
- Jan Kreczmar ~1878–1909
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, dyrektor szkoły, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Bronisława Maria Miller (Makowska) ~1858–1909
- Józefa Andrychiewicz (Zawadzka) ~1833–1909
- Henryka Brzezińska ~1892–1910
prefekt
- Ignacy Kawiecki ~1837–1911
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz miejscowy, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety, współpracownik warszawskiego
- Wilhelm Meisner ~1843–1911
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, właściciel majątku
- Czesław Chociszewski ~1858–1911
rewident
- Zuzanna Kruszewska ~1824–1911
- Amelia Kordanowska (Kicińska) ~1845–1911
- Antoni Jabłkowski ~1855–1911
✓ członek Towarzystwa Wzajemnej Pomocy Pracowników Handlowych i Przemysłowych Miasta Warszawy, współpracownik firmy Krzysztof Brun i Syn
- Leon Lewandowski ~1885–1911
współpracownik firmy
- Ludwik Konstanty Rozwadowski ~1843–1912
ksiądz
- Stefania Zagórowska (Paderewska) ~1840–1912
- Cecylia Protasiewicz (Morawska) ~1838–1913
emerytka
- Józefa Bełcikowska ~1868–1913
proboszcz parafii brwinów, służąca
- Wanda Bąblewska (Rakowska) ~1875–1913
- Maria Milicer ?–1913
- Teofila Zbijewska (Taczanowska) ~1843–1913
- Julian Nowakowski ~1846–1913
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Józefa Lipińska (Kowalska) ?–1913
- Wiktoria (Klemien) ~1835–1913
- Julia Thiel (Peters) ~1839–1913
- Helena Micińska (Czajkowska) ~1827–1913
- Elżbieta Trzaska ~1833–1913
- Franciszek Krzesimowski ~1841–1914
ksiądz
- Władysław Wrzesiński ~1868–1914
✓ nadleśny
- Alfred Radoliński ~1834–1914
obywatel ziemski
- Aleksander Kokowski ?–1914
- Eustachiusz Böhme ~1855–1914
✓ zawiadowca stacji Brwinów
- Emilia Czaczkowska (Szenke, Wabner) ~1841–1914
- Karol Szczerbiński ~1852–1914
urzędnik ubezpieczeń
- Maria Obrąpalska (Wilska) ~1843–1915
✓ obywatelka ziemska
- Jan Kanty Magnuski ~1839–1915
kawaler orderów, ksiądz, proboszcz parafii brwinów
- Wiktor Librowski ?–1918
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Kazimierz Bieliński ~1877–1919
buchalter elektrowni, dyrektor gimnazjum, kierownik, naczelnik, obywatel ziemski, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania, urzędnik biura, współpracownik gazety
- Stanisław Darmaszek ~1892–1920
✓ geometra, urzędnik magistratu miasta warszawy
- Stanisława Dębska (Kręcka) ~1876–1920
- Władysław Kosiński ~1849–1920
✓ inżynier
- Florentyna Stachlewska (Ziemska) ~1858–1920
- Stanisław Maciszewski ~1846–1920
ziemianin w kijowskiem
- Zofia Kurnatowska (Trepka) ~1849–1921
- Antoni Mędrecki ~1860–1921
współpracowniczka
- Alfred Vaedtke ~1866–1921
dyrektor zarządzający, pastor, prezes fabryki, prezes zarządu, przemysłowiec, szef, towarzysz, współpracowniczka
- Franciszka Lelowska (Fechner) ~1862–1922
- Lucjan Aleksander Gąsiorowski ~1862–1922
- Alfred Vogtman ~1856–1922
ksiądz, urzędnik dyrekcji poczty, urzędnik poczty
- Helena Dohnas (Dietrich) ~1878–1922
doktor, pastor
- Krystyna Strachalska ~1918–1922
- Leon Szyperski ~1835–1922
profesor seminarium
- Franciszka Mokrzycka (Różańska) ~1842–1923
- Wilhelmina Karolina Makowska (Świątkowska) ~1837–1923
obywatelka
- Wojciech Wojciechowski ~1870–1923
członek związku, ksiądz prałat, poseł sejmu, proboszcz parafii brwinów
- Zdzisław Bychowiec ~1840–1923
weteran, właściciel, wychowaniec szkoły
- Walentyna Komorowska (Kulesza) ~1849–1923
hrabia, obywatelka wołyńskiej
- Eugeniusz Ignacy Świdziński ~1851–1923
- Czesław Meduski ~1884–1923
dyrektor oddziału warszawskiego, prokurent banku
- Bronisława Bogusławska (Kozakowska) ~1849–1924
- Wiktor Ulatowski ~1841–1924
obywatel łęczyckiej, weteran powstania
- Magdalena Zofia Lewandowska (Kicińska) ~1871–1925
- Bronisław Tuszko ~1857–1925
emeryt, urzędnik
- Klementyna Sieniarska (Wolska, Gawrońska) ~1853–1925
- Krzysztof Riedel ~1925–1926
pastor
- Tadeusz Osiński ~1850–1926
dyrektor cukrowni
- Romuald Dobrzyński ~1840–1926
obywatel
- Michał Janiszewski ~1849–1927
współpracownik zakładu
- Klementyna Chrzanowska (Nowakowska) ~1857–1927
obywatelka brwinowa, proboszcz
- Henryk Teodor Wierzbowski ~1883–1927
doktor, technik, wychowaniec szkoły technicznej
- Maria Strzelecka (Osińska) ~1856–1927
dyrektor cukrowni
- Maria Piątkowska (Iwaszkiewicz) 1854–1927
- Marcin Cieślik ~1882–1927
doktor, urzędnik kolei, urzędnik warszawy
- Maria Kaniewska (Szymanowska) ~1855–1927
- Kamila Slaska (Suszycka) ~1848–1927
- Faustyna Puchalska (Protasowicka) ~1860–1928
- Adela Sabor (Jabłońska) ~1861–1928
- Stefania Milicer ?–1928
- Tadeusz Kowalski ?–1928
obywatel ziemski, właściciel dóbr
- Wojciech Harnisz ~1858–1928
członek straży obywatelskiej warszawy, członek założyciel, emeryt, kierownik wydziału, naczelnik, obywatel brwinowa, założyciel
- Anna Rose (Różycka) ~1894–1929
- Stefan Geneli ~1862–1929
kanonik, kierownik zarządu, kronenberczyk, mechanik, obywatel miasta warszawy, prezes zarządu, proboszcz parafii brwinów, przemysłowiec, towarzysz, założyciel
- Franciszka Tatar (Wojciechowska) ~1882–1929
dyrektorka
- Józef Łużecki ~1890–1930
członek zarządu firmy, dyrektor, major, odznaczony krzyżem walecznych, proboszcz parafii brwinów, towarzysz zarządu
- Zofia Twarowska (Humiecka) ~1866–1930
obywatelka ziemska
- Władysława Wiencek (Kotkowska) ~1880–1930
kanonik, proboszcz parafii brwinów
- Aniela Lewandowska ?–1930
✓ przełożona pensji
- Józefa Jakubowska (Chmielewska) ~1867–1930
- Ludwika Jacques (Koszutska) ?–1930
- Michał Rożański 1866–1931
- Bolesław Wolnik ~1903–1931
urzędnik pocztowy
- Helena Piątkowska (Pietraszkiewicz) ~1871–1931
- Anna Warhanek (Śmiechowska) ~1859–1931
nauczycielka zakładu
- Bolesław Morkiewicz ~1881–1931
członek zarządu, inżynier ministerstwa komunikacji, inżynier technolog, inżynier-technolog, technolog, współpracownik
- Jan Gołkowski ~1867–1932
dyrektor zarządu
- Teofila Józefowicz (Jaśkowska) ~1877–1932
- Regina Rosicka (Tuszko) ?–1932
- Henryk Emil Zalewski ~1874–1932
współpracownik
- Stefan Zientarski ~1912–1932
słuchacz szkoły technicznej
- Leokadia Sztetefeld ~1862–1932
- Karol Polikowski ~1865–1932
prefekt szkoły warszawy, proboszcz parafii brwinów
- Feliks Danielski ~1864–1933
farmaceuta
- Wincenty Kawiński 1849–1933
✓ pracownik cukrowni Berszada na Podolu
- Łukasz Elwertowski ~1851–1933
emeryt, nauczyciel
- Tomasz Zan ~1877–1933
dyrektor gimnazjum męskiego, dyrektor gimnazjum żeńskiego, działacz, komendant, obywatel brwinowa, profesor gimnazjum państwowego
- Barbara Chlewicka (Michler) ?–1933
- Zofia Zawadzka (Dowbor) ?–1933
- Bronisława Doroszkiewicz (Borkowska) ~1870–1933
obywatelka grodzieńskiej
- Zofia Malczewska (Kwiecińska) ~1873–1934
- Kazimierz Białkowski ~1868–1934
urzędnik kasy chorych, urzędnik kolei wiedeńskiej
- Jadwiga Warnek 1851–1934
proboszcz
- Tekla Sadowska (Czyżewska) ~1862–1935
wdowa
- Józef Kowalewski ~1882–1935
emeryt, inspektor powszechnego zakładu, obywatel brwinowa
- Kazimiera Filipowska (Słowikowska) ?–1935
- Salomea Pińska (Regulska) ~1861–1936
- Michalina Wittyg (Kawińska) 1852–1936
doktor
- Ewelina Sancewicz ~1860–1936
nauczycielka
- Janina Lenczewska (Górska) ~1888–1936
- Juliusz Karczewski ~1857–1937
działacz społeczny, gospodarz, kawaler orderu, porucznik
- Helena Prostko ?–1937
panna
- Teodor Toeplitz ?–1937
✓ członek zarządu Towarzystwa Urbanistów Polskich, wiceprezes Międzynarodowego Związku dla Spraw Mieszkaniowych, współzałożyciel Domu Handlowego Herman Meyer, współzałożyciel i członek zarządu Droga S.A., założyciel i wiceprezes Polskiego Towarzystwa Reformy Mieszkaniowej
- Stefan Urbanowicz ~1852–1937
agronom, komisarz ziemskiego, ziemianin
- Stanisław Dembiński ~1864–1937
pracownik, technik
- Jadwiga Fabiani (Podleska) ~1863–1937
obywatelka warszawy
- Włodzimierz Raczyński ~1894–1937
członek, obywatel, urzędnik
- Wiktor Jabłoński ~1858–1937
działacz, inspektor
- Eugenia Weychan (Kruszyńska) ~1872–1937
- Adam Łokuciewski ?–1937
inżynier mechanik, inżynier zarządu, kierownik, mechanik, współpracownik
- Barbara Obuchowska (Odrzywolska) ~1852–1938
ksiądz, proboszcz parafii brwinów, uczestnik powstania
- Anna Żarczyńska (Kruszyńska) ~1904–1938
urzędniczka głównego urzędu
- Antoni Kowalski ~1875–1938
obywatel brwinowa, odznaczony krzyżem, pracownik państwowych zakładów, współpracownik fabryki, współpracownik państwowych zakładów
- Walerian Żurakowski ~1866–1938
odznaczony krzyżem legionowym, porucznik rezerwy odznaczony krzyżem
- Wanda Dzidka Stępkowska ~1923–1938
✓ uczennica kl. IV Gimnazjum w Milanówku
- Halina Łączkowska (Ostaszewska) ~1896–1938
- Antoni Procner ~1868–1938
inżynier, przemysłowiec
- Feliks Kulesza ~1870–1939
członek, dyrektor oddziału, magister farmacji, prezes stowarzyszeń, właściciel apteki
- Władysław Procner ~1910–1939
student
- Janina Stankowska (Górska) ?–1939
|