Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 766
- Jan Franciszek Tuchołka ~1886–1915
- Olga Klińska ?–1915
- Gabriel Świtalski ~1838–1916
kapłan, weteran, zakonnik
- Józef Rychlicki ?–1916
- Kazimierz Chłapowski ~1832–1916
członek, doktor, generał, obywatel, prawnik, rolnik, starosta, właściciel dóbr, ziemianin
- Helena Rzepecka ?–1916
- Franciszek Ganowicz ?–1916
członek protektor, kierownik, opiekun, prezes nadzorczej, towarzysz, współzałożyciel
- Stanisław Michałowski ?–1916
✓ ksiądz
- Ludwik Ostrowski ~1864–1916
major pułku
- Izabela Thomas ~1901–1917
- Franciszek Schroeder ?–1917
doktor, dyrektor poznań, kierownik biura
- Helena Nieżychowska (Taczanowska) ?–1917
✓ Dziecko Maryi
- Stanisław Karwowski ?–1917
arcybiskup, biskup, doktor, historyk, prezes, profesor, sekretarz, sodalis, towarzysz, wiceprezes
- Kazimierz Rosiński ~1895–1917
urzędnik banku
- Hugo Radoliński ~1840–1917
ambasador, cesarz, hrabia, kanclerz, kawaler, książę, marszałek, podczaszy, poseł, uczestnik walk o niepodległość polski, właściciel
- Gustaw de la Poussardiere ?–1917
- Mikołaj Marian Strzyżewski ?–1917
- Kordula Gudawska (Roman) ~1848–1917
doktor
- Karol Kozłowski ~1832–1917
powieściopisarz
- Józefa Mlicka (Frezer) ?–1917
opiekunka
- Wincenty Bryliński ?–1917
członek zarządu spółki, dyrektor banku
- Felicja Harasimowicz (Au) ?–1917
król
- Witold Chrzanowski ~1880–1917
- Józef Siniecki ~1854–1918
- Irena Otocka (Śniegocka) ~1893–1918
- Antoni Ziętkiewicz ~1905–1918
- Antoni Jezierski ~1870–1918
dziekan, kościelny, nauczyciel, prezes, proboszcz kościółu, przewodnik
- Felicjan Niegolewski ~1869–1919
doktor, poseł parlamentu okręgu, poseł sejmu, profesor
- Konstanty Żółtowski ~1850–1919
- Edmund Jerzycki ?–1919
✓ doktor, lekarz z Pleszewa
- Paweł Taubert ~1864–1919
- Józef Rostworowski ~1892–1919
prawnik
- Tadeusz Pajzderski ?–1919
✓ podporucznik Batalionu Zapasowego I Pułku Legionów Polskich
- Aleksander Piątkiewicz ~1869–1920
kapłan, redaktor
- Jan Andrzej Żmudziński ~1859–1920
dyrektor fabryki, referent
- Konstanty Hasse ~1885–1920
kierownik oddziału poznań, porucznik wojsk, współpracownik
- Czesław Hornowski ?–1920
obywatel ziemski
- Ignacy Bniński ~1871–1920
hrabia, kawaler
- Zbigniew Karczewski ~1874–1920
nauczyciel
- Sławomir Chrzanowski ?–1920
- Kazimierz Grajnert ~1897–1920
✓ kadet III Grupy Szkoły Podchorążych Artylerii, kapral 4 Baterii Haubic 8 Pułku Artylerii Polowej, student Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej
- Władysław Jerzykiewicz ~1836–1920
członek zarządu, doktor, dyrektor, kierownik, poseł sejmu pruskiego, prezes banku handlowego, prezes zarządu banku, senior
- Stefan Ziemski ~1891–1920
referent
- Juliusz Merak ?–1920
doktor, major, oficer, szef oddziału, szef sztabu
- Aleksander Hammer ~1854–1920
✓ obywatel miasta warszawy
- Julia Tarłowska (Kosińska) ~1890–1920
- Izabela Bardzińska (Radzimińska) ~1861–1920
- Eugenia Korczak (Błońska, Falęcka) ~1879–1921
obywatelka
- Konstanty Pluta ?–1921
✓ kadet Szkoły Podchorążych Artylerii, kapral 12 Pułku Artylerii Kresowej
- Włodzimierz Wasilkowski ?–1921
inżynier
|