Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 517
- Ludwik Zygmunt Szymoński ~1849–1894
hrabia, podpułkownik
- Walerian Czarnecki ~1822–1894
podpułkownik saperów, właściciel dóbr w płockiem
- Aniela Kuczewska (Kozłowska) ~1850–1895
emeryt
- Wincenty Gogojewicz ~1834–1895
✓ emeryt, podpułkownik
- Weronika Broniewska (Mejer, Dorogoj) ~1839–1895
- Zdzisław Kołaczkowski ~1835–1895
kawaler orderów, podpułkownik kawalerii
- Konstanty Czetarew ~1824–1896
podpułkownik
- Franciszek Renkawek ~1828–1896
podpułkownik
- Janina Zandrowicz (Michaelis) ~1874–1896
- Melchior Wiński ~1816–1896
podpułkownik
- Walery Straszewicz ~1855–1896
podpułkownik artylerii
- Antoni Galle ~1861–1897
kapitan gwradii, kapitan lejbgwardji, kapitan pułku, podpułkownik
- Ignacy Kuliczkowski ~1849–1897
emeryt, podpułkownik
- Mikołaj Gołaszewski ~1821–1897
kawaler orderów, podpułkownik wojsk, urzędnik kolei nadwiślańskiej
- Wiktor Sobolewski ~1836–1897
podpułkownik, profesor akademii, właściciel dóbr
- Franciszek Galle ~1823–1897
kapitan lejbgwardji, kawaler orderów, podpułkownik, proboszcz, pułkownik
- Stefan Skoryna ~1838–1897
emeryt, kawaler orderów, podpułkownik saperów, urzędnik izby obrachunkowej
- Aleksander Orłow ~1827–1898
podpułkownik
- Leonarda Biedrzycka (Sadowska) ?–1898
- Antoni Kunicki ~1823–1899
emeryt, podpułkownik, rewizor
- Baltazar Janowski ~1855–1900
podpułkownik pułku
- Teodor Donkwart ~1836–1900
podpułkownik
- Jan Snaksareff ~1843–1900
naczelnik wojenny, podpułkownik
- Eustachy Raczyński ?–1900
podpułkownik wojsk
- Julian Władysław Skomorowski ~1831–1901
kawaler orderów, podpułkownik, pułkownik
- Kazimierz Czernicki ?–1901
podpułkownik saperów
- Włodzimierz Szczerbatszew ?–1901
podpułkownik
- Stefan Andrejew ?–1901
podpułkownik
- Karol Straszyński ~1862–1902
podpułkownik
- Antoni Klikowicz ~1852–1902
podpułkownik, rewizor
- Teodor Czajkowski ?–1902
podpułkownik saperów
- Aleksander Hoecke ?–1902
naczelnik kolei, podpułkownik służby, pułkownik, urzędnik
- Stanisław Morozewicz ~1857–1903
podpułkownik, urzędnik kontroli Kolei Nadwiślańskich
- Feliks Zawrocki ~1836–1903
kawaler orderów, podpułkownik
- Nadzieja Gorłanow (Bardecka) ~1850–1903
podpułkownik
- Konstanty Emiljanow ?–1904
podpułkownik
- Adam Pietraszko ~1836–1904
podpułkownik
- Bronisław Komorowski ?–1905
podpułkownik
- Jan Miklaszewski ~1835–1906
emeryt, obywatel miasta warszawy, podpułkownik artylerii
- Józef Grygowicz ?–1906
obywatel, podpułkownik
- Emma Clemens (Kośmińska) ~1857–1906
- Joachim Greczulewicz ?–1906
podpułkownik
- Maria Świderska (Raczyńska) ~1846–1906
- Adolf Ekkersdorf ~1859–1906
podpułkownik pułku piechoty
- Mieczysław Sanicki ?–1907
podpułkownik
- Jan Grodecki ~1840–1907
podpułkownik
- Franciszek Szwarc ~1857–1907
podpułkownik pułku
- Juliusz von Frankensztein ~1854–1908
naczelnik straży ziemskiej, podpułkownik
- Stanisław Zaydel ~1860–1908
podpułkownik
- Jan Półjanowski ~1865–1908
inżynier wojskowy, pastor, podpułkownik
|