Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 107
- Jan Adelsberg ~1780–1859
kapitan inwalidów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, weteran
- Wawrzyniec Bagiński ?–1866
członek archikonfraterni literackiej, emeryt honorowy, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Franciszek Ksawery Baldauf ~1776–1858
członek warszawskiego towarzystwa, doktor medycyny i chirurgii, doktor medycyny lekarz, kanonik, kawaler orderu świętej Anny, lekarz, opiekunka, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Antoni Bańkowski ?–1853
kawaler orderów, major wojsk, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Wiktor Bańkowski ~1789–1866
ozdobiony za nieskazitelną służbę, weteran
- Dominik Bartoszewicz ?–1851
inspektor instytutu, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Franciszek Basiński ?–?1856
dziedzic dóbr, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu królestwa polskiego
- Mikołaj Józef Basiński ~1788–1855
dziedzic dóbr, emeryt, król, ozdobiony orderem świętego, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu apelacyjnego, sędzia sądu królestwa polskiego
- Kazimierz Bełżyński ~1794–1855
ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Aleksander Bielajew ~1796–1855
kawaler orderu świętego włodzimierza, ordynator szpitala wojskowego, ozdobiony orderami świętego, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik służby
- Dionizy Bielski ~1793–1855
członek, kawaler orderów świętej anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Ignacy Bielski ?–1852
emeryt, kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu
- Piotr Biernacki ~1798–1871
emeryt, komisarz policji wykonawczej, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Kajetan Borowski ~1777–1853
emeryt, kapitan, kontroler kasy, ozdobiony hornorowym, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Stanisław Borowski ~1781–1852
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, podsędek okręgu
- Samuel Bredschneider ?–1852
członek, emeryt, lekarz, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sztabs-lekarz
- Stanisław Brun ~1810–1859
asesor kolegialny, biskup diecezji płockiej, duchowny, ksiądz, obywatel, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia sądu kryminalnego
- Stanisław Budny ~1795–1853
dyrektor główny komisji, kawaler orderu świętej Anny, magister praw, naczelnik kancelari, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik sprawiedliwości, urzędnik szczególnych
- Stanisław Bukowski ~1795–1859
kawaler orderu, ozdobiony za nieskazitelną służbę, referent komisji rządowej, urzędnik komisji rządowej skarbu
- Ignacy Czajewski ~1801–1860
komisarz, obywatel kraju, ozdobiony za nieskazitelną służbę, rolnik, sekretarz biura, urzędnik
- Maurycy Czechowski ?–1853
członek arcybractwa adoracji, doktor, emeryt, inspektor, lekarz szpitala dzieciątka jezus, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sztabs-lekarz
- Tymoteusz Czerepanow ~1791–1851
ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik
- Józef Czyżowski ~1760–1845
członek, emeryt, kawaler orderu świętej Anny, obywatel, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik, wiceprezes komisji, wyższy
- Izydor Dąbrowski ?–1870
kawaler orderów, naczelnik wydziału kontroli służących, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Dąbrowski ?–1857
ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik gubernialny warszawskiego
- Piotr Djakow ?–1860
adiutant, jenerał, kawaler orderów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, senator
- Aleksander Dobrowolski ?–1862
kawaler, naczelnik inżynierów, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Dymitr Dumenkow ?–1853
kawaler orderu świętej Anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik biura
- Nicefor Dziubenko ~1805–1854
generał-gubernator, kawaler orderów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik biura
- Wilhelm Falkowski ~1798–1865
kawaler orderu, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Roch Frasunkiewicz ~1787–1858
major inwalidów, ozdobiony za nieskazitelną służbę, weteran
- Andrzej Ganss ?–1850
emeryt, lekarz szpitala, magister chirurgii, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Stanisław Goślicki ?–1859
adiunkt wydziału, asesor, biskup, członek literackiej, opiekun, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik administracyjny, urzędnik gubernialny warszawskiego, urzędnik warszawski
- Fryderyk Wilhelm Gutzki ~1776–1853
emeryt, intendent, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Mikołaj Harasimowicz ~1798–1863
kawaler orderów świętej anny, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sztabs-lekarz
- Jan Fryderyk Hausbrandt ?–1852
kościelny gminy, ozdobiony za nieskazitelną służbę, prezes kolegium
- Teodozy Himonowski ?–1853
komisarz policji wykonawczej, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Bazyli Hładki ~1814–1866
kawaler orderu, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Hoffman ~1801–1860
asesor, kawaler orderu, kontroler, ozdobiony za nieskazitelną służbę, urzędnik izby, współtowarzysz
- Wincenty Hołownia ~1771–1854
kontroler generalny, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Ludwik Kombert ?–1859
doktor, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Stanisław Kontecki ~1785–1865
oficer, ozdobiony za nieskazitelną służbę, poważany, pułkownik, wyższy
- Krzysztof Koryzna ~1773–1850
kawaler krzyża wojskowego, oficer wojsk polskich, ozdobiony za nieskazitelną służbę, podpułkownik artylerii
- Stanisław Kosiński ?–1857
asesor kolegialny, emeryt, osobisty, ozdobiony za nieskazitelną służbę, rewizor skarbowy, urzędnik
- Koźma Kozłow ?–1859
kapitan korpusu, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Mikołaj Kraft ?–1857
generał-major, kawaler orderu świętej Anny, naczelnik okręgu komunikacji, ozdobiony za nieskazitelną służbę, prezes komitetu
- Antoni Krukowski ?–1860
kawaler orderu, naczelnik wydziału najwyższej izby, ozdobiony za nieskazitelną służbę
- Józef Antoni Kuczkowski ~1782–1848
emeryt, ozdobiony za nieskazitelną służbę, sędzia
- Franciszek Kuczyński ~1787–1860
ozdobiony za nieskazitelną służbę, prezes siedlce
- August Kulikowski ~1785–1865
ozdobiony za nieskazitelną służbę
|