Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 13
Wyniki dla zapytania: „pruszków”(są też wyniki dla: „obywatelka”)
- Helena Skwarcow (Sokołow) ?–1847
- Bogumiła Jakacka (Rudnicka) ~1815–1894
- Jan Nepomucen Adamski ~1853–1896
urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Damazy Włoskiewicz ~1825–1896
obywatel miasta warszawa, wychowaniec instytutu gospodarstwa
- Aleksy Zaleski ~1828–1898
profesor gimnazjum, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Stanisław Janowski ~1881–1899
uczeń kursu, uczeń szkoły technicznej kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Stanisława Garbowiecka (Kossobudzka) ~1849–1900
doktor, dziekan, obywatel ziemski, właściciel apteki
- Bolesław Moszczeński ~1830–1900
doktor, właściciel dóbr
- Adolfina Olga Trippner (Kuhnke) ~1878–1901
- Edward Fecht ~1850–1901
urzędnik kolei wiedeńskiej
- Michalina Sokołowska (Zamojska) ~1827–1902
- Zygmunt Bielawski ~1901–1902
- Karol Rajzacher ~1849–1903
obywatel ziemski
- Jan Osmolski ~1842–1903
urzędnik kredytowy warszawy
- Julia Meklenburg (Lisicka) ~1832–1903
- Zofia Boretti (Krysińska) ?–1903
- Antonina Kozłowska (Tańska) ~1856–1904
obywatelka pruszków
- Jakub Teichfeld ~1823–1905
właściciel fabryki
- Stanisław Starzeński ~1861–1905
dyrektor handlowy
- Gustaw Neumann ~1838–1906
majster fabryki
- Wanda Starkman ~1880–1906
- Irena Zamojska ~1906–1907
braciszek
- Maria Zembrowska (Majewska) ?–1909
wdowa
- Zygmunt Radzimiński ?–1909
inżenier, ksiądz
- Jan Szymborski ~1851–1909
artysta dramatyczny sceny warszawskiej, prezes
- Adam Karol Goldstein ~1868–1910
buchalter firmy
- Aniela Klimaszewska (Gogolewska) ~1882–1910
- Maria Kamińska (Holc) ?–1910
naczelnik warsztatów kolej
- Apolonia Biwojna (Trzebińska) ~1835–1910
- Kazimierz Dorant ~1869–1910
doktor
- Maria Ziółkowska (Tańska, Drozdow) ~1829–1911
ksiądz, proboszcz
- Ludwika Zbijewska (Schultz) ~1846–1911
- Maria Beck (Pociej) ?–1911
- Józef Warchalski ~1876–1911
✓ profesor
- Aniela Fiałkowska (Lemańska) ~1852–1912
- Antoni Romocki ~1848–1912
- Gustaw Becker ~1843–1912
✓ ekspedytor stacji Pruszków kolei Warszawsko-Wiedeńskiej
- Izabela Golańska (Kakiett) ~1849–1912
- Felicjan Sieklucki ~1852–1912
✓ emeryt
- Franciszek Przeszkodziński ~1851–1913
prowizor farmacji, urzędnik ubezpieczeń
- Julia Nowińska (Zaremba) ~1839–1913
- Stanisław Woszczyński ~1833–1913
obywatel, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Józefa Ciszewska (Piaskowska) ~1836–1913
- Maria Waleria Trzaskacz (Ziegler) ~1857–1913
- Antoni Więcławski ~1840–1913
- Stefan Radomyski ~1865–1913
doktor medycyny
- Kazimierz Malkowski ~1854–1913
maszynista kolei nadwiślańskiej, obywatel pruszków
- Ludwik Wenda ~1840–1914
ekspedytor
- Tadeusz Marian Wachulski ~1893–1914
- Seweryna Mierzwińska (Bandurska) ~1845–1914
przemysłowiec, urzędnik żelaznych
- Sabina Mucharska (Sommer) ~1857–1914
- Wiktor Maciejowski ?–1914
- Henryk Świtkiewicz ~1871–1914
urzędnik kolei
- Natalia Kumeczko ?–1914
obywatelka pruszków
- Konstanty Zacharkiewicz ~1849–1915
pracownik
- Jan Kurowski ~1844–1915
emeryt
- Franciszek Wojciechowski ?–1915
sekretarz magistratu
- Napoleona Krzymińska (Chmielewska) ~1835–1915
✓ właścicielka ziemska
- Michał Lemański ~1841–1917
✓ kupiec
- Ludomir Wieszczycki ~1873–1917
obywatel pruszków
- Piotr Tański ~1849–1917
emeryt, naczelnik
- Franciszka Zagórska (Ereth) ~1831–1917
- Stanisław Śmiśniewicz ~1853–1917
- Wiktoria Gross (Brauła) ~1890–1918
- Maria Matys (Hau) ?–1918
obywatel pruszków
- Adam Liszewski ~1880–1919
urzędnik drogi
- Karol Goetz ~1850–1919
buchalter firmy, emeryt
- Zdzisław Sierkowski ~1859–1919
✓ zawiadowca stacji Pruszków
- Ryszard Timme ~1897–1920
✓ słuchacz Szkoły Nauk Politycznych, wychowaniec szkoły W. Rychłowskiego
- Maria Gumińska (Gumińska) ~1880–1921
- Teodor Bagdach ~1860–1921
członek założyciel, działacz zarządu, kurator szpitala, obywatel pruszków, referent, wiceprezes, założyciel
- Julian Olszewski ~1841–1922
uczestnik powstania
- Józef Susicki ~1869–1922
majster piekarski, obywatel pruszków
- Teofila Janowicz (Józefowicz) ~1866–1923
- Benedykt Fürstenberg ~1859–1923
urzędnik ministerstwa
- Zofia Szpetulska (Krysicka) ~1866–1923
obywatelka pruszków
- Aniela Dragańska ~1900–1923
dyrektor, profesor, rektor
- Henryka Pasławska (Mering) ~1890–1924
✓ ofiara bolszewizmu, uchodźczyni z Podola
- Wiktoria Nowakowska (Kumeczko, Nowicka) ~1860–1924
obywatelka pruszków
- Franciszek Russek ~1859–1924
obywatel pruszków
- Joanna Gołaszewska (Gąsowska) ~1876–1925
- Agnieszka Wiśniewska (Bukowska) ~1866–1925
przemysłowiec
- Stanisław Skrobecki ~1892–1925
- Jan Henryk Chrząszczewski 1860–1925
obywatel ziemski
- Józef Bielawski ~1867–1925
członek dozoru, członek sejmika powiatowego, komendant straży, kościelny, ławnik sądu, magister farmacji, obywatel pruszków, prefekt, prezes ogniowej, prezes straży ogniowej, proboszcz, sędzia, starosta, właściciel apteki
- Jadwiga Sauter ~1911–1925
✓ uczennica Gimnazjum Jadwigi Taczanowskiej w Warszawie
- Klementyna Komornicka (Bianketti) ?–1926
- Ludwik Grzeniewski ~1871–1926
handlowiec, obywatel pruszków, pastor
- Jadwiga Pomianowska (Kurowska) ~1860–1926
obywatelka pruszków
- Rudolf Mickaniewski ~1852–1926
- Anna Grodzicka (Popławska) ~1852–1926
- Jakub Ordysiński ~1865–1927
członek, obywatel pruszków, urzędnik zarządu
- Ignacy Dominik Jurkowski ?–1927
urzędnik, współpracownik zarządu
- Wacław Zawadzki ~1862–1927
inżynier
- Wacław Karol Engelhardt ~1907–1927
słuchacz
- Zofia Borkowska ?–1927
naczelnik
- Janina Stodulska ?–1927
obywatelka pruszków, prezes
- Antoni Telszewski ~1861–1927
członek zarządu stowarzyszenia, doktor, komendant policji państwowej, obywatel pruszków, proboszcz
- Maria Krukowska (Szulczewska) ~1883–1928
- Jan Kosiński ~1871–1928
kościelny, obywatel pruszków, ogrodnik, proboszcz, profesor, urzędnik kredytowego ziemskiego
- Marta Grzesiak (Kulesińska) ~1899–1928
- Maria Izabela Jasieńska (Bereśniewicz) ?–1928
- Martyna Dmowska (Sienkiewicz) ~1868–1928
- Wacław Zimnoch ~1878–1928
poseł, właściciel
- Jadwiga Helena Michałowska ?–1928
wychowanka
- Stanisław Węgliński ~1873–1929
bona, członek honorowy, członek zarządu przemysłu, działacz społeczny, obywatel, pracownik, prezes okręgu, proboszcz, przedstawiciel firmy, towarzysz, współpracownik, współwłaściciel domu handlowego
- Karol Mazurkiewicz ~1845–1929
agronom, weteran
- Jan Jaworski ~1882–1929
✓ zawiadowca stacji kolejowej Pruszków
- Kazimierz Jakubowski ?–1929
uczestnik powstania, właściciel majątku
- Stanisław Sawicki ~1902–1929
- Benona Surowiecka (Timme) ~1870–1929
obywatel pruszków, prefekt, profesor
- Ludwik Wieliczko ~1872–1929
obywatel pruszków
- Higin Henryk Skrobecki ~1866–1929
dyrektor techniczny fabryki, towarzysz zarządu
- Eugenia Szatkowska (Kazibłocka) ~1895–1930
proboszcz miejscowy
- Kazimiera (Strzyżewska) ~1901–1930
- Adam Dąbrowski ~1867–1930
emeryt, obywatel pruszków
- Edward Adolf Konkel ~1885–1930
felczer, obywatel pruszków
- Zofia Eysymontt ~1870–1930
emerytka, nauczycielka, wychowawczyni szkoły
- Stefania Terlecka (Głębocka) ~1887–1930
obywatelka pruszków
- Stanisław Kossakowski ~1922–1931
- Wacław Olędzki ~1876–1931
- Emilia Barbara Czekaj (Popiel) ~1904–1931
- Jadwiga Osiecka (Łopuszyńska) ?–1931
aplikant adwokacki, nauczycielka
- Antoni Piotr Tambelli ~1869–1931
pracownik
- Mieczysław Marian Dmowski ~1869–1931
członek stronnictwa narodowego, obywatel pruszków, przemysłowiec
- Antoni Wardęcki ?–1931
- Aniela (Osten) ?–1931
baronowa
- Apolonia Kozłowska (Rembielińska) ~1847–1931
referent
- Kazimierz Ambroży Górski ~1856–1932
obywatel pruszków, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Konstanty Ruszczyc ?–1932
obywatel ziemski na podolu, rotmistrz
- Bolesław Pobojewski ~1866–1932
członek stowarzyszenia, kronenberczyk, urzędnik
- Maria Turkowska (Kowalska) ~1851–1932
- Władysław Jędrzejewski ~1860–1932
obywatel pruszków
- Stanisław Juraszyński ?–1932
✓ radca Najwyższej Izby Kontroli Państwa
- Władysława Olszewska (Obywatelki) ?–1933
obywatelka pruszków
- Teresa Kucharska (Bolesta) ~1864–1933
obywatelka pruszków
- Wiktor Gawlikowski ?–1933
dyrektor oddziału banku handlowego
- Adam Gniewecki ~1864–1933
emeryt, obywatel pruszków
- Telesfor Górski ~1871–1933
buchalter, dyrektor orkiestry, kawaler orderu polonia restituta, kierownik oddziału, naczelnik wydziału, pracownik, współpracowniczka
- Ludwik Słuchocki ~1885–1933
buchalter, członek rzeczywisty, prezes zarządu, prokurent
- Zygmunt Różański ?–1933
doktor medycyny, lekarz
- Bolesław Pabudziński ~1863–1933
emeryt
- Maria Sztejnike (Wolfram) ~1879–1934
- Stanisława Puchalska (Sokołowska) ~1890–1934
obywatelka pruszków
- Helena Prószyńska (Gulbin) ?–1934
członek lekarzy, lekarz dentysta
- Jadwiga Sierajewska ?–1934
nauczycielka
- Bonifacy Niemirowski ~1867–1934
skarbnik
- Stefania Bona Bernhard (Susicka) ~1873–1934
bona, obywatelka miasta
- Józef Sawicki ?–1935
emeryt, obywatel pruszków
- Marianna Czerwińska (Pfeilstecher) ~1853–1935
obywatelka warszawy
- Józef Czajkowski ~1863–1935
emeryt
- Stanisław Bączkowski ~1853–1935
emeryt, obywatel pruszków
- Julia Sobolewska (Łuniewska) ~1868–1936
- Maria Semadeni (Grabska) ~1857–1936
- Janina Lenczewska (Górska) ~1888–1936
- Wincenty Małgowski ~1879–1937
obywatel miasta warszawy, obywatel pruszków, przemysłowiec
- Karol Pijanowski ~1867–1937
kasjer magistratu warszawy, obywatel pruszków
- Petronela Mazurkiewicz (Jedlińska) ~1864–1937
- Zofia Ostrowska (Olędzka) ~1868–1937
obywatelka pruszków
- Karolina Targowska (Kobrzyńska) ~1854–1937
- Wawrzyniec Łazowski ~1859–1938
emeryt
- Waleria Zalewska (Górczyńska) ~1886–1938
obywatelka
- Kajetan Domanasiewicz ?–1938
✓ geometra
- Leon Rosé ~1871–1939
kontroler
- Jan Jaworski 1869–1939
członek, emeryt
- Sabina Gagatkiewicz (Rayzacher) ~1864–1939
obywatelka pruszków
|