Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 155
- Michał Wilhelm ~1846–1922
obywatel płocka, weteran
- Kamil Brochocki ~1864–1923
kapitan, obywatel płocka
- Jan Różycki ~1854–1923
obywatel płocka
- Jakub Zawidzki ~1852–1923
obywatel płocka
- Władysław Rościszewski ~1837–1924
obywatel płocka, uczestnik powstania
- Julianna Mączewska (Tyska) ~1851–1924
obywatel płocka
- Leonard Sobocki ~1863–1924
obywatel płocka
- Teofil Nadratowski ~1863–1925
obywatel płocka
- Józef Wyrzykowski ~1849–1925
obywatel płocka
- Jan Kozłowski ~1872–1926
obywatel płocka, właściciel
- Jakub Broniewski ~1865–1926
kupiec, obywatel płocka
- Mieczysław Majde ~1877–1926
✓ obywatel miasta płocka, radny miasta Płocka, właściciel składu aptecznego
- Maurycy Sachs ?–1927
obywatel płocka
- Teodor Zaleski ~1859–1927
nauczyciel szkoły średnich, obywatel płocka
- Bronisława Jabłońska (Cissowska) ~1853–1927
obywatel płocka
- Julian Ujazdowski ~1850–1927
obywatel płocka, właściciel majątku
- Izabela Przedpełska (Chabowska) ~1851–1928
obywatel płocka
- Józef Gąsiorowski ~1867–1928
doktor, kanonik, ksiądz kanonik, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka, proboszcz, przemysłowiec, wiceprezes polskiego związku, współpracowniczka
- Stefan Goszczyński ~1867–1929
administrator dóbr, agronom, obywatel płocka, towarzysz, współpracownik
- Kazimierz Hann ~1848–1929
obywatel płocka
- Władysław Włoczewski ~1843–1929
obywatel płocka, prezes, weteran
- Stanisław Brzozowski ~1843–1930
biskup płocki, lekarz miasta, lekarz powiatu, obywatel płocka, pracownik społecznej, prezes, proboszcz, uczestnik powstania, uczestnik walk o niepodległość, weteran, założyciel
- Wacław Łazowy ~1886–1930
urzędnik telegrafu
- Bronisława Sonnenberg (Ostrowska) ~1861–1930
obywatel płocka
- Zygmunt Smoniewski ~1883–1930
kierownik firmy, obywatel płocka, szef wydziału, współpracownik
- Jan Milewski ~1862–1931
emeryt, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka
- Julia Melechin (Włoczewska) ~1850–1931
- Antoni Radomyski ~1872–1931
kanonik, ksiądz kanonik, obywatel płocka, proboszcz, profesor, właściciel majątku
- Józef Szempliński ~1875–1931
obywatel płocka
- Alicja (Szenwic) ?–1931
obywatel płocka
- Franciszek Mieczyński ~1844–1931
członek izby lekarskiej, doktor, działacz, kawaler krzyża walecznych, magister praw administracji, obywatel płocka, sędzia, weteran
- Henryk Józef Dąbrowski ~1865–1931
obywatel grójeckiej, obywatel płocka, współpracownik administracji dóbr, ziemianin
- Feliks Artur Jaroszewski ~1860–1932
bona, obywatel miasta warszawy, obywatel płocka
- Miłosława Solecka (Biernacka) ~1850–1932
dyrektor, obywatel płocka
- Bronisław Grębecki ~1850–1933
obywatel płocka
- Bronisław Gąbecki ~1850–1933
obywatel płocka
- Ignacy Grabowski ?–1933
autor, badacz, chorąży, król, obywatel płocka, ochotnik, pisarz, sędzia gminny, towarzysz, współredaktor, współzałożyciel
- Waleria Turska (Kowalewska) ~1845–1933
obywatel płocka, uczestnik powstania
- Feliks Krawczyk ~1860–1933
obywatel płocka, prefekt
- Władysław Sztromajer ~1860–1933
magister farmacji, obywatel miasta płocka, prezes wzajemnego kredytu, założyciel
- Ludwika Gąssowska (Kawecka) ~1861–1934
obywatelka płockiej
- Józef Walter ~1857–1934
obywatel płocka
- Emilia Roman (Chmielewska) ~1864–1934
obywatel płocka
- Adam Marian Ostaszewski ~1871–1934
gospodarz, inżynier, kawaler, obywatel, opiekun, pracownik, prezydent płocka, przedstawiciel, sędzia, towarzysz, właściciel majątku na wołyniu
- Władysław Bagieński ?–1935
obywatel płocka
- Stefan Sumiński ~1879–1935
obywatel płocka, odznaczony medalem niepodległości
- Aleksander Wohlhübner ?–1935
obywatel płocka
- Helena Wołowska (Młodzianowska) ~1874–1935
obywatel płocka
- Maria Chełmicka (Sumińska) ~1851–1935
obywatel płocka
- Seweryna Czerniewicz (Boczyńska) ~1855–1935
obywatel płocka
|