Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 21
Wyniki dla zapytania: „nadleśny”
- (Nowodworska) ?–1867
- Antoni Białobrzeski ~1812–1876
✓ nadleśny
- August Budzyński ~1857–1897
✓ nadleśny lasów łódzkich
- Józefa Maria Chrzanowska (Doleżal) ~1855–1939
- Piotr Czerniewicz ~1849–1911
✓ nadleśny
- Leon Dąbrowski ?–1902
✓ nadleśny
- Antoni Derski ~1885–1918
✓ nadleśny Lasów Rządowych Królestwa Polskiego, pełnomocnik Centralnego Komitetu Obywatelskiego Okręgu Mińskiego
- Jan Nepomucen Dunin ?–1855
✓ nadleśny leśnictwa Gidle
- Julian Frąckiewicz ~1838–1906
✓ marymontczyk, nadleśny lasów starachowickich
- Joanna Nepomucena Frezer (Owidzka) ~1796–1861
- Adolf Gembarzewski ?–1894
emeryt nadleśny
- Zygmunt Hussar ~1888–1930
✓ nadleśny lasów Ordynacji Kozłowieckiej
- Maria Janowska (Szacka) ?–1882
- Marian Kaleński ~1851–1894
✓ nadleśny rządowy leśnictwa Bodzentyn
- Wiesław Kapuściński ?–?1918
✓ nadleśny
- Karolina Klinowska (Borzyńska) ~1785–1861
- Emilia Kloss (Moderska) ?–1893
- Ignacy Kłobukowski ~1786–1846
emeryt nadleśny
- Helena Knobelsdorf (Zubelewicz) ~1856–1928
- Ignacy Kordaszewski ~1796–1858
✓ nadleśny rządowy
- Feliks Krassowski ~1851–1922
✓ nadleśny dóbr państwowych w Petersburgu
- Wiktor Krzywdziński ~1879–1921
✓ nadleśny lasów Ordynacji Zamojskiej
- Wiktoria Kwiatkowska (Gaczeńska) ~1838–1908
- Wojciech Leppert ~1813–1902
✓ nadleśny
- Jan Lipowski ~1852–1920
✓ kasjer zarządu głównego dóbr Książąt Czartoryskich, nadleśny dóbr Krasne
- Teofil Łatkiewicz ~1833–1913
✓ nadleśny lasów rządowych, wychowaniec Marymontu
- Kazimierz Józef Prosper Łempicki ~1870–1902
✓ nadleśny dóbr Berezyńskich
- Tadeusz Łukomski ?–1908
✓ nadleśny majętności Rokosów
- Józefa Majewska (Różańska) ~1851–1928
- Jan Małkowski ~1837–1898
✓ starszy nadleśny lasów rządowych
- Henryk Małutowski ~1856–1919
✓ nadleśny dóbr suchowolskich
- Juliusz Mastelski ~1831–1900
✓ nadleśny lasów rządowych
- Helena Milk (Staśkiewicz) ~1900–1937
- Agnieszka Miłaszewicz (Zienkowska) ?–1895
- Franciszek Nawrat ~1818–1898
✓ nadleśny lasów w dobrach Przysucha
- Jan Nowicki ~1866–1924
✓ nadleśny Lasów Ordynacji Opinogórskiej
- Felicjan Olszewski ~1857–1893
✓ nadleśny majoratu Obryte
- Bronisław Oraczewski ~1833–1893
✓ nadleśny leśnictwa Kampinos
- Jan Wacław Orłowski ?–1928
✓ nadleśny lasów państwowych Węglewice
- Antoni Ferdynand Paulij ~1814–1881
✓ nadleśny lasów rządowych
- Józefa Piasecka (Zagórowska) ~1817–1898
- Maria Przespolewska (Wulkańska) ~1778–1878
- Konstancja Rakowska (Przysiecka) ~1782–1852
- Wiktor Rodziewicz ~1856–1934
emeryt nadleśny, obywatel ziemski w wileńskiem
- Jan Rosiński ~1877–1910
✓ nadleśny dóbr Unińskich
- Wiktoria Rudnicka (Osiecka) ?–1853
- Wiktor Stahl ?–1927
✓ nadleśny dóbr młochowskich księżnej Magdaleny Radziwiłłowej
- Ignacy Józef Stankiewicz ~1789–1854
emeryt nadleśny
- Stanisław Szalwiński ~1862–1922
✓ nadleśny lasów guberni tambowskiej
- Jan Szawerski ?–1847
✓ nadleśny w Administracji Księstwa Łowickiego
- Wilhelm Szenk ?–1855
✓ nadleśny Leśnictwa Gostynin, radca honorowy
- Karolina Szuman (Borysowicz) ~1835–1913
- Stefan Święciński ~1858–1924
✓ nadleśny lasów rządowych, puławiak
- Julianna Tolkmit (Barczewska) ~1780–1847
- Karol von Stoevern ~1813–1900
emeryt nadleśny
- Aleksander Wasilewski 1825–1907
✓ nadleśny lasów rządowych na Podlasiu pod Łukowem, nadleśny lasów rządowych w górach Świętokrzyskich, student Instytutu Leśnego w Marymoncie
- Karol Weigelt ~1835–1916
✓ marymontczyk, nadleśny
- Józef Wiśniewski ~1815–1892
emeryt nadleśny
- Aleksander Wojna ~1857–1899
✓ nadleśny lasów miejskich
- Władysław Wrzesiński ~1868–1914
✓ nadleśny
- Edward Zienkowski ?–1889
✓ nadleśny leśnictwa Samsonów
- Piotr Józef Zych ~1858–1920
✓ nadleśny
- Adolf Żmijewski 1848–1922
✓ nadleśny lasów miejskich
- Julian Żurkowski ~1840–1922
✓ marymontczyk, starszy nadleśny lasów państwowych
|