Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 2
Wyniki dla zapytania: „naczelnik wydziału Kolei”(są też wyniki dla: „naczelnik wydziału”, „naczelnik Kolei”, „naczelnik”, „Kolei”)
- Stanisław Prauss ?–?1896
emeryt kolei, naczelnik wydziału mechanicznego
- Jadwiga Holewińska ~1884–1898
naczelnik wydziału gospodarczego, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Kazimierz Zajączkowski ~1847–1898
inżenier, naczelnik wydziału gospodarczego, naczelnik wydziału zarządu, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Maksymilian Steinman ~1836–1900
fabrykant, naczelnik wydziału kolei, pastor
- Michał Dąbrowski ~1820–1900
emeryt, naczelnik kontroli kolei warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik wydziału kolei
- Edward Gullmann ?–1901
emeryt, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Feliks Rappaport ~1852–1901
inżenier, naczelnik centralnej, naczelnik wydziału kolei
- Marian Marceli Hoffman ~1843–1903
naczelnik wydziału kolei, urzędnik kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Aleksandra Roszkowska ~1888–1903
ksiądz, naczelnik wydziału gospodarczego, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej, panna
- Leon Jamiołkowski ~1853–1906
✓ naczelnik wydziału mechanicznego Kolei Syberyjskiej
- Karol Guttner ~1843–1906
✓ naczelnik wydziału Kolei Nadwiślańskich
- Ludwik Groer ~1850–1908
naczelnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik kontroli kolei warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik wydziału kolei
- Antoni Wiśniewski ~1868–1908
naczelnik wydziału, urzędnik kolei nadwiślańskich, urzędnik zarządu kolei nadwiślańskiej
- Stanisław Ostrowski ~1846–1908
członek warszawskiego sądu, magister praw administracji, naczelnik kolei warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik wydziału taryfowego, redaktor gazety warszawskiej, właściciel majątku ziemskiego
- Aleksandra Skrzypczyńska (Gerreth) ~1830–1908
emerytka, naczelnik ubezpieczeń, naczelnik wydziału ubezpieczeń, sekretarz, urzędnik kolei łódzkiej
- Edmund Leśniewski ~1848–1908
naczelnik wydziału handlowego kolei warszawsko-wiedeńskiej, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej, wychowaniec szkoły głównej
- Felicjan Holewiński ~1848–1912
inżynier, ksiądz prałat, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej, rektor
- Wiktor Wolff ~1855–1913
✓ emeryt, naczelnik buchalterii Wydziału Gospodarczego Kolei Południowo-Zachodnich
- Karol Czajkowski ~1847–1914
dyrektor fabryki, hrabia, inżenier, inżynier, kanonik, naczelnik kolei terespolskiej, obywatel piotrkowskiej, prezes wydziału gospodarczego, wychowaniec szkoły głównej
- Antoni Sękowski ~1845–1916
członek towarzystwa świętego wincentego, inżenier, król, ksiądz, naczelnik wydziału kolei, uczestnik powstania, wychowaniec szkoły
- Bronisław Markowski ~1856–1916
naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej, sędzia gminny
- Józef Supronowicz ?–1918
naczelnik kancelari, naczelnik kolei terespolskiej, obywatel miasta warszawy, prezes wydziału, uczestnik powstania, zwierzchnik
- Franciszek Gutsche ~1848–1919
naczelnik wydziału kolei
- Władysław Krzyżanowski ~1837–1920
✓ inżynier, naczelnik wydziału mechanicznego Kolei Terespolskiej
- Helena Nieduszyńska (Gałecka) ?–1922
inspektor, naczelnik wydziału kolei, rotmistrz, wojewoda
- Bernard Bogusławski ~1869–1924
✓ naczelnik Wydziału Taryf Zagranicznych Ministerstwa Kolei Żelaznych
- Janina Galijewska ~1904–1926
✓ studentka Uniwersytetu Stefana Batorego
- Adam Winawer ~1860–1926
emeryt polskich kolei, naczelnik wydziału kolei
- Henryk Zajączkowski ~1876–1927
członek stowarzyszenia, inspektor ministerstwa komunikacji, minister kolei, naczelnik wydziału kontroli, oficer, prezes wyższej, sodalis marianus, współtowarzysz
- Roman Rostkowski ~1879–1928
inżynier, naczelnik wydziału kolei, oficer dywizji syberyjskiej
- Adam Szawłowski ~1857–1929
członek związku polskich inżynierów, dyrektor kolei, inżynier komunikacji, kawaler Legii Honorowej, kierownik wydziału dyrekcji, naczelnik ruchu kolei, pomocnik naczelnika
- Walery Jan Saturnin Bagiński ~1870–1929
magister, naczelnik kolei, wicedyrektor wydziału
- Jerzy Janda ?–1930
dyrektor kolei państwowych, kawaler orderu polonia restituta, naczelnik wydziału dyrekcji, obywatel, uczestnik, urzędnik
- Antoni Rudzki ?–1931
kanonik, naczelnik wydziału kontroli, urzędnik polskich kolei
- August Wędrychowski ~1839–1932
emeryt, naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej, uczestnik powstania
- Eugenia Hełczyńska (Wyttek) ?–1932
naczelnik wydziału kolei warszawsko-wiedeńskiej
- Witold Jan Bieniecki ~1880–1932
dyrektor kolei państwowych, inżynier komunikacji, komandor orderu polonia restituta, minister komunikacji, naczelnik wydziału drogowej dyrekcji, prefekt, prezes dyrekcji, prezes związku polskich
- Józef Bortnowski ~1862–1934
członek, dyrektor kolei, emeryt, fachowiec, inżynier technolog, kawaler krzyża oficerskiego, naczelnik komunikacji, naczelnik wydziału ministerstwa komunikacji, odznaczony krzyżem oficerskim, prezes związku polskich, technolog
- Bolesław Faszczewski ~1878–1934
major, naczelnik biura, naczelnik wydziału finansowego, naczelnik wydziału kolei
- Czesław Danielewicz ~1858–1934
inżynier-technolog, naczelnik wydziału kolei
- Emil Wiśniewski ~1884–1938
fachowiec, inżynier, naczelnik służby, naczelnik wydziału kolei, odznaczony złotym krzyżem, wiceprezes okręgu
- Waleria Kozubska (Schmidt) ?–1938
- Jan Lorfing ?–1939
dyrektor kolei państwowych, inżynier, minister komunikacji, naczelnik wydziału drogowej dyrekcji, odznaczony krzyżem kawalerskim, odznaczony orderem restituta
|