Sortowanie alfabetyczne (zmień na sortowanie według daty zgonu) Liczba wyników: 115
- Florentyna Kozłowska (Tomaszewska) ~1825–1883
administrator, emeryt, kanonik, obywatel miasta warszawy
- Teofil Krajewski ?–1875
rewizor leśny
- Teofil Krajewski ?–1879
emeryt, komisarz leśny
- Józef Kruszewski ?–1870
urzędnik leśny
- Kalikst Edward Krzemiński ~1837–1905
administrator dóbr, hrabia, ordynat, technik leśny
- Michał Krzemiński ~1818–1887
komisarz leśny komisji rządowej, obywatel ziemski
- Aleksander Krzyczkowski ~1821–1852
✓ adiunkt leśny w Komisji Rządowej Przychodów i Skarbu
- Feliks Krzyżanowski ~1828–1880
komisarz leśny
- Edmund Kühn ~1840–1904
technik leśny
- Paulina Kulesza (Dunin) ~1812–1880
- Ludwik Leśny 1863–1930
✓ cysters, ksiądz, przeor cystersów w Szczyrzycu
- Józef Lipiński ~1847–1915
✓ obywatel miasta warszawy, właściciel dóbr Zaborów Leśny
- Leon Lipszyc ?–1926
przemysłowiec leśny
- Karolina Lux (Strzyżowska) ~1793–1861
urzędnik leśny
- Adolf Łapiński ?–1871
komisarz leśny
- Ludwika Majewska (Sbarbori) ~1823–1906
- Marceli Antoni Marcichowski ~1879–1926
adiunkt, docent politechniki lwowskiej, doktor inżynierii, dziekan wydziału leśny, organizator, pedagog, profesor doktor inżynierii, profesor politechniki warszawskiej, profesor szkoły głównej gospodarstwa, profesor zwyczajny, rektor, zwierzchnik
- Jehuda Izaak Marjampol ~1846–1918
obywatel ziemski, przemysłowiec leśny
- Pulcheria Marszewska (Jaroszyńska) ?–1851
- Stanisław Moszyński ?–1856
kapitan korpusu, technik leśny
- Benigna Mroczkiewicz (Pohlens) ~1821–1873
komisarz leśny komisji rządowej
- Teodor Müller ~1816–1885
emeryt, komisarz leśny
- Karol Nawroczyński ~1810–1891
✓ emeryt, komisarz leśny przy Komisji Rządkowej Przychodów i Skarbu, oficer wojsk polskich
- Aleksander Nowicki ~1844–1917
technik leśny
- Bolesław Nowodworski ?–1897
referent leśny
- Jan Podgórski ~1864–1934
✓ inżynier leśny
- Edward Pohlens ~1820–1862
komisarz leśny komisji rządowej
- Aleksander Połujański ~1814–1866
członek towarzystw naukowych krajowych, komisarz leśny komisji rządowej, komisarz leśny komisji skarbu, leśniczy, oficer, redaktor leśny, urzędnik komisji rządowej skarbu, współpracownik
- Leon Ponikowski ~1867–1901
technik leśny
- Witold Popławski ~1879–1928
technik leśny
- Walenty Posemkiewicz ?–1895
urzędnik leśny
- Stanisław Raczkowski ~1839–1861
✓ praktykant leśny
- Natalia Reschief ~1832–1869
- Wacław Rossiński ~1875–1935
inżynier leśny, królowa korony polskiej
- Bronisława Rumel ?–?1923
inżynier leśny, leśnik
- Jan Rumel ?–1920
inżynier leśny, leśnik
- Józef Ryłło 1804–1871
emeryt, komisarz leśny komisji skarbu
- Adam Schwarz ~1878–1934
członek honorowy związku, dziekan wydziału leśny, filister, inżynier, kawaler, kurator, leśnik, prezes związku, profesor szkoły głównej gospodarstwa, redaktor czasopism, rektor senatu, założyciel
- Eugeniusz Smoniewski ~1857–1883
urzędnik leśny, urzędnik zarządu
- Michał Strzemski ~1884–1912
✓ młodszy leśny taksator przy Woroneżskim Zarządzie Dóbr Państwa, wychowaniec Instytutu Rolniczo-Leśnego w Puławach
- Zofia Studnicka (Bułhak) ~1843–1909
- Aleksandra Sztaudynger (Zieleniewska) ~1844–1918
komisarz leśny
- Józef Thugutt ?–1900
obywatel, urzędnik leśny, wychowaniec instytutu agronomicznego
- Feliks Tomaszewski ~1825–1893
członek archikonfraterni literackiej, członek dobroczynnego, członek dozoru, emeryt, komisarz leśny, obywatel miasta warszawa, opiekunka
- Maria Tomaszkiewicz (Jaroszyńska) ~1833–1889
- Henryk Trąmpczyński ~1847–1911
kawaler, technik leśny
- Maria Tryttler (Świerczewska) ~1851–1924
rewizor leśny
- Aleksander Tuchhändler ?–1897
kupiec przemysłowiec, przemysłowiec leśny
- Stanisław Tuszyński ~1859–1900
rewizor leśny
- Franciszek Wasilkowski ~1826–1907
komisarz leśny
|