Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 1
Wyniki dla zapytania: „inżynier budowniczy”(są też wyniki dla: „budowniczy w”, „inżynier”, „budowniczy”, „w”)
- Leon Minde ?–1867
budowniczy, inżynier
- Kazimierz Kropiewnicki ?–1870
budowniczy warszawy, inżynier
- Leon Karasiński ~1822–1876
budowniczy banku polskiego, członek towarzystwa, członek warszawskiego towarzystwa, inżynier, kanonik, kapłan, kawaler orderu, naczelnik sekcji technicznej, urzędnik banku polskiego
- Jan Janiszewski ~1818–1876
✓ inżynier budowniczy
- Maurycy Kalicki ?–1889
✓ inżynier-budowniczy w Ostrołęce
- Walery Owsiński 1847–1890
architekt, budowniczy, inżynier, oficer wojny, technik, urzędnik
- Kazimierz Zdanowicz ~1824–1891
budowniczy, inżynier
- Adam Skowroński ~1830–1893
budowniczy, inżenier, inżynier gubernialny
- Karol Rapczyński ?–1893
budowniczy, inżynier
- Salomon Sare ~1823–1894
budowniczy, doktor, inżynier, szef oddziału
- Henryk Szartowski ?–1894
✓ inżynier budowniczy powiatu błońskiego w Grodzisku
- Bolesław Orłowski ~1833–1895
budowniczy, inżynier
- Aleksander Mirecki ~1821–1897
✓ inżynier budowniczy
- Zdzisław Zawodziński ~1843–1897
✓ inżynier budowniczy powiatu makowskiego
- Kazimierz Feist ~1872–1899
budowniczy, inżenier, inżynier-technolog, pułkownik
- Julian Laskowski ?–1902
✓ budowniczy powiatu włoszczowskiego, inżynier
- Dionizy Grzymski ?–1902
✓ inżynier budowniczy powiatu płońskiego
- Ludwik Kurkiewicz ~1850–1902
✓ inżynier budowniczy miejski
- Stanisław Kazimierz Suzin ~1860–1902
✓ inżynier budowniczy
- Nepomucena Kiełczewska (Gabrjelska) ~1832–1903
- Kornelia Sołtyk (Radziszewska) ~1816–1906
budowniczy, inżynier
- Marcela Smolińska (Eichhorn) ~1842–1906
- Konstanty Waroczewski ?–1907
✓ inżynier komunikacji, inżynier-budowniczy powiatu warszawskiego
- Ludwik Bogucki ?–1909
budowniczy gubernialny, inżenier, inżynier gubernialny
- Władysław Oraczewski ~1835–1910
✓ inżynier budowniczy powiatu sieradzkiego
- Józef Bogowolski ~1861–1911
✓ inżynier budowniczy
- Zofia Chróścielewska ?–1911
- Wanda Mieczkowska (Schupp) ~1847–1912
- Ludomir Kamieński ~1845–1912
✓ inżynier budowniczy powiatu płockiego
- Jan Mirewicz ~1857–1915
✓ inżynier budowniczy powiatu konstantynowskiego ziemi podlaskiej
- Max Krantz ~1885–1917
✓ inżynier budowniczy
- Wiktor Piotrowski ?–1917
✓ inżynier budowniczy, inżynier cywilny
- Leopold Tlachna ~1851–1918
budowniczy, inżynier
- Józef Warchałowski ?–1919
budowniczy, dowódca kompanii, dziekan, inżynier, kapitan wojsk polskich, major, ręczny, żołnierz kompanii
- Bronisław Józef Górski ~1854–1920
budowniczy, inżynier
- Henryk Śliwicki ~1880–1920
budowniczy, inżynier
- Zygmunt Marjański ~1892–1921
budowniczy, inżynier, wychowaniec szkoły Wróblewskiego
- Jan Maurycy Tlachna ?–1922
budowniczy, inżynier, obywatel krakowa
- Edward Uderski ~1841–1923
budowniczy, członek izby handlowej, członek stronnictwa, delegat, inżynier, kapitan, poseł sejmu, uczestnik powstania
- Ignacy Jasiński ~1884–1923
budowniczy, inżynier budowlany, ksiądz
- Kazimierz Andzelewicz ~1875–1923
✓ inżynier budowniczy
- Czesław Uzłowski ?–1923
✓ inżynier budowniczy
- Ludwika Bitmar (Rucińska) ~1862–1923
budowniczy, inżynier
- Kazimierz Wyczyński 1876–1923
architekt, artysta, budowniczy, członek zarządu, docent akademii, inżynier architekt, obywatel, uczestnik
- Józef Konstanty Wesołowski ~1879–1924
budowniczy, inspektor służby, inżynier, kawaler krzyża walecznych, pułkownik saperów, szef oficerów
- Franciszek Dietrich ~1861–1924
architekt, budowniczy, inspektor ubezpieczeń, inżynier
- Wacław Jan Owerkowicz ~1876–1925
✓ inżynier budowniczy
- Stanisław Rudnicki ~1850–1925
budowniczy, członek, dowódca frontu, generał brygady, inżynier wojskowy, jenerał, sodalis marianus
- Walery Bobrowski ~1849–1926
✓ inżynier budowniczy
- Karol Jankowski ~1869–1928
architekt, budowniczy, członek honorowy związku, dziekan wydziału architektury, filister arkonii, filister korporacji arkonia, inżynier architekt, obywatel, opiekun, prezes koła, prezes towarzystwa, profesor politechniki warszawskiej, profesor zwyczajny politechniki warszawskiej, przewodnik, rektor senatu akademickiego politechniki
- Maria Przybyłowicz (Kotłowska) ?–1928
- Edward Przanowski ~1845–1929
budowniczy, inżynier, uczestnik powstania
- Julian Billing ~1885–1929
budowniczy, inżynier
- Kazimierz Dankowski ~1865–1930
budowniczy warszawy, inżynier
- Marian Miron Dolnicki ?–1930
architekt, budowniczy, członek zarządu towarzystwa, doktor, dyrektor techniczny, inspektor budowlany, inżynier architekt, inżynier budowlany, inżynier wychowaniec politechniki, prezydent warszawy, współpracownik, wychowaniec politechniki lwowskiej
- Jan Ludwik Peroś 1866–1932
budowniczy, członek, inżynier budownictwa, prezes izby, sodalis marianus, wiceprezes izby, wiceprezydent
- Irena Libiszowska (Krzeczkowska) ?–1932
budowniczy
- Ignacy Boerner ~1875–1933
budowniczy, członek, inżynier mechaniki, inżynier wychowaniec politechniki, kawaler orderów militari, kawaler orderów virtuti, kawaler orderu krzyża niepodległości, kawaler orderu militari, kawaler orderu Virtuti Militari, komendant, marszałek, mechanik, minister poczty, oficer łącznikowy, opiekun, organizator, podpułkownik pułku, prezes nadzorczej syndykat, pułkownik, wychowaniec politechniki, założyciel, zwierzchnik
- Stefan Szyller ?–1933
akademik architektury, architekt, artysta, budowniczy, członek honorowy, członek komitetu towarzystwa zachęty, członek towarzystwa, inżynier, kawaler krzyża oficerskiego, komandor orderu świętego grzegorza, prezes opiekuńczej, wiceprezes, współpracownik, założyciel
- Władysław Czechowski ~1858–1933
budowniczy, inżynier, urzędnik ministerstwa publicznych
- Franciszek Siwczyński ~1868–1935
budowniczy, inżynier
- Jakub Kłos ~1851–1936
architekt, budowniczy, hrabia, inżynier architekt, kościelny
- Leon Antoszewski ~1876–1937
budowniczy, filister korporacji, inżynier
- Józef Budkiewicz ~1861–1937
budowniczy, członek honorowy związku, członek nadzorczej, członek zarządu kolei, dyrektor kolei, dyrektor zarządzający, filister, inżynier, kierownik instytucji, książę, minister, obywatel, odznaczony krzyżem oficerskim, opiekun, pracownik kolei, prezes korporacji, prezes związku, proboszcz, przedstawiciel, towarzysz zarządu, współpracowniczka, założyciel
- Stanisław Futasewicz ~1878–1937
architekt, budowniczy, inżynier, kapelan, lekarz, proboszcz
- Franciszek Bogusław Lilpop ?–1937
✓ członek Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, honorowy budowniczy Warszawskiego Towarzystwa Dobroczynności, inżynier architekt
- Józef Tytus Serwin ?–1939
budowniczy, inżynier
- Julian Piotr Eberhardt ~1867–1939
budowniczy, członek honorowy związku, doktor nadwiślańskich, drogi żelaznej warszawsko-wiedeńskiej, dyrektor techniczny, działacz, inżynier komunikacji, kierownik ministerstwa, minister komunikacji, naczelnik wydziału, odznaczony gwiazdą orderu, organizator, pracownik
- Władysław Deubel ~1879–1939
budowniczy, inżynier
|