Sortowanie według daty zgonu (zmień na sortowanie alfabetyczne) Liczba wyników: 413
- Mieczysław Wróblewski ~1875–1934
dyrektor, inżynier-technolog, współpracownik rady nadzorczej
- Symforian Ksawery Drewnowski ~1860–1934
inżynier-technolog, poseł sejmu
- Julian Weliński ~1874–1934
członek polskiego związku, dyrektor fabryki warszawy, działacz, filister korporacji Welecja, inżynier technolog, pastor, prezes, przemysłowiec, technolog, wiceprezes zarządu, zwierzchnik
- Stanisław Pękosławski ~1870–1934
dyrektor handlowy, inżynier technolog, komisarz nadzwyczajny, technolog, wojewoda kielecki
- Karol Rajecki ?–1934
inżynier-technolog
- Edmund Kropiwnicki ~1872–1934
docent politechniki, intendent, inżynier technolog, inżynier-technolog, technolog
- Stefan Karol Ahrends ~1884–1934
dyrektor szkoły, inżynier technolog, technolog
- Kazimierz Chrzanowski ~1865–1934
bona, członek nadzorczej, członek rad nadzorczych, członek zarządu spółki akcyjnej, dyrektor fabryki maszyn, dyrektor naczelny, dyrektor zakładu, dyrektor zarządu, inżynier technolog, inżynier-technolog, kawaler krzyża orderu, obywatel kraju, obywatel ziemski, odznaczony orderem polonia, prezes, przedstawiciel, przemysłowiec, szef biura, technolog, współpracowniczka fabryki
- Irena Twardzicka (Kobierska) ?–1934
- Konstanty Sulenkow ~1891–1934
buchalter firmy, inżynier technolog, pracownik, technolog
- Stanisław Kobyłecki ~1861–1934
administrator, dyrektor fabryki papieru, inżynier technolog, inżynier-technolog, szef, technolog, współpracownik
- Seweryn Wachowski ~1859–1934
członek komisji rewizyjnej cukrowni, członek zarządu, inżynier technolog, inżynier-technolog, kierownik, ławnik magistratu warszawy, prezes zarządu, technolog
- Edward Ulmann ?–1935
członek zarządu, dyrektor, inżynier technolog naczelny, kawaler orderu polonia restituta, opiekun, profesor politechniki petersburskiej, technolog naczelny
- Wielisław Kwiryn Nieciengiewicz ~1880–1935
członek honorowy towarzystwa, doktor, inżynier technolog, kierownik oddziału, naczelnik oddziału, opiekun, prezes honorowy, sędzia, technolog, wiceprezes oddziału, współpracowniczka, założyciel klubu wioślarskiego
- Wacław Sławiński ~1884–1935
dyrektor techniczny, inżynier-technolog
- Teodor Porczyński ?–1935
inżynier technolog, proboszcz, rektor, rewizor urzędu, technolog
- Stanisław Jan Okolski ~1876–1935
asystent politechniki, członek nadzorczej polskich, członek nadzorczej towarzystwa, członek prezydium centralnego, docent politechniki warszawskiej, działacz, inżynier technolog, inżynier-technolog, kawaler orderu, kierownik, komandor orderu polonia restituta, odznaczony orderem polonia, prezes centralnej, prezes komisji rewizyjnej, prezes związku, profesor, przewodnik, szef sekcji, technolog, wiceprezes polskiego związku, wiceprezes zarządu związku, współpracownik, założyciel
- Konstanty Kinel ~1867–1935
inżynier-technolog, pastor
- Aleksander Karnicki ~1856–1935
inspektor towarzystwa ubezpieczeń, inżynier technolog, technolog, współpracownik
- Maria Jasiukowicz (Wilga) ?–1935
- Włodzimierz Witkowicz ?–1935
inżynier-technolog
- Stanisław Kosiewicz ~1868–1935
dyrektor huty częstochowa, inżynier technolog, oficer orderu poloniia, technolog
- Władysław Ludomir Sujkowski 1862–1935
członek zarządu głównego, doktor, dowódca, filister korporacji, generał brygady, inżynier-technolog, kapitan, marszałek, naczelnik, oficer saperów, pułkownik, redaktor, tokarz, wiceprezes, właściciel
- Łazarz Spiro ~1879–1935
członek wileńskiego, doktor, inżynier technolog, technolog
- Antoni Wincenty Stebelski ~1868–1935
członek zarządu katolickiego, dyrektor, działacz oświatowy, inżynier technolog, technolog generalny, zwierzchnik
- Wincenty Antoni Majewski ~1853–1935
emeryt, inżynier technolog, technolog
- Jan Stefanowski ~1864–1935
inżynier technolog, naczelnik warsztatów kolejowych, technolog
- Jan Marcin Falewicz ~1868–1935
członek wydziału powiatowego, inżynier technolog, obywatel ziemski, odznaczony złotym krzyżem, prezes, technolog
- Feliks Borowski ~1863–1935
inżynier technolog najwyższej izby, odznaczony złotym krzyżem, technolog najwyższej izby
- Ludwik Blechert ~1865–1935
inżynier technolog, technolog
- Stanisław Kołomyjski ~1879–1935
doktor, inspektor głównej inspekcji, inżynier technolog, minister komunikacji, pracownik, prezes, szef gabinetu, technolog
- Mieczysław Librowicz ~1869–1935
architekt, członek czynny, członek komisji, członek zarządu spółdzielnii, inżynier technolog, prezes, technolog, wiceprezes, współpracownik firmy
- Józef Bołądź ~1853–1935
inżynier technolog, technolog
- Gustaw Potworowski ?–1935
doktor, inżynier technolog, odznaczony krzyżem oficerskim, prezes zarządu towarzystwa, technolog
- Jan Wieliczko ~1867–1935
inżynier technolog, technolog
- Zygmunt Rościszewski ?–1935
inżynier technolog, technolog
- Wilhelmina Tarasiewicz (Zdrojewska) ~1875–1935
- Stanisław Poradowski ~1877–1936
dyrektor hut, inżynier technolog, inżynier-technolog, marszałek sejmu, obywatel, pracownik, starosta, technolog, współpracowniczka
- Lucjan Gilewicz ~1873–1936
inżynier-technolog, współwłaściciel firmy
- Ludomir Butwiłowicz ?–1936
inspektor, inżynier technolog, kandydat nauk handlowych, kawaler orderów, prezes, technolog
- Jan Bolechowski ~1871–1936
dyrektor zarządzający, inżynier technolog, kierownik, technolog, współpracowniczka, założyciel, zwierzchnik
- Władysław Rogiński ~1874–1936
członek zarządu, doktor, dyrektor kolei państwowych w radomiu, działacz społeczny, inżynier komunikacji, inżynier technolog, kanonik, kawaler krzyża oficerskiego, prezes komitetu, prezes oddziału, prezes sekcji, prezes zarządu okręgu, proboszcz, technolog, towarzysz, wiceprezes okręgu, wiceprezes zarządu, współpracowniczka
- Stanisław Warszewski ?–1936
inżynier technolog, technolog
- Jan Strasburger ~1871–1936
dyrektor fabryki, inżynier-technolog, mechanik
- Stanisław Olearski ~1883–1936
inżynier technolog, pracownik, profesor gimnazjum mikołaja, technolog
- Stefan Biedrzycki ?–1936
agronom, członek instytucji, członek instytutu, członek założyciel, doktor, dyrektor muzeum przemysłu, dziekan wydziału, inżynier technolog, inżynier-technolog, komandor orderu polonia restituta, komisarz straży obywatelskiej, prezes komitetu, profesor doktor, profesor zwyczajny, przewodnik, rektor senatu, rolnik, technolog, założyciel
- Stanisław Wacław Wańkowicz ~1861–1936
filister korporacji, inżynier technolog, obywatel grodzieńskiej, organizator, prezes inżynierów, prezes stowarzyszenia techników, prezes techników, szef, technolog, współtowarzysz, współwłaściciel biura technicznego
- Karol Łowiński ~1871–1936
inżynier technolog, pracownik przemysłu, profesor akademii górniczej w krakowie, technolog, współwłaściciel
- Michał Piechowski ?–1936
dyrektor departamentu ministerstwa komunikacji, emeryt, inżynier technolog, technolog
- Henryk Birnbaum ?–1936
inżynier technolog, technolog
|